FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? TAK
2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? Regulaminowy czas gry
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? więcej niż 1,5
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? TAK
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? TAK
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)? TAK
7) (1,1 pkt) W której minucie padnie pierwsza bramka (1-30/31-60/61-90/w dogrywce lub karnych) 1-30
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? TAK

Ostatnio zmieniony przez successful:
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE) TAK
2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych) regulaminowy czas gry
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5) więcej niż 1.5
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE) NIE
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE) TAK
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE) TAK
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen. TAK

demarcel 123,7K

demarcel

1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? NIE
2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? REGULAMINOWY CZAS GRY
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? Mniej niż 1.5
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)? NIE

Załączniki

Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? Nie
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? Nie
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? Tak
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)? Nie

T 269,6K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? Więcej niż 1.5
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? NIE

P 190,5K

Plamiacz

4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)?TAK
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)?TAK
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)?TAK
7) (1,1 pkt) W której minucie padnie pierwsza bramka (1-30/31-60/61-90/w dogrywce lub karnych)1-30
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen. NIE

S 10,8K

smikasmik

2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? Po karnych
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? NIE
7) (1,1 pkt) W której minucie padnie pierwsza bramka (1-30/31-60/61-90/w dogrywce lub karnych) W Karnych

djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? Tak
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? Tak
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? tak
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)? Tak
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen. Tak

Załączniki

R 26,8K

robak87

8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen. Nie

maarcin14 1,1M

maarcin14

3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? WIĘCEJ NIŻ 1,5

K 131K

kamila365

slomiany400 39,4K

slomiany400

1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? // tak
2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? / regulaminowy czas
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? // więcej
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? // tak
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? // tak
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)? // tak
7) (1,1 pkt) W której minucie padnie pierwsza bramka (1-30/31-60/61-90/w dogrywce lub karnych) // 31-60
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen. / nie

snajp 661,3K

snajp

1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? // TAK
2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? / po dogrywce
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? // mniej niż 1.5
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? // NIE
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? // NIE
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen. / TAK

anzelmo 244,5K

anzelmo

5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)?

Jc123 3,6K

Jc123

1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? nie
2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? regulaminowy czas gry
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? mniej niż 1.5
4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? tak
5) (1,3 pkt) Czy którakolwiek z drużyn strzeli gola w obu połowach (TAK/NIE)? nie
6) (1,2 pkt) Czy wydarzy się rzut karny albo czerwona kartka albo gol samobójczy albo nieuznany gol (TAK/NIE)? tak
8) (1,0 pkt) Czy polubiłeś post na FB (TAK/NIE)? Jeśli tak, wstaw w swoim poście screen tak

magicks 19,2K

magicks

3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? MNIEJ niż 1,5

maer 296,9K

maer

Typer A-League
3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej niż 1.5)? WIĘCEJ NIŻ 1.5

Załączniki

O 357K

ogon_w44

Typer

R 1,2M

rjastrzab

4) (1,4 pkt) Czy Niclas Fullkrug lub Jude Bellingham zdobędą bramkę w regulaminowym czasie gry (TAK/NIE)? nie