>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Major Copenhagen 2024 CS2 [17-31 Marzec]

'Corek 217,3K

'Corek

Znawca - e-sport
w0nderful powyżej 32.5 eliminacji ( 1 i 2 mapa ) @ 1,85 betfan

Witam, króciutko. Przed nami wielki, to znaczy oby wielki finał a nie szybkie przedstawienie jednej ekipy. W moich oczach jedno jest pewne, jeśli Navi chce powalczyć o zwycięstwo to na pewno w0nderful musi grać świetnie na awp. Bez tego bez wątpienia będzie piekielnie ciężko.
Pierwsze dwie mapy z G2 - 32 fragi, w spotkaniu z Turkami - 48 fragów! W spotkaniu z Pain 27, w meczu z Cloud9 43 fragi, w spotkaniu z Spirit - 38 fragów. Dla tak jak mówię, Ukrainiec musi grać na swoim poziomie dziś, aby Navi mogło mocno zagrozić. 33 fragi na pierwszych dwóch mapach, jak dla mnie do zrobienia, nawet bez wywyższania się. Zobaczymy również jakie mapy będą grane, czy pod awp. Z wyborami może być różnie, ale pewnie zobaczymy overpassa od Navi i mnie mimo wszystko nie zdziwi wybór Nuke przez Faze a Ancient czy Mirage jako decider. Zobaczymy, oby to było świetne trzy mapowe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1250
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No ja dzisiaj nie widzę szans dla NaVi, nie widzę też mapy. FaZe się rozpędziło i jedzie, początek mega kiepski, ale pokonanie Vitality czy Spirit bardziej przemawia dla mnie za tym by pójść w tą stronę.
Aleksib vs karrigan - nie ma co się oszukiwać dziś na pewno prowadzący muszą dodać więcej niż zawsze, to jest finał. FaZe ma szerszy mappool co przemawia dla mnie za typem 2:0, nie odpuszczą na moment, a karrigan wie jak się zachować na scenie i podgrzać atmosferę. On w tym turnieju wygląda na prawdę solidnie. Broky widzieliśmy co robił ze spirit, może troche raina brakuje ale to mega doświadczony gracz więc nie martwie się o jego występ w finale. iM i JL ? różnie, potrafią ale nie w każdym meczu i takiej stablizacji tam nie, B1t też uważam że jest gorszy niż w "starym" NaVi. Choć NaVi gra fajny turniej to nie widzę dzisiaj dla nich szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1097
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ancient, Mirage, Inferno, dlaczego nie Overpass? Nie wiadomo. Znowu cała predykcja vetowania poszła w cholerę. Dziwne te niektóre zagrywki niektórych drużyn. Zupełnie niezrozumiałe.

Będę bardzo zdziwiony jak będzie 3. mapa.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Najpierw Navi wygrywa mapę, na której prawie odpadli z G2, potem dostaje łomot na Mirage, żeby samemu spuścić łomot Faze na Inferno. To nie miało żadnego sensu :) Finały trzeba oglądać, a nie obstawiać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
Do góry Bottom