>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet najlepszym bukmacherem w Polsce! Został obsypany nagrodami

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Superbet najlepszym bukmacherem w Polsce! Został obsypany nagrodami

Najlepszy bukmacher, najlepsza aplikacja mobilna oraz najlepsza stała promocja – Superprzewaga. Superbet otrzymał nagrody w kluczowych kategoriach konkursu iGaming Polska za rok 2023, udowadniając po raz kolejny, że poprzedni rok był wyjątkowo udany dla wicelidera polskiego rynku bukmacherskiego online.
– Dziękujemy zarówno jurorom, jak i naszym graczom. Na każdym kroku spotykamy się z bardzo pozytywnym odbiorem naszej pracy i to daje nam paliwa do dalszej pracy i rozwoju – podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.


Bukmacher w ciągu zaledwie trzech lat aktywnego działania na polskim rynku online wypracował sobie pozycję numer dwa pod względem obrotu na zakładach online, a także nie tylko wysoką rozpoznawalność, ale również dużą sympatię i szacunek graczy, którzy coraz chętniej wybierają właśnie Superbet. Odzwierciedleniem tego jest nie tylko coraz silniejsza pozycja w czołówce polskich bukmacherów, ale również nagrody branżowe. W plebiscycie iGaming Polska otrzymał łącznie aż w dwunastu kategoriach, ostatecznie mogąc świętować otrzymanie czterech statuetek, w tym tej najważniejszej w kategorii „Najlepszy Bukmacher”.

- Nasza droga, stawiająca na pierwszym miejscu zawsze gracza i dostarczanie mu topowego produktu, jest słuszna. Nie mam co do tego wątpliwości. Tym bardziej cieszą nagrody w tak różnych kategoriach, których zwieńczeniem jest ta najbardziej prestiżowa statuetka, dla Najlepszego Bukmachera. Za nami niezwykle udany rok, a przed nami… jeszcze ciekawszy. Pełny sportowych emocji na EURO 2024 czy igrzyskach olimpijskich. Na pewno na tych otrzymanych laurach nie osiądziemy, wciskamy gaz do dechy – uśmiecha się Seweryniak.

Superprzewaga podbiła serca

Jedną z nagród Superbet otrzymał za Superprzewagę – sztandarową promocję, w ramach której kupony rozliczane są na korzyść gracza już w momencie osiągnięcia przez jeden z zespołów (lub zawodników) określonej przewagi. I tak, przykładowo, w przypadku meczu reprezentacji Polski z Mołdawią, w którym biało-czerwoni prowadzili 2:0, aby przegrać ostatecznie 3:2, Superbet rozliczył na korzyść graczy zarówno kupony postawione na Polskę, jak i Mołdawię. Tak działa Superprzewaga! Nagrodzona promocja obowiązuje we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych i rozgrywkach: od piłki nożnej, przez tenisa, po koszykówkę czy skoki narciarskie.

„Z początku gracze dosyć leniwie podchodzili do zagłębiania się w szczegóły tej promocji, ale przecież jest ona tak prosta i prokliencka, że bukmacher musiał postawić na dotarcie z tym komunikatem do jak największej grupy odbiorców. Dlatego biznesowym strzałem w „10” okazały się kampanie 360, które w sposób prosty przedstawiały mechanizm funkcjonowania Superprzewagi.” – pisali jurorzy w uzasadnieniu decyzji o nagrodzie.

- To było duże wyzwanie, żeby wytłumaczyć społeczności graczy zasady Superprzewagi i przekonać ich, że naprawdę mogą na tym skorzystać. Ale możemy powiedzieć, że się udało. Dzisiaj 90% wszystkich graczy Superbetu minimum raz wygrało kupon dzięki Superprzewadze, a nasza rola w jej promowaniu jest coraz mniejsza: gracze sami ją chwalą wszędzie tam, gdzie to możliwe, polecając sobie wzajemnie Superbet. To pokazuje, jak wartościowy mamy produkt i jak ważne było odpowiednie dotarcie z przekazem – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Produkt i ludzie

Superbet może też pochwalić się nagrodą dla najlepszej aplikacji mobilnej, co szczególnie istotne w przypadku bukmachera odważnie stawiającego na technologiczne rozwiązania szyte na miarę. – Zdecydowana większość ruchu naszych graczy jest generowana właśnie przez aplikację mobilną, mówimy o 80 procentach użytkowników. Tym bardziej cieszy, że mogą korzystać z wygodnego, intuicyjnego rozwiązania – podkreśla Seweryniak.

Sam produkt to jednak za mało, żeby odtrąbić sukces na wymagającym polskim rynku bukmacherskim. Za ten w Superbecie odpowiadają ludzie, co również docenili organizatorzy plebiscystu iGaming Polska 2023. Jurorzy nagrodzili w kategorii Lider Roku Radosława Budnika, menadżera afiliacyjnego Superbetu, podkreślając że jest bardziej efektywny, niż kilkuosobowe zespoły realizujące te same zadania w ramach innych organizacji. Nominacje do indywidualnych wyróżnień otrzymali również: Katarzyna Gawlik (Liderka Roku), Ariel Moskała (Dyrektor Operacyjny Roku) Łukasz Seweryniak (Prezes Roku) oraz Mateusz Borek w kategorii Ambasador Roku.

- Organizatorzy nazwali zgarnięte przez nas nagrody zespołowe „klasycznym hattrickiem” i faktycznie rok 2023 był jak dobry mecz, po którym zabiera się piłkę do domu na pamiątkę. Teraz trzeba utrzymać wysoką formę, żeby na koniec rozgrywek cieszyć się nie tylko z hattricka, ale też z potrójnej korony i pucharów w gablocie. Bierzemy się do jeszcze cięższej pracy, bo widzimy, że to przynosi efekty! – uśmiecha się Seweryniak.

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Superbet x Dart.jpg Superbet x Fiat 500.jpg Superbet x Lech.jpg Superbet x Speedway.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +745
S 674

slukasz123

Użytkownik
4 dni tj nic u mnie trwało 23 dni bo kasa poszła na zamknięte konto wypłata zlecona na zamknięte konto 17 grudnia do dziś buk nie jest w stanie sprawdzić co jest z kasą myślę czy nie zgłosić to na psy wtedy może rusza tylek i sprawdza
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Bukmacher roku, tylko z "czynnikiem ludzkim" ma niezmiennie problem. Dzisiaj skoki, dyskwalifikacja w 1. serii Muminowa - superbet robi zwrot, identyczna dyskwalifikacja w 2. serii (Nikaido) - superbet rozlicza jako przegraną. Jak się ich zapyta, gdzie tu sens, to twierdzą, że w 1. serii "pomylili zawodników". To jacy mieli być właściwi? Skoro para dobrze wystawiona z właściwym kursem, poprawną pisownią nazwisk. A tego to nie powiedzą, regulamin nie obliguje ich do wyjaśniania klientom powodów anulowania.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Bukmacher roku, tylko z "czynnikiem ludzkim" ma niezmiennie problem. Dzisiaj skoki, dyskwalifikacja w 1. serii Muminowa - superbet robi zwrot, identyczna dyskwalifikacja w 2. serii (Nikaido) - superbet rozlicza jako przegraną. Jak się ich zapyta, gdzie tu sens, to twierdzą, że w 1. serii "pomylili zawodników". To jacy mieli być właściwi? Skoro para dobrze wystawiona z właściwym kursem, poprawną pisownią nazwisk. A tego to nie powiedzą, regulamin nie obliguje ich do wyjaśniania klientom powodów anulowania.
Proszę adminów o pomoc w mojej sprawie bo chyba będę musiał zgłosić do prokuratury
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Proszę adminów o pomoc w mojej sprawie bo chyba będę musiał zgłosić do prokuratury
Napisz nam coś więcej na ten temat.
Osobiście poprosiłbym Support o weryfikację, czy pieniądze z banku do nich wróciły.

Co mówi Support?

Druga rzecz - dlaczego wypłata poszła na zamknięte konto bankowe? Czy nie dało się zmienić rachunku do wypłat przed wypłatą środków?

Jak dawno konto bankowe zostało zamknięte?

Przychodzi mi jeszcze do głowy żeby porozmawiać z bankiem, ale sądzę, że po prostu kasa wróciła do Superbet i zwyczajnie Support na obowiązki to sprawdzić.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Maruderzy będą marudzic na każdego buka. By wypłata przyszła po godzinie a nie po 5 minutach, bo zrobili zwrot, bo weryfikacja trwa długo, bo czat słaby....To oczywiście płaczki które stanowią większość u każdego buka i nie ma co zwracać uwagi na ich żale. Ale prawda jest taka, że jak chodzę po znajomych i "wypożyczam" ich konta to oddają wszystkie oprócz własnie Superbet bo wszyscy twierdzą, że to najlepszy Polski bukmacher. Więc coś jest na rzeczy z tymi nagrodami które dostali.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Napisz nam coś więcej na ten temat.
Osobiście poprosiłbym Support o weryfikację, czy pieniądze z banku do nich wróciły.

Co mówi Support?

Druga rzecz - dlaczego wypłata poszła na zamknięte konto bankowe? Czy nie dało się zmienić rachunku do wypłat przed wypłatą środków?

Jak dawno konto bankowe zostało zamknięte?

Przychodzi mi jeszcze do głowy żeby porozmawiać z bankiem, ale sądzę, że po prostu kasa wróciła do Superbet i zwyczajnie Support na obowiązki to sprawdzić.
Wysyłają mi jakieś badziewne potwierdzenie co każdy bank to odrzuci poprosilem o pdf z logo banku odesłali do przelewów 24 a oni do nich.
Czemu poszła bo zorientowalem się po 15 minutach chciałem anulować ale się nie udało ich regulamin mówi o 7 dniach roboczych a minęło 5 tygodni zwykle złodziejstwo i tyle.
Zasada jest prosta to samo pracownik przelewów 24 mówił złożyć reklamację czemu tego nie zrobili czy tj takie trudne napisać 3 zdania???
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Na pewno Superbet pod względem atrakcyjności oferty, kursów ilości promocji, częstych ofert bonusu 50% od wpłaty kolejnego depozytu jest firmą godną polecenia. Wspomnę też o tzw. Super przewadze, która kilka razy ratowała mi kupony rozliczajac zakład jako wygrany gdzie końcowy rezultat okazywał się remisowy. Te rzeczy z pewnością na duży plus. Do tego przejrzysta, przyjazna aplikacja.
Niestety jest jedno ale i jednocześnie duży minus.
Wizytowką każdej szanującej się firmy swiadczącej usługi jest Dział obsługi klienta. W Superbet nazywa się to jak w kilku innych firmach customer support.
Wysoka jakość obsługi klienta powinna cechować się sprawnością, empatią, tworzeniem dobrych relacji z klientem, szybkim zalatwianiem spraw i rozwiązywaniem problemów. Odnoszę wrażenie, ze w Superbet niemal każdego gracza, który zgłasza jakiś problem i prosi o pomoc w jego rozwiązaniu z góry traktuje się jako potencjalnie nieuczciwego intruza albo nawet oszusta.
Na stronach FB jest wiele opisanych przykładów ww podejścia do klienta.
Oczywiście znajdą się osoby, które coś "kręcą" ze swoim kontem, ale niech firma nie wrzuca wszystkich do jednego worka.
Sam miałem około kilka miesięcy temu sprawę zmiany konta bankowego.
Zmiany dokonano mi po prawie tygodniu czasu. Sprawa bardzo prosta dla innych firm, ale nie dla Superbet. Chodziło im o wyciąg z mojego rachunku. Zrobiłem historię z ost 3 m-cy ale bez PDF-u.
Nie chciałem żeby ktoś oglądał ile dostaję wynagrodzenia, w jakich kwotach robię transakcje zakupowe w necie itp...
Przerzuciłem wszystko do painta zamazując kwoty i dane osób, którym wysyłałem jakieś drobne bliki ( moje dzieciaki, znajomi itd)
To okazało się dla nich informacją mało wiarygodną.
W końcu po kilku dniach zaakceptowali PDF z umową z bankiem na której widniał mój identyfikator do logowania się do bankowości internetowej, który miałem prawo zasłonić. Oczywiście wcześniej wysłałem PDF-kę z depozytu do Superbet gdzie widniało logo banku, mój nr oraz dane osobowe.Jak facet po 40 - ce zgodziłbym nawet na selfie z dowodem os trzymanym przy mojej gębie żeby sprawa została szybko załatwiona.
Kończąc swoje spostrzeżenia lub jak ktoś pewnie z Was nazwie wywód uważam, że nie ma w Superbet osoby dobrze zarzadzajacej działem obsługi klienta. Być może to jest jakiś obywatel Rumunii nie mający pojęcia o realiach naszego rynku?
Bukmacher roku 2023 tak, ale pod kątem jakości obsługi gracza nie. Pozdrawiam serdecznie.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Widzisz Kinder-jajko, punkt widzenia jak zawsze zależy od punktu patrzenia. W dzisiejszych czasach gdzie dużo graczy kombinuje z multikontami i przerabai w tym celu dokumenty akurat nie dziwię się bukowi że odrzucał Twoje "kombinowane" dokumenty. Sam niedawno walczyłem z bukiem który chciał wyciąg wysłany pocztą z pieczątka i podpisami i wszystko inne odrzucał. Takie czasy. Gracze kombinują z kontami i doksami to buki jakoś się przed tym bronią i rykoszetem obrywają Ci niewinni.
 
Do góry Bottom