Najnowsze treści autorstwa vidal

1. vidal

Wiadomość z czatu

Się dałem nabrać na 3-0dw Chinek. Nagle sobie przypomniały jak się gra po straconym secie.

8. vidal

gol Wisły Płock kurs 2. Mieli sporo dogodnych okazji, Lech powinien stracić przynajmniej jedną bramkę

[ FINAŁ ] vidal, chowirex

1) Czy w meczu o 3. miejsce bądź w finale będzie rzut karny lub czerwona kartka (TAK/NIE)? Tak 2) Czy w meczu o 3. miejsce bądź w finale będzie dogrywka (TAK/NIE)? Nie 3) Ile bramek strzeli Maroko w meczu przeciwko Chorwacji (0 / 1 / 2 lub więcej)? 1 4) Czy w meczu Chorwacja - Maroko obie...
  14. vidal

Luźna dyskusja Czat

W pytaniu nr 7 jeżeli będzie więcej niż messi i mbappe królem strzelców to opcja inny wygrywa?
  15. vidal

[ 1/2 finału ] vidal, arass1

1) Czy w którymś z meczów półfinałowych będzie rzut karny lub czerwona kartka (TAK/NIE)? tak 2) Czy w którymś z meczów półfinałowych będzie dogrywka (TAK/NIE)? Nie 3) Ile będzie bramek w meczu Argentyna - Chorwacja (0 / 1 / 2 / 3 lub więcej)? 2 4) Czy Chorwacja strzeli gola Argentynie w...