>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Po wczorajszej grze Serbek, skusilbym się na win Serbek. Chyba coś na live będzie trzeba pograć. Na pewno to nie będzie łatwy mecz
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Po wczorajszej grze Serbek, skusilbym się na win Serbek. Chyba coś na live będzie trzeba pograć. Na pewno to nie będzie łatwy mecz
Serbki zagraly przyzwoicie ,ale u Turczynek praktycznie nic nie funkcjonowało co sprawiło że głębokie rezerwy Serbek ugrały aż 2sety. dzis Serbki z max jednym setem.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Holandia pokazała metalność plastikowego kija od mopa i przegrały wygrany mecz. Żeby wytypować końcowy wynik meczu kobiet w jakiejkolwiek dyscyplinie nie trzeba być świetnym typerem a wybitnym psychologiem/psychiatrą :)

W sumie to Holandia chyba ani przez chwilę nie była do przodu w tym meczu o tyle, żeby miała wygrany mecz. Miała 2-1, ale 4 set to wtopa na całego, trochę tam podgoniły pod koniec jak już nie było o co grać, a w 5 secie było punkt za punkt do stanu po 10 i później Niemki odjechały.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Macie może gdzieś stronkę ze statystykami? Bo na FiVB coś mi nie wchodzą statystyki poszczególnych meczy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami 2 dzień Ligi Narodów i już bardzo udany 3/3. Czas na kolejny dzień...

Niemcy - Belgia 3:0

Belgijki w pierwszym meczu przegrały wyraźnie z Holenderkami 0:3 nie mając nic do powiedzenia natomiast już 2gie spotkanie z Rosją pokazało, że potrafią grać. Co prawda porażka lecz 2:3 gdzie prowadziły już 2:0 grając naprawdę bardzo solidnie.
Niemki przegrały w 1 meczu 0:3 z Rosjankami by następnie pokonać 3:2 Holenderki.
Faworytem są Niemki jednak nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach, over jest atrakcyjny. Mecze bezpośrednie także pokazują, że rzadko w ich meczach jest 3 setowy mecz.

powyżej 180,5 1,84

Kanada - Dominikana 1:3

Można by powiedzieć, że Kanada ma siłę na 1 seta, tak było w meczu z Brazylią i tak było w meczu z Amerykankami. Dominikana jest dużo lepszym zespołem od Kanady i nie zmienia tego nawet porażka 2x 0:3 z Brazylią i USA.
Myślę, że Dominikana może w tym meczu stracić max 1 seta.
Moim zdaniem handicap do jutra do meczu jeszcze wzrośnie a na ten moment jest atrakcyjny.

Dominikana -1,5 seta 1,57
Dominikana -13,5 1,90

Polska - Turcja 1:3

Polaki zagrały fatalne spotkanie z Serbkami w każdym elemencie, zaczynając od przyjęcia, ataku a kończąc na bloku. Gdzie miał być to nasz atut to był to atut Serbek. Zupełnie niewidoczna M. Smarzek i to musi się na pewno poprawić. Co prawda czasu jest mało jednak nie raz widzieliśmy, że 1 mecz jest zupełnie nieudany a drugi już zdecydowanie lepszy. Turcja nie jest tutaj w wyśmienitej formie i jest na pewno do ogrania - ja osobiście się nie zdecyduję zagrać na Polki jednak 1 seta uważam, że Polska powinna wygrać dlatego biorę over.

powyżej 177,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Japonia -16.5 pkt @2.33 w fortunie

Korea + 17.5 @ 2.05 w sts
Korea +13,5 @2.03 w fortunie

Rzadko spotykana rozbieżność o jakieś 4 pkt. Moim zdaniem bliżej prawdy fortuna - Japonki prezentuja się fantastycznie póki co ale jest to dość podobny styl + 3 mecz z rzędu - myślę że można delikatnie zacząć rotowac
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Za nami 2 dzień Ligi Narodów i już bardzo udany 3/3. Czas na kolejny dzień...

Niemcy - Belgia 3:0

Belgijki w pierwszym meczu przegrały wyraźnie z Holenderkami 0:3 nie mając nic do powiedzenia natomiast już 2gie spotkanie z Rosją pokazało, że potrafią grać. Co prawda porażka lecz 2:3 gdzie prowadziły już 2:0 grając naprawdę bardzo solidnie.
Niemki przegrały w 1 meczu 0:3 z Rosjankami by następnie pokonać 3:2 Holenderki.
Faworytem są Niemki jednak nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach, over jest atrakcyjny. Mecze bezpośrednie także pokazują, że rzadko w ich meczach jest 3 setowy mecz.

powyżej 180,5 1,84

Kanada - Dominikana

Można by powiedzieć, że Kanada ma siłę na 1 seta, tak było w meczu z Brazylią i tak było w meczu z Amerykankami. Dominikana jest dużo lepszym zespołem od Kanady i nie zmienia tego nawet porażka 2x 0:3 z Brazylią i USA.
Myślę, że Dominikana może w tym meczu stracić max 1 seta.
Moim zdaniem handicap do jutra do meczu jeszcze wzrośnie a na ten moment jest atrakcyjny.

Dominikana -1,5 seta 1,57
Dominikana -13,5 1,90

Polska - Turcja

Polaki zagrały fatalne spotkanie z Serbkami w każdym elemencie, zaczynając od przyjęcia, ataku a kończąc na bloku. Gdzie miał być to nasz atut to był to atut Serbek. Zupełnie niewidoczna M. Smarzek i to musi się na pewno poprawić. Co prawda czasu jest mało jednak nie raz widzieliśmy, że 1 mecz jest zupełnie nieudany a drugi już zdecydowanie lepszy. Turcja nie jest tutaj w wyśmienitej formie i jest na pewno do ogrania - ja osobiście się nie zdecyduję zagrać na Polki jednak 1 seta uważam, że Polska powinna wygrać dlatego biorę over.

powyżej 177,5 1,90
Turki nie są w wyśmienitej formie .. to co grały z Serbkami to jakiś żart. Upatruje to win polek lub chociaż walkę
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Turki nie są w wyśmienitej formie .. to co grały z Serbkami to jakiś żart. Upatruje to win polek lub chociaż walkę
Turczynki:) Polki zagraly wczoraj tragicznie. A Serbki udowodniły że ich 3-4 skład wcale nie jest taki słaby jak większość zakładała. Jesli Turcja wyjdzie podstawowym składem jak wczoraj i nie będzie rotacji jak w meczu z Serbkami to jestem spokojny o ich wygrana 3-0 bądź 3-1
 
P 0

pavlinho

Gość
Turki nie są w wyśmienitej formie .. to co grały z Serbkami to jakiś żart. Upatruje to win polek lub chociaż walkę
Meczu TURCZYNEK nie widziałem ale za to widziałem mecze Polek, zbierały się do ataku i obron jak wóz z węglem a gdyby nie Stysiak to by wczoraj zebrały oklep 3-0. Gdyby to był poważny turniej to bym ładował Turcję z handicapem ale, że dzieją się tu cuda to standardowa stawka na Turcję w AKO.
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Na jutrzejsze spotkania kursy dosyc dobre wystawione (dobre dla bukmacherow), Francja chyba w najmocniejszym skladzie wiec mimo wszystko 1,3 do podbicia warte zagrania, kusi zagranie na Polakow 3:0 biorac pod uwage sklad reprezentacji Wloch.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Pytanie o skład Polaków. Bo Heynen mówił o tym ze zwłaszcza na początku będzie rotacja - ostatnie 6 spotkan ton juz będzie intensywniejsze przygotowanie do Tokio. Swoją droga - pięknych czasów dozylismy - zeby kurs na Polaków z Włochami na ich terenie oscylowal kolo 1.1
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
A znasz skład Włochów?
1] Gardini Davide – przyjmujący
[7] Balaso Fabio – libero
[11] Galassi Gianluca – środkowy
[15] Sbertoli Riccardo – rozgrywający
[18] Michieletto Alessandro – przyjmujący
[20] Nelli Gabriele – atakujący
[21] Spirito Luca – rozgrywający
[23] Pinali Giulio – atakujący
[24] Cavuto Oreste – przyjmujący
[25] Vitelli Marco – środkowy
[26] Cortesia Lorenzo – środkowy
[27] Scanferla Leonardo – libero
[28] Recine Francesco – przyjmujący
[29] Bottolo Mattia – przyjmujący
[30] Mosca Leandro Ausibio – środkowy
[31] Federici Filippo – libero.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pytanie o skład Polaków. Bo Heynen mówił o tym ze zwłaszcza na początku będzie rotacja - ostatnie 6 spotkan ton juz będzie intensywniejsze przygotowanie do Tokio. Swoją droga - pięknych czasów dozylismy - zeby kurs na Polaków z Włochami na ich terenie oscylowal kolo 1.1
Nikt na świecie nie ma bardziej wyrównanego skladu niz Polacy. Nie ważne kto zagra, każdy mógłby wystąpić w pierwszej szóstce i zbytniej różnicy by nie było.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czy ja się podniecam? No cóż -nie będę reagowac na dziecinne zaczepki

Napisałem jedynie ze pięknych czasów dozylismy. Prawda że możemy wystawić spokojnie trzy szóstki i każda bilaby się o wygraną w turnieju ale sztuka jest skleic z tego zespół.

Jak dla mnie ten mecz może być pulapka. Pierwsze spotkanie -nie wiadomo w jakim momencie w tej chwili jesteśmy. Jeżeli po ostrej siłowni to możemy jeszcze nie funkcjonowac. Ponadto priorytety w tym roku są inne. Format turnieju tez sprawia że nie wszystkie mecze będą tyle samo ważyły - 4 zespoły wejdą do półfinału i teudno sobie wyobrazić by nas w tej czwórce nie było. Ja jednak jutro jak czegoś bede szukał to hc pkt w stronę gospodarzy
 
Do góry Bottom