>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha (11.02.2024 - 17.02.2024)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mecz kfalifikacyny do turnieju w Doha
Ipek Oz v Ashlyn Krueger
Ipek Oz handi + 4,5 gema
kurs 3,20 superbet
Typ z gatunku PRÓBNY BALON METEOROLOGICZNY więc nie zaszaleję tu ze stwką!!!

Kruger ewidętnie złapała wiatr w żagle , chce się jej przyjżeć w tym meczu bo chyba ma potencjał na sprawianie niespodzianek.
Ostatnio pokonała Perę , Sasnovich i Bronzetti która dostała 6:0 w drugim secie.
Po drugiej stronie Turczynka Oz , która jest doświadczona i grać potrafi , choć chyba nie zawsze się jej chce.Widziałem świetny jej mecz z Tomljanovic w koncówce roku na cleyu w Brazyli.Ipek Oz żadko zapuszcza się w tej rangi turnieje , częściej kręci się po ITF ach ale grała tu eliminację w ubiegłym roku , odpadła w pierwszej rundzie z Kostyuk ale po trzech setach i pokryła to handi,
No zobaczymy.Tak czy siak kurs 7,5 na Turczynkę wydaje się przesadzony.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
images.png

Miejsce: Doha, Katar
Data rozgrywania: 11.02.2024- 17.02.2024
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $3,211,715
Oficjalna strona turnieju: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2024/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023: I. Świątek
Zwycięzcy debla 2023: J. Pegula/ C. Gauf


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 892,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy bez analizy na poniedziałek:

👉 Świątek wygra i poniżej 23,5 gemów @1,41 (vs. Cirstea) ✅ fortuna. Bardzo lubi ten turniej Iga i liczę na przełamanie złej passy z Melbourne. Wcześniej grała znakomicie i mam wrażenie, że głowa nie zapracowała jak należy. Te korty są wolniejsze i będą jej sprzyjać, o czym mówi też historia.

👉 Kalinskaya wygra @1,7 (vs. Pliskova) ❌ betclic. Czeszka przylatuje bezpośrednio z Rumunii, gdzie wygrała turniej i przez harmonogram jest zmuszona do gry bez przerwy. Praktycznie wejdzie na kort z biegu i mam nadzieję, że za to zapłaci, choć teoretycznie nie popieram tego typu zagrań organizatorów i to nie jej wina. W podobnej sytuacji jest Kasatkina, którą też warto rozpatrzyć w kontekście ewentualnej porażki. Tym bardziej, że grała maratony.

Na kanale YouTube:
➡ Analiza wideo WTA Doha TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
B. Krejcikova - A. Potapova powyżej 4.5 asów @1.85 Betclic

Kolejny turniej i znowu spróbujemy pograć w kierunku asów. Moim zdaniem linia na to spotkanie jest zdecydowanie zaniżona, bo obie Panie potrafią nabić kilka asów w spotkaniu. O Czeszce i jej technice serwisowej pisałem wiele razy, nie jest to atomowe podanie, ale potrafi zagrać kombinacyjnie , co powoduje kłopot u odbierającej. Ruska nie słynie z jakiejś wybitnej obrony, ostatnio Aleksandrova w Linzu potrafiła nabić jej 8 asów w dwóch setach, więc Czeszka nie powinna mieć kłopotu z przynajmniej połową. Potapova swoje powinna dorzucić, i te 5 asów spokojnie powinniśmy zobaczyć nawet w dwóch setach.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
L. Noskova - M. Sakkari

Najwięcej asów: L. Noskova @2.50 Betclic 7-8


Greczynka na początku sezonu w fatalnej formie, widziałem ją w Abu Dhabi z Cirstea, to nie znalazłem żadnego pozytywu po jej stronie. Do Australii udała się chyba tylko po to, aby zagrać pokazówkę przed AO w Melbourne , no może 3 wygrane spotkania podczas United Cup wartę odnotowania, ale też rywalki z nie najwyższej półki. W Doha jednak możemy już zobaczyć na ciut lepszą grę po jej stronie, bo rok temu grała tutaj w półfinale, więc trochę pkt do obrony jest. Jednak nie będzie o to łatwo, Noskova na początku sezonu kapitalna forma, przekonała się o tym Iga Świątek w Melbourne. Wczoraj tez dobre wejście w turniej, wygrana na Perą na pewno doda jej skrzydeł przed kolejną potyczką. Nawierzchnia w Doha jest ciut wolniejsza od typowego kortu "hard", jednak Panią z mocnym podaniem nie przeszkadza to i nabijają pokaźną liczbę asów. Noskova na przestrzeni paru miesięcy poprawiła serwis i podbija swoją średnią jeśli chodzi o asy - wczoraj w dwóch setach miała ich aż 11. Trochę jestem zdziwiony faktem, że to Greczynka w okach buka jest faworytką do posłania większej ilości asów, oczywiście ma dobre podanie, i Noskova na returnie nie należy do najlepszych zawodniczek, ale po tym co pokazuje ostatnio Czeszka myślę, że warto pograć w jej kierunku na większą ilość asów w meczu.

Bez analizy:

A. Potapova - K. Pliskova powyżej 7.5 asów @1.85
N. Osaka - P. Martic powyżej 10.5 asów @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +592
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jabeur o2,5 asów @1,65
superbet


Linia nie zbyt wysoka patrząc na ostatnie mecze Tunezyjki, jednak może mieć na to wpływ to co się stało pod koniec meczu z Haddad Maią. Wychodząc na ostatni gem meczu Jabeur zalała się łzami i trzymała się za kolano, sugerując że mogła się odnowić kontuzja. Mocno ryzykowała w tym gemie i nie chciała wchodzić w dłuższe wymiany. Nie wiadomo na ile dziś będzie w pełni sprawna. Jednak wychodzę z założenia, że jeżeli pojawi się na korcie to uraz nie był na tyle poważny. Ons potrafi taką linie pokryć w jednym secie przy dobrym dniu na serwisie.

Badosa u3,5 asów @1,9
Martic u1,5 przełamań w 1 secie @1,65
Navarro - Mertens o4,5 asów @1,7
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 13.00
Badosa P. - Fernandez L.
Typ Badosa.P
kurs 2.10

Fortuna

Badosa poradziła sobie w pierwszej rundzie z Krueger, która była wyraźną faworytką spotkania, na dodatek mecz został przerwany przez opady deszczu i dokończony następnego dnia, a więc mentalnie wytrzymała to spotkanie. W poprzedzającym turnieju przed Doha skreczowała w sumię z Shnaider, ale obstawiam, że chciała odpocząć i lepiej przygotować się do aktualnego turnieju. Na przeciw siebie będzie dzisiaj miała Kanadyjkę, która zaskakująco pokonała Samsonową 2:0. Ale patrząc na ostanie mecze Fernandez nie widzę tutaj za dużej perspektywy na jej wygraną, za bardzo gra w kratkę. Bezpośrednie spotkania pomiędzy Paniami to 4:0 dla Bados, z czego jedna wygrana to krecz, a pozostałe to łatwa wygrana po 2:0. Obstawiam że i tym razem tak będzie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Petra Martic v Naomi Osaka
Osaka over 6.5 asa kurs 1.85 Superbet Wynik w asach 4: 7
Osaka w poprzednim meczu z Garcią miała 6 , w Abu Dhabi w krótkim meczu z Collins gdzie przegrała drugiego seta do 0 zanotowała 7 ,
na AO również z Garcią 11 , wczesniej w Brisbane z Pliskovą 14 choć w trzech setach.
Obie szukają formy , Osace chyba nie wiele brakuje do dawnej dyspozycji , trochę szwankuje celownik i balans między siłą a precyzją .
Martić ostatnio przegrała z Siniakovą w Linz w pierwszej rundzie a broniła tam finału , ale po dobrym meczu i walce , podobnie na AO
z Tomljanovic
W h2h jeden mecz qwalifikacyjny sprzed 10 lat wygrała Osaka 2:1 i grały w meczu Tajbreka .Dziś też wydaje się że nie powinno być do jednej bramki , myślę że spore szanse że mecz pójdzie w dystans .Bukmacherzy faworyzują Oskę ale ja nie skreślał bym tu Petry , wydaje się że bendzie w meczu sporo przełamań i obrony BP .Ja pójdę tu w stronę asów OSKI u Petry róznie bywa z tym elementem , a Naomi raczej powinna szukać wygrywających serwisów.Hm 7 asów lub więcej Osaki , wydaje mi się że ze sporymi szansami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2100
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 18.00
Azarenka V. - Ostapenko J.
Typ Azarenka
kurs 2.30

Fortuna

Azarenka już swoje lata ma, ale widać liczy jeszcze na jakiś sukces w tym roku ponieważ dobrze przyłożyła się do przygotowania do tego sezonu. W tym roku przegrała tylko dwa mecze: 1/2 w BRISBANE z Sabalenką, oraz 1/8 AO. Ostapenko też w niezłym gazie w tym sezonie, również tylko dwie porażki w tym sezonie: 1/4 BRISBANE z Azarenką oraz 1/16 AO z Azarenką. Widać że Azarenka ma jakiś paten na Ostapnko, ponieważ już dwukrotnie ja odprawiła z turnieju. Dodatkowo Azarenka rozegrałą już dwa mecze w Doha, Ostapenko tylko jeden i sądzę że lepiej już czuje nawierzchnię i piłki w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +372
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 18.15
Osaka N. - Pliskova Ka.
Typ: Pliskowa
kurs 2.10

Fortuna

Osaka zaczyna coś grać od początku roku, ale to jeszcze nie jest ta forma z którą była na szczytach rankingu. Szkoda że mecz z Curenko się nie odbył, ponieważ był by to dość dobry sprawdzian na co stać Osakę. Pliskova po AO złapała wiatr w żagle, wygrała turniej w Cluj, w Doha też idzie jej nie najgorzej, aczkolwiek w każdym meczu traci seta. Ale jak by nie patrzeć 8 meczów z rzędu wygrane. Do tego dochodzi dość dobry serwis (dużo asów serwisowych) oraz wysoki % pierwszego serwisu. Ostatnie spotkanie z tego roku wygrane 2:1 przez Pliskovą, czuję że i tym razem to weźmie. Bezpieczniej można zagrać Pliskową +1,5 seta za 1.44.
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
Tenis by Dawid 892,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Pliskova
Spotkanie o finał, w którym zobaczymy wielką faworytkę turnieju, która triumfowała w tych zawodach, w dwóch ostatnich edycjach. Korty są dość wolne i sprzyjają Polce, choć oglądając mecz Osaka vs. Pliskova w ogóle tego nie było widać. Karolina nawiązuje do dyspozycji sprzed lat, kiedy dochodziła do finału US Open. Zaczął działać jej serwis, ale także w wymianach wygląda to wiele lepiej. Czeszka jest spokojna, gra swój tenis i pokazała większą dojrzałość od Naomi, która mogła spokojnie wygrać oba sety. Oczywiście trzeba pamiętać, że Karolina w ostatnich 9 dniach wygrała 9 spotkań i to na dwóch kontynentach, w różnych warunkach. Najpierw wygrała turniej w Cluj, po czym ledwo zdążyła na samolot i zagrała aż trzy mecze na pełnym dystansie, a następnie dwa tb z Osaką. Niesamowita dawka spotkań i ogromny wysiłek. Taktyka Pliskovej jednak będzie prosta. Jak największe ryzyko na podaniu i skracanie akcji. Jeśli serwis będzie działać to, to Iga nie będzie miała za wiele do powiedzenia w akcjach 1 plus 1. Bez serwisu, oczywiście Polka ten mecz wygra gładko. Świątek póki co wygrywa wszystkie spotkania gładko, ale nie są to idealne mecze. Miewała spore problemy z returnem. Z Azarenką w pierwszej partii dość sporo niewymuszonych błędów, a żadna rywalka nie serwowała tak dobrze jak może Czeszka. Spójrzmy na koniec jeszcze w H2H, a tam poza pamiętnym rowerku w Rzymie, Pliskova aż trzy razy nawiązała walkę i pokryła overy gemowe, a dwa razy nawet urwała seta, licząc łącznie z turniejem pokazowym. Typ oczywiście ryzykowny, ale pięć gemów Karolina może sobie wyserwować.

👉 Pliskova +7,5 gemów (ha) @1,46 (betclic) 🔄 ZWROT

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 14:30
Rybakina E. - Pawluczenkowa A.
Typ: Pawluczenkowa A. +1,5seta
kurs 1,99

fortuna

Pół finał w Doha, zostały bardzo ciekawe mecze, ja pokuszę się o wytypowanie bardziej wyrównanej pary. Rybakina i Pawluczenkowa są w bardzo dobrej dyspozycji. Rybakina zaskakująco przegrała w AO z Blikową, Od tamtej pory brak porażki, ale potrafi stracić seta w tym widzę tu nadzieję. Pawluczenkowa też słabo w AO odpadła z Badosą, potem w Linz z Ostapenko, ale w Doha wygląda naprawdę solidnie, odprawienie Vondrousovą oraz Colins bez straty seta świadczy o dobrej dyspozycji. Wydaję mi się, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie i każdy wynik jest możliwy, kusi postawienie czystego zwycięstwa ale zostanę przy 1 secie dla Pawluczenkowej.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
D.Schuurs/L.Stefani - M.Bouzkova/M.Vondrousova
Bouzkova/VOndrusova 2:1 w setach kurs 5:0 superbet
6:1 , 6:4 ale całkiem blisko decidera , ale 100% smecze trzeba kończyć
Trochę się znowu przetasowało w grze podwójnej w WTA , Krejcikova z Siniakovą póki co nie grają , Gauff i Pegula podobnie ,
i mamy dwie świerze pary z dużym potencjałem .Schuurs i Stefanini wychodzą razem na kort dziś Ósmy raz a czeszki Czwarty.
Kursy zbliżone choć czeszki są tu lekkim dogiem , może i deblowe doświadczenie mają trochę mniejsze , ale tenisowo indywidualnie chyba są ciut mocniejsze od dzisiejszych przeciwniczek.Obie pary sprawiły w popszednich rundach niespodzianki ,
Brazylijka z Holenderką odprawiły Hsieh i Mertens aktulane mistrzynie AO , na mnie jednak większe wrażenie robi wynik 10:3
w tajbreku meczowym z Mladenovic/Garcia .Próbuję tu dogów po deciderze.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek @1,55 7:6 6:2
superkursy superbet


Finał turnieju w Doha. Dla Rybakiny będzie to 3 finał w tym sezonie a drugi z rzędu, po wygranym turnieju w Abu Dhabi w zeszłym tygodniu. Iga zdominowała ten turniej w ostatnich latach. Wygrała dwie poprzednie edycje. W zeszłym roku w całym turnieju straciła tylko 5 gemów. Ostatni set przegrała w 2022 roku w pierwszym meczu turnieju z Golubic. Później żadna z rywalek nie zdołała jej urwać seta, a mierzyła się ze światową czołówką. Korty oraz klimat w Doha bardzo służą Świątek, jest dość wolna nawierzchnia. Dla Rybakiny będzie to 9 mecz w 10 dni i sadzę że może wyjść wreszcie zmęczenie w wymagającym spotkaniu z Igą. Do tego Polka ma okazję do rewanżu za porażki z zeszłego roku w AO czy IW oraz za turniej w Rzymie gdzie z powodu kontuzji musiała poddać mecz. Świątek wyglądała do tej pory bardzo dobrze i liczę, że dziś to potwierdzi i po raz trzeci podniesie puchar za wygrana w turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Iga Swiatek v Elena Rybakina
Rybakina win & over 21.5 gema kurs 5.00 Betfair
over 2.5 seta kurs 2.40 Betfair
Słabo oglądałem ten turniej , ale coś tam widziałem fragmęty z meczów pólfinałowych , Rybka dosyć gładko odprawiła Pavluschenkovą
a Iga Azarenkę choć to był ćwiećfinał bo w pólfinale Pliskova zrejterowała.6:0 w drugim secie z Azrenką wygląda grożnie ale 6:2 Rybakiny w pierwszym secie z Anastazją również.
W h2h 4:2 bądż 3:1 dla Rybakiny zależy czy liczyć mecze pokazowe i tylko raz padły 3 sety i to też nie do końca bo w Rzymie Polka
kreczowała w trzecim secie .
Liczę że dzisiaj padną 3 sety a trochę częśćie decidery grywa Rybakina i ma w nich trochę lepszy bilans , poza tym wydaje się że mecz będzie na styku i zadecydują drobne detale i forma dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom