>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

28. kolejka LaLiga (8.03.2024 - 11.03.2024)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-03-3 o 20.20.55.png Zrzut ekranu 2024-03-3 o 20.21.11.png

Nie masz konta w Betters, nic straconego - załóż je wchodząc na betters.pl lub klikając w baner i wybierz swój pakiet startowy z naszym kodem FORUMBUK
1000_200_cta_sprawdz_klauzula_logo.png
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania LA Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Mallorca
Typ: Barcelona wygra minimum 3 bramkami ( Barcelona z handicap - 2)
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Ja w to wchodzę. Barcelona ma okazję wyprzedzić dziś Girone w ligowej tabeli i przybliżyć się punktowo do Realu. Wydawać się moglo jakiś czas temu, że Barca już nie powalczy ani o mistrza ani o 2 miejsce tymczasem i Real i Girona gubią punkty.
Ja wiem, że piłkarzy Barcelony czeka za chwilę rewanż z Napoli w LM, ale mimo wszystko uważam, że dla nich 3 punkty dziś to mus. Tym bardziej że grają u siebie z Mallorca, która no bądźmy szczerzy potęga nie jest i jest minimum 2 klasy gorszym zespołem niż gospodarze. W tabeli jest w dolnej części, od strefy spadkowej mają pewien zapas.
Myślę, że Barcelona tutaj będzie chciała osiągnąć dobry wynik już do przerwy żeby później wpuścić zmienników a podstawowym piłkarzom dać w drugiej połowie odpocząć. Do przerwy może być już 2/3 :0 a zmiennicy też mogą coś dołożyć Mallorce.
No ja myślę że Barcelona nie odpuści tutaj i przeskoczy Girone pewnie dziś wygrywając.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania LA Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Mallorca
Typ: Barcelona wygra minimum 3 bramkami ( Barcelona z handicap - 2)
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Ja w to wchodzę. Barcelona ma okazję wyprzedzić dziś Girone w ligowej tabeli i przybliżyć się punktowo do Realu. Wydawać się moglo jakiś czas temu, że Barca już nie powalczy ani o mistrza ani o 2 miejsce tymczasem i Real i Girona gubią punkty.
Ja wiem, że piłkarzy Barcelony czeka za chwilę rewanż z Napoli w LM, ale mimo wszystko uważam, że dla nich 3 punkty dziś to mus. Tym bardziej że grają u siebie z Mallorca, która no bądźmy szczerzy potęga nie jest i jest minimum 2 klasy gorszym zespołem niż gospodarze. W tabeli jest w dolnej części, od strefy spadkowej mają pewien zapas.
Myślę, że Barcelona tutaj będzie chciała osiągnąć dobry wynik już do przerwy żeby później wpuścić zmienników a podstawowym piłkarzom dać w drugiej połowie odpocząć. Do przerwy może być już 2/3 :0 a zmiennicy też mogą coś dołożyć Mallorce.
No ja myślę że Barcelona nie odpuści tutaj i przeskoczy Girone pewnie dziś wygrywając.
Napiszę to po raz kolejny, twoje analizy są odklejone od rzeczywistości. Jeszcze ktoś ci przyznał rangę "typer".

Nie twierdzę, że typ nie wejdzie. Bo może się akurat tak trafić, że Barcelona rzeczywiście wygra ten mecz wysoko.

Barcelona też gubi punkty, chociażby w ostatniej kolejce, gdzie rzeczywiście mogli odrobić straty, gdyż Real zremisował a Girona przegrała. Ostatecznie Barcelona również zgubiła punkty remisując w Bilbao. Teraz Real i Girona grają po Barcelonie, więc ewentualne odrobienie strat może nastąpić dopiero ich meczach.

Jakich zmienników mógłby wpuścić Xavi w II połowie, skoro zmiennicy będą grać w podstawowym składzie. Lista absencji jest bardzo długa i warto na to zwrócić uwagę pisząc analizę.

Ja myślę, że Barcelona chce osiągnąć dobry wynik do przerwy w każdym meczu. Myślę nawet, że takie pragnienie ma całkiem sporo drużyn z wielu lig na całym świecie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Barcelona - Mallorca
Barcelona i obie strzela gola @ 3.30
Fortuna

Uważam, że będzie to kolejny mecz Barcelony, która może wygrać po męczarniach. W spotkaniu z Athletic, oba kluby nie zrobiły nic szczególnego co by mogło wpaść w oko, a mecz był nudny jak flaki z olejem. Barcelona zamiast strzelać gole w tamtym meczu z każdą minuta traciła kolejnych graczy. Barça zagra dziś m.in. bez kontuzjowanych Frenkiego de Jonga i Pedriego oraz bez zawieszonego za kartki Ronalda Araujo. Urugwajczyka zapewne zastąpi Iñigo Martínez. Do kontuzjowanych de Jonga i Pedriego dopisujemy Gaviego, a więc środek pola w Barcelonie leży. Gundogan sam tego nie ogarnie, a Fermin czy Roberto nie dają tyle co wyżej wymieniona trojka. Christensen natomiast to nie jest typowy defensywny pomocnik.
Uważam, że Barcelona w tym meczu straci gola i nie zdziwię się, że pierwszym strzelcem będzie właśnie Mallorca. Ostatnio odprawili z kwitkiem Girona. W Pucharze Króla zagrają w finale po tym jak po dogrywce wygrali z Realem Sociedad. Na jesień zremisowali u siebie z Barcelona 2:2. Zagrożeniem dla Barcelony jest z pewnością Muriqi, lider jeśli chodzi o gole w zespole gości.
Barcelona musi wygrać aby poprawić nastroje przed ciężkim spotkaniem z Napoli, który załapało wiatru w żagle przed rewanżowym spotkaniem w LM przeciwko Barcelonie oraz aby utrzymać jakiekolwiek szanse na wicemistrzostwo, bowiem nie wierze w to aby dogonili Real Madryt i ich przegonili na koniec sezonu.
 
Ostatnia edycja:
M 71,9K

mazinho87

Użytkownik
Wiecie może gdzie sprawdzić listę kontuzjowanych i zawieszonych za kartki zawodników przed daną kolejką La Liga? Mnie najbardziej ciekawi fakt, czy Grenwood z Getafe bedzie mogl zagrac, czy bedzie pauzował za kartki, bo ostatnio załapał żółtko, tylko nie wiem, które to jest jego w lidze. Z góry dzięki za odpowiedź
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Wiecie może gdzie sprawdzić listę kontuzjowanych i zawieszonych za kartki zawodników przed daną kolejką La Liga? Mnie najbardziej ciekawi fakt, czy Grenwood z Getafe bedzie mogl zagrac, czy bedzie pauzował za kartki, bo ostatnio załapał żółtko, tylko nie wiem, które to jest jego w lidze. Z góry dzięki za odpowiedź
cześć

na stronie MD masz wszystko

tu masz info o absencjach w Getafe. Borja i Mason nie zagrają Bordalás' men are sheltered at Mestalla (mundodeportivo.com)
 
Otrzymane punkty reputacji: +559
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Wiecie może gdzie sprawdzić listę kontuzjowanych i zawieszonych za kartki zawodników przed daną kolejką La Liga? Mnie najbardziej ciekawi fakt, czy Grenwood z Getafe bedzie mogl zagrac, czy bedzie pauzował za kartki, bo ostatnio załapał żółtko, tylko nie wiem, które to jest jego w lidze. Z góry dzięki za odpowiedź
nie trzeba daleko szukać takich info, wystarczy zwykły flashscore

1709905575623.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Valencia - Getafe
over 6,5 kartki @ 1.72
sts

Typ oparty na statystykach,w ostatnich 5 meczach między tymi drużynami 7 kartek było najmniejszą ilością jaka wystąpiła: 9,7,9,10,11. Na podstawie powyższego chyba chłopaki się za bardzo nie lubią.Sędzia Pulido, najwięcej w jednym meczu w tym sezonie w La Liga pokazał 11 kartek, także jak trzeba to nie ma u niego problemu.Warto tutaj wspomnieć,że w ostatnich 5 meczach obu drużyn 3 razy pojawiła się czerwona kartka, do zagrania po zacnym kursie 3.1.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cadiz-Atl.Madryt
over 3.5 celnych strzałów Cadiz
Kurs: 2.43 ortuna


Cadiz zajmuję 18 spadkową pozycję mając aż 5pkt straty do bezpiecznej pozycji, ostatnie zwycięstwo w Laliga odnieśli we wrześniu lecz nie są to tylko pasma porażek bo aż 12 remisów.Do końca sezonu zostało 11 kolejek więc skreślać ich jeszcze nie można, ale wchodzimy już w moment gdzie muszą walczyć o kontakt do reszty, a przecież rywale też mogą punktować.
Atletico przedstawiać nie trzeba, topka LaLiga i faworyt tego spotkania, ale też forma nie jest najwyższa i są tutaj przesłanki żeby coś tutaj poszukać na Cadiz.Za 4 dni AM zagra u siebie reważn w LM z Interem na terenie którego przegrali 1-0 i myślę że jest to dla nich totalny priorytet, dzisiejszy rywal do odbęnienia bez żadnych specjałów.Atletico w lidze zajmuję 4 pozycję gwarantującą start w LM mając 5pkt przewagi nad 5pozycją, zaś do lidera tracą aż 11pkt tak więc to tyle co mogą osiągnąć w tym roku.Moim zdaniem AM przyjedzie do Cadiz odbębnić swoje mając na głowie spotkanie z Interem, Cadiz ma szansę to wykorzystać a spotkania tych drużyn w ostatnim czasie były dosyć otwarte.
 
lukas88 307,9K

lukas88

Forum VIP
Cadiz- Atletico
Typ: Cadiz gol do 72 minuty
Kurs: 1,90

Fortuna

Cadiz ma patent na Atletico, na ostatnie 7 spotkań w ostatnich 4 sezonach tylko raz nie strzelili gola Los Colchoneros. Atletico w tym sezonie sporo bramek traci na wyjazdach, mają też w tygoniu ciężki mecz w LM z Interem więc Simeone też może coś porotować. Moim zdaniem Atletico będzie miało spore problemy w defensywie bo Cadiz na własnym stadionie strzelać potrafi.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2163
lukas88 307,9K

lukas88

Forum VIP
Real Madryt- Celta Vigo
Typ: Celta strzeli gola
Kurs: 1,93
Fortuna


Real bo słabym meczu i wymęczonym awansem z Lipskiem podejmuje Celtę Vigo. Celta zajmuje dopiero 17 lokatę w ligowej tabeli natomiast jeśli chodzi o bramki strzela na wyjazdach to tylko zespoły z top 4 mają więcej trafień, zespół gości pokonał 20 razy bramkarzy rywali w 13 spotkaniach. Królewscy po dwóch meczach u siebie z czystym kontem, dziś myślę że przerwią passę z bramkostrzelnym rywalem tym bardziej że nadal brakuje Courtoisa, Alaby i Militao. Poza tym ważna ofensywną stratą jest dziś brak Bellinghama pauzującego za czerwona kartkę więc próbuję jeszcze:
Celta +1,5 handicap @ 1,98
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Las Palmas - Ath. Bilbao
Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 2.08
Bukmacher: Betclic

Witam. Zadziwiająco wysoki kurs, więc trzeba korzystać. Drużyna Bilbao ostatnio lepsze wyniki osiąga w pucharze niż w lidze, ale jakoś mnie to nie dziwi, bo widać, że trofeum w tych rozgrywkach jest dla nich nr1, więc tam grają jak bardzo dobrze, a w lidze? w lidze ostatnio w kratkę w ostatniej kolejce słaby i nudny mecz z Barceloną, przegrana z Betisem i wygrana z Gironą, a Las Palmas ostatnio nawet mi imponuje (jak na średniaka ligi) powalczyli z Realem, zremisowali na wyjeździe z Getafe a także wygrali z Valencią, ale też było mocne lanie od Atl Madryt gdzie przegrali 5-0. Idę w stronę btts bo Las Palmas u siebie gra dobrą piłkę i raczej jest to pewne, że strzelą bramkę przyjezdnym, a Ath Bilbao mimo, że na wyjazdach nie radzą sobie jakoś wybitne, baa mało też strzelają, to uważam, że tu bramki zobaczymy z obu stron i nie zdziwi mnie wynik 2-2 lub 2-1 a może i nawet 2-3 kto wie, obie strzelą stawiam i polecam.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Almeria - Sevilla
Typ: Będzie wynik w trakcie spotkania 0:2
Kurs: 4.40
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:

To ja dziś pogram coś nietypowego jak na mnie, ale podoba mi się kurs na to.
Spodziewam się zwycięstwa Sevilli. Ostatnio spisują się całkiem nieźle bo 5 ostatnich męczy to 3 wygrane ( i to z nie byle kim bo wygrali między innymi z Atletico i Sociedad) remis i porażka w ostatnim meczu z Realem Madryt. W tabeli uciekli już trochę od strefy spadkowej, puchary też im raczej nie grożą. Nie grają już w Europie, zostaje im skupić się na lidze i wydaje mi się że nie zabraknie motywacji wśród piłkarzy do wygranej tego meczu jak i innych ligowych meczy, bo takiej ekipie jak Sevilla nie przystoi po prostu być na koniec sezonu w tabeli przy strefie spadkowej.
Z drugiej strony mamy Almerie, która jest już chyba pogodzona ze spadkiem. Grają słabo, mało zdobywają punktów, mało bramek, natomiast dużo tracą.
Wydaje mi się, że będąca ostatnio w dobrej formie Sevilla raczej tu wygra i na jednej bramce się nie zatrzyma. Ja gram, że w meczu będzie wynik 0:2 bo dla mnie to bardzo prawdopodobne że Almeria nawet nie strzeli, ale jak dla mnie i mojego typu mogą sobie nawet strzelić byleby tylko Sevilla najpierw strzeliła 2 bramki.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Almeria - Sevilla

Almeria na 27 spotkań jeszcze ani razu nie wygrała meczu! Coś niesamowitego, pytanie czy w tym sezonie wygrają choć 1 mecz? Taką grą nie ma czego szukać w LaLiga i trzeba spadać ligę niżej. Nie mniej jednak potrafią strzelać gole ponieważ strzelili ich już 25 co nie jest najgorszym wynikiem w całej lidze jednak stracili już aż 55 bramek co jest zdecydowanie jedną z najgorszych wyników w LaLiga, gorzej tylko wygląda Granada 57 bramek, powyżej 50 bramek straciła jeszcze Villarreal.
Sevilla w tym sezonie również wygląda dramatycznie słabo, mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową także również i Sevilli są potrzebne punkty.
W tym sezonie obie drużyny grały już ze sobą tyle, że Sevilla była gospodarzem i wygrała aż 5:1. Dziś nie spodziewam się aż takiego pogromu jednak uważam, że powinni ten mecz wygrać, co by nie mówić ale kadrowo Sevilla wygląda naprawdę dobrze.
Liczę, że wygrają goście ale również i to, że w meczu zobaczymy co najmniej 3 bramki bo tak jak wspomniałem Almeria należy do czołówki jeśli chodzi o co najmniej 3 bramki w meczu.

Sevilla + powyżej 2,5 3,7 Fortuna
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Almeria - Sevilla
Typ: Sevilla over 1.5 gola
Kurs: 2.22
Bukmacher: ETOTO

Też uważam jak kolega wyżej że Sevilla powinna przejść tego rywal bo jakże by miało być inaczej , Almeria jak wiemy drugi sezon pod rząd występuje w La Liga , po wejściu w ubiegłym sezonie jako beniaminek również mieli ogromne kłopoty aby pozostać w gronie La Liga ale ostatecznie się udało i zaledwie o jeden punkt wyprzedzili na finiszu Valladolid i się udało , ale patrząc na dorobek całego sezonu to wygrali 11 razy 8 razy remis i 19 porażek czyli nie był to dorobek bardzo tragiczny , w tym sezonie jak widać wszystko wskazuje na to że opuszczą La Liga , po 27 meczach bez zwycięstwa 9 remisów i 18 porazek , bramek też tracą sporo bo do tej pory 55 , Sevilla też nie może zaliczyć tego sezonu do udanych i też mieli okres że zagrożenie było spore ale ostatecznie jakoś to na tą chwilę wygląda i nad strefą spadkowa mają 5 oczek przewagi a po dzisiejszym może być 8 i to już jest sporo , w pierwszym meczu Sevilli udało się 5 razy umieścić piłkę w bramce rywala a dziś liczę że przynajmniej dwa razy ta sztuka się powiedzie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom