>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Kamiński odsunięty od zespołu Legii.
Można śmiało napisać, że i tak mieli do niego ogromną cierpliwość.
Zła wiadomość dla reszty ligi - z ogarniętym trenerem, może jeszcze nie w tym sezonie, Legia może powoli przejąć te rozgrywki.
Do tej pory duży budżet i możliwości miasta stopował hamulcem właśnie trener :D Niezły do walki o play-offy ale na pewno nie o walkę o mistrzostwo.

Ciekawa kolejka, sam chciałem grać +15,5 na Arkę i zwycięstwo Trefla ale ostatecznie się wycofałem i całe szczęście (chociaż w trakcie spotkań myślałem inaczej)

Jutro trzeba śledzić czy do ligi zostanie zgłoszony A.J. English i kto ewentualnie zostanie poza składem z ZG z obcokrajowców...
Ma ktoś info czy w końcu zagra Garcia?
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza

Horne over 11,5 pkt @1,85 forbet

Horne dziś zagra przeciwko Dąbrowie Górniczej, czyli klubowi, który go zwolnił dwa miesiące temu. Motywacja będzie u niego ogromna. Zastal nie ma w swoim składzie wielu klasowych graczy i pewnie Horne dostanie dziś dużo minut. Poza tym ważną informacją jest fakt, że Zastal nie zatwierdził jeszcze do gry Englisha. W tym sezonie w barwach Zastalu, Horne tą linię już pokrywał. Szykuje się nam dziś ofensywne starcie. Na innych bukmacherach mamy na niego linię 13,5.
 
Z 636,5K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina : 17:30
Spotkanie: Anwił Włocławk - King Szczecin handicap [0-6,5 ]
Typ: King szczecin +6,5 pkt
Kurs: 1,93
Bukmacher : Fortuna
Analiza:To będzie pojedynek pomiędzy zespołami które w tym sezonie rozgrywkowym grają bardzo dobrze zajmując obecnie wysokie miejsca w tabeli i mają aspiracje do walki o tytuł mistrzowski.Faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Anwil Włocławek ,ale jednak to powinien być bardzo wyrównany i zacięty pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu wcale znowu nie jest takie pewne i jednak nie będzie ono zbyt wysokie.Obecnie drużyna ta zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 17 meczy i tylko 2 spotkania przegrali.czołowi koszykarze tego zespołu to : Petrasek ,Dimec i Sanders
 
A 350,4K

adams235

Znawca - Żużel
Informacyjnie Stal dziś bez Mikalauskasa,Chylińskiego a z drobnym urazem gra Brembly....no i Kulig do końca sezonu wypadł..
 
Ostatnia edycja:
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
w Czarnych nie ma Michalaka, więc więcej rzutów będzie miał Caffey , linijka dość wysoka ale pobieram over 14,5 w totalbet po kursie 1,95 . inne mecze to King + 10,5 pkt + nie wiem czy bedzie taki szybki mecz w Warszawie jak chca tego bukmacherzy over 177,5 , jak dziki beda chcialy to wygrać to musza zwolnić, ale do grania green over 20,5
 
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Dzisiaj ostatni mecz 21 kolejki.
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin

Przyznam szczerze, że jestem zszokowany kursami.
Z racji tego, że mecz jest grany we Wrocławiu, powinno być po równo, w innym wypadku faworytem powinien być Start.
W Lublinie dzisiaj pełna rotacja za wyjątkiem Krasuskiego, w Śląsku niby też na ten mecz zmobilizowani zostali wszyscy (oprócz Kolendy i Kulvietisa).
Start wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań w plk, pokonując między innymi Dąbrowę i Legię.
W super formie jest ostatnio Wade, na równym, wysokim poziomie grają Durham Gabrić i O`Reilly, na których można liczyć w praktycznie każdym meczu. Nierówny jest Benson, natomiast on zagrał najlepszy mecz w sezonie właśnie przeciwko Śląskowi, który za bardzo nie ma niego odpowiedzi. Od Mileticia jest silniejszy, od Arta(który wraca po chorobie, nie grał w ostatnim meczu eurocupu) jest szybszy i myślę, że dzisiaj znowu zdominuje strefę podkoszową. Oprócz tego Karolak (który we Wrocławiu ma coś do udowodnienia, po tym jak Śląsk podziękował mu po ostatnim sezonie) Put, Szymański i Pelczar, którzy stanowią raczej tło dla swoich zagranicznych kolegów.
Nie bardzo widzę dzisiaj przewagi Śląska. Może przy Szymańskim coś pogra Miletić, może Klassenowi będzie akurat wpadało (chociaż jego czeka mega ciężkie zadanie, Durham jest dobrym obrońcą i naprawdę potrafi napierać na rozgrywających rywali), a może akurat Niziołowi uda się zagrać jakiś mecz bez fochów?:rolleyes:
Napisałbym, że Śląsk ma przewagę na ławce trenerskiej (bo Gronek) ale tego nie zrobię, bo Winnicki swoimi decyzjami o rotacji w sezonie przyprawił o palpitację serca niejednego kibica wrocławskiej ekipy.
Pierwszy mecz Start wygrał 102:85.
Mecz do zobaczenia w Polsacie Sport Extra

Typ: Start wygra, sts 3,00 (superoferta), efortuna 2,95, gg.bet 3,26, pinnacle 2,92 stawka 5/10 97:95
Typ: Start +6,5 efortuna 1,84 / pinnacle 1,909 stawka 8/10

Powodzenia! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3043
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Z tego co wiem to w Śląsku nie będzie Wiśniewskiego a Parakhouski jest mocno quest. Jest jaki jest ale przy braku Kolendy znowu Klaasen jest jedynym PG. Zgadzam się z kolegą powyżej - Start nie jest stabilny ale kursy są z księżyca. Prawidłowa linia to max +2,5 na Lublin.

Lublin +6,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1662
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Przy komentarzach kolegów wyżej nie wiem czy nie atakował bym Klassena under 13.5 bo on tej linijki daw o nie zrobił. Durham nie grał z Holendra i więc odpoczywał. Benson over 13 do gry tylko musi trafiać wolne. Jeśli Śląsk będzie grał run and gun jeśli zwalniać będzie to jest szansa że to weźmie ale tylko przy wyniku under 160 a startu mecze to raczej over 180
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Under Klassena to niezły pomysł. Oczywiście może w końcu odpalić 7/8 za 3 jednak żeby Śląsk wygrał to on musi się skupić przede wszystkim na nakręcaniu ataku Śląska i mądrym dzieleniem się piłką. Jak włączy mu się tryb strzelca to tym bardziej nie wróżę Śląskowi nic dobrego w tym meczu.
 
Do góry Bottom