>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

typerskoki 415K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Tabela po 2 konkursie gotowa, proszę o sprawdzenie. Naturalnie w tabeli nie są już uwzględnieni gracze, którzy nie mogą wygrać, bo np. nie podali minimum 2 typów na każdą ze skoczni.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer

poprosiłbym o dopisanie do mojego posta nagłówka z postem nr 1, z góry dzięki.
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Czy ja dobrze widze? Jest poludnie, a ten smieszny bukmacheer nie ma w ofercie zadnych zdarzen oprocz typu na zwyciezce konkursu i Top 3 ???

Tylko niech mi nikt nie mowi, ze mam byc mu wdzieczny, ze konkurs jet pod jego patronatem, albo ze swieto jest. To jest jakas imitacja bukmachera, tu nie ma za krzty profesjonalizmu.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Czy ja dobrze widze? Jest poludnie, a ten smieszny bukmacheer nie ma w ofercie zadnych zdarzen oprocz typu na zwyciezce konkursu i Top 3 ???

Tylko niech mi nikt nie mowi, ze mam byc mu wdzieczny, ze konkurs jet pod jego patronatem, albo ze swieto jest. To jest jakas imitacja bukmachera, tu nie ma za krzty profesjonalizmu.

Pojawiły się na pierwszą serię. Jednakże masz dużo racji. Zaś ja nadmienić muszę iż wczoraj jak w jednym z postów pisał typerskoki że wczoraj była oferta zarówno na konkurs jak i na kwalifikacje i zniknęła.
 
typerskoki 415K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Tabela po ostatnim konkursie gotowa. Prośba o sprawdzenie czy nie ma pomyłek. Jak do 08.01.2024 do godziny 23:59 nie będzie żadnych zgłoszeń to tabele uznajemy za ostateczną i wiążącą.

Dzięki wszystkim za zabawę :)
 
typerskoki 415K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ostateczne wyniki:

NAGRODY:
1. 250 zł + 10000 pkt reputacji + ranga specjalna "Mistrz Czterech Skoczni" Djkruko
2. 190 zł + 9000 pkt reputacji successful
3. 145 zł + 8000 pkt reputacji typerskoki
4. 105 zł + 7000 pkt reputacji chowirex
5. 80 zł + 6000 pkt reputacji mariusz133
6. 60 zł + 5000 pkt reputacji rr62dga
7. 50 zł + 4000 pkt reputacji Versa
8. 45 zł + 3000 pkt reputacji Ferguson2
9. 40 zł + 2000 pkt reputacji kacper091097
10. 35 zł + 1000 pkt reputacji megeczupal

Gratulacje dla zwycięzców.
Proszę o wysłanie loginów do Betters do Waldi1979 Waldi1979 w celu wypłaty nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1875
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Witam , z racji że nie zdążyłem założyć konta chciałbym się zrzec wygranej na konto osoby która była 11 w tabeli , pozdro
 
Do góry Bottom