>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Pytania, dyskusje, skargi, zażalenia

neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200PDC.png

W tym temacie możecie zadawać pytania odnośnie konkursu, jego regulaminu, bądź zgłaszać błędy, czy niedociągnięcia podczas jego trwania.​
 
Ostatnia edycja:
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Z tego co widzę nie ma w regulaminie jednoznacznej informacji o tym ile osób przechodzi z 2 etapu do 3. Zakładam że 10, ale chyba nigdzie tego nie ma w zasadach
 
neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Z tego co widzę nie ma w regulaminie jednoznacznej informacji o tym ile osób przechodzi z 2 etapu do 3. Zakładam że 10, ale chyba nigdzie tego nie ma w zasadach
Faktycznie, już uzupełniłem. Oczywiście awansuje 10 osób, dzięki za info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Witam fachowców po rocznej przerwie. Jutro startujemy z kolejną edycją. Fajnie, że widzę starych wyjadaczy, którzy pewnie liczą na tytuł, ale po cichutku liczę, że któryś z nowych konkursowiczów namiesza w czołówce. Wszystkim życzę powodzenia i jak najmniej kłótni, bo różne rzeczy się dzieją w ostatnich latach na torach. Choć lata wcześniejsze pokazały, że akurat żużlowi specjaliści potrafią się zachować.

Dobrej zabawy!
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Dzień dobry,
To już dzisiaj, ten dzień. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i cała kolejka zostanie objechana bez zakłóceń.
Czy można się spodziewać niebawem podziału na grupy typerów w konkursie?

Pozdrawiam i życzę zieloności na kuponach i po 3 pkt za spotkanie w konkursie.
 
neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dzień dobry,
To już dzisiaj, ten dzień. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i cała kolejka zostanie objechana bez zakłóceń.
Czy można się spodziewać niebawem podziału na grupy typerów w konkursie?

Pozdrawiam i życzę zieloności na kuponach i po 3 pkt za spotkanie w konkursie.
Regulamin uległ zmianie. W tym sezonie nie będzie podziału na grupy. To średnio miało sens, bo trafiał się, że w jednej grupie rywalizował 6 zawodników a w drugiej 2 i tak więc trzeba było z jednej grupy awansować 4, czy 5 a z innej 2. Uznałem że to bez sensu. Poza tym wydaje mi się że jedna tabela będzie i bardziej sprawiedliwsza i ciekawsza. Będzie jasne i przejrzyste kto zasłużył na nagrodę a kto w danym etapie odpadnie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +638
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Można dodawać typy np z zakładów specjalnych ? zamiast typów 2H2 bo coś ociągają się z ofertą ??
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
to nie można jakoś zmienić regulaminu przed startem ile można czekać na ofertę z w specjalnych zakładach myślę że każdy coś znajdzie !!???
 
neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
to nie można jakoś zmienić regulaminu przed startem ile można czekać na ofertę z w specjalnych zakładach myślę że każdy coś znajdzie !!???
Po co Ty chcesz regulamin w takiej sprawie zmieniać? W tamtym roku miałeś z tym problem i w tym od początku też zaczynasz. Praktycznie zawsze oferta była, w trakcie sezonu może kilkukrotnie nie wyszła wcale w specyficznych przypadkach. Nikt na tym nie tracił bo po prostu nikt nie podal typów.
 
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Mecz: GKM Grudziądz - Motor Lublin
Typ: H2H Zmarzlik (-3,5 pkt.) vs Kubera - 1
Kurs: 1.95
Ten zakład został mi niesłusznie rozliczony w niedzielę na minus :)
Post automatycznie złączony:

Mecz: GKM Grudziądz - Motor Lublin
Typ: H2H Zmarzlik (-3,5 pkt.) vs Kubera - 1
Kurs: 1.95
Ten zakład został mi niesłusznie rozliczony w niedzielę na minus :)
Sorry, mea culpa. Byłem przekonany że Zmarzlik zrobił 15
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Proszę o korektę wyniku w meczu Falubazu. Było 48-42, +6.5 na GKM mam rozliczone jako minus, inni jak widziałem -6.5 na Falubaz za to na plus.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Proszę o rozliczenia na plus zakładu Typ: ? M. Fricke - Pi. Pawlicki -1. Pi Pawlicki to oczywiście Piotr Pawlicki. Gdzie indziej rozliczone na plus.
 
Do góry Bottom