>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<

Najnowsze treści autorstwa Krolpszczol

1. K

Konkurs Pogoń Szczecin - Wisła Kraków [2.05.2024 - 16:00] w puli nagród 200 zł od Betclic + punkty reputacji!

1. Kto sięgnie po puchar Polski: Wisła (6 pkt) 2. Wynik meczu: Pogoń / Remis / Wisła poprawny typ = 6pkt) Remis 3. Dokładny wynik (reg. czas gry): np. 0-2 (9pkt) 2-2 4. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 0-1 5. Liczba goli w meczu (reg. czas gry): Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) Powyżej 2,5...
  2. K

Pochwal się swoim kuponem!

O tym drugim kompletnie zapomniałem. Miła niespodzianka, gdy chciałem sprawdzić promocję na BetX.
  3. K

Wiadomość z czatu

Betclic liczy tylko faule wlacznie z dogrywka czy kartki, jakimś cudem, też?
  4. K

Ciebie za to stać na wyzywanie do spodu osób trzecich, których nie znasz i nigdy nie miałbyś powiedzieć im tego prosto w twarz na forumku
  5. K

xd
  6. K

@psychol32 jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem, to mówisz teraz o czym innym. 'dostawca', który przesyła oficjalne wyniki to jakaś firma zajmująca się statystyką, na której podstawie rozliczają kupony. to chyba nie ma nic wspólnego z ilością wystawianych zakładów
  7. K

no i na chłopski rozum, im więcej rynków i zakładów na nie, tym ciężej to wszystko ogarnąć. może jest to zależne od liczby pracowników albo po prostu od polityki firmy. może ktoś mądrzejszy się wypowie
  8. K

może właśnie dlatego, że Unibet jest angielski. wybór zakładów w jakiejś mierze jest zależny od popytu na nie. dlatego Fortuna czy STS mają bogatą ofertę na skoki
  9. K

dobrze, że nie zdążyłem puścić -2,5 na MVG xd
  10. K

Dzień dobry, czekanie na Tomcia prawie jak czekanie na pierwszą gwiazdkę
  11. K

Panowie, kto oglądał Meksyk Argentyna? Póki co, jedyny mecz, którego nie widziałem, a myślę o pograniu spalonych w meczu Argentyna Polska. Meksyk grał wysoko w obronie czy nisko?