>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2024 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bray-Longford TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.20.30 1:1 WIN

PS: Spotykają się dwie (przynajmniej na początki sezonu) słabe ekipy. Między sobą lubią jednak ostatnio postrzelać gdyż w dwóch ostatnich spotkaniach strzelili łącznie..10 goli. Mój typ opieram również na ich ostatnich ligowych meczach, Mewy przegrały u siebie po naprawdę fajnym spotkaniu 3:4 z Małolatami a De Town wygrywając do 60 minuty na wyjeździe z Athlone 3:0 ostatecznie zremisowało 3:3.

Trener Bray:

"Na razie liga jest bardzo nieprzewidywalna, niektóre zespoły wygrały kilka razy, a niektóre przegrały. Jedyną rzeczą w tym roku jest to, że drużyny będą sobie nawzajem odbierać punkty.
Jeśli uda nam się wygrać kilka meczów z rzędu, to właśnie do tego dążymy.
Mamy też piątek (dom Cobha) i poniedziałek (wyjazd do Finn Harps).
Tak więc pewne pozytywne wyniki mogłyby wystrzelić nas w górę tabeli.

Wypożyczony pomocnik Freddie Turley przegapi to spotkanie, ponieważ dołączył do reprezentacji Irlandii do lat 19 w drugim z dwóch meczów towarzyskich na wyjeździe ze Słowacją.
Darren Craven nie zagra z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym, a trio atakujące: Shane Griffin, Cristian Magerusan i Ben Feeney boryka się z kontuzjami.

Kapitan Longford:

"To miło, że mamy mecz w poniedziałek (po piątku)” – powiedział kapitan Shane Elworthy zespołowi medialnemu swojego klubu w piątkowy wieczór.
Nie mieliśmy okazji szybko wrócić na właściwe tory po porażkach w tym sezonie, więc miło jest móc zagrać w poniedziałek i spróbować naprawić sytuację.
W piątek zagraliśmy naprawdę dobrze w pierwszej połowie.

W Longford zabraknie kontuzjowanego trio Viktora Serdeniuka, Aarona Walsha i Jamiego Egana.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3852
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, 2 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bray-Longford
Typ: Powyżej 4.5 gola
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Myślę, że możemy tu zobaczyć otwarte spotkanie z dużą ilością bramek. Obie ekipy są aktualnie dosyć nisko w tabeli, Longford ostatnie, a Bray 2 pozycje wyżej z tym, że goście rozegrali 2 mecze mniej.
Bray straciło 12 bramek w 5 meczach a Longford 8 bramek w 3 meczach. Widać więc, że obie ekipy mają nie najlepsze defensywy.
Dodatkowo 2 ostatnie mecze bezposrednie to łącznie 10 bramek.
Uważam, że szybka pierwsza bramka rozwiąże tu worek z bramkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +850
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Waterford-Shamrock TYP DNB 2
Wexford-Cork TYP DNB 2
U.C.Dublin-Kerry TYP DNB 1

AKO 2,40 7/10
g.16.00 i 18.00 WIN chociaż zysk bardzo mały.

PS: To taki megaaaa spokojny tripel dla kogoś kto ma za dużo kasy i lubi grać niskie kursy. Generalnie wszystko posprawdzałem (forma, absencje etc..) i na papierze z tych 3 faworytów na 80-90% powinno wygrać minimum dwóch stąd asekuracja DNB.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2704
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps-U.C.Dublin TYP BTS kurs 1,88 4/10 g.18.00 1:1 WIN

PS: W jednym zdaniu: goście przed sezonem mianowani do grona awansu grają do tej pory poniżej oczekiwań, natomiast gospodarze odwrotnie.
Uważam że Studenci ruszą do zdecydowanego ataku od początku spotkania po ostatniej kompromitacji u siebie z Kerry.
Kursy jak dla mnie powinny być wystawione odwrotnie ale jak będzie zobaczymy.
Mecz z powodu awarii oświetlenia jak widać rozegrany będzie już o g.18.00

"Finn Harps ogłosił, że po konsultacjach z FAI piątkowy mecz z UCD rozpocznie się wcześniej o 18:00.
Bardzo żałujemy niedogodności, jakie sprawiły naszym kibicom, ale klub nie ma wyboru w związku z awarią systemu reflektorów, który w środę wieczorem nie przeszedł testu.
W ostatnich latach w Finn Park wystąpiło kilka problemów z oświetleniem i klub nie mógł uzyskać dotacji na system LED, ale nadal podąża tą drogą. Klub zamówił i zapłacił za komponenty przed sezonem, jednak z opóźnieniem został poinformowany, że zamówienie nie może zostać zrealizowane. Dalsze wysiłki mające na celu pozyskanie potrzebnych komponentów zostały dzisiaj dostarczone, ale wysłano nam niewłaściwy typ, co oznacza, że dzisiejszy wieczorny test zakończył się niepowodzeniem."

Z innych spotkań Cork powinien ograć Cobh Ramblers.

Może paść BTS w meczu Bray-Athlone.

Uważałbym na zwycięstwo Derry z Dundalk. U gospodarzy kontuzjowani są Colm Whelan, Cameron Dummigan i Ben Doherty a nie wiadomo czy zagra przeciwko swojej byłej drużynie Patrick Hoban.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2769
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę...
Nie ma Pestiego to qowalsky6 qowalsky6 poszaleje.
Trochę pokminiłem, trochę poczytałem Irishy i taki trebelek rozrywkowy skleiłem :
Droghsi vs Derry - 2,
Szamroki vs Sligo - 1,
Waterford vs Galway 1x,
Wychodzi w zależności od operatora @ ~ 4,0. Biorę ten @ za miedziaka...
Irish luck, i hope 😉 KTF!
Edit
Derry pod koniec straciło 3 pkt - ft 2-2 i kupon w piach... Nie zamykałem bo tylko miedziak był na stole. Jak zwykle Candystripes mnie chcą dobić 😄 i znowu nie chcą tego cholernego Mistrzaaaa... GN...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2015
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cobh Ramblers-Wexford TYP BTS kurs 1,72 5/10 g.20.45 2:4 WIN

PS: Tezy że gospodarze nie dostaną w dupsko bym nie stawiał..chociaż..Ramblersi u siebie raczej nie przegrywają..na chyba ostatnie 20 razy ulegli..tylko raz ze Studentami i to niedawno. Natomiast bramkę powinni strzelić a goście tym bardziej. Kurs na 1X 1,56 więc idę w większą stawkę..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4268
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za 2 min.
Derry vs Szamroki,
Co tu pisać, kazdy kto kmini Irishy wie o co biega. Ja myślę że na Brandywell dziś padnie bts. Jak się chce coś w tej walce znaczyć, to trzeba gole strzelać.
Kierunek bts po @ 1,90 za drobne... KTF!
Ps
Do rozwazenia dw 1-1, to typy miejscowych. Może się skusze... GL!
Edit
Hoban (legenda ligi) ratuje moj bts w 87 minucie dając Candystripes gola honorowego. A Higgins (coach Derki) mówił dziś, że jego podopieczni postarają się grać uważnie w obronie... Żartowniś, ale ja mu dziś nie zawierzyłem 😉 klamczuszkowi...FT 1-3...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4536
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wnioski wyciągnięte z for irlandzkich:

Derry-St.Patricks - "Derry kontra Pat's wygląda na ważny mecz dla tych dwóch drużyn, które będą chciały wygrać, aby móc gonić czołówkę. Zatem naturalnie spotkanie zakończy się to prawdopodobnie remisem :p."

Shelbourne-Shamrock -
"Myślę, że walka Shels vs Rovers będzie zależeć od kondycji Marka Coyle’a w drużynie Shels. Bez niego wydaje się, że to zupełnie inny zespół. Jeśli go zabraknie, spodziewam się łatwego zwycięstwa Rovers."

Sligo-Galway - "Ten mecz może pójść w obie strony. Galway będzie raczej zadowolony z remisu chociaż po wygranej z liderem łatwo nie odpuści."

Pytania?

PS: W Irlandii Północnej w meczu praktycznie decydującym o mistrzostwie powinien paść BTS po kursie 1,76 ale nawet zwycięstwo Linfield nie daje mu gwarancji zajęcia 1 miejsca na koniec sezonu.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3287
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-Galway TYP 1 kurs 1,72 3/10 g.21.00 1:1 BOX

PS: Gospodarze z plagą kontuzji (dlatego zaniżona stawka 3/10) ale i tak nie wyobrażam sobie jak chcą walczyć o kolejnego mistrza że dziś nie wygrywają. Bez żadnych wymówek muszą ograć Galway. Moje pytanie jak zawodnicy przygotowani są do sezonu jak na tym początkowym etapie 8 zawodników jest już niezdolnych do gry?

Trener The Hoops:

"Wiemy przed czym stoimy w tym trudnym meczu. John Caulfield i Ollie Horgan grają w lidze od dawna i John odnosi w niej ogromne sukcesy. Mają silną i zgraną grupę zawodników i trzeba szanować to, co robią. Są niebezpieczni w przejściach, niebezpieczni w stałych fragmentach gry, a ich wyniki pokazują, że mogą powodować problemy zespołowe.
Wiemy, że Galway przyjedzie na mecz wyjątkowo dobrze zorganizowane i z planem na zwycięstwo. Są bardzo skuteczni w tym, co robią, i musimy to szanować. Wiemy jednak również, że jesteśmy w najlepszej formie w Tallaght, możemy wygrać każdy mecz, a naszym celem przeciwko Galway jest po prostu wygranie meczu."

Trener Galway w tygodniu identycznie chwalił Shamrock. W Galway nie zagra Colm Horgan i Garry Buckley.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1888
Do góry Bottom