West ham-Newcastle typ : 1 Stawka 100 Wygrana: 185 zł
  2. M

Ruch-Górnik Zabrze Typ : 2 Stawka : 200 zł Wygrana 512 zł
  3. M

Kupon 13 Bilbao-Getafe typ: 1 Kurs: 1.58 Empoli-Napoli Typ: 2 Kurs: 1.85 Stawka: 100 zł Wygrana: 256.96 zł
  4. M

Kupon 12 Leicester City FC-Aston Villa Typ: 2 Kurs:4.50 bet365 Stawka: 50 zł Wygrana: 225 zł
  5. M

Aktualny stan konta : około 5450 zł około Mówiłem ze się rozkręcimy teraz do 6 tyś i git będzie ✅ :razz:
  6. M

Kupon 11 Lech Poznań-Podbeskidzie ✅ typ: 2 Kurs:6.09 Stawka: 50 zł ✅ Wygrana:267.93 zł ✅ Głupi ma szczęście nie wierze 2 mecze pod rząd siadły i balować :P ✅ Pozdrawiam Miki11 myślę ze warto ze mną obstawiać :P ✅
  7. M

Atl. Madryt - Barcelona obie drużyny strzelą gola ✅ Typ: tak Stawka: 100 zł ✅ Wygrana: 299.20 zł ✅ siadło Xd
  8. M

Kupon 9 Espanyol - Real Madryt 2 drużyna : wygra obie połowy meczu Typ: tak Atl. Madryt - Barcelona obie drużyny strzelą gola Typ: tak Hannover - Dortmund mecz Typ: Dortmund Ingolstadt - Wolfsburg mecz Typ: Wolfsburg Bayern - Augsburg 1 drużyna : wygra obie połowy meczu Typ: tak...
  9. M

Aktualny stan konta : około 4880 zł Słabo ale w tym tygodniu się rozkręcimy :P
  10. M

Kupon 8 Legia-Zagłębie Lublin typ : powyżej 2.5 goli ✅ kurs : 1.85 sts.pl Stawka: 300 zł ✅ Wygrana: 488.40 zł ✅
  11. M

Kupon 7 Lechia-Korona 18:00 typ: obie drużyny strzelą gola ⛔ kurs : 1.75 sts.pl stawka: 300 zł ⛔ wygrana 476 zł ⛔
  12. M

Typy Dnia - 11.09.2015 (piątek)

Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division Godzina: 20:30 Spotkanie: Levante-Sevilla Typ: 2 Kurs: 1.76 Bukmacher: comeon! Analiza: Myślę ze w tym spotkaniu lepiej postawić na Sevilla dlatego że, Levante ma problem ze strzelaniem goli i nie powalają swoja grą więc w tym spotkani przyjdzie im...
  13. M

Kupon 6 Jagiellonia Białystok-Legia Warszawa typ: 2 drużyna : wygra obie połowy meczu Typ: tak Kurs: 4.85 sts.pl Stawka: 100 zł Wygrana: 426.80 zł
  14. M

Kupon 5 Górnik Zabrze-Cracovia typ: 2 Kurs: 2.70 Stawka: 100 zł Wygrana: 237.60 zł
  15. M

Kupon 4 Piast Gliwice-Górnik Łęczna ✅ typ: 1 Kurs: 1.95 sts.pl Manchester City-Watford FC ⛔ typ: 1 drużyna : wygra obie połowy meczu Typ: tak Kurs: 2.10 sts.pl Stawka: 800 zł Wygrana: 2886.40 zł Całkowity kurs: 4.10