>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pilka nozna - prawie plaska stawka

kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
20/10/2023 | 8:45 PM | Newport County vs. Walsall

W sierpniu Newport wygrało trzy z pięciu meczów, ale jedno zwycięstwo w ostatnich ośmiu spotkaniach sprawiło, że spadli w tabeli bardzo nisko - do zaledwie czterech punktów przewagi nad strefą spadkową League Two. Newport ma jednak w swoich szeregach potencjalnego zbawcę - w postaci wicelidera strzelców League Two - Willa Evansa.
W poprzedniej kampanii Evans trafił do siatki zaledwie cztery razy, ale dzięki zdobyciu dziewięciu bramek w League Two i 11 we wszystkich rozgrywkach, w obecnym sezonie, stał się nawet pretendentem do powołania do reprezentacji Walii. Skrzydłowy przejdzie jednak późny test sprawności fizycznej po tym, jak zszedł w połowie meczu ze Swindon (w miniony weekend). Spore osiągnięcia w czwartej lidze ma również Omar Bogle. 30-latek zakończył ubiegły sezon jako najlepszy strzelec klubu z 17 trafieniami w League Two, a w tym sezonie strzelił cztery bramki, w tym zwycięskiego gola przeciwko Colchester na początku tego miesiąca. The Exiles są szóstym najlepiej strzelającym zespołem w League Two z 21 bramkami na koncie, ale problemy w defensywie były głównym czynnikiem ich ostatnich wpadek.
Stracili dwa lub więcej goli w ośmiu spotkaniach, (tylko Sutton United i Colchester United straciły ich więcej na mecz. Podopieczni Grahama Coughlana zdobyli większość (79%) swoich ligowych punktów na Rodney Parade, choć wygrali tylko jeden z ostatnich pięciu meczów ligowych na własnym terenie (inne spotkania to dwa remisy i dwie porażki). Także liczę na ich ambitną postawę dzisiaj i parcie do końca po trzy punkty. Nie mam, co prawda, tyle odwagi aby postawić bet na ich win (są faworytem w/g buków dzisiaj, jednak @~1.75 w opcji ze zwrotem przy remisie mnie nie przekonuje - nie przy tych problemach w difensie...), ale upatrzyłem sobie becik na to spotkanie w postaci rzutów rożnych. Myślę, że gospodarze dzisiejszego starcia, są w stanie zdobyć przynajmniej te 6 rzutów rożnych - właśnie ze względu na to, że muszą jakoś poprawić dzisiaj swoją reputację u kibiców oraz faktu, że strefa play-offów coraz bardziej się oddala.

Newport -
poza znakami zapytania przy występie Evansa - niepewne są także występy pomocnika Aarona Wildiga i obrońcy Declana Drysdalea.
Wypożyczony z Liverpoolu Adam Lewis, James Clarke (pachwina), Harry Charsley (kostka), Seb Palmer-Houlden (ścięgno podkolanowe), Offrande Zanzala (kolano) i Kyle Jameson (biodro) będą niedostępni.


b e t t e r s 0.5/10 - Rzuty rożne drużynowe: Team Total Corners (2-way) - Newport OVER 5.5 @ 2.07
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1264
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
23/10/2023 | 6:30 PM | Udinese - Lecce

Dzisiaj uderzam w 6+ rzutów rożnych Udinese (linia 5.5 - OVER @ 2.30 w s t s), ale po kolei: Andrea Sottil stąpa po cienkim lodzie - jego ekipa jest jeszcze bez zwycięstwa w obecnym sezonie (5 remisów i 3 porażki), a w listopadzie czekają Udinese niezmiernie ciężkie spotkania (wyjazdy do AC Milanu i AS Romy oraz Atalanta w Udine), tym bardziej muszą się starać za wszelką cenę zwyciężyć dzisiaj wieczorem, z Lecce, i w delegacji - z Monzą, aby oddalić się trochę od strefy spadkowej, nad którą mają zaledwie punkt przewagi. Udinese boryka się z problemami od końca poprzedniej kampanii - ich ostatnie 12 meczów to 5 remisów i 7 porażek, a ekipa ma duże kłopoty ze strzelaniem goli (4 bramki zdobyte w 8 meczach obecnego sezonu Serie A to nienajlepszy wynik, biorąc nawet pod uwagę - z kim przegrywali do tej pory (z Juventusem, Napoli czy Fiorentiną)). Także dzisiaj liczę na wielką mobilizację i dążenie do zgarnięcia 3 punktów za wszelką cenę - czyli ambitne ataki na bramkę Lecce (po których będą zdobywane cornery). Kursiwo 2.30 jak dla mnie zacne - grałbym do 2.10...

Statystycznie podchodząc do sprawy - Udinese home 'średnio 6.25 rr zdobywanych'; Lecce away 'średnio 6.00 rr oddawanych'. Linia ustalona przez buka na 9.5, a Lecce away 'średnio zdobywa 1.67 rr'.

s t s 0.5/10 - Rzuty rożne drużynowe: Team Total Corners (2-way) - Udinese OVER 5.5 @ 2.30
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
NHL - Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
meczyk o 1.07 AM
Penguins ML @ 2.08 | 1/10 e f o r t u n a
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
3:07 - Arizona Coyotes - Philadelphia Flyers
Flyers ML @ 1.93 2/10 s t s

Potencjalnie dobre zawody (duzo bramek) powinny byc w Detroit i w Montrealu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1279
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dzisiaj w nocy tylko 3 mecze NHL....
1:07 - Florida Panthers - Pittsburgh Penguins
Penguins ML (z dogr./karnymi) @ 2.28 f o r t u n a
1/10
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
1:07 - Montreal Canadiens - Nashville Predators
Canadiens ML (+ dogrywka/karne) @ 2.36 s t s
1/10
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
4:07 - Vancouver Canucks - Florida Panthers
Panthers ML (dogr./karne się liczą) @ 1.85 s t s
2.4/10
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Miami Marlins - Houston Astros | preseason |12.03.2024; 6:10 PM
Jesús Luzardo vs. Hunter Brown

Miami ma w tym preseasozonie rekord 6W-7L (3W-2L w ostatnich 5 starciach), a Houston 8W-8L (2W-3L). Ogolnie - to 2023 rok obie Ekipy zakonczyly sezon regularny z odpowiednio 84. (Marlins) i 90. zwyciestwami (Astros).
Spotkania w Spring Training charakteryzuja sie duza rotacja zarowno wsrod narzucajacych (niektorzy managerowie decyduja sie na zastapienie swoich starting pitcherow jeszcze w pierwszym inningu) jak i odbijajacych. Managerowie chca dac jak najwiekszej liczbie zawodnikow game-time.
Sezon tuz-tuz i mysle ze, w obliczu kontuzji narzucajacych (abstrahujac juz od urazu Sandyego Alcantary - wypadli na ten moment - Braxton Garrett i Edward Cabrera), Skip Schumaker bedzie chcial wykorzystac do mniejszych czy wiekszych eksperymentow pozostala czesc Spring Training i dac wiecej narzucac A.J.Pukowi (w ogole Go sprawdzic w narzucaniu wiekszej liczby pilek) i innym relieverom.
Marlins chca zapelnic takze luke powstala po odejsciu Jorge Solera (36 HR w 2023) stad probuja w Spring Trainingu ustawiac na pierwszej bazie (przynajmniej tak bylo we wczorajszym spotkaniu z Metsami) Jakea Burgera (przeszedl z White Soxow). Manager Marlins najprawdopodobniej bedzie chcial czesciej ustawiac Bella jako DH (designated hitter), a na pierwszej bazie wlasnie - Burgera. Na razie, Burger, dla Marlins, przyzwoicie spisuje sie na palce, ale nie rozegral duzo spotkan do tej pory - 53. Byl wystrikeoutowany w 21.7% swoich odbic - statystyka nawet nawet (217 PA; .303 BA, .860 OBS, 9 HR, 28 RBI) i pierwsza baza to jest dla Niego nowa pozycja (w MLB zagral na pierwszej bazie do tej pory dwa razy).

Ech - juz jest roster Astros i kursiwo na Houston spadlo z 2.05 na 1.85-1.75 na s t s i e...
Luzardo powinien dac rade na poczatku spotkania i sprobuje poczekac do wyzszego kursu na Astros (optymalnie by bylo zlapac jakies 2.00-2.05)

Astros ML @ 2.05 s t s 1:9

astros_24_03_12.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +810
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
New York Mets - Houston Astros | preseason | 13.03.2024; 11:10 PM
Luis Severino vs. Cristian Javier

Do startu sezonu zostaly dwa tygodnie! W ubieglym tygodniu manager Astros, Dana Brown, wyznaczyl pieciu starting pitcherow na rozpoczecie sezonu - sa to: Framber Valdez, Cristian Javier, Hunter Brown, José Urquidy oraz J.P.France.
Wczoraj narzucal Hunter Brown i spisal sie b.dobrze - poddal jeden obieg przeciwko Marlins - narzucal 3.2 inninga (60 narzutow (41 strikeow))...
Dzisiaj na kopcu Cristian Javier tez najpewniej nie bedzie narzucal wiecej niz 60-70 pilek, wiec do gry wkroczy bullpen - a ten w Houston zostal oslabiony przed startem sezonu (tzn. pozegnano sie z 3 RP (odeszli - Héctor Neris, Phil Maton i Ryne Stanek), a Kendall Graveman doznal powaznej kontuzji i najpewniej ma sezon z glowy). Astros dodali do bullpenu Josha Hadera, a tak - to trwaja poszukiwania odpowiednich kandydatow do domykania spotkan - blisko 30 nazwisk relieverow pojawialo sie w protokolach pomeczowych Houston w tym Spring Trainingu...
Mam nadzieje, ze Dana Brown ma juz mniej wiecej wyklarowany sklad bullpenu i Astros nie zawioda i dzisiaj. Kurs powyzej 2.00 na win Houston trzeba moim zdaniem przetestowac. Wczoraj kolejny udany wystep dla Astros zanotowal Mauricio Dubón (jest juz 11H/20PA w tym preseasonie).
Metsi nie mogli wygrac ostatnich 3 spotkan - ba zaliczyli w nich tylko 4 obiegi i zaryzykuje dzisiaj na Ich kolejna porazke.

Astros ML @ 2.15 s t s 6:5
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Texas Rangers vs. Chicago Cubs | 29/03/2024; 12:37 AM
Nathan Eovaldi vs. Justin Steele

No i startujemy!
Pierwszy bet idzie w stronę Cubs, ale po kolei...
Żadna z ekip nie zachwyciła w Spring Trainingu.
W Chicago Cubs przede wszystkim Seia Suzuki i Cody Bellinger powinni być najbardziej wybuchowymi pałkami zespołu.
Bardzo ciekaw jestem także, czy Ian Happ, Michael Busch i inni zapewnią odpowiednie wsparcie dla w/w dwójki.
Myślę, że tak i dlatego pobieram drużynowe obiegi Cubs.
Eovaldi jest w porządku (jako 2krotny all-star), ale brakuje mu trochę do Jacoba deGroma i Maxa Scherzera.
Rangers są dzisiaj niedużym faworytem (@1.78-1.80) dla buków i śmiem z tym polemizować. Texas to przede wszystkim potężny roster na pałce i mam tylko nadzieję, że Cubsi, chcąc wygrać, dotrzymają Rangers kroku. Cubs zatrudnili managera Craiga Counsella (Milwaukee Brewers), co powinno, razem z otoczką 'Openning Day' dodać trochę enegii temu spotkaniu i miałem początkowo atakować linię totala - over 8 na mecz, ale po namyśle odpuściłem, bo Steele miał nader udany koniec seasonu 2023. Odpuszczam też win Cubs (bo liczyłem na kursiwo >2.00, a na tą chwilę jest 1.93...).
Total dzisiaj ustawiony w Vegas to 8 runów i liczę na conajmniej 5 obiegów zaliczonych przez Cubs po kursie >2.10.
DW 2:6 byłby wielce ok i pewnie atakowałbym i wyższy Team Total, ale buk w którym gram ma najwyższą linię 5+ runów no i jest to pierwsze spotkanie sezonu...

Cubs - Team Total (liczba runs gości) - OVER 4.5 @ 2.17 b e t c l i c

bbl_001.png
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Milwaukee Brewers - Minnesota Twins | 02/04/2024; 10:10 PM
Jakob Junis vs. Louie Varland

Obie ekipy posyłają do boju od początku narzucających, którzy do tej pory narzucali więcej jako reliverzy i nie widzę za bardzo przewagi w osobach dzisiejszych Starting Pitcherów. Do tego obie ekipy przyzwoicie zaczęły sezon na pałce - wiem, że mała próba meczów, ale Brewers zaliczyli 14 obiegów w 3 meczach, a Twins 9 w 2 (ostatnie spotkanie (w niedzielę - z Kansas City Royals) przegrali nie zdobywając nawet obiegu (11:0)). Dla mnie linia 8.5 runa ustawiona przez Vegas w tym spotkaniu jest trochę za niska - Home Opener dla Brewers, ekipy, koniec końców, niepokonanej w obecnym sezonie (wysweepowali Mets i liczę na dużą liczbę kibiców na American Family Field). Brewers zaczęli obeny sezon 'z wysokiego C' - szczególnie weteran Christian Yelich (32latek - naparza jako trzeci pałkarz) błyszczy na pałce, do tego Catcher 'z prawdziwego zdarzenia' - Contreras także ma 5 Hitów, no i 5 Hitów zaliczył także Chourio (20latek - odbijał jako dziewiąty). W ogóle to Brewers ukradli chyba z 8 baz w dotychczasowych 3 meczach. Mam nadzieję, że w Home Openerze nie zawiodą i stukną te kilka Home Runów przeciwko narzucającemu, który nie dominował do tej pory.
We wspomnianych dwóch pierwszych meczach sezonu Twins (tych wygranych) zaaplikowali 17 Hitów przeciwko Royals i dzisiaj przeciwko Junisowi mam nadzieję na kilka runów i linia 8.5 runów powinna pęknąć...

Total Bet
OVER 8.5 @ 1.86
| b e t c l i c

3:2
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom