>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów, Liga Europejska oraz Puchar Europejski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2023/2024

barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zagrzeb - Aalborg

Dibirov over 3,5 gola @1,65 go+bet ✅

W meczu Zagrzebia z Aalborgiem idę w over skrzydłowego gospodarzy. Bardzo fajna linijka na Dibirova. Rosjanin mimo 40-stki na karku dalej się świetnie spisuje. W Zagrzebiu to on jest etatowym wykonawcą rzutów karnych i zazwyczaj się nie myli. W tej edycji LM minimum 4 gole rzucał w każdym meczu: 4 gole z Kiel, 5 z PSG, a ostatnio 6 bramek Kolstad. Dziś także powinien parę razy stanąć na linii 7 metrów, a poza tym z akcji też pewnie będzie obsłużony na skrzydle. Tak niskiej linii na niego nie ma nigdzie. Fortuna ma nawet na niego linijkę 5,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +526
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kolstad- Szeged
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 1,80

Superbet

Szeged mocno mnie zaskoczył w poprzedniej kolejce wysoko ogrywając Aalborg, dziś mimo to gram przeciwko nim gdyż uważam że Kolstad ma ciekawy zespół i stać ich na walkę na własnym parkiecie z zespołami z topu. Kolstad przed 2 tygodniami słaby mecz i oklep od Zagrzebia, dziś liczę na ostrą rehabilitację przed własną publicznością. Iskra wygrała tam tylko 2 bramkami, Szeged to bardziej drużyna własnego parkietu więc uważam że na Norweskiej ziemi będzie trudny mecz dla gosci.

Za drobne Kolstad win@ 2.90 Superbet

Drugi mecz o 18.45 trudny do typowania bo nie ogarniam Aalborga który potrafi ograć Kielce na wyjeździe a dostaje srogi oklep od Szegedynu. Zagrzeb zazwyczaj na własnym parkiecie potrafi postawi twarde warunki więc delikatnie można próbować iść w ich kierunku, zatem Zagrzeb +5 @ 1,70 Maraton.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2023
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Pierwsze dzisiejsze mecze zgodnie z moimi przewidywaniami, zobaczymy jak pójdzie z wieczornymi:

Na początek pojedynek Wisły Płock ze zwycięzcą LM Magdeburgiem. Kursy już mocno poleciały na Nafciarzy bo na początku tygodnia można było złapać ciekawe handi na niebieskich po fajnych kursach. Wobec tego chyba lepiej uderzyć w bramki w tym spotkaniu których nie powinno być zbyt wiele bo Wisła gra wolny handball i raczej będzie twardy mecz z dużym naciskiem na defensywę zatem:
Wisła +3,5 @ 1,62
under 57 @ 1,74
under 55,5 @ 2,06
Kursy Vulkanbet


Kolejne spotkanie to Barcelona podejmuje duński GOG. Tutaj jak dla mnie przeciwny biegun i powinien być over bramek bo oba zespoły grają szybki handball. Przed rokiem zespoły spotkały się dwukrotnie i padało 2 x 67 bramek. Poza tym Barca jak dotąd trzy fenomenalne mecze w LM +5 z Montpelier, + 12 z Magdeburgiem co robi wrażenie i +8 z Porto. Goście z kolei ostatnio przekonujące zwycięstwo z Veszprem +6, wcześniej +4 z Wisłą i +2 z Celje. Uważam że to mecz na wysokim pułapie i przy tej klasie zespołów kursy na poziomie 1,08 mnie śmieszą i nic tylko grać handicapy w kierunku gości:
GOG + 7,5 @ 1,90 BET 365
GOG + 5,5 @ 2,43 VULKANBET
GOG over 29,5 @ 1,86 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +880
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Celje- Barcelona
Typ: Celje + 4,5 HT
Kurs: 1,97
FORTUNA


Kolejny raz idę w kierunku Celje na własnym parkiecie. Barcelona jak co sezon jeden z faworytów do tytułu, Celje trochę taki kopciuszek bez wielkich gwiazd w składzie lecz z wielką ambicją i kolektywem zespołu. Jak dotąd bez punktów w LM, ale mieli swoje szanse bo w meczu z silnym Duńskim GOG mecz na styku i prowadzili nieznacznie jeszcze 10 minut przed końcem, z Porto znana historia, myślę że zawodnicy sami nie wiedzą czemu przegrali prowadząc 9 bramkami kwadrans przed końcem. Barcelona na własnym parkiecie to wielka siła, natomiast wyjazdy miewa raz lepsze, raz gorsze. Co prawda zazwyczaj wygrywają ale nie są to jakieś spektakularne pogromy.
Uważam że gospodarzy stać na własnym terenie na twardą grę i postawienie się wielkiej Barcelonie, o wygraną będzie pewnie ciężko ale jakiegoś rozstrzału szczególnie w pierwszej połowie nie powinno być. Przed rokiem sprawili wiele problemów Vive, Barcelonie czy ograli Kiel także mimo jak dotąd słabych wyników, nigdy Słoweńców nie można przekreślać.
Celje + 9,5 Suprabets @ 1,73

GOG- Montpelier

Typ: 1
Kurs: 1,85

BET 365

Tutaj idę w kierunku Duńczyków, ostatnio rzucili 30 bramek Barcelonie, ograli u siebie przekonywująco Veszprem, uważam że na własnym podwórku stać ich śmiało na wygrana. Francuzi to nie jakieś ogórki ale brakuje w składzie Skube, wrócił co prawda Simonet lecz mogą miec problem z twardą defensywą Duńczyków. Uważam że zobaczymy ciekawy pojedynek z e zwycięstwem gospodarzy.
GOG over 31,5 @ 1,71 Fortuna

PSG- Aalborg
Typ: Aalborg over 30,5
Kurs: 1,97
Fortuna


Hit kolejki na zakończenie pierwszego dnia rozgrywek, PSG podejmuje Aalborg. Kursy mocno faworyzują gospodarzy, aczkolwiek mnie gra Paryżan nie przekonuje. Wrócił do prawda do gry Steins, natomiast Karabatić moim zdaniem już emeryt, Prandhi gra nierówno, Tonnesen jakoś też nie może znaleźć właściwego rytmu, Holm miewa przebłyski. Gdyby nie brak Lucasa Nilssona w składzie Aalborga szedłbym odważniej na gości ale ten argument mnie nieco hamuje. Mimo to uważam że kursy 1,40 -1,50 na PSG z takim rywalem jak Aalbrog to małe nieporozumienie i próbuję grę w stronę Landina, Hansena i spółki.
Aalborg + 3,5 @ 1,71 SUPRABETS
Alborg wygra połowę lub mecz @ 2,43 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1419
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PSG - Aalborg
Kamil Syprzak under 6.5 bramek @ 2.00 Fortuna

Ryzykownie jest grać under zawodnika, który w tym sezonie Ligi Mistrzów należy do czołówki najczęściej rzucających graczy, jednak jak dla mnie musi przyjść ten słabszy mecz i on nastąpi dzisiaj. PSG jak na razie nie ma na co narzekać w tegorocznych rozgrywkach, bilans 3-1, ale i przeciwnicy wcale nie jacyś mocni, bo Szeged, Zagrzeb, Kielce bez swojego pierwszego bramkarza, a na PSG i tak to wystarczyło, no i Eurofarm. Syprzak jak już wspomniałem jest najlepszym strzelcem w PSG, ale głównie za sprawą wykonywanych rzutów karnych, z Szeged zdobył 6 bramek, w tym 5 z rzutów karnych, z Zagrzebiem 8 bramek, w tym 6 z karnych, z Kielcami 7 bramek, w tym 3 z karnych, oraz z Eurofarmem 7 bramek w tym 5 karnych. Dużo bramek z 7 metra, bo imponuje też pod tym względem skutecznością, która wynosi aż 82.6%. Dzisiaj przed PSG jednak trudny przeciwnik, Aalborg posiada znakomitych piłkarzy, a przede wszystkim znakomitego bramkarza w postaci Landina, który w tym sezonie obronił już 3 rzuty karne na 11 oddanych rzutów przez przeciwników. Kamil dzisiaj będzie miał trudniej i mimo średniej 7 bramek na mecz, dzisiaj nie spodziewałbym się, że zdobędzie więcej niż 6 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1447
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kielce - Szeged
Dean Bombać over 2.5 bramek @ 1.90
Superbet

Bombać kilka sezonów temu przywędrował do Kielc z Szeged i po przygodzie w Polsce wrócił też do tego zespołu, z którym dzisiaj zawita w Hali Legionów, jest to niewątpliwie już bardzo doświadczony zawodnik i zaryzykuje zagrać dzisiaj jego over. Linia bardzo niska, ale nie bez przyczyny, do tej pory Bombać pokrył linię tylko raz, w pierwszym spotkaniu Szeged, kiedy Ci przegrali u siebie z PSG, a Dean zakończył mecz z 6 bramkami na koncie, oddając w całym spotkaniu 8 rzutów na bramkę. Później szło już gorzej, 2 bramki z Kiel na 3 rzuty, 2 bramki z Aalborgiem na 4 rzuty i 1 bramka z Kolstad na 2 rzuty. Nie jest to pierwsza opcja w ataku, jaką niewątpliwie jest Sostarić, ale jak widać ma swoje przebłyski, zanotował jeden świetny mecz, w dwóch mało brakowało do pokrycia linii, w ostatnim meczu było daleko, ale to co robił Bergerud w bramce Kolstad zasługuje na szacunek, ponieważ wykręcił aż 45.24% obron, zatrzymał aż 19 rzutów przeciwników. Tym razem Bombać przyjeżdża do Kielc i to już lekki handicap w jego stronę, ponieważ bardzo dobrze zna tą halę, gdyż spędził w niej dwa sezony, na dodatek w bramce Kielc wciąż brakuje Wolffa, a Miłosz jak na razie notuje średnią 21.66% obron w Lidze Mistrzów. Obie drużyny będą chciały odegrać się za ostatnie porażki w LM, Kielce długo utrzymywały dystans do Kiel, jednak nie starczyło sił na całe spotkanie, Szeged zostało zmiecione przez Kolstad aż 13 bramkami, Bombać powinien mieć dzisiaj kilka okazji do rzutów i tak niską linię próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +675
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kielce - Szeged

Kielce win @1,62 superbet ⛔

W spotkaniu LM piłkarzy ręcznych w Kielcach idę w stronę polskiego klubu. Pick Szeged to ulubiony klub zespołu z Kielc w tych rozgrywkach. Ostatnie 8 meczów pomiędzy tymi zespołami kończyło się zwycięstwami polskiej ekipy. Węgrzy jeszcze nie zdobyli w historii Hali Legionów. Kielecki zespół nadal w dzisiejszym meczu wystąpi bez Wolffa i Alexa Dujszebajewa. Jednak jak pokazały poprzednie mecze, gdzie Kielce wygrały z PSG czy powalczyły z Kiel idzie grać bez nich. Pick natomiast jest bardzo nierówny. W ostatniej kolejce przegrali w Kolstad aż 37:24. Są tam solidni zawodnicy, ale nie są to światowe gwiazdy. Liczę, że Sićko i spółka zrobią dziś swoje i zapiszą trzecie zwycięstwo w tym sezonie LM.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Dzisiaj na szybko z telefonu bo nie ma czasu żeby napisać coś więcej odnośnie pierwszych spotkań.
Kolstad-Kiel
Tutaj tak naprawdę mecz na styku, i na pewno ciekawy z uwagi na pojedynek Sagossena że swoim byłym pracodawcą. Norwegowie graj fajny handballu, kilo ogląda się ich mecze. Kolonia mnie nie przekonuje, wygrali z Kielcami w dużej mierze przez dramatyczna drugą połowę Iskry. Uważam że gospodarze postawią twarde warunki i Kiel nie będzie miało łatwo. Moje typy
Kolstad +1,5 @1,80 Superbet
Kolstad+0,5 Ht@ 1,88 Fortuna


Veszprem - Płock
Nie gram na Veszprem bo to drużyna mem jak dla mnie. Wisła jeszcze bez punktów, na pewno przy dobry meczu stać ich tutaj na dobry wynik. Aby wygrać z Veszprem trzeba postawić twarda defensywę, a nie iść na wymianę ciosów bo siła ofensywna Węgrów jest potężna, zatem dwie propozycje
Under 62,5 @ 1,85 Superbet
Wisła+5,5 @ 1,80 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1967
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
ISKRA- Szeged
Kielczanie podejmują jeden z dwóch najlepszych Węgierskich zespołów. W pierwszym dzisiejszym pojedynku polsko-węgierskim górą byli Węgrzy, liczę iż Kielczanie spiszą się lepiej niż Wisła, która już w 40 minucie miała Veszprem niemal na kontakcie, ale 2-3 proste błedy i straty piłki pod polem karnym rywala spowodowały łatwe bramki z kontry i wynik się posypał.
Koledzy powyżej opisali braki Kielczan którzy muszą radzić sobie bez Wolfa i Alexa. Warto jednak zaznaczyć iż goście również mają swoje problemy bo nie zagrają: Szita i Mackovsek, szczególnie brak tego drugiego będzie dotlkliwy dla defensywy Picku. Uważam że Kielczanie dysponują potężną siłą ofensywną nawet bez Alexa i powinni poradzić sobie z przeciętnym zespołem z Szegedynu. Idę w kierunku zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy:
Vive (-2,5) @ 1,96 Vulkanbet
Vive (-1,5 HT) @ 1,84 Fortuna
Vive (-3,5) @2,27 Vulkanbet


Co do drugiego meczu o 20.45 to jakoś nie przekonuje mnie zespół zwycięzcy poprzedniej LM, Porto to tez nie jakieś ogórki, grają nieco podobny handbal do Wisły Płock, więc tutaj pokuszę się o underek oraz handicap w kierunku gości.
under 63,5 @ 1,95 Bet 365
Porto + 6,5 @ 1,75 SUprabets
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Poniżej kilka luźnych propozycji na drugą kolejką LE, pierwsza dość fajnie się ułożyła więc delikatnie można puścić drugą.

AEK Ateny- Kriens
Typ: 2
Kurs: 2,00
STS


Grecy dostali srogi oklep od nie oszukujmy się mocno przeciętnego jak nawet na Polską ligę Górnika. Goście z kolei również dosyć wysoko przegrali z Hannoverem, tylko że Niemiecki zespół to tak ze 2 klasy wyżej od Górnika. Generalnie bardziej cenię Szwajcarski niż Grecki handball i uważam że zespół gości jest tutaj większym faworytem niż prezentują to kursy.

Kadetten- Elverum
Typ: Gospodarze over 31,5
Kurs: 1,80

Fortuna

Szwajcarzy to bardzo ofensywny zespół, o czym świadczy chociażby pierwszy mecz z Flensburgiem gdzie na tak trudnym terenie rzucili 32 bramki. Tym razem podejmuję nie dość że u siebie to jeszcze zespół o klasę słabszy. Fajna robotę w Kadetten robi Ariel Pietrasik, jest także doświadczony Canellas, Obranovic czy Rikhardsson. Zespół Elverum też ma kilku ciekawych zawodników, dlatego wyniku nie chcę ruszać, wolę iść w kierunku bramke bo spodziewam się otwartej szybkiej gry z obu stron.

Ividac- Fushe Berlin
Typ: 1 (+20,5)
Kurs: 1,63

Pinnacle

Tutaj różnica klas jest ogromna. Fusche to lider najsilniejszej ligi świata, natomiast gospodarze z Bośni to zespół 2-3 klasy słabszy. Zwycięstwo gości tutaj jest raczej w żaden sposób niezagrożone, każdy inny wynik będzie sensacją. Gram jednak handicap w kierunku gospodarzy bo 20 bramek w handballu to naprawdę wysoki handicap. Pytanie na ile będzie się chciało gościom podkręcać tempo i łoić rywala. Uważam że Bośniacy, naród bałkański mają duże predyspozycje do gry w ręczniaka, na własnym parkiecie powinni postawić się dużo silniejszemu rywalowi i może nie dostana aż tak srogiego lania. Myślę że goście mogę potraktowac ten mecz nieco treningowo, porotować składem czy wypróbować różne warianty rozegrania akcji.

Skjern- Bystrica
Typ: 2 (+10,5) Niestety bramkarz gospodarzy zrobił robotę- 43 % skuteczności przy 10% bramce gości....
Kurs: 1,75
Superbet


Nie przekonują mnie gospodarze w tym sezonie, słaba postawa w lidze, srogi oklep od Nexe w pierwszej kolejce. Słowacy jakimś potentatem nie są ale nie powinni przegrać z mocno przeciętnym Skjernem więcej niż 10 trafieniami.


Chambery- Dinamo
Typ: 1 (+3,5)
Kurs: 1,77
Suprabets

Ciekawy pojedynek Francuzów z zespołem z Bukaresztu, który buduje kolejny sezon ciekawy zespół, mają w swoim składzie m.in Cupara, Cindrić, Racotea, Zein, Akimienko, Alex Pascual.
Francuzi może nie mają takich gwiazd ale tworzą zgrana ekipę. Potrafili w pierwszej kolejce mocno postraszyć na wyjeździe Fusche, więc nie sądzę aby na własnym parkiecie jakoś wyraźnie przegrali z zespołem z Bukaresztu, który zdecydowanie lepsze wyniki notuje u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +868
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Aalborg- Kolstad
Typy:
Kolstad over 29,5 @ 1,93 Fortuna
Kolstad + 4,5 @ 1,60 Suprabets
Kolstad wygra połowę lub mecz @ 2,66 Forutna


Pojedynek Duńsko Norweski zacznie kolejną rundę rozgrywek LM. Spotkanie z dodatkowym smaczkiem gdyż do hali Aalborga wraca po 6 latach wraca Snader Sagossen, który w latach 2014-2017 reprezentował barwy duńskiego zespołu. Przechodząc do spotkania, korzystam z kursów wystawionych na to spotkanie, gdyż w mojej ocenie są to zespoły o podobnych parametrach i branie Aalborga po 1,33 to nieporozumienie. Zdecydowanie lepiej pograć handi w kierunku gości a także ich bramki gdyż spodziewam się tutaj ofensywnego spotkania. Oba zespoły prezentują się bardzo nierówno bo Aalborg potrafił ograć Iskrę w Kielcach po to żeby zaraz przegrać z kretesem w Szegedynie. Kolstadt z kolei po dobrym meczu w Kielcach blamaż w Zagrzebiu, ale później już było tylko lepiej bo wysoka wygran az Szeged i ostatnio pokonali Kiel. Także uważam że stać ich tutaj na równą walkę z zespołem Aalborga, a może i na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +964
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Eurofarm Pelister - Kielce
Arkadiusz Moryto over 5.5 bramek @ 1.85
Igor Karacić over 3.5 bramek @ 1.60
Dylan Nahi over 3.5 bramek @ 1.95
Nicolas Tournat over 3.5 bramek @ 2.40
Superbet

bramkarz Eurofarmu po pierwszej połowie miał 14% obron, a skończył mecz z 45%, to mówi wszystko za siebie

Dużo propozycji ode mnie na dzisiejsze spotkanie Kielc w meczu wyjazdowym z Eurofarmem Pelister, ale buki w tej chwili śpią i u większości mamy wystawione linie na Szymona Sićko, który jest do tej pory najlepszym strzelcem w drużynie, tyle, że on w tym spotkaniu nie zagra, dołączając tym samym do Andreasa, Alexa, Hassana i Pawła. Ciężar zdobywania bramek spada więc na pozostałych zawodników, ja wybrałem kilku i podaje typy na nich w kolejności, którą ja uważam za najbardziej prawdopodobną.

Arek za Szymonem to drugi najlepszy strzelec zespołu z 24 bramkami na koncie, nie wyszedł mu pierwszy mecz z Aalborgiem, gdzie zdobył tylko 2 bramki, ale później było już lepiej, 5 z Kolstad, 5 z PSG, 6 z Kiel i 6 z Szeged, widać, że forma zwyżkowa.

Igor też znajduje się tuż za Szymonem i ma na swoim koncie tak jak Arek 24 bramki, a złożyło się na to 6 bramek z Aalborgiem, 4 z Kolstad, 7 z PSG, 4 z Kiel i 3 z Szeged.

Dylan nie należy do czołówki strzeleckiej w drużynie, ale w każdym spotkaniu coś od siebie dokłada, 2 z bramki z Aalborgiem, 4 z Kolstad, 4 z PSG, 3 z Kiel i 4 z Szeged, szkoda, że nie dostaliśmy linii 2.5, jak w poprzednim meczu, ale myślę, że warto spróbować i takiego wariantu.

Ostatni typ na Nicolasa i tu też załuję, że nie dostaliśmy linii o 1 bramkę niższą, ale moim zdaniem i tak warto zagrać, obrotowy Kielc ma różne spotkania, ale zazwyczaj jak już dostaje okazje, to ją wykorzystuje, do tej pory nie zdobył bramki z Aalborgiem, trafił 5 bramek z Kolstad, 2 z PSG, 7 z Kiel i 3 z Szeged. Myślę jednak, że piłka będzie dzisiaj często do niego trafiała, bo jego drużynie po raz kolejny zmniejszyły się opcje w rozegraniu i pozostali zawodnicy powinni szukać koła.

Eurofarm to nie jest jakiś mocny przeciwnik, do tej pory wszystkie spotkania przegrał, jednak postawić się potrafi, o czym świadczy przegrana u siebie tylko 3 bramkami z Kiel, czy 5 bramkami na wyjeździe z PSG, tu jednak mimo dużych osłabień Kielc, myślę, że za bardzo w tym meczu nie zagrożą, jednak ja szukam bramek zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Eurofarm- Iskra Kielce

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego spotkania, z jednej strony są argumenty za tym aby grać w kierunku handicapu na gospodarzy bo handi całkiem ciekawe na poziomie 5,5, mianowicie:
- Iskra cały czas z problemami w bramce- brak Wolfa
- od dłuższego czasu wyłączeni z gry są Alex i Paczkowski, co sprawia że prawe rozegranie obstawia Arek Moryto
- ostatnio wypadł ze składu najlepszy bombardier Szymon Sićko
- Kielczanom zawsze grało się ciężko na Macedońskiej ziemni, w pamięci mam wiele spotkań z Vardarem przy tumulcie żywiołowej publiczności na trybunach
ALE.....
- Iskra ma to do siebie że ilekroć mają problemy kadrowe, wszystko wali się pod nogi to potrafią zagrać w okrojonym zestawieniu świetny mecz
- Kielczanie po dwóch słabych meczach w LM, nie za bardzo chcę mi się wierzyć że odwalą kichę trzeci raz z rzędu
- No sory ale jak Zagrzeb był w stanie puknąć zespół z Macedoni 27-18, czy Aalborg 38-23 - co prawda oba mecze na wyjazdach, no ale tez to o czymś świadczy. U siebie postawili sie THW, przegrywając tylko -3, a także wyjazd do Paryża względnie udany bo tylko -5
- tak osłabione Kielce potrafiły w Kwidzynie 48 !!! bramek,

Biorąc po uwagę powyższe, skłaniam się ku moim złym doświadczeniom w grze przeciwko osłabionym i podrażnionym Kielczanom, zatem proponuję:
Iskra (-5,0) @ 1,80 GGbet
under 59,5 @ 1,77 Unibet

Dramat w wykonaniu Kielczan jeśli chodzi o całokształt meczu. Pierwsze 25 minut koncert gry w defensywie, ale masa błędów własnych w ataku, kroki Nahiego przy wyjściu sam na sam, dwie setki zmarnowane przez Kounkouda. I pod koniec połowy słaba defensywa i głupia bramka w ostatniej sekundzie 1 połowy, zakończonej 14-6, mimo że powinno być śmiało 18-5.
Druga połowa to już wyszedł inny zespół Kielczan. Karacić chyba dał się ponieść emocjom po wymianie uprzejmości z trybunami bo po pierwszych dwóch rzutach dwie bramki, a później kolejne 5 pudeł, w tym karny i głupia podpórka przy fenomenalnej wrzutce z rozegrania. Poza tym proste błędy Dujszebajeva przy wyjściu sam na sam z krokami, Moryto ze 2-3 glupie straty + niestrzelony karny i zero gry w defensywie. Do tego dużo rzutów z nieprzygotowanych pozycji co napomowało bramkarza z 45% skutecznością. Nie rozumiem jak taki zespół może "przestać" 35 minut meczu, chociaż tyle że wygrali....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Barcelona- Veszprem
Typ: over 64,5
Kurs: 1,80

Bet 365

Wysoka linia ale spotykają dwie drużyny które szybko atakują i padają raczej wysokie wyniki. Barca ma bombardierów w drugiej linii jak Mem czy Richardson i niesamowite skrzydła Wanne, Arino, Janc czy Gomez, jedyna luka w skałdzie to brak klasowego obrotowego bo Fabregas odszedł właśnie do Veszprem. Veszprem jak wielokrotnie pisałem to drużyna bez charakteru, grają strasznie falami, chimerycznie ale potrafią być bardzo skuteczni w ataku, swoje robi Remili (29 bramek dotychczas w LM), Fabregas (19), Valiupau (19). Poza tym mam wrażenie że nie odpalił jeszcze Kosorotov i Descat.
Główny typ podałem over bramowy, można jeszcze pograc:
over 32,5 ht @ 1,95
Barca (-3,5) @ 1,95

FORTUNA

Szeged- Zagrzeb
Typ: 2 (+5,5)
Kurs: 1,88

Bet 365

Tutaj moim zdaniem za bardzo buki faworyzują Szeged. Zagrzeb potrafił ograć Macedończyków, remis z Aalborgiem czy -4 z PSG. Owszem Szeged jest faworytem ale Chorwatów stać na mecz na kontakcie.

Porto- GOG
Typ: 2 :mad:
Kurs: 1,95
UNIBET


Porto to taki Europejski solidny średniak, GOG moim zdaniem robi postępy i dobija się powoli do czołówki Europejskiej. Wygrane z Montpelier czy Veszprem z niczego się nie wzięły. Uważam że stać Duńczyków na dobry mecz na wyjeździe i ogranie moim zdaniem słabszych Portugalczyków.

PSG- Kiel
Typ: 2(+3,5)
Kurs: 1,61

Suprabets

Tutaj typ bardziej przeciw PSG niż na Kiel. Oba zespoły mocno przeciętnie prezentują się w tym sezonie. PSG wygrywa ale zwycięstwa bez takiej kropki nad "i". Kiel gra z kolei w kratkę ale taki mecz to zawsze pełna mobilizacji i uważam że stać ich na postawienie się Paryżanom.

Wisła - Celje
Typ1: 2 (+6,5) @ 1,67 Suprabets
Typ1: 2 (+2,5) HT @ 2,05UNIBET


Tutaj linia na spotkanie to dla mnie abstrakcja. Spodziewałem się szczerze mówiąc porównywalnych kursów i max 1,6 na Wisłę a tu 1,15....
Uważam że Celje to nie takie ogóry jak się bukom wydaje i są w stanie powalczyć z Wisłą. To spotkanie to dla mnie zderzenie powolnej gry i wolnej ofensywy w ekipie Wisły ze słabą obroną i szybkimi atakami Celje. Zawsze gram undery w meczu Wisły ale tutaj raczej się nie odważę bo Celje mocno overowe, więc przy linii 56,5 można grać over bo Wisła wiecznie underów nie będzie nabijać.
Celje ma raczej słabą ławkę i ciężko im wychodzą drugie połowy, natomiast w dotychczasowych 5 meczach pierwsze połowy dwie wygrali z Porto i GOG, remis z Montpelier i porazki z Barcą i Magdeburgiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
PSG - Kiel

Ekberg rzuci minimum 4 gole @1,5 Betclic ✅

Ekberg gra świetny sezon w Kiel. Doświadczony szwedzki skrzydłowy wykonuje tam rzuty karne. Do tego dostaje dużo podań do skrzydeł i zazwyczaj się nie myli. Ostatnio w LM rzucił aż 10 goli. Te minimum 4 gole rzuca praktycznie w każdym meczu. Normalnie linia na niego wynosi 5,5. Fajna opcja do kuponu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1671
darmetko 0

darmetko

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
PSG - Kiel

Ekberg rzuci minimum 4 gole @1,5 Betclic

Ekberg gra świetny sezon w Kiel. Doświadczony szwedzki skrzydłowy wykonuje tam rzuty karne. Do tego dostaje dużo podań do skrzydeł i zazwyczaj się nie myli. Ostatnio w LM rzucił aż 10 goli. Te minimum 4 gole rzuca praktycznie w każdym meczu. Normalnie linia na niego wynosi 5,5. Fajna opcja do kuponu.
Przedtem było nawet po tym samym kursie, że rzuci minimum 3 gole :)
 
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Benfica - Rhein-Neckar
Benfica Handicap +3.5 bramek @ 1.85
Benfica @ 4.40
Superbet

Przeglądając spotkania na jutrzejszą Ligę Europejską rzuciło mi się w oczy spotkanie Benfici z Rhein-Neckar, gdzie zdecydowanym faworytem są goście z Niemiec, jednak jak dla mnie patrząc na wszystkie okoliczności ich zwycięstwo wcale nie jest takie przesądzone. Zacznijmy od tego, że obie drużyny trafiły do trudnej grupy A, bo oprócz dwóch wymienionych ekip znajduje się w niej jeszcze Nantes i Kristianstad. O ile ta ostatnia drużyna znacząco odstaje, tak te trzy drużyny powinny powalczyć ze sobą o awans, choć oczywiście faworytami do wyjścia jest Rhein-Neckar i Nantes. Jutrzejsi gospodarze do tej pory zaliczyli porażkę z Nantes 37:28, oraz ograli Kristianstad 36:33, zaś goście ograli najpierw Kristianstad 20:26, by w drugim meczu ograć Nantes 36:32. Czysto sportowo Rhein-Neckar jest tu faworytem, chociaż historia pokazuje, że drużyna z Niemiec ma problemy z Benficą, bo również w edycji Ligi Europejskiej w sezonie 2021/2022 jutrzejsi goście nie wystąpili w tych rozgrywkach, odpadając w dwumeczu właśnie z Benficą, kiedy w Niemczech padł remis 31:31, zaś w rewanżu wygrała Benfica 33:28. Sporo się zmieniło w portugalskiej drużynie od tamtej pory, ale to dalej niewygodny przeciwnik, który potrafi sprawić problemy. Druga sprawa Rhein-Neckar ma piekielnie ciężki terminarz, bo 9 września grali z Lipskiem w lidze, wczoraj również w lidze grali z Kiel, a tu po 2 dniach przychodzi im się mierzyć w Lidze Europejskiej z Benficą, 3 mecze w 5 dni może dać o sobie znać, tym bardziej, że po spotkaniu z Kiel nie mieli praktycznie odpoczynku. Nie pomagają też absencje w Rhein-Neckar, bo do kontuzjowanych Gensheimera, Grupe i Ahouansou dołączyli Groetzki i Kohlbacher. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności widzę tu szansę na korzystny rezultat Benfici.

Fuechse Berlin - Dinamo Bucuresti
Under 63.5 bramek @ 1.85
Under 61.5 bramek @ 2.36
Fortuna

Buki nie widzą w tym meczu zdecydowanego faworyta, choć nie oszukujmy się, gdyby nie występ w Klubowych Mistrzostwach Świata faworytami byliby gospodarze, jednak turniej ten zakończył się dwa dni temu, więc niewiadomo jak niemiecka drużyna podejdzie do tego spotkania. Mnie zainteresowały linie na bramki, bo wyjściowa wynosi aż 63.5 i jak dla mnie jest to zdecydowanie za dużo jak na ten mecz. Fuechse raczej nie będzie tu podkręcać tempa, a rzekłbym nawet, że będą zwalniać, widać też, że w Lidze Europejskiej starają się nie przemęczać, do tej pory dwa mecze wygrali, ale małym nakładem sił, 24:22 z Chambery Savoie i 22:34 z Izvidac. Dinamo przejechało się w pierwszym spotkaniu po Izvidac aż 52:24, ale już w kolejnym spotkaniu ograli Chambery Savoie. Dla gości będzie to najtrudniejsze spotkanie jak do tej pory w tegorocznych rozgrywkach, mają o tyle szczęście, że rywal będzie zmęczony, ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że zobaczymy tu ponad 60 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Constanta- Chrobry Głogów
Typ: 1 (-6,5)
Kurs: 1,83

Pinnacle

Rumuni to w moim odczuciu zespół dwa poziomy wyżej niż ekipa z Głogowa. Chrobry na wyjeździe ze Sportingiem dostał oklep -17, u siebie z Wegrami -5 mimo że mogło być znacznie gorzej bo w okolicy 45 minuty Węgrzy już odskoczyli na -8. Natomiast Constanta ograła zarówno zespół Sportingu jak i Tatabanye.

Hannover- AEK
Typ: 1 (-6,5) JEDNA BRAMKA :mad:
Kurs: 1,80
Bet 365


Tutaj handi jak dla mnie też mocno atrakcyjne. Liga niemiecka a grecka to przepaść niemal jak angielska Premier League to polskiej Ekstraklapy. Hannover potrafił już w tym sezonie ograć u siebie Kiel czy RNL a Aek dostał -9 od mocno przeciętnego Zabrza, zatem tutaj spodziewałem się handi w okolicy 10,5-12,5 a nie 6,5.

Fusche Berlin- Dinamo Bukareszt
Typ: 1
Kurs: 2,38

GGbet

Bajeczny kurs na Niemców, myślę że mocno rośnie z uwagi na dopiero zakończony Super Globe gdzie Niemcy przegrali finał z Magdeburgiem i dziś dopiero wrócili do kraju. Natomiast przy takim kursie żal nie zagrać lidera najsilniejszej ligi świata. Gdyby był kurs 1,6 pewnie bym odpuścił ale przy ponad 2 to się skuszę. Owszem Bukareszt to również bardzo silny zespół z Cindriciem, Akimienko, Cuparą, Kukiciem czy Zeinem, także nazwiska doskonale znane na światowych parkietach. Jednak Fusche myślę że ma świadomość że w meczu w Rumunii może być ciężka przeprawa zatem będą chcieli wykorzystać atut własnych ścian i zgarnąć punkty w tym spotkaniu.

Zabrze- Kriens
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 1,88

Pinnacle

Idę w kolejnym spotkaniu w kierunku gospodarzy. Zabrze potęgą nie jest ale na Szwajcarów przeciętnie grających na wyjeździe powinno wystarczyć. Szwajcarzy nie potrafili wygrać z Grekami, których Zabrze dość mocno stłukło, także wierzę tutaj w zespół Górnika, który powinien przynajmniej zremisować to spotkanie, a myślę że stać i ich na zwyciestwo.

Elverum- Flensburg
Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 1,81

Pinnacle

Tutaj pierwotnie myślałem grać na gości bo sa zespołem bezdyskusyjnie kadrowo mocniejszym, natomiast Norwegowie słyną z tego że potrafią na własnym terenie napsuć krwi silniejszym rywalom, z kolei Flensnburg ma bardzo wąską ławkę i wyjazdy też jakoś nie specjalnie im wychodzą. W lidze stracili punkty z Lemgo, Stuttgartem, nie wspominając o Magdeburgu czy Hannoverze.
Elverum z kolei w poprzednim sezonie potrafił przegrać u siebie -1 z Kielcami, -2 z Szeged, czy zaliczyli remis z Kiel.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2798
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Kursy na Zabrze poleciały już na łeb na szyję. Wczoraj było 2,90 na Górnika, dziś w okolicy 2,10. W tej sytuacji nieźle wygląda under 57,5 @ 1,87 w Fortunie bo Górnik mocno underowy, powinien być dość wyrównany mecz bez fajerwerków.

Jeśli chodzi o wspomniany mecz Fusche to składy wyglądają następująco:
W zespole gospodarzy na pewno brakuje Druxa, Darja i Wiede, u gości zaś Sorhindo. Mimo to kursy nadal obiecujące na gospodarzy.

Co do Hannoveru:
W składzie byli bombardierzy Vive: Vujović oraz Kulesh więc tutaj bramek gospodarzy nie powinno zabraknąć, zatem Hannover over 32,5 @ 2,00 Fortuna wygląda nieźle

Jeszcze rzuciła mi się w oczy wysoka linia w meczu Elverum z Flensburgiem, Flensburg na wyjazdach raczej underowy, spodziewam się tutaj twardego spotkania bez forsowania tempa, zatem pobieram under 63,5 @ 1,85 w Fortunie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +553
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
ten Hannover to kompletna padlina przez polowe meczu, bylo blisko hc, szkoda bo osobiscie pogralem w dublu z hc Constanta
 
Do góry Bottom