>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Australian Open (14.01.2024 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Vesely +2,5 seta @2,05
superbet


Czech występuje w turnieju dzięki zamrożonemu rankingowi. Widać, że po powrocie w zeszłym roku głównie skupia się na turniejach WS. Przywilej zamrożonego rankingu można wykorzystać tylko kilka razy dlatego Vesely głównie grywa w challengerach, gdzie nie potrzebny jest mu wysoki ranking, a obecnie jest pod koniec trzeciej setki. Natomiast w zeszłym roku wystąpił w trzech turniejach wielkiego szlema. Zaraz po powrocie bez większego przetarcia w 1 rundzie RG trafił na Tsitsipasa i zagrał naprawdę kapitalne spotkanie. Grek długo nie mógł sobie poradzić z ofensywnym stylem Czecha. Jiri był bliski doprowadzenia do 5 seta. Mimo wszystko napsuł sporo krwi Stefanosowi. W Wimbledonie ograł w 1 rundzie Kordę. Natomiast w US Open doszedł do 3 rundy pokonując po drodze Coucarda i Cerundolo. Zatrzymał go dopiero grający turniej życia Gojo. Dla zawodników z dalszych miejsc turnieje WS to idealna okazja do podreperowania budżetu i zapewnienia sobie spokoju w startach na resztę sezonu. Za sam udział w turnieju głównym w tym roku jest 120k a za wygranie jednego meczu kolejne 60k. Dla porównania za wygranie challengera 125k czyli najwyższej kategorii w Canberze zawodnik zainkasował 22k. Jak widać przepaść w wynagrodzeniach dla zawodników jest ogromna. Dlatego tez bardzo często widzimy jak w pierwszych rundach szlemów zawodnicy z drugiej setki ogrywają znacznie wyżej rozstawionych bo zdają sobie sprawę że wygranie jednego czy dwóch meczów może decydować o ich przyszłości w tenisie. O mobilizacje Veselego jestem spokojny. Wyjdzie bez presji, ta będzie ciążyła na młodym Francuzie. Jeżeli tylko Czech zaprezentuje to co najlepszego potrafi może pokusić się o sprawienie niespodzianki. Ja idę delikatnie w wygranego seta przez Czecha.

Delikatniej Vesely +1,5 seta @4,4
Vesely wygra mecz @8,00

szkoda, że się dał połamać przed samym tb w drugim secie bo mogło być ciekawie.

Fucsovisc +2,5 seta @1,75
superbet


Węgier najlepsze lata ma już raczej za sobą. Jednak na tak wielkie turnieje trzeba znaleźć motywacje, by pokazać się z jak najlepszej strony. Dimitrov wszedł bardzo dobrze z nowy sezon. Jednak jak to często bywa u Bułgara nie zawsze przekłada się to na turnieje WS. Wielokrotnie rozczarowywał będąc faorytem spotkania. Jak często pokazują WS jeżeli mają byc niespodzianki to są one w 1 rundach. Juz w tym turnieju sety stracili Rublow, Medvedev czy Tsitsipas, a rywali mieli słabszych od wspomnianego Węgra. Liczę że Matron zaskoczy dziś Dimitrova i urwie mu przynajmniej jednego seta tak jak to miało miejsce we wszystkich dotychczasowych pojedynkach.

Ofner o75,5% wygranych pkt po trafionym 1 serwisie @1,85 80%
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2530
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Lajovic vs Zeppieri @ 2

Szukając dziś zwycięstw zawodników nie będących faworytami bukmacherów, wśród kilku upatrzonych nazwisk postanowiłem wziąć na tapetę tę o to parę. Uważam że leworęczny Włoch może być niewygodnym zawodnikiem dla Lajovicia, który wybitny na kortach twardych nie jest. Oczywiście jakieś tam przebłyski się zdarzały i zwycięstwa z wyżej notowanymi rywalami aczkolwiek tylko przebłyski a nie żadna tam regularność. Oczywiście jest bardziej doświadczony i pod względem mentalnym może być bardziej opanowany w kluczowych momentach ale mimo wszystko idę w młodszego Włocha. Przeszedł gładko kwalifikacje. Ma dość dobry serwis, silny forhend, który mam nadzieję będzie robił różnicę pod warunkiem że będzie trzymał piłkę w korcie, obijając ten jednoręczny bakhend Lajovicia. Upatruję tutaj również więcej setów niż 3 a im dalej w mecz tym kondycyjnie również bardziej mi tutaj pasuje Zeppieri, któremu dam szansę i uważam że jest w stanie to wygrać. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2592
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Cazaux - Djere
Cazaux wygra
Kurs: 2.20 ✅


Ja tutaj uwazam, ze Cazaux to wygra, nie jest faworytem, ale naprawde gra fajny tenis. Djere tez widac, ze ustabilizowal forme, potrafi sie odnalesc na kazdej nawierzchni. Mysle, ze tutaj glowa francuza, plus glod osiagniecia dobrego wyniku tutaj da mu wiele motywacji. Donry wystep tutaj to przepustka do duzego awansu w rankingu dla tego utalentowanego gracza. Wg mnie nie jest na straconej pozycjii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2461
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Mannarino-Munar Munar wygra seta @1.6
Set munar to najlepszy bet jaki da się postawić w tym meczu. Mannarino przeszedł do 2 rundy tylko dlatego że stary i gruby Wawrinka nie był w stanie wytrzymać fizycznie meczu. Munar zdominował za to kiepsko grającego Szewczenkę. Nie gram celowo 3.5 seta, jak ktoś chce to kursik bodajże 1.75. Jest to według mnie bardzo dobry bet na jutro. Myślę że Munar może wygrać ten mecz po kursie 3.7.

Marozsan-Cerundolo Marozsan [email protected]
Według mnie Marozsan jest aktualnie w lepszej dyspozycji niż Cerundolo który wymęczył 1 rundę. Powinno tu wejść także 3.5 seta po dobrym kursie 1.65. Jeżeli miałbym się bać o coś w tym meczu to o to że Cerundolo nie ugra seta.

Tiafoe-Machac Tiafoe win @1.5 brak pytań tiafoe
Jak dla mnie bardzo dobry kurs na Tiafoe. Co prawda nie powalił mnie swoją dyspozycją w 1 meczu ale zakończył go idealnym wynikiem dla obstawiających czyli winek i over 3.5 secika. Im dalej w turniej tym Tiafoe jest lepszy, ao i us open to dla niego najwazniejsze turnieje w roku. Gram na niego bo go bardzo dobrze znam, co prawda początkowe rundy szlema są w jego wykonaniu trochę śpiące ale myślę że na spokojnie da radę i powinno być łatwiej niż z Coriciem.

Jeżeli chodzi o +3,5seta:
Monfils-Etcheverry @1,57 Oboje wygrali pierwsze spotkania 3:0 w dobrym stylu i myślę że tym razem zobaczymy tutaj co najmniej 4 sety a nawet 5 setówkę.
Marozsan-Cerundolo @1,65 Dobry kurs na 3.5 secika, co prawda nie jestem przekonany do dyspozycji Cerundolo ale myślę że powalczy i urwie tego jednego seta.
Galan-Baez @1.65 Typowy mecz pod over, Galan miał 3 dni na regeneracje po ostatnim 5 godzinnym meczu i myślę że wygra na spokojnie seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Shelton vs. O'Connell
Przechodzimy sprawnie do II rundy turnieju w Melbourne i wybrałem te, które według mnie może nie jest na tyle emocjonujące dla kibica z Polski, ale dla miejscowych jest to świetne połączenie, ponieważ zagra gospodarz z ogromnym talentem, który przed rokiem doszedł tutaj do ćwierćfinału. Ben to zawodnik z dużym potencjałem, by robić wielkie rzeczy, grający szalony tenis, ultra ofensywny, ale też bardzo nierówny, trochę z racji stylu, ale także wieku i charakteru. Niczego się nie boi i nie zwalnia ręki. Podejrzewam, że turniej w Auckland trochę sobie odpuścił przegrywając z Taro Danielem i tutaj w I rundzie zagrał na pełnych obrotach z Bautistą Agutem, dla którego Australia zazwyczaj była szczęśliwa. Mecz był dość krótki, a Amerykanin popełnił jedynie dwa podwójne błędy, co mu się dość rzadko zdarza. W poprzednich meczach inkasował ich zazwyczaj po trzy w krótkich dwu-setowych spotkaniach, a tu przecież zobaczymy co najmniej trzy partie. Oczywiście jest też nadzieja, że pograją dłużej, ale raczej nie liczyłbym na to oglądając ostatni mecz O'Connella i istnieje ryzyko, że ten mecz, podobnie jak z Agutem w I rundzie będzie zwyczajnie za krótki. Warto jednak wiedzieć, że Ben lubi ryzykować drugim serwisem, nawet w bardzo ważnych momentach, ale też robi to w tych najmniej istotnych i to niewątpliwa jest szansa. W betclic mamy na to zdarzenie najniższą linię na rynku i co najmniej cztery podwójne błędy wcale nie wyglądają źle. Ostatnie mecze na dystansie trzech setów były równoznaczne z pokryciem overów i było to w tym roku, w których zaliczył cztery i sześć podwójnych. Obaj panowie bazują na serwisie, więc liczę, że trochę postrzelają i nie będą wchodzić w przesadnie długie wymiany.

👉 Shelton powyżej 3,5 podwójnych błędów @1,5 (betclic) ✅

Typy bez analizy:
👉 Popyrin powyżej 0,5 przełamania @1,45 (vs. Djokovic) betclic ✅
👉 Baez vs. Galan powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,5 betclic ✅

❗UWAGA: powyższe typy znajdziesz w zakładce Tenis 👉 Tenis by Dawid 🇵🇱

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2490
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Arnaldi 4,75
Machac 2,75

Wg mnie warto.De Minaur w mega gazie,ale Arnaldi grać potrafi.Kangur u siebie,ale jak dla mnie gra ostatnio,az ponad stan i może trochę wyjdzie zmęczenie materiału.

Tiafoe w ogóle nie przekonuje,Machac potrafi być strasznie solidny,dobrze wszedł w turniej,i jak serwis będzie siedział powinno być dobrze.

Dodatkowo Machac+1,5s i Arnaldi+1,5s 5,05
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Tiafoe - Machac typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Tiafoe) kurs 3.25 Fortuna

Tiafoe rankingowo wygląda o wiele lepiej roznic około 60 pozycji. Machac w pierwszej rundzie pokonał japończyka Mochizuki w trzech setach, ale według mnie miał w tym spotkaniu problemy z serwisem Czech. Tiafoe pokonał znacznie lepszego teniste jakim jest waleczny Coric w czterech setach. Tiafoe bardzo dobrze na returnie i serwis także na dobrym poziomie lecz za dużo popełniał błędów serwisowych. Tiafoe ostatnio zagrał dość udany Australian Open, gdzie doszedł do 1/16 i niestety przegrał z Chaczanowem. Ostatnie porażki Machaca z Boltem i Hijikata nie napawają optymizmem na jakis dobry wynik na Australian Open. W tych spotkaniach return i serwis w Jego wykonaniu wyglądał bardzo mizernie i przed turniejem Wielkoszlemowym jestem zdania albo jesteś w formie także przed tym turniejem bo jeśli nie to nie za bardzo można liczyć na jakiś korzystny wynik, a Czech ewidentnie w swojej optymalnej formie nie jest. Tiafoe uwielbia grać na Wielkichszlemach i czuje, ze jutro pewnie wygra z Czechem ponieważ wiele na to wskazuje. Pozdrawiam.
 
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis: ATP- Australian Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Michelsen - Lehecka
Typ: gemy handicap: Lehecka -5,5
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Druga runda Australian Open i ciekawy pierwszy po północy pojedynek pomiędzy Alexem Michelsenem i Jiri Lehecką. W pierwszej rundzie Lehecka w trzech setach pokonał Hiszpana Zapatę Mirallesa natomiast jego przeciwnik wygrał w czterech setach z reprezentantem gospodarzy Jamesem McCabe. Przed turniejem w Melbourne Michelsen odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Auckland z Portugalczykiem Borgesem, natomiast Lehecka błysnął formą i wygrał turniej w Adelajdzie pokonując kilku solidnych zawodników: Lajovic, Jarry, Korda i Draper. Michelsen wygrał w tym roku dwa challengery w Chicago i Knoxville i w rankingu ATP zajmuje aktualnie 91 miejsce. O trzy lata starszy Czech zajmuje w rankingu najwyższe w karierze 23 miejsce i postawię tutaj na kontynuację jego dobrej dyspozycji w australijskim klimacie.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Lorenzo Sonego vs Carlos Alcaraz
Typ: Over 11.5 asów
Kurs: 1.85

Australian Open, II runda, 3:30. Wszyscy skazują Sonego na 3 sety. Ja jednak jestem zdania, że (jak to mówi Pudzian) tanio skóry nie sprzeda. Owszem, mecz może być szybki, lecz przesłanki mi mówią, że Włoch powalczy. Po pierwsze, ma już 28 lat a nigdy nie odegrał tu znaczącej roli, kończąc mecze na 2-3 rundzie, myślę że czas zaistnieć. Dwa to historia, a dokładnie Cincinati 2021 rok, kiedy to Włoch ograł Hiszpana 2:0. Po trzecie "mental" Włocha. Po sukcesie z Evansem w I rundzie, cieszył się jak dziecko. Widać, że chce tu powalczyć o coś więcej. Po czwarte aż 23 asy Sonego w pierwszym meczu i 9 Alcaraza. Statystycznie Włoch zdobywał 5,6 as na set a Hiszpan 3 asy na set. Nawet niech obniżą skuteczność o połowę to i tak pokryją linię. Po piąte to Włoch jest świadomy, że słaby serwis nakręci wymiany z Hiszpanem, w których będzie miał mega trudno. Musi ryzykować serwisem, to jego szansa. Reasumując, mecz może trwać 3 sety, jednak liczę na dobry serwis Włocha, a i Alcaraz coś dorzuci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3119
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Borges-Davidovich.F 1/ +37.5 @ 6.40

Komuś tu chyba sufit spadł na głowe. Na Fokine kurs 1,22? A kim jest Fokina, no nie przesadzajmy. Nigdy nie wyszedł ponad 2 runde w Australii i nie widze powodu
by teraz miało być inaczej. Chłop jest nie stabilny, zbyt emocjonalny, zdarza mu sie nie trzymać ciśnienia.
Portugalczyk to solidny gracz. Dobrze operuje podaniem, wysoki procent wygranych piłek po 1 podaniu, dobre, agresywne płaskie uderzenia.
Nie mówie, ze to Borges weżmie w 3 setach, ale jak jest Fokina to moze sie kroić dla zasady 5 setowka, tak ten mecz idzie w tą strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +362
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ok, to tutaj na forum jak to mam w zwyczaju podam kilku dogow, grajac przy plaskiej stawce. Moga sie wydawac science fiction, czy oby napewno? Jak to mam w zwyczaju wysokie kursy, wg mnie zbyt wysokie ktorym warto sie przyjrzec. Wszystkie kursy z 365. Powodzenia


Norrie - Zeppieri
Wygra Zeppieri
Kurs: 3.45❌szkoda bo gdyby nie ta przerwa, Norrie by juz nie wrocil do meczu


Ciekawe, widzialem spory fragment meczu Norrie, i chlop widac bylo, ze nie najlepiej znosi kondycyjnie trudy meczu. To tylko moje spostrzezenie, uwazam, ze juz jego prime minal i teraz czas zjazdu do bazy. Raz mieli okazje ze soba grac w Rzymie, i tak Zeppieri ogral Norrie na jego ulubionej nawiechni, na clayu. Byl duzym uderdogiem, cos czuje, ze moze to zrobic drugi raz. Zapewne ten fakt da mu wiary, ze jest w stanie sprawic sensacje, a forma jak widac jest zyciowa u tego tenisisty.

Davidovich- Fokina - Borges
Wygra Borges
Kurs: 4.50 ✅


Nie mam przekonania do hiszpana, mial czas w ktorym byl grozny i mogl pokonac kazdego, na ten moment miewa slabsze mecze, juz nie jest wg mnie taki regularny, i nie skreslam wcale Borgesa w tym meczu, jak to chca nam uzmyslowic buki, wystawiajac taki wysoki kurs na portugalczyka. Borges powoli, ale robi progres w swojej grze,nie bedzie to spacerek dla hiszpana.

Rune- Cazaux
Wygra Cazaux
Kurs: 6.0 ✅


Lubie tego mlodego francuza, dla mnie to niebawem bedzie gracz top 30. Poki co grajac na niego od ponad roku daje regularnie zielone kupony. Oczywiscie kurs wskazuje, ze jest tutaj na straconej pozycji. Mozliwe, ale niekoniecznie, tutaj kazdy z nizszym rankingiem walczy o zycie, aby dostac sporo punktow do rankingu, i dostac naprawde solidna wyplate. To mecz na hardzie nie na clayu :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2526
jaroslav_ 349K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Cameron Norrie - Zeppieri Giulio
powyżej 3.5 seta @ 1.63

Dla Zeppieriego to będzie już 5 spotkanie na AO, gdzie po wygranych klasyfikacjach w pierwszej rundzie zmierzył się z Lajovicem pokonując go w 4 setach. Zeppieri to przede wszystkim ogromna siła serwisu i forehandu co na twardych nawierzchniach często odgrywa kluczową rolę. Dodatkowo Włoch z pewnością miał już odpowiednią ilość czasu żeby zaprzyjaźnić się z nawierzchnią w AO.

Doświadczenie Norriego na twardej nawierzchni oraz zaufanie do własnej gry jest niepodważalne. Norrie z pewnością wie jak się bronić przed agresywnym stylem gry Zeppieriego. Liczę tutaj na zaciętą walkę i długie wymiany - Norrie zapewne mecz wygra, ale z pewnością Włoch ma atuty ku temu aby przynajmniej jednego seta w tym meczu wyrwać.

Paul Tommy - Jack Draper
Paul Tommy wygrana @ 1.74

Analizując perspektywę meczu pomiędzy Tommy'm Paulem a Jackiem Draperem na Australian Open, moim zdaniem kilka kluczowych elementów rysuje obraz przewagi na stronę Paula.

Pierwszym aspektem, na który należy zwrócić uwagę są warunki atmosferyczne. Obecne wysokie temperatury w Australii stanowią czynnik, który może wpłynąć na kondycję fizyczną graczy. W poprzednim starciu, Tommy Paul wydaje się miał bardziej komfortowe przejście przez mecz w porównaniu z Draperem, co może być ważne w trudnych warunkach. Draperowi może brakować paliwa po Adelajdzie, a przede wszystkim po pięciosetowym pojedynku z Gironem, w którym wymiotował na korcie

Tommy to zawodnik o solidnej kondycji fizycznej i imponujących umiejętnościach atletycznych. Jego doświadczenie, sprawność fizyczna oraz fakt, że swój pierwszy mecz w AO przeszedł bez większych problemów skłaniają mnie ku zagraniu w jego stronę.

Mimo zwycięstwa Drapera nad Paulem w Adelaide (w dwóch setach), obecne warunki atmosferyczne oraz doświadczenia z poprzednich spotkań sugerują, że teraz przewaga może być po stronie Paula.

AKO @ 2.84
TOTALbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2872
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Spotkanie: Norrie - Zeppieri
Zeppieri
3.40



Kieruję się ostatnimi spotkaniami obu Panów. Zeppieri zagrał bardzo dobre spotkanie z Lajovicem, który był faworytem a przegrał. Włoch uruchomił bombowe serwisy (15 asów) no i w wymianach też niczego sobie pogrywał posyłając mega mocne piłki po bokach. Norrie natomiast z Varillasem jakoś tak bezpłciowo i nijak zagrał. Rzecz jasna to poczatek turnieju i nie musza grać na pełnej mocy zawpodnicy ale wydaje mi się, że Zapieri nie jest bez szans z wyżej notowanym przeciwnikiem i pryzmatem tylko ich poprzednich starć zaryzykuję taki typ.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Paul vs. Draper
Spotkanie o III rundę w Melbourne czyli turnieju, który dla Amerykanina jest szczęśliwy, gdyż w poprzedniej edycji osiągnął tutaj półfinał i przegrał tylko z późniejszym triumfatorem Djokoviciem. Mam wrażenie, że Tommy nie gra tak dobrze jak w poprzednim sezonie i trochę poszedł w cień, ale to cały czas groźny i bardzo mocny zawodnik, który jest bardzo solidny w każdym elemencie. Jednak stricte tenisowo cenię go mniej niż dzisiejszego rywala. Draper to zawodnik bardzo utalentowany, z ogromnym potencjałem na jeszcze więcej niż osiągnął, a do tego z większym arsenałem ofensywnym od rywala. Jednak na szlemach nigdy nie osiągał świetnych wyników, wydaje się, że z prostego powodu, a mam na myśli przygotowanie fizyczne. Wielokrotnie nie wytrzymywał dłuższych spotkań i to nawet w formule best of 3, a co dopiero w szlemach, gdzie często gra się nawet po 4-5 h w pięciu setach. Biorąc to pod uwagę oraz fakt, że dopiero grał w finale innego turnieju, przyleciał bezpośrednio do Melbourne z Adelajdy i zaraz rozegrał mecz I rundy, który kosztował go masę sił, a przecież rywalem był tylko Giron czyli bardzo przeciętny gracz, bez wyraźnych atutów. Mecz był bardzo długi i wyczerpujący, a Jack bezzwłocznie po podaniu ręki rywalowi pobiegł do pobliskiego kosza na śmieci i wymiotował. Jestem bardzo ciekaw jego formy fizycznej, bo jednak ma dość duży przebieg i to może był główny handicap w stronę faworyta. Co ciekawe grali ze sobą przed tygodniem i w dwóch setach wygrał Brytyjczyk. Równo rok wcześniej także grali ze sobą w Australii i też wygrał Draper, więc można powiedzieć, że potrafi z nim grać, ale dziś jest idealna okazja by tę fatalną serię przełamać. Grają w formule, która powinna odpowiadać Amerykaninowi, a rywal jest zmęczony i jeśli nie wygra pierwszej partii to będzie arcytrudno o cokolwiek. Oczywiście dużym minusem jest H2H, ale także umiejętności, które stoją raczej po stronie underdoga, ale dziś muszę postawić na faworyta, bo jeśli tego nie zrobię, a wygra to będę mocno żałować. Kursy są dość podejrzane, bo bliskie i bukmacherzy doceniają wysoką formę Drapera. Ja od siebie proponuję też opcję za drobne czyli Draper 1 set/Paul mecz na co mamy kurs w okolicach @6,5. Jednak dość pewne zwycięstwo Paula nie będzie żadnym zdziwieniem. Kluczowa będzie regeneracja Drapera i pogoda, lecz ta zapowiada się dość łagodnie, więc dla nas to raczej średnia informacja i lepiej by było upalnie. Alternatywnie over setów.

👉 Paul wygra @1,69 (betclic) ✅

Typy bez analizy:
👉 Fokina vs. Borges powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,5 betclic ✅
👉 Mensik powyżej 0,5 przełamań @1,4 (vs. Hurkacz) betclic ✅

❗UWAGA: powyższe typy znajdziesz w zakładce Tenis 👉 Tenis by Dawid 🇵🇱

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1960
versa 397,5K

versa

Typer
Borges - Davidovich Fokina
Powyżej 3.5 seta
Fortuna @1.78

Davidovich Fokina jest zdecydowany faworytem tego spotkania i ja osobiście się z tym nie zgadzam, sądzę że ten mecz będzie dosyć wyrównany, na tyle że i jeden i drugi pan powinien wygrać conajmniej po secie.
Wstępnie myślałem zaproponować typ na zwycięstwo underdoga, jednak nie zaryzykuję i pójdę w przysłowiowego pewniaczka jakim dla mnie jest właśnie over 3.5 seta.
Jest to pierwsze spotkanie między tymi zarodnikami na nawierzchni twardej jak i w ogóle. Lepiej ten rok zaczął Fokina, bowiem dwa mecze wygrane a w tym z naszym Hurkaczem, Borges natomiast zanotował dwie wygrane i dwie przegrane i trzeba przyznać, że Fokina mimo wszystko miał mocniejszych przeciwników, niemniej jednak sądzę, że zobaczymy w tym spotkaniu conajmniej 4 sety.

3:0... Dla Borgesa....
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Mensik - Hurkacz
Typ : Mensik powyżej 0,5 przełamania
Kurs : 1,50
Bukmacher : superbet

Mensik to finalista juniorskiego AO z 2022 roku, ponadto wygral już ATP 250 na glinie w Pradze w tamtym roku i naprawdę dobrze rokuje, na ubiegłorocznym US Open ugrał 3 runde. Nie życzę mu tego i na kolejnym, drugim dla niego seniorskim szlemie bo na przeciw nasz Hurki, który przejechał się po notowanym poza trzysetką Jasince. Mensik też bardzo gładko poradził sobie z Shapovalovem. Hubert nie byłby sobą gdyby na szlemie nie narobił sobie problemów, a szczególnie że gra z młodym, jeszcze nieokrzesanym zawodnikiem który nie ma nic do stracenia. Nie idę tu w wina młodego Czecha, ale myślę że Hubert przy którymś podaniu może stracić koncentrację jak to ma w zwyczaju.

Bez analizy, podrzucam mecze które uważam mają najwiekszy potencjał na over setowy :

Paul - Draper over 3,5 @1,60
Kecmanovic - Struff over 3,5 @1,60
Humbert - Zhang over 3,5 @1,57
Fils - Griekspoor over 3,5 @1,57

Bukmacher: superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2320
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Mensik poniżej 12.5 asa serwisowego @1.85 superbet za dużo asów w 1 secie

Młody Czech ładuje sporo asów. Kręci się koło 10. W poprzedniej rundzie z shapowalovem zrobił 12 w 3 setach. Wszystko zależy od długości spotkania. Uważam, że Hubertowi bardzo trudno zaserwować asa. Ma fantastyczne warunki, jest wysoki, długi zasięg ramion i ustawia się głęboko za linię końcową na returnie. 13 asów to bardzo dużo. Myślę, że spotkanie musiałoby być bardzo długie by Czech zaserwował aż tyle asów. Owszem Czech kręci coraz lepsze wyniki i zapowiada się z niego fajny grajek, ale jednak liczę, że nasz Hubert wygra na spokojnie to spotkanie.

Paul Draper powyżej 3.5 seta @1.49 Fortuna

Nie chce mi się wierzyć by ten mecz potoczył się w jedną bądź drugą stronę 3:0. Kursy na Paula lecą , bo każdy obawia się o dyspozycję fizyczna Drapera, który prawie umarł na korcie. Myślę, że Jack odpoczął i doszedł już do siebie i powalczy. Panowie spotkali się już w tym roku i górą byk młody Anglik w dwóch setach.

Nagal Shang powyżej 3.5 seta @1.57 Fortuna

Obaj są w świetnej formie. Hindus wygrał już w Australii 4 spotkania I to gładko. W pierwszej rundzie śpiewająco ogral Bublika. Nie wiem czemu tak lecą kursy na chińczyka i jest stawiany jako mocny faworyt. On cudem wygrał z McDonaldem. Owszem jest w dobrej formie. Ostatnio polfinal w Hong Kongu. Ale wątpię by wziął to 3:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1482
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Klein wygra seta z Zverevem seta 2.40
Zverew to jest gosc ktory lubi sie pomęczyć ze slabszymi , jak prześledzimy jego wyniki to cała masa meczy jest wygrana 2-1 a tu mamy mecz do trzech wygranych setow. Poza tym klein to nie jest jakis totalny jasiek , swoje mecze ostatnio w większości wygrywa. Fakt ze przeciwnicy nie byli topowi ale wygral z baezem , z cressym , mocno pomeczyl arnaldiego. Na jednego seta to moim zdaniem tu kurs przesadzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1669
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mensik o69,5% wygranych pkt po trafionym 1 serwisie @1,85
superbet


Młody Czech dopiero wchodzi do touru. Zobaczymy czy będzie w stanie utrzymać w się czołówce na dłużej. Ale to czas zweryfikuje. Mensik ma dobre warunki fizyczne. Mierzy 191 cm co pomaga mu w skutecznym serwowaniu. Podanie to jego silny argument w meczu. W AO musiał przebijać się przez kwalifikacje. W 1 rundzie gładko pokonał Shapovalova 3:0. Jeżeli chodzi o jego statystyki serwisowe w tym turnieju to wyglądają następująco:
1 runda kwalifikacji z Nakashimą 84% wygranych pkt po 1 serwisie
2 runda kwalifikacji z Gaio 80%
3 runda z Mayot 86%
1 runda turnieju głównego z Shapovalovem 82%

Wiadomo, że nie są to zawodnicy pokroju Hurkacza, jednak mimo wszystko mogą robić wrażenie.
Uważam, że jeżeli się Czech nie spali i pokaże tenis jaki prezentował do tej pory to powinien tę linie pokryć. Hubert nie jest mistrzem returnu.

Ruusuvuori o63,5% pkt wygranych po 1 serwisie @1,85
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1029
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lorenzo Sonego v Carlos Alcaraz
ASy 10:12
DF 2:4



Each Player Over 5 Aces kurs 4.20 williamhill
Each Player Over 7 Aces kurs 9.00 williamhill
Lorenzo Sonego Over 4 Double Faults & Lorenzo Sonego Over 8 Aces kurs 13.00

5 podwójnych błędów Włocha duzo! takie linie pokrył w osattnim roku tylko 2 razy z Hurkaczem na ubiegłorocznym AO miał 7 ale w pięciu setach ale niedawno w WIedniu w trzech z Theimem miał 5
Alcaraz w popszedniej rundzie zaserwował 9 asów Gasquetowi , ma tę broń opanowaną , pokazał to też w Turynie ale nie zawsze jej używa
Jest zankomity na returnie w finale w Imdian Wells Medvedev nie zdołął wcisnąć nawet asa ale na US open 9 , Nowakovi też z Alcarazem ostatnio asy nie idą na Wimbledonie w pięciu setach ledwie 2 , ale na Garossie 8 ale dopiero po tym jak się nóżka popsuła Lolkowi zaczęły wchodzić!No właśnie może nie warto skakać do wszystkiego zwłaszcza odbijać to co za chwilę na 99% jest winerem

w h2h 1:0 dla Sonnego Cincinatti 2021 6:4 7:6 w Asach nie za wesoło ledwie 3:1 dla Sonnego

Ale trochę od tego czasu minęło .Potrzebne 4 sety co najmniej z próbami wygrywającego serwisu.
Lorenzo raczej powinien postawic na serwis a Carlos? nie wiem
Zobaczymy co nam zaserwują;-) liczę że co najmniej po 6 z każdej strony , 2 na seta najskromniej licząc są chyba szanse .
Sonego czasem zaskakuje był blisko pokonania Djokovica w Rzymie na cleyu 2 lata temu , set z Alcarazem dzisiaj chyba nie bez szans :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2525
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom