>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13.02.2024 - 21.02.2024]

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
PSG - Real Sociedad

Typy:
obie drużyny strzelą gola @1,93 Fortuna
obie drużyny strzelą po przynajmniej dwa gole w meczu @7,20 Fortuna
mecz zakończy się którymś z tych wyników: 2:3, 2:4, 3:4, 1:5 @50,00 Fortuna

Teoretycznie to tutaj powinien być niski wynik patrząc na to jak obecnie gra Real Sociedad(mnóstwo bezbramkowych remisów czy spotkań z jednym golem), ale właśnie w takich meczach czasem lubi sypnąć golami. PSG u siebie będzie atakować, oni w domowych meczach potrafią oddawać naprawdę sporo strzałów w Lidze Mistrzów, ale pozwalają też rywalom na zbyt wiele jeśli chodzi o kontrataki. Real Sociedad ma bardzo solidną obronę, ale według mnie PSG te dwa gole im strzeli. Znacznie trudniej będzie o dwie bramki gości, ale tak jak wspomniałem PSG przy swoim stylu gry pozwalają rywalom na wiele i Real Sociedad swoje okazje będzie mieć i jeśli skuteczność dopisze, to może być niespodzianka w Paryżu. Ten ostatni typ wydaje się być totalnie szalony, ale od czasu do czasu warto coś takiego zaryzykować jeśli ma się jakieś przeczucie.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Paris SG - Real Sociedad 2:0

Za nami już pierwsze emocje związane z Ligą mistrzów, dziś kolejne. Jednym z nich będzie spotkanie Paris SG vs Real Sociedad.
Gospodarze tego spotkania są zdecydowanym faworytem do awans ale, żeby tak się stało powinni u siebie ogarnąć przewagę przed rewanżem. Dziś K. Mbappe wyjdzie w pierwszym składzie, wypowiadał się trener na ten temat a nie ma co ukrywać jest to świetna wiadomość dla drużyny. Paris SG ma przewagę w lidze więc może się w pełni skupić na lidze mistrzów, goście początek sezonu mieli imponujący ale ostatnio ich forma poszła lekko w dół, może nie przegrywają dużo meczów ale mają problemy ze strzeleniem gola czy z wygraniem meczu. W ostatnich 5 spotkaniach tylko 1 zwycięstwo i tylko 2 strzelone gole, w ostatnich 4 spotkaniach bez strzelonej bramki pozostają.
Myślę, że kurs na gospodarzy dziś jest atrakcyjny i patrząc na formę i na to, że Paryżanie grają u siebie warto pójść w ich stronę.

Paris SG 1,76 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2643
Pablito91 475,8K

Pablito91

Użytkownik
PSG Sociedad powyżej 23.5 fauli @1.75 fortuna

Wczoraj w meczu Lipska z Realem poszedłem w under fauli, dzisiaj idę w over w pojedynku PSG z Realem Sociedad. PSG bardzo pragnie wygrania ligi mistrzów, ale czy mają szanse? Niewielkie. W dzisiejszym spotkaniu są oczywiście faworytem, bo Sociedad nie gra już tak dobrze. Bardzo dużo meczy remisują. Uważam, że wywieźć dzisiaj remis to będzie dla nich priorytet. Tak jak już wspominałem Idę w faule w tym spotkaniu. PSG spokojnie jest w stanie +10 zrobić, gdyż tak mówią statystyki. Sociedad jest w stanie ich zrobić jeszcze więcej. Może w dwóch ostatnich spotkaniach po 11 popełnionych fauli, ale patrząc na wcześniejsze mecze to potrafili wykręcić 18 a i zdarzyło się +20 fauli w spotkaniu. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Włoch Marco Guida, który nie sięga aż tak często po kartonik, więc zawodnicy mogą pozwolić sobie na więcej fauli. Linia nie jest zbyt wygórowana i myślę, że spokojnie do pokrycia.
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Lazio : Bayern
Typ: suma kartek drużyny ( czerwona = 2 ) Lazio 4+
Kurs: 3.50
Bukmacher: ETOTO

Nie wyobrażam się żeby w tym meczu przestrzegano przepisy i grali fair-play tutaj spodziewam się sporą ilość fauli , z jednej strony Lazio które zaszło już dosyć wysoko i walczy o pierwsza czwórkę , w fazie grupowej zgromadzili sporo kartek a kumulację przeszli w meczu wyjazdowym z Feyenordeem kiedy to popełnili zaledwie 8 fauli a zobaczyli 7 żółtek zresztą wiadomo Włoski futbool ma to do tego że karteczek nie brakuje , no i bardzo rozdrażniony Bayern który został trochę upokorzony w ostatnim meczu ligowym w meczu na szczycie z Bayer Leverkusen 3:0 i trochę ostrych słów delikatnie to ujmując spadło na zespół , w/g mnie Bayern powinien z Stadio Olimpico wywieżć komplet pkt ale nie będzie to łatwy spacerek , obie jedenastki spotkały się w 1/8 finału LM 23 lutego 2021 roku wtedy to Bayern wygrał wysoko 4:1 w meczu 25 fauli i 7 karteczek z czego 13 fauli po stronie Lazio za które zobaczyli 5 żółtek , liczę na powtorkę z historii , sędia jest Francuz Francois Letexier i na tego pana mocno liczę !
 
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Real Sociedad over 14.5 fauli 2.19 (fortuna)

Kurs na to zdarzenie w sts jest 1.80. Sociedad jak wejdzie się w statystyki to jedna z najczęściej faulujacych druzyn w Lidze Mistrzów. W Mediolanie przeciwko Interowi - 21 fauli, czy w Benfice Lizbona - 15 fauli. Sociedad w lidze hiszpanskiej tez duzo kartek lapie, duzo fauluje i patrzac na ciezar gatunkowy meczu i nastyl druzyny hiszpanskiej - linia jest niska i kurs rewelacyjny.

Lazio Rzym over 4.5 rogu 3.00 (fortuna)

Bayern ostatnie tygodnie nie jest formie, a 4 rogi jest im w stanie nabic u siebie chocby Augsburg. Obie druzyny w LM graly 3 lata temu i Lazio u siebie nabiło 7 rogów. Patrzac na to, że Bayern jest faworytem, może strzelic gola, a obrona Bayernu to zaden monolit, najlepszym rozwiazaniem według mnie są rogi gospodarzy.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +581
lukas88 308,3K

lukas88

Forum VIP
Lazio- Bayern
Typ: Lazio gol do 72 minuty
Kurs: 1,81
Fortuna


Mój pogląd na to spotkanie jest taki że Lazio postraszy tutaj zespół z Bayernu, ale to Bawarczycy osiągną tutaj korzystniejszy wynik. Nie wierzę za bardzo w wygrana gospodarzy, bo sezon mają mocno przecietny, samego Bayernu też bym nie grał bo mają sporo ważnych braków w zespole: Davies, Gnabry, Laimer, Coman. Moim zdaniem Lazio z legendarnym Immobile uważam że wciśnie coś osłabionej defensywie Bayernu, jak na to zareaguje Bayern? Myślę że na tyle dobrze że nie wyjadą z Rzymu bez punktów.
Ciekawie wygląda tez zakład:
BTS @ 1,78

PSG- Sociedad
Sociedad gol do 72 minuty
Kurs: 1,90
Fortuna


Mecze PSG w tym sezonie na własnym terenie z czystym kontem można policzyć jak nie na palcach jednej ręki to pewnie na dwóch już się ogarnie. Real Sociedad obronę ma moim zdaniem solidniejszą ale miewa ostatnio mocne problemy w ofensywie, co prawda brakowało w ostatnich meczach Oyarzabala, który dziś powininen zagrać. Goście grają przyjemną dla oka piłkę i uważam że stać ich na powalczenie z Paryżem. Francuzi potencjał w ofensywie maja ogromny z Mbappe na czele, natomiast ich defensywa w niektórych meczach to parodia. W dodatku dziś zabraknie Skriniara i Kimpembe więc środek defensywy osłabiony. Uważam że ości stać tutaj na gola, o punkty może być ciężko bo PSG u siebie potrafi grać świetne mecze w ofensywie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +408
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Lazio : Bayern
Typ: Lazio 1x
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna

W jakiej formie wystąpi dziś Bayern to pytanie napewno zadają sobie fani z Monachium. Porażka z Bayerem 3:0 w weekend nie napawa optymistycznie. Czy Bayern skupi się na lidze mistrzów i odpuści bundeslige czy ważniejsza będzie Bundesliga a liga mistrzów jak się uda to się uda. Wydaje mi się, że Bayern napewno wyjdzie bojowo nastawiony na ten mecz. Czy Harry się przełamie, być może.
Lazio napewno wyjdzie podwójnie zmotywowane za ostatnie 2 porażki w lidze mistrzów na tym samym etapie. Immobilie zapowiada walkę i zwycięstwo. Rzym żyje tym meczem od dawna i piłkarze jak i kibice wiedzą, że rewanż w Monachium będzie ciężki. Według mnie dziś sprawia niespodzianke i co najmniej zremisują ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3180
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Lazio - Bayern
Bayern @ 1.75 Lvbet
Lazio over 11.5 fauli @ 2.00 Betfan

Pewnie gdyby nie porażka Bayernu z Bayerem w ostatnim meczu, dzisiaj nie mielibyśmy kursu aż 1.75 na Bayern, ale czy ta porażka jest aż tak uwłaczająca, Xabi stworzył w tym sezonie prawdziwego potwora, po 21 kolejkach jego drużyna w lidze nie doznała jeszcze porażki, wygrywając z tego aż 17 spotkań. Lazio wyraźnie skupiło się na Lidze Mistrzów w tym sezonie, bo w przyszłym może być o nią ciężko, co prawda do końca sezonu mają jeszcze 15 spotkań, ale do liderów tracą aż 23 punkty, zaś do czwartego miejsca premiowanego grą w LM tracą 5 punktów, ale chętnych na to miejsce jest spora liczba drużyn. Lazio w tym sezonie u siebie przegrało tylko 2 spotkania, ale nie musieli sobie radzić z tak mocną drużyną jak Bayern, a gdy przyjechał do nich Inter, który w lidze dominuje, to przegrali to spotkanie 0:2. Myślę, że niemiecka drużyna za wszelką cenę będzie chciała sobie odbić ostatnią ligową porażkę, a ostatni wyjazd do Rzymu na mecz z Lazio wspominają bardzo dobrze, bo w 2021 roku skończyło się tam ich wygraną 1:4. Dorzucam również faule Lazio, jeśli chcą coś ugrać w dwumeczu, to u siebie trzeba powalczyć, do tej pory w LM u siebie 6 razy faulowali Atletico, 15 razu Feyenoord i 14 razy Celtic, więc jak dla mnie spora szansa na te 12 fauli.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Real Sociedad
Typ: PSG under 59.5% posiadania piłki
Kurs: 1.82
Bukmacher: Totalbet/Betfan

Analiza:
Tak sie zastanawialem nad underem posiadania pilki PSG ale jak zobaczylem otwierajaca linie chyba 52.5 albo 53.5% to zrezygnowalem. Teraz patrze i z niewyjasnionych przyczyn podskoczyla mocno do gory co jest moim zdaniem sporym bledem. Co jak co ale Sociedad jest swietne jesli chodzi o posiadanie pilki. Ostatnio nie strzelaja za wiele goli ale kulture gry w ktorej podstawa jest dobre operowanie pilka nie mozna im zarzucic. W tym sezonie jeszcze zaden zespol nie pokrylby overowej linii, ktora proponuje nam bukmacher. Nawet Barcelona miala z nimi mniejsze posiadanie bo raptem 49% w ostatnim meczu a trzeba przypomniec, ze Barca strzelila gola na 1:0 dopiero w 92 min. W lidze Sociedad utrzymuje sie srednio przy pilce 55%. PSG po przyjsciu Luisa Enrique widac, ze tez bardziej zaczyna isc w strone wiekszej kontroli pilki bo w lidze maja srednio 64% posiadania. Ja jednak uwazam, ze 60% to oni nie wykreca z tak dobrze operujacym pilka Realem Sociedad. Mysle, ze ta linia jest mocno przesadzona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2971
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Lazio : Bayern
Typ: Immobile otrzyma kartkę
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/thr...mistrzów-13-02-21-02-2024.170352/post-7246001
Analiza :

Bardzo atrakcyjny kurs na kartkę Immobile.
Dla Lazio Liga Mistrzów jest priorytetem, nie wiadomo czy za rok się do niej załapią bo pozycja w lidze jest kiepska, a chętnych sporo. Zrobią tu wszystko żeby wygrać u siebie. Uważam, że determinacji i walki z ich strony nie zabraknie. Spodziewam się kilku żółtych kartek po ich stronie, a jedną z nich mam nadzieję, że otrzyma Cirro.
Po pierwsze złapał już w tym sezonie 6 kartek, co bynajmniej dla mnie jak na napastnika jest pokaźna liczba, a jeszcze w kilku meczach nie grał z powodu kontuzji.
Po drugie jest kapitanem, liczę, że może się wdawać dość często w dyskusje z arbitrem i za "pyskówki" kartka dla niego też jest bardzo realna.
Po 3 tak jak pisałem wcześniej ja tu widzę mecz walki w którym kartek kilka powinno być, a u Włochów upatruje ich większość.
No i ten kurs jest taki, że żal nie zagrać.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
PSG - Sociedad
Sociedad over 3.5 roznego
Kurs: 1.81
Fortuna


Hej dzis do Paryza przyjezdza pograzona w lekkim kryzysie druzyna Sociedad. Wyniki w tym roku zapewne nikogo nie ciesza, ani zawodnikow czy to kibicow. Hiszpanska druzyna w ofensywie nie prezentuje sie tak dobrze jak jeszcze chocby kilka msc temu. Strzelaja malo goli, a w rundzie grupowej strzelali regularnie. Dzis.mysle, ze PSG nie bedzie mialo lekko I bedzie musialo zapracowac na zaliczke przed meczem wyjazdowym. Sociedad byl klubem, na ktory zdarzalo mi sie postawic ich over roznych. Dzis interesuja nas 4 rozne, o ktore nie bedzie latwo. Scenariuszy na mecz widze kilka, stad wydaje mi sie, ze rozne to nie glupi pomysl. PSG tez nie stanowi monolitu w obronie i dopuszczaja rywali do sytuacji bramkowych. Sociedad czesto napedza sie skrzydlami, licze na jakies kontrataki, ktore moga zwiastowac rozne. Sporo nabil ich Dortmund w obu meczach z PSG. Mysle, ze gdy Sociedad straci gola to nie zamuruje sie i bedzie dazyc do gola. Przy remisie, tez beda grozni, i nie raz zagoszcza pod bramka gospodarzy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1525
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Lazio vs Bayern: BTTS @1.85🟥
PSG vs Real Sociedad: PSG powyżej 3.5 rzutów rożnych @1.25✅
AKO @2.31 Superbet🟥

PSG powyżej 6.5 rzutów rożnych @2.90 Superbet✅


Lazio może pochwalić się całkiem niezłym sezonem w ich wykonaniu. Awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów jest sukcesem, ale w lidze nie jest już tak kolorowo. W tej chwili jest to 8. pozycja i strata do miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach nie jest wcale duża, bo wynosi 1 oczko. Wiele może się jeszcze zmienić na przestrzeni tygodni i ekipa z Rzymu wkracza w decydującą fazę. Przed losowaniem par 1/8 finału gospodarze byli raczej skazywani na porażkę w dwumeczu z Bayernem Monachium, ale kryzys jaki dopadł Bawarczyków, warto wykorzystać już dzisiaj na własnym obiekcie. Czy atut własnego boiska będzie miał znaczenie?

W Monachium wszyscy mają dosyć Thomasa Tuchela i przegrana aż 0:3 z Bayerem Leverkusen jest niejako gwoździem do trumny byłego szkoleniowca PSG, czy też Chelsea. Jego absurdalne wypowiedzi na temat wypożyczenia Josip Stanisića lepiej przemilczeć i widać, że menadżer ten nie radzi sobie z aktualną presją oraz szatnią. Ciekawy jestem kiedy zostanie ogłoszona decyzja o zwolnieniu i być może przegrana dzisiaj spowoduje przyśpieszenie komunikatu. Ciężko ogląda się grę przyjezdnych, szczególnie w ataku pozycyjnym nie ma pomysłu, aby zaskoczyć rywala. Wygrana z Lazio wcale nie musi być taka oczywista. Czy faworyt stanie na wysokości zadania?

Jestem zdania, że czeka nas wyrównana rywalizacja. Lazio u siebie potrafi wygrywać i myślę, że Bayern będzie miał problemy, aby sięgnąć po zwycięstwo w Rzymie. Stawiam na klasyczny wynik BTTS. Liczę tutaj na ofensywę obu zespołów. Te dwa zespoły mierzyły się ze sobą w sezonie 2020/2021 także w fazie pucharowej i za każdym razem oglądaliśmy masę bramek. Liczę na powtórkę.

Przenosimy się do Paryża i tutaj czeka nas starcie miejscowego PSG z Realem Sociedad. Gospodarze co roku stawiani są w roli jednego z faworytów do końcowego triumfu. Niestety dla nich za każdym razem jakiś klub staje na drodze i marzenia o zdobyciu pucharu legną w gruzach. Ta kampania ma być jednak inna. Nowy trener z inną wizją oraz wielu francuzów w składzie ma dać upragniony tytuł. W lidze PSG idzie całkiem przyjemnie, czas przełożyć to na europejskie rozgrywki. Czy Paryżanie wywiążą się z roli faworyta?

Dla Realu Sociedad sam udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów jest już wyróżnieniem. Widać, że projekt ten ciągle się rozwija i nie tylko osiąga sukcesy na krajowym podwórku, ale także i na europejskim. Solidna defensywa ma być kluczem do sukcesu w kolejnych tygodniach i ekipa z San Sebastian rzadko kiedy traci gole. Jeżeli spojrzymy sobie na 5 niedawnych rywalizacji, to aż 3 razy ich spotkania kończyły się wynikiem 0:0. Naturalnie jest tutaj spora siła rażenia z przodu, ale przede wszystkim liczy się obrona. Czy ta taktyka przyniesie awans?

Patrząc na to, jak prezentuje się Real Sociedad w defensywie stawiam na 4 kornery po stronie PSG. Zapewne przyjezdni ograniczą się do obrony i do pojedynczych wypadów w ataku, a Paryżanie będą mieli problemy, aby przedostać się przez zasieki rywala. Uważam, że to dobre dopełnienie dubla.

Jeżeli zerkniemy na niedawne rywalizacje, to PSG wznawiało piłkę 6, 7, 4, 7, 10, 6. Mam nadzieję, że długo utrzyma się wynik remisowy, lub nawet Real Sociedad strzeli w miarę szybko gola, co spowoduje, że ujrzymy rogale gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1507
R 631,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Real Sociedad
Typ: PSG under 59.5% posiadania piłki
Kurs: 1.82
Bukmacher: Totalbet

Rewelacyjny również mojej opinii zakład przy linii under 59,5% na posiadanie piłki prze PSG. Podbieram bo warto. Patrząc na statystyki paryżan i Realu, to rzeczywiście pierwsza linia na poziomie 52,5% powinna być wystawiona przez buka. Real w meczach w LM przeważał pod względem posiadania piłki w wyjazdowym meczu 0:0 z Interem mieli 62%, z Salzburgiem u siebie 67, z Benficą 52%. PSG u siebie w lidze z Lille ledwie 52%, w pucharze z Brest 58. Sociedad w lidze oststnio 68%, wcześniej 69 w pucharze. Oczywiście dziś przeciwnik z innej półki ale sądzę, ze wynik gości będzie w okolicy 45-47%.
W betfan już obniżone do 58,5%
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3060
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: PSG - Real Sociedad
Typ: 1 i under 7,5
Kurs: 1,69
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Paris Saint-Germain (PSG) jest uznawanym klubem w europejskim futbolu, regularnie docierającym do 1/8 finału Ligi Mistrzów (LM) - co już dwunasty raz z rzędu. Niemniej jednak, mimo tych imponujących osiągnięć, PSG jeszcze nigdy nie zdobył prestiżowego trofeum LM. Istnieje teoria, że ich niepowodzenia mogą być częściowo spowodowane faktem, że w ciągu ostatnich siedmiu kampanii LM, PSG odpadło na etapie 1/8 finału aż pięciokrotnie. Co ciekawe, w trzech z tych pięciu przypadków to właśnie hiszpańskie drużyny były przeszkodą na ich drodze do dalszych rund turnieju. To sugeruje, że konfrontacje z hiszpańskimi rywalami mogą być szczególnie trudne dla PSG, jednak stanowią również motywację do dalszego doskonalenia swojej gry i dążenia do ostatecznego triumfu w LM.

Podczas starcia z Realem Sociedad PSG będzie starał się zdobyć przewagę w pierwszym meczu, mimo że będzie to wyzwanie. PSG wygrało jedynie siedem z ostatnich 72 spotkań europejskich u siebie (46 wygranych, 19 remisów), co wskazuje na ich wysoką skuteczność. Warto jednak zauważyć, że pięć z tych porażek miało miejsce w ciągu ostatnich 22 pojedynków na Parc des Princes. Niemniej jednak, PSG nie doświadczyło porażki na własnym terenie we wszystkich zawodach od września (11 wygranych, 2 remisy).

Podsumowując, biorąc pod uwagę dominację PSG na własnym terenie w europejskich rozgrywkach oraz ich wysoką skuteczność w ostatnich meczach u siebie, wydaje się, że to PSG jest faworytem w nadchodzącym starciu z Realem Sociedad. Moim zdaniem, mecz zakończy się wynikiem 2:0 na korzyść PSG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3122
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Inter - Atletico Madryt 1:0
Typ: Inter
Kurs: 1,80
Bukmacher: superbet
Analiza:
Ciekawie zapowiadający się mecz, w którym faworytem nie tylko bukmacherów jest drużyna z Mediolanu. W rozgrywkach grupowych Atletico nie przegrało żadnego spotkania wygrywając z Feyenoordem a remisując z Celtic i Lazio ale kiedyś ta seria powinna sie zakończyć. Inter w swojej grupie zajął drugie miejsce a na własnym boisku pokonał Benficę i Salzburg a zremisował z Realem Sociedad. W lidze włoskiej Inter odniósł sześć kolejnych wygranych a przewaga nad Juventusem wynosi aż dziewięć punktów i pewnie zmierza do mistrzowskiego tytułu. Atletico mimo ostatniej wysokiej wygranej z Las Palmas zajmuje w lidze dopiero czwarte miejsce a do tego doszła przegrana z Athletic Bilbao w pierwszym półfinałowym meczu o Puchar Króla. Kontuzja Moraty a przede wszystkim znakomita dyspozycja piłkarzy Interu pozwala na prosty typ w postaci wgranej gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1054
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Inter - Atletico
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Atletico
Kurs: 1.65


Atletico to ekipa nieobliczalna, która potrafi wygrać z trudnym rywalem lub zagrać wielki mecz, żeby potem zaliczyć bezbarwne spotkanie /potknięcie z rywalem dużo słabszym. W tym meczu nastawiam się bardziej na ten pierwszy scenariusz, bo przedmeczowe kursy nie pozostawiają wątpliwości - to Inter jest faworytem nie tylko do awansu, ale też do zwycięstwa w tym meczu, a kursy na wygraną Atleti sięgają u niektórych buków nawet +5. Inter w tym sezonie idzie na mistrzostwo Włoch, ale też może śmialo powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów. Rok temu było bardzo blisko, jednak ekipa Manchesteru City była po prostu lepsza w kluczowym spotkaniu. Tutaj nastawiam się na przewagę po stronie Interu, ale też sytuacje po stronie Atletico, które mam nadzieję wykorzysta. Atletico jest świeżo po udanym meczu w La Liga, gdzie dosłownie roznieśli Las Palmas. Atletico w teorii może leżeć taka rywalizacja z Interem, bo jako zespół lubujący się w kontrach ma sporo zawodników, ktorzy mogą ukąsić i wykorzystać najmniejszy bląd Włochów. W ostatecznym rozrachunku to Inter wydaje się być faworytem do zdobycia kompletu punktów, jednak myślę że nie będzie to wygrana do zera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
maarcin14 667,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSV - Borussia Dortmund 1:1
Typ: X2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, we wtorek kolejne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów, o 21 zagrają PSV z Borussią Dortmund oraz Inter Mediolan z Atletico Madryt. W pierwszym wymienionym spotkaniu typuję remis bądź wygraną BVB. Drużyna z Dortmundu prezentują równą i dobrą formę, aktualnie mają serię 11 spotkań bez porażki licząc wszystkie rozgrywki. W Bundeslidze zajmują 4 miejsce, w 22 meczach tylko 3 razy dali się pokonać, a pozostałe mecze kończyły się 11 wygranymi oraz 8 remisami. PSV w lidze holenderskiej spisuje się niemal idealnie, aż 20 wygranych w 22 meczach i tylko 2 remisy, nie ponieśli żadnej ligowej porażki w tym sezonie. Jednak liga holenderska a Liga Mistrzów to dwie inne sprawy, w fazie grupowej PSV wygrało 2 z 6 spotkań, aż 3 zremisowało i raz doznało porażki i to aż 0:4 z Arsenalem. BVB grała w mocnej grupie, z PSG, Milanem i Newcastle, mimo to ją wygrali. BVB jest aktualnie bardziej doświadczoną drużyną na europejskim podwórku dlatego liczę że podtrzymają niezłą formę i tego meczu nie przegrają, typuję X2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1457
lukas88 308,3K

lukas88

Forum VIP
Inter- Atletico
Typ: Atletico gol do 72 minuty
Kurs: 1,94
Fortuna


Świetny kurs na gola Los Colchoneros do 72 minuty. Owszem Inter świetna defensywa, w lidze tylko 12 bramek straconych po 24 kolejkach, udało się powstrzymać zawodników Lazio, Juve czy Napoli co robi wrażenie, natomiast LM to trochę inna para kaloszy (5 bramek straconych w 6 meczach), szczególnie faza pucharowa gdzie nie ma już słabych zespołów. Co by nie powiedzieć o zespole Simeone to są ekipa pucharową, potrafią rozgrywać dwumecze i po takim kursie żal nie pójść w kierunku gola zespołu z Wanda Metropolitano. W ostatnim meczu ligowym gdzie ogolili Las Palmas 5-0 odpoczywał Griezman, więc lider ofensywy wypoczęty.
Moim zdaniem Inter nie wygra tego spotkania, najbardziej prawdopodobny jest remis lub minimalna wygrana gości.
Fajna opcja też:
Atletico over 3,5 RR @ 1,89
over 9,5 RR @ 7,85

Inter w fazie grupowej u siebie tracił odpowiednio po 5 rożnych z Benficą i Sociadad i 4 z Salzburgiem. Atletico 4 rogi z Feyenoordem i Celticiem oraz 5 z Lazio. Ale ostatnio Atletico dość regularnie powyżej 6 rogów w meczach ligowych.

Poza tym:
Remis do przerwy lub w całym meczu @ 1,75
X2 + under 3,5 @ 2,61
Fortuna


----------------------------------------------------------------------------------------------

PSV- BVB
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 1,88
Fortuna


PSV lider zdecydowany Eredivisie, ekipa z potencjałem grająca fajny, radosny ofensywny futbol. BVB czołówka ligi, z dużym potencjałem w ofensywie, jest Reus, Fulkrug, Malen czy Sancho a także świetni boczni obrońcy włączający się do akcji. Uważam że spotkanie z potencjałem na 3-4 bramki bo oba zespoły mocne ofensywnie, mają też wysokich egzekutorów przy stałych fragmentach De Jong i Fulkrug, także zagrożenie pod obiema bramkami będzie.

Za drobne:
BVB over 1,5 gola @ 2,36 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Napoli - FC Barcelona
Bukmacher: Superbet
Typ: Barcelona strzeli w 2. połowie
Kurs: 1.65


Pojedynek dwóch ekip, które tak naprawdę gonią się w kompromitacjach, wpadkach i ogólnie słabym sezonie. Trudno sobie wyobrazić, że każda z tych ekip niedawno świętowała mistrzostwo w swoim kraju. Realia tego sezonu są takie, że Napoli marzy o TOP 4 i grze w przyszlorocznej edycji LM, a Barcelona w zasadzie to samo, tyle że tutaj perspektywy są dużo lepsze, bo takie zespoły jak m. in. Girona już puchną. Trudno przewidzieć scenariusz tego meczu, bo nieobliczalność i momentami nieudolność każdej z tych drużyn sprawia, że 2-0 dla Napoli po 15 minutach meczu jest tak samo prawdopodobne jak 2-0 dla Barcelony w tym samym czasie. Obie ekipy popełniają sporo błędów, obie miewają też swoje przeblyski. Po obu stronach znajdziemy indywidualności, ale dobry mecz danego zawodnika to tak naprawdę rzut kostką. Po stronie Barcy można mówić o małym odżyciu Lewandowskiego, który co prawda jest daleki od formy a'la tej z Bayernu, ale już coraz częściej wykorzystuje pewne sytuacje i goni Bellinghama w klasyfikacji strzelców w La Liga. W przypadku Napoli lider ofensywny - Osimhen jest po wyczerpującym turnieju Pucharu Narodów Afryki, gdzie z Nigerią zaszedł aż do finału, ktory ostatecznie jego reprezentacja przegrala z WKS'em. Myslę, że w tej loteriadzie to Barca lepiej zaakcentuje wynik przed rewanżem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
PSV - Borussia Dortmund

Typy:
PSV @2,15 Superbet (z opcją SuperPrzewaga, czyli typ wchodzi jeśli PSV będą prowadzić różnicą dwóch goli)
PSV wygra i obie drużyny strzelą gola @3,75 Superbet
obie drużyny strzelą gola @1,57 Superbet
mecz zakończy się którymś z tych wyników: 3:2, 4:2, 4:3 lub 5:1 @13,00 Superbet

PSV powinno zrobić wszystko, żeby wygrać ten pierwszy mecz u siebie, bo w Dortmundzie zadanie będzie o wiele trudniejsze. Gra PSV może się podobać, grają ofensywnie, potrafią stwarzać sobie dobre okazje do zdobycia bramki. W tym roku PSV wygrało wszystkie domowe mecze(pomijając spotkania towarzyskie): 3:1 z Excelsior, 3:1 z Twente, 2:0 z Almere City i 2:0 z Heracles. Oczywiście liga holenderska nie stoi na najwyższym poziomie, ale w fazie grupowej Ligi Mistrzów PSV pokazało, że u siebie grać potrafią na naprawdę wysokim poziomie. Drużynie z Holandii udało się wyjść z całkiem mocnej grupy, w której to grali: Arsenal,. Sevilla i Lens. Borussia Dortmund na wyjazdach nie jest tak mocna jak u siebie. Ich dwa ostatnie mecze ligowe na wyjeździe to remisy. PSV mocno powalczy o zwycięstwo i moim zdaniem ta sztuka im się uda, choć nie sądzę, żeby wygrali do zera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom