>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - San Diego, Austin (26.02.2024 - 03.03.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
85b75404-b4ed-4cfd-bd6b-4d56db40087a.png


Miejsce: San Diego, USA
Data rozgrywania: 26.02.2024 - 03.03.2024
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $922,573
Oficjalna strona turnieju: https://wtasdopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24127-wta-entry-list-26-febbraio-3-marzo-2024.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2074/san-diego/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2074/san-diego/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
B. Krejcikova
Zwycięzcy debla 2023:
B. Krejcikova / K. Siniakova


Le6rMQ1w_400x400.png

Miejsce: Austin, Stany Zjednoczone
Data rozgrywania: 26.02.2024 - 03.03.2024
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $267,082
Oficjalna strona turnieju: https://atxopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24127-wta-entry-list-26-febbraio-3-marzo-2024.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2082/austin/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2082/austin/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
M. Kostyuk
Zwycięzcy debla 2023:
E. Routliffe / A. Sutjiadi



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Gabriela Lee v Rebecca Marino
Lee handicap + 5.5 gema kurs 1.95
Lee win 5.50
livescorebet
Hm typ z gatunku może coś w kierunku doga z dużym kursem jeśli gra Rebecca Marino ?tenisistka specyficzna o której pisałem już nie raz więc nie będę się powtarzał.
Trochę typuje w ciemno bo niewiele wiem o Gabrieli Lee i nigdy jej nie oglądałem wiec dzis zamierzam to poprawić.
Gabriela Lee to 28 letnia rumuńska tenisistka ranking 319 , gra nie za wiele .W 2023 roku naliczyłem ledwie 11 meczy na hardzie .
Mecz kwalifikacyjny do turnieju w Austin.W poprzedniej rundzie Lee pokonała tutaj Parrizas - Diaz hm a Nuria była ostatnio w formie i w Linz i w Cluj .Do tego Lee bezpośrednio przed Austin doszła do finału chellengera w Verno- Beach choć to był turniej na amerykańskim cleyu .I zaglądając w bilans Rumunki to na tej nawierzchni ma najlepsze wyniki.
Do tego w bilansie kilka rzetelnych tenisowych nazwisk w ostatnim czasie .Zarazua , Lepchenko , Baptiste ,Montgomery i tutaj wynik
6:2 6:0 więc nawet koło od roweru padło ostatnimi czasy.

Wynik 6;1 , 3:6 4:6 hm podejrzany ten mecz remis w gemach ;-) trzeba się przyglądać meczom pani Marino:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mai Hontama v Dalma Galfi
Galfi handicap +1.5 gema 1,83 7:6 6:4
Livescorebet
Obie ostatnimi czasy miewają przebłyski , minimalnym faworytem Hontama ma lepszy ranking , ostatnio na AO urwała nawet seta Krejcikovej , hm pamiętam nawet jakiś mecz sprzed paru lat gdzie byłą bliska wygranej z Muguruzzą ale i ostatnio gładka przegrana z Pary 2:0 i 6:0 w drugim secie , również przegrama 2:0 ze Schmiedlovą ale nie gładka bo po dwóch tajbrekach:)
I gdzie tu logika???
U Galfi jest podobnie początkowo chciałem tu grać over gemovy ale Galfi pogoniła ostatnio Tomljanović , Wang Xiy i Birrel za to dostała baty 2:0 od Uchijjimy , ostatecznie próbuję handi + w stronę Dalmy te trzy wyniki osattnio groźne.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Claire Liu v Jule Niemeier
Niemeier handi +2,5 geam kurs 1,83 6:4 6:2
livescorebet

Hm Liu tutaj lekką faworytką , może i tak na tych amerykańskich turniejach na hardzie jest grożniejsza ale w h2h 2:0 dla Grubej Julki
owaszem oba mecze na trawie i to niemieckiej w Berlinie i BadenBaden gdzie Liu grać nie potrafi ale wydaje mi się że u Niemki coś ostatnio drgnęło w dobrą stronę , ostatnio półfinał i finał w dwóch kolejnych chellengerach nawet nie tak słabo obsadzonych ,
bilans W/L mocno na kożyśc Jule a skoro jest tutaj dogiem wybieram handi + , wydaje mi się że Niemka tu powinna powalczyć
patrząc na listę startową :pegula z nr 1 , Haddad nr 2 Navarro nr 3 tu by można coś powalczyć w końcu była 2 lata temu w ćwierćfinale Wimbledonu .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
dx2 227,9K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-Blinkova 1 @1.75 <prawie jak w AO ... Woznaicki 6-1 2-0 i przegrany mecz z Timfoeeva i teraz z Blinkova> :oops:

Wozniacki bedie celowac w te amerykanskie turnieje w IW, Miami. Tu ma najwieksze szanse na sukces. Dunka miala super powrot na US Open, gdzie przegrala w 4 rundzie po bardzo wyrowanym meczu z triumfujaca pozniej Coco Gauff, ale pozniej juz sie to rozeszlo. Wozniaki byla oczyiwscie w Australii, ale tam ucikl jej mecz z kwalifkantka Tmofeeeva, w ktorym dosc wyraznie porowadzila setem i przelamaniem w drugim.
Indian Wells za pasem i juz z duzym wyprzedzeniem Wozniacki otrzymala tam dzika karte, wiec czas tu by cos pokazac. A plusem jest to ze IW startuje w srodku tygodnia, wiec nawet teoretycznei bardzo dobry start w San Diego pozwala wypoczac tym zawdniczkom, ktore graja od razu w glownej drabince. Nie ma tutaj tez duzo podrozoawnia, poniewaz zaorwno San Diego i Indian Wells leza w Kaliforni, wiec jezlei Wozniakci cos ma teraz, to sadze ze przeniesie to na kort juz teraz. Widac ze ona gra tam swoj kalendarz na te wybranne turnieje, bo praktycznie wszedie moze liczyc na uprzejmnosc organizatorow, jezeli bedzie chciec wystapic. Wieczorana sesja, ostatni mecz, organizatorzy tez pewnie licza na dobra gre Dunki.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,9K

dx2

Użytkownik
Malek-Gavrilova 2 @1.65

A wlasciwie cos, co bki wystawiaja pod nazwiskami: Saville-Maria. Nie bede robic jakiejs gruntownej analizy, bo wczoraj takowa zrobilem i nie dalo to efektu, wiec konkrety. Gavrilova po udanych kwalifikacjach. Ona tez w tych amerykanskich turniejach zwykla wypadac dobrze. Sporo Gavrilova stracila przez operacje w ubieglym sezonie, a duzo tych absencji bylo w ostatnich dwoch latach.
Malek poki co slaby sezon, wteranka mozna rzec, tez pewnie liczy na lepsze wystepy teraz. Uwazam jednak, z gavrilova uszanuje to, ze musiala przejsc przez te kwalifikacje i zagra z duzym zaangazowaniem. W Australii to jeszcze nie byla ta najlepsza wersja Gavrilovej, ale mysle, ze co raz wieksza ilosc meczow bedzie dzialac na jej korzysc i bardziej sklaniam sie tu w jej strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +533
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Donna Vekic v Marina Stakusic
Stakusic ugra over 10.5 gema kurs 2.00 Betfair
Stakusic 2:1 w setach kurs 6.50 williamhill ubezpieczone po drugim secie

Tutaj typy z gatunku próbny balon meteorologiczny więc stawki też cieniutkie.W zasadzie zdziwi mnie inny wtnik niż 2:0 dla Vekic!!!
Donna ostatnio w formie , widziałem mecz z Xinyu Wang i prawie nie było się do czego przyczepić.Potem pokonała łamakiem Sabalenkę
i dostała 2:1 od Sorany.Tutaj w San Diego wygrała pierwszy mecz z Hui gładko 2:0.Słusznie jest dzisiaj faworytką.
Po drugiej stronie 19 latka Stakusic , której warto się przyjrzeć!!!
Pojawiła się w drużynie Kanady jesienią na BJ cup i zanotowała kilka ciekawych wyników.Pokonała Trevisan , Fręch i Masarovą choć trzeba przyznać że ugrała ledwie 3 gemy z Krejcikovą.
Marina ma dobre warunki fizyczne i styl gry trochę przypominający Vekic.Urodziłą się w Kandzie ale ma Bałkańskie korzenie i taką Bałkańską nieustępliwość,
Wygrała tu w San Diego już 3 mecze a ostatni 2:1 z doświadczoną Melnikovą.
Niestety nic nie oglądałem więc te typy i trochę w ciemno i mocno życzeniowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +404
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Sevastova - Stephens typ Stephens kurs 1.48 Betfan

Stephen rozgrywa dzisiejsze spotkanie u siebie w kraju przed własną publicznością. Sevastova aktualnie zajmuje 485 pozycje w rankingu. Wiadomo jako tenisistka swoje osiągnięcia miała, ale od dwóch lat rozegrała nie wiele spotkań. W tym roku rozegrała zaledwie cztery mecze. Kursy dość wysokie na Stephens ponieważ ostatnio dość dobrze prezentowała się i na serwisie oraz returnie Łotyszka. Stephens to czołówka światowego tenisa, grała ostatnio z Iga Świątek i wcale nie odstawała aż tak bardzo. Jest to tenisista w lepszej formie na ten moment. W tamtym roku Amerykanka dotarła do ćwierćfinalu tego turnieju. Łotyszka nadal ciężko powiedzieć jak zaprezentuje się z bardzo wymagająca rywalka, bo jak dotąd grała solidnie, ale nie miała zbyt wymagających rywalek. W 2023 r. występowała tylko w Chalengerach i to zaledwie na dwóch turniejach beż większych sukcesów na nawierzchni twardej. Tenisistka jaka jest Amerykanka powinna pokazać dzisiaj wyższość tenisowa, pokonała w tym sezonie juz Burel, Kasatkine, Martincova. Dobrze wyglądająca również na serwisie i returnie zdecydowanie bardziej regularna w dodatku przed własną publicznością powinno to dać dzisiaj zwyciestwo. Pozdrawiam.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jessica Pegula v Marta Kostyuk
Kustyuk win kurs 3.00 Livescorebet

Zacznę od h2h gdzie jest 2:0 dla Peguli .Cincinatti 2022 2:1 6:7 6:1 6:2 i AO 2023 2:0 6:0 , 6:2 , głownie ze względu na to H2H nie poszaleję ze stawką , ale w ostatnich tygodniach u Marty Kostyuk obserwujemy spory progres , półfinał AO najlepszym dowodem ,
duże wrażenie na mnie zrobił półfinał z Gauff choć przegrany 2:1 to po walce i z dwoma tajbrekami,
Pegula na AO totalnie zawiodła , a po ? cięzko powiedzieć bo póki co nie miał jej jeszcze kto sprawdzić.
Mecz opóźniony ze wględu na deszcz , w dodatku wieje , powiedział bym że bardziej niż trochę.
Pamiętam że Pegula nie za bardzo lubi grać w wietrzną pogodę , co do Kostyuk to nie wiem jak radzi sobie z wiatrem ,
powinien być dobry mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1862
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Marta Kostyuk v Katie Boulter
over 2.5 seta kurs 2.45 superbet

Dosyć niespodziewany finał w San Diego .Lekką faworytką Kostyuk 1.8 na Boutler 2.0 i można się z tym zgodzić , ja po namyśle też nie podejmę się wskazywąć faworytki , tak na sucho to powiedział bym 2:1 Kostyuk ale obie mają trochę argumętów i myślę żę spore szanse że dzisiaj padnie set z obu stron.Niby ukrainka z wyższym rankingiem i pokonała tu wczorak faworytkę gospodarzy ale angielka ma w tym sezonie pokonanych parę lepszych tenisowych nazwisk , nawet tu w tym turnieju w pierwszej rundzie odprawiła Haddad.
Sympatia publiczności też może być po stronie Katie.Ostatecznie delikatnie uderzę w 3 sety dla lepszego oglądania zwłaszcza że h2h puste i dziś grają ze sobą pierwszy raz!

2:1 Boulter 7:5 2:6 2:6 hm gdybym wiedział że De Minaur przyleci prosto z Mexyku zaraz po finale z Ruudem dopingować Katie pewnie obstawił bym 2:1 dla Angielki , może jednak trzeba śledzić tenisowe PUDELKI:):unsure:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +832
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom