>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Pytania, propozycje, prośby i zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursów. Zgłaszać chęć dołączenia analizy czy kuponu do swoich typów.
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Najważniejsze informacje odnośnie konkursów

* konkursy na wszystkie 51 meczów EURO 2024 będą się odpalały przeważnie 48h przed początkiem spotkania
* każdy użytkownik, który będzie chciał odebrać nagrodę będzie musiał sam rozliczyć swoje typy przez opcję "Odpowiedź", typy nie rozliczone nie będą brane pod uwagę przy ostatecznym podliczeniu przez moderatora konkursu
* warunkiem jest też oczywiście posiadanie konta u danego bukmachera (sponsora konkursu)
* w przypadku założenia konta u któregoś z bukmacherów w czasie trwania konkursu należy przysłać mi na pw login/mail na które zostało założone konto w celu weryfikacji czy rejestracja była z naszego linku (dotyczy to tych osób, które chcą uzyskać dodatkowe punkty w konkursie)
* w związku z dużą ilością konkursów zmianie uległ zapis odnośnie punktów za polubienie posta konkursowego na naszym fanpage'u, na czas EURO 2024 zamiast tradycyjnego "lajka" punkty będzie można otrzymać za napisanie komentarza z nazwą meczu, na przykład "Polska - Holandia" jeżeli tego konkursu dotyczy komentarz, do każdego konkursu osobny komentarz z nazwą spotkania i dołączenie screena do postu konkursowego na forum lub wysłanie na pw do moderatora konkursu
* wszystkie uwagi pisać albo do moderatora, który prowadzi dany konkurs lub w tym temacie

To chyba wszystkie najważniejsze informacje, będą one też oczywiście w regulaminie każdego konkursu, ale zebrałem je tu w jednym miejscu, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości przed startem konkursów.

Życzę wszystkim dobrej zabawy oraz jak największej ilości wygranych. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1002
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj o 21:00 zaczynamy nasz maraton konkursowy na wszystkie 51 meczów EURO 2024.

Zapraszam wszystkich do udziału i życzę samych wygranych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1555
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeszcze jedna ważna uwaga odnośnie dodawania screena kuponu do konkursów, jeden kupon = jeden konkurs, nie można zagrać powiedzmy AKO z kilku meczów i dołączyć jeden kupon do kilku konkursów. Punkt ten brzmi:

20.** Screen kuponu (zawierający zdarzenie dotyczące EURO 2024) zagrany w [nazwa buka] za min. 10 PLN w dniach [data] - konieczne dołączenie screena (kupon nie może być użyty do więcej niż jednego konkursu) (5pkt)
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacyjnie na mecze 2. kolejki grupowej wrzuciliśmy nowy post na Facebooku, więc pod nim trzeba będzie zamieszczać komentarze, link będzie oczywiście podany w każdym temacie konkursowym.

Na mecze 1. kolejki obowiązuje dotychczasowy post, dlatego klikajcie zawsze w odnośnik w konkursie, w którym bierzecie udział, tam jest zawsze prawidłowy.
 
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Zwracajcie uwagę na to jak oddajecie typy w konkursach, w szczególności na punkt:

"10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Niemcy (8pkt)"

Jeśli chcemy oddać typ na to, że Niemcy będą prowadzić po 1. połowie i wygrają na koniec meczu, to należy napisać Niemcy / Niemcy, ew. 1 / 1, a nie samo Niemcy, tak jak na przykładzie poniżej:

Zrzut ekranu 2024-06-17 091758.png

W takich przypadkach typ rozliczamy za 0 pkt, nawet jeśli inne typy (dokładny wynik po 1. połowie + dokładny wynik na koniec meczu) wskazują na poprawny "łamak".
 
A 48,7K

arekzk

Użytkownik
Ja mam pytanie . Jestem w top 3 nagrodzonych miejsc . Nie ma żadnego info żeby podesłać login czy mail , wysłać wiadomości do osoby która wrzucila wyniki też nie mogę ...
 
demarcel 123,7K

demarcel

Użytkownik
Doliczony czas w 1 lub 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut. Jak to się ma do faktycznie trwającej połowy ? Np Ktoś dał 3 minuty a trwała 4 minuty. Liczy się to co pokazuje sędzia czy faktycznie ile trwa połowa ?
 
neutralny 526,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Doliczony czas w 1 lub 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut. Jak to się ma do faktycznie trwającej połowy ? Np Ktoś dał 3 minuty a trwała 4 minuty. Liczy się to co pokazuje sędzia czy faktycznie ile trwa połowa ?
Liczy się to co zostało doliczone, nie ile grali w rzeczywistości.
 
neutralny 526,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja mam pytanie . Jestem w top 3 nagrodzonych miejsc . Nie ma żadnego info żeby podesłać login czy mail , wysłać wiadomości do osoby która wrzucila wyniki też nie mogę ...
Jeśli w konkursie widnieje informacja, że loginy już zostały wysłane to pewnie administrator ma już Twój login. Jeśli nie to zapewne prowadzący konkurs się z Tobą skontaktuje.
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Po pierwszych rozliczonych konkursach mam dwie uwagi do uczestników

1. Jeżeli ktoś zakłada konto u bukmachera w czasie trwania konkursu i chce za to dodatkowe punkty to chyba logiczne, że konto musi być założone z naszego linku, a nie konkurencji. Pisałem na początku, że każdy login jest weryfikowany, więc szanujcie nas czas, a nie bezczelnie ktoś przy rejestracji podaje kod innej strony, a od nas chce gratyfikacje?!

W każdym konkursie jest nasz link do rejestracji u danego buka, wystarczy kliknąć nazwę bukmachera lub baner, oprócz tego wszystkie linki podałem TUTAJ.

2. Zawyżanie punktacji! Na podliczanie konkursu macie 48h, jest to sporo czasu i można na spokojnie sobie sprawdzić nawet kilka razy zanim wyśle się swój wynik, nie trzeba się ścigać, liczy się data podania typów a nie data podliczenia. Jeżeli sytuacja będzie się nagminnie powtarzać zaczniemy wyciągać konsekwencje z wykluczeniem z konkursów włącznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacyjnie na mecze 3. kolejki grupowej wrzuciliśmy nowy post na Facebooku, więc pod nim trzeba będzie zamieszczać komentarze, link będzie oczywiście podany w każdym temacie konkursowym.

Na mecze 2. kolejki obowiązuje dotychczasowy post, dlatego klikajcie zawsze w odnośnik w konkursie, w którym bierzecie udział, tam jest zawsze prawidłowy.
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Zostało nam zgłoszone i też to zauważyliśmy, że w niektórych konkursach w poście tytułowym był stary podział nagród (autor przez pomyłkę nie zmienił podczas kopiowania), natomiast w podsumowaniu konkursów już jest wszystko ok, pula w konkursach nie została zmieniona. Poniżej przedstawiam stały podział nagród podczas EURO 2024:


Dla konkursów ze stawką 150 zł


1. 70 zł + 3000 pkt reputacji
2. 50 zł + 2000 pkt reputacji
3. 30 zł + 1000 pkt reputacji
4-10. 500 pkt reputacji

Dla konkursu ze stawką 300 zł

1. 100 zł + 4000 pkt reputacji
2. 80 zł + 3000 pkt reputacji
3. 60 zł + 2000 pkt reputacji
4. 30 zł + 1000 pkt reputacji
5. 30 zł + 500 pkt reputacji
6-10. 500 pkt reputacji

Dla konkursu ze stawką 450 zł

1. 200 zł + 5000 pkt reputacji
2. 150 zł + 4000 pkt reputacji
3. 100 zł + 3000 pkt reputacji
4-6. 2000 pkt reputacji
7-8. 1000 pkt reputacji
9-10. 500 pkt reputacji

Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ogłoszenie!

Mam info od Betfan, że w konkursach pod ich patronatem rezygnujemy z nagród w formie bonusu i wszystkie nagrody będą wypłacane w formie freebetów bez względu na kwotę.


P.S. Przy okazji dodam, że jak ktoś chce do 3. kolejki dodać analizę i/lub kupon to ma czas do jutra do startu meczy o 21:00
 
Do góry Bottom