Najnowsze treści autorstwa wojtekuchodolski

1. W

NBA Grudzień 2020 - Typy z analizami + dyskusja

W Houston patologi ciąg dalszy chłopaki się bawili ze striptizerlamki i wall cousins są poza meczem prawdopodobnie a myślę że Harden tez zostanie dodany. Widać po kursach
  2. W

UK Championship 2020 (23.11-6.12.2020)

Jones taki słaby że dostaje pol szansy to czyści stół jak O'Sullivan
  3. W

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - kwalifikacje - (19.08-22.08.2019)

Jak wygląda sprawa w kwalach? Lucky looser jest losowany wśród przegranych a nie przypada kolejno rozstawionym?
  4. W

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Jaki ma sens stawianie tego gownianego turnieju Iran bierze 1 set a później dostaje 2 sety do 18 jakby byli jakimś Będiznem nie mając nic do powiedzenia z 4 składem polskiej reprezentacji
  5. W

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Jednej i drugiej nir powinno być w turnieju juz dawno. Martic ślizga się kolejny turniej z rundy do rundy na farcie wykorzystując drabinke i słabe rywalki.  Przed Wimbledonem ostspenko oddała jej mecz z 5-2 w 2 secie mając przy 54 jeszcze 0-40 na mecz plus 3 meczowe na przewagi.  Potapova robiła...
  6. W

Liga Narodów 2019 kobiet

Szacun dla trenera USA. 2 sety pod kontrolą i robi jakąś idiotyczną podwójna zmianę przy 4 pkt przewadze gdzie Drew cała grę ciągnie. I to nie na chwilę a do końca seta ciągnie ten idiotyczny manewr i uwalaja 20 zamiast brać lekko 30 mecz
  7. W

Racja. A buki swoje i Iga jest obecnie najbardziej przeszacowana zawodniczka w wta jeśli chodzi o kursy trzeba korzystać dopóki nie wróci na Clay
  8. W

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

A ma jakieś znaczenie to że Thompson w Antalyi już ledwo chodzil w meczu z kecmanocicem w 3 secie i po każdym rozegranym punkcie przykucal krzywiac się z bólu?
  9. W

Odpuścił ostatni mecz będąc pewnym występu? Serio? Mimo wszystko 5ez gram bagietke po tym kursie Drugi wpis i kolejna perełka, cypryjvzyk zacięty jak rafa? Przecież to jeden z większych leniow atp, zlewal mecze bez walki wiele razy. Nie szlo po jego myśli to strzelał Focha i odpuszczal
  10. W

Mecze Towarzyskie/Turnieje męzczyzn i kobiet

W czym ci zawodnicy są lepsi to ja nie wiem. Gdyby nie wlasna hala to by było z 1.5 na [CUT] Turcja w formie i jedynie to że Estonia gra u siebie stawia pod znakiem zapytania granie na nich.  Ale już Napewno nie przesadzajmy że estonczycy maja lepszych graczy  Holandia powinna się przejechać po...