>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - Bonusowe Uderzenie KSW EPIC

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2024.02.22 20.36 - 001.png
Bonusowe Uderzenie KSW EPIC


Już w sobotę, 24 lutego, w Gliwicach odbędzie się gala KSW Epic. Oczy wszystkich fanów MMA będą zwrócone na starcie legend, czyli walkę Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem.

Aby jeszcze bardziej podkręcić emocje związane z tym wydarzeniem, przygotowaliśmy specjalną promocję! W dniu gali postaw kupon z kursem min. 2.0 za min. 30 zł, używając zdarzeń wyłącznie z oferty prematch na KSW Epic. Niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu, otrzymasz od nas bonus! Jaki wysoki będzie? To zależy tylko od zawodników! Za każdy nokaut i nokaut techniczny podczas gali KSW Epic otrzymasz 10 zł w punktach FKP! Sprawdź szczegóły poniżej i czekaj na grzmoty!



Szczegóły -> TUTAJ

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200_02.jpg
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wpłaciłem przez apke zakceptowało bonus, postwiłem że jeden z zawodników będzie liczony i nie zaliczyło że postawiłem.typ na czacie pisze że nie zgarałem przez apkę i ma wyrąbane każe mi reklamacje składać które rozpatrzą w 14 dni.pozdrawiam przygłupa jeśli to czyta
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mi nijaki szczepanek kazał nr kuponu przesłać, zalogowałem się na komp bo z tel musiałbym z chatu wyjść i typ mi pisze że nie zagrałem przez mobilną haha
ja zrobiłem cashouta i mnie okradli na 30% stawki, bo w sumie dla promo to tylko zagrałem.nie wiem co to za frajer, bo normalnie tam się dogadywałem z nimi jak były jakieś problemy
 
Ostatnia edycja:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
U mnie normalnie zapełnił się pasek obrotu (30 PLN) i teraz mam, że bonus zaliczony (wykorzystany) , ale punktów póki co jeszcze nie ma.

Btw fajna promka i gala jej dopisała, 7 KO/TKO jeśli dobrze liczę :)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
punkty dopisują praktycznie równo po 24h bo korzystałem ostatnio tam z kilku podobnych akcji.no super promka, dymanie i traktowanie jakbym nudził na chacie o 2 ziko za friko :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom