>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Warta
Typ: BetBuilder - Lech wygra, over 1,5 gola w meczu, Lech over 4,5 rzutu rożnego
Kurs:
3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem derbowe spotkanie w Poznaniu na najwyższym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Rzadko czepiam się polskiej skopanej jak mam co innego do wyboru jednak dzisiaj jestem mocno przekonany do swojego typu. Wydawać się mogło, że po pierwszych dwóch, a nawet trzech meczach tegorocznych wszystko w Lechu jest na właściwych torach. Podopieczni Mariusza Rumaka zgarnęli siedem punktów w tych wspomnianych potyczkach, ale właśnie to trzecie starcie ze Śląskiem u siebie pokazało niemoc w ofensywie, która trwa aż do dziś. Lechici w trzech kolejnych grach nie potrafili trafić do siatki przeciwnika (Śląsk 0:0, Raków 0:4, Górnik 0:0). Po spotkaniu z "medalikami" piłkarze mieli nawet rozmowę ze swoimi fanami. Na niewiele się ona jednak zdała ponieważ Kolejorz nie potrafił strzelić bramki w Zabrzu. Trzeba jednak oddać honor zabrzanom, którzy ostatnio prezentują się całkiem, całkiem. Derbowy rywal Lecha doznał zaskakującej porażki w ostatniej kolejce ligowej z zamykającym tabelę ŁKS-em. Jak łodzianie potrafili wygrać z Wartą, to tym bardziej zmotywowany przez kibiców i trenera Lech zrobi dziś wieczór to samo. Myślę, że gospodarze nawet co najmniej dwa razy trafią do bramki strzeżonej przez Grobelnego. KKS wygrał wszystkie siedem spotkań ligowych z Wartą od momentu powrotu Warty na boiska najwyższej klasy rozgrywkowej! Co więcej w tym czasie Warta potrafiła zdobyć w tych wspomnianych siedmiu grach tylko dwa gole. Lech cały czas jest zamieszany w walkę o Majstra, będą gryźli trawę żeby dopisać dziś trzy oczka i zbliżyć się do liderującej Jagielloni. Przypatrując się rożnym, poznańska lokomotywa to ligowa czołówka grając przy Bułgarskiej. Grając u siebie dwunastokrotnie tylko trzy razy nie potrafili pokryć zakładanej przeze mnie liczby rogali (Jagiellonia 3, Stal Mielec 4, Radomiak 3). W pozostałych grach już było ok. Statystycznie liczba rożnych Lecha na własnych śmieciach to równiutkie 7. Mocna ofensywa i dążenie do osiągnięcia jak najlepszego wyniku sprzyjać będzie nabijaniem rogali. Mam nadzieję, że nie zabraknie mi jednego jak to ostatnimi czasy bywa.

310
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1243
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraliga Polska

Godzina: 20:30

Spotkanie: Lech - Warta

Typ: over 1,5 gola

Kurs: 1,58

Bukmacher: Betclic

Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/25-kolejka-ekstraklasy-zaległe-12-03-2024-17-03-2024.170706/

Analiza:



Dzisiejsze starcie o godzinie 20:30 pomiędzy Lechem Poznań a Wartą Poznań stanowi jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na lokalnej piłkarskiej scenie. To niezwykle emocjonujące spotkanie derbowe, które przyciąga uwagę fanów z całego miasta. Obie drużyny z pewnością będą chciały zaprezentować się z jak najlepszej strony i zdobyć komplet punktów. W tej rywalizacji nie ma miejsca na ustępstwa - zarówno Lech, jak i Warta, będą dążyć do zwycięstwa z determinacją i zaangażowaniem.

Dla Lecha to także szansa na przełamanie, zwłaszcza jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Ostatnio zespół miał pewne problemy z efektywnością w ofensywie, dlatego dzisiejszy mecz może być doskonałą okazją, aby zawodnicy pokazali swój potencjał strzelecki i zbudowali pewność siebie przed kolejnymi wyzwaniami ligowymi. Atmosfera na stadionie będzie niewątpliwie gorąca, a rywalizacja na boisku intensywna i pełna napięcia. Fanska pasja i wsparcie dla obu drużyn dodatkowo podkręcą atmosferę tego wyjątkowego derbowego starcia.

Mój typ 2:1

158
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +941
maarcin14 667,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Cadiz
Typ: X2
Kurs: 2.67
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/29-kolejka-laliga-15-03-2024-17-03-2024.170708/#post-7252685
Analiza:

Witam, mój kolejny typ pochodzi z ligi hiszpańskiej, gdzie dziś rusza 29 kolejka La Ligi. O godzinie 21 Real Sociedad zagra z Cadiz, i typuję tutaj niespodziankę a więc X2. Real Sociedad jest faworytem tego meczu, ale podejdzie do niego mocno osłabiony i ostatnio nie jest w najwyższej formie. Gospodarze zajmują 6 miejsce w tabeli, ale do piątego Bilbao tracą aż 10 punktów. Za ich plecami są Betis mający punkt mniej i Valencia, która traci 3 punkty. Real Sociedad podejdzie do tego meczu między innymi bez Andera Barrenetxea, Arsena Zakharyana czy Aihena Munoza. Oprócz nich nie zagra też paru innych graczy. Real Sociedad ostatnio nie rozpieszcza swoich kibiców. Wygrali w ostatniej kolejce 3:2, ale bardzo się męczyli na wyjeździe z Granadą, z którą nawet przegrywali do przerwy a zwycięską bramkę zdobyli w 85 minucie. Wcześniej zanotowali 5 porażek w 7 meczach licząc wszystkie rozgrywki, poza tym wygrana z Mallorcą w lidze, która grała całą drugą połowę w osłabieniu, oraz odpadnięcie również z Mallorcą w Pucharze Króla po karnych. Real Sociedad traci gola od 8 meczów z rzędu. Cadiz nie przegrał od 3 spotkań, w ostatnim meczu wygrali z Atletico 2:0 więc dlaczego nie mieliby urwać punktów Sociedad ? Typuję X2.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Köln vs RB Lipsk
Typ: Luca Kilian obejrzy kartkę
Kurs: 3.80
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...gi-15-03-2024-17-03-2024.170709/#post-7252692
Analiza:


Kozły dzielnie spisały się w derbach z Borussią. Wydawało się, że 3 punkty są w zasięgu ręki, niestety rywale doprowadzali do remisu, a nawet wyszli na prowadzenie. Całe szczęście dla dzisiejszych gospodarzy, że udało się strzelić gola na 3:3 i tym samym jedno oczko powędrowało do FC Köln. Sytuacja Kozłów jest jednak beznadziejna, wszak do bezpiecznej pozycji strata wynosi 7 punktów i należy walczyć o baraże, które zazwyczaj wygrywają ekipy z 1. Bundesligi. Dzisiaj nadchodzi kolejna szansa na komplet oczek, chociaż zadanie będzie bardzo trudne. Za kartki zawieszony jest Timo Hubers, a to przecież podstawowy stoper outsidera. Brak Jana Thielmanna także określany jest jako sporą stratę. Czy gospodarze wykorzystają atut własnego obiektu?

Po drugiej stronie barykady znajdują się Byki, które pewnie pokonały Darmstadt 2:0. Rezultat byłby bardziej okazały, ale skuteczność zawiodła w poprzedniej kolejce. Przyjezdni nie biorą już udziału w Lidze Mistrzów oraz w DFB Pokal, co oznacza, że należy w pełni skupić się na Bundeslidze. Tutaj trwa zażarta walka o udział w przyszłej edycji LM i jak na razie to BVB jest górą. Ciekawy jestem przyszłości RB Lipsk. Marco Rose może nie utrzymać swojej posady, a przecież związane z nimi były spore nadzieje. Trudno o dobrego fachowca na rynku a kadra przyjezdnych jest przecież bardzo mocna. Byki celują w coś więcej, niż tylko w top 4, ale to już przemyślenia na lato. Czy Lois Openda i spółka sięgną po komplet punktów?

Musiałem odczekać do składów, ponieważ mam jednego zawodnika Kozłów, u którego spodziewam się kartki. Mowa tutaj o Luca Kilianie. Jest to stoper, który w podstawowej 11 musi zastąpić dzisiaj zawieszonego za kartki Timo Hubersa. Niestety Kilian z sezonu na sezon traci swoją pozycję w stolicy karnawału. Najlepsza kampania w jego wykonaniu była 2021/2022. W obecnych rozgrywkach głównie przesiaduje na ławce rezerwowych, albo zastępuje kogoś na środku defensywy. W ten piątek ciężko będzie mu z ofensywnymi zawodnikami RB Lipsk. Lois Openda, Benjami Sesko, Dani Olmo, Xavi Simons, każdy z tych piłkarzy potrafi zagrać indywidualna akcję a Luca nie należy do tych najzwrotniejszych. FC Köln walczy o pozostanie w Bundeslidze, na własnym obiekcie panuje świetna atmosfera, o której za każdym razem wspominam. Będzie bitwa na całego a gospodarze otrzymują ostatnio wiele upomnień. Mam nadzieję, że Florian Badstübner sięgnie po kartonik dla nieogranego Kiliana. Ciekawostką jest fakt, że stoper otrzymał kartkę w pierwszym spotkaniu z Bykami w tej kampanii.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom