10 OJRO NA GRaNie

O udało się i dostałem 10 € :P
  2. grubasek

Promocja!! 25$ za darmo u buka!!!!!!

OK, dostałem bonus, lecz nie bardzo wiem jak obstawić w piłce nożnej że npo. dzisiaj Manchaster City wygra z West Ham ...? Pomoże mi ktoś? ????
  3. grubasek

Rosja, Superliga 2005/2006 - Typy, propozycje, analizy...

10.03.2006 Neftehimik Niznekamsk - CSKA Moscow TYP :2 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moscow TYP :2 Vitiaz Chehov - Avangard OMSK TYP :2 Novokuznetsk - AK Bars Kazan TYP :2

7. grubasek

Villareal (1-1) Glasgow Rangers 07.03.2006r.

No i był remis. Chociarz od 14&#39; prowadził Glasgow, dopiero w drugiej połowie Villareal wszczelił gola ????
  8. grubasek

A ja dałem 2 ???? Stawka 7 zł mnie skusiła, a nuż wejdzie :twisted:
  9. grubasek

BAH...

Wystarczy włączyć livesupport, jak się ktoś z polskiej obsługi zgłosi, mówisz że wpłaciłeś pieniążki, oni Ci każą dać jakieś potwierdzenie przelewu [wysyłasz je na pocztę e-mail], a nsatępnie koleś Ci w ciągu 5 minut da kasę na konto ???? :wink:
  10. grubasek

2 mecze...

Witam! Wczoraj miały rozegrać się mecze: Davenport L. - Kirilenko M. Typ: 1 1,05 16:00 Sharapova M. - Hingis M. 1. Set - Typ: 1 1,70 17:30 Ale chyba się nie odbyły bo nie mam ich podanych na BAH ???? Czy ktoś z Was może wie w jakim terminie się one odbędą.
  11. grubasek

Real M. (0 - 1) Arsenal 21.02.2006

Dam 1, najwyżej stracę. może Aresenal będzie miał jakiś niespodziewany przebłysk formy ???? Oby nie :twisted:
  12. grubasek

Bayern (1:1) Milan 21.02.2006

Ja postawię zwykły under/over. Zwykle w lidze mistrzów nie pada dużo bramek. Do tego grają bardzo dobre drużyny, kóre zapewne bardzo będą broniły się przed zdobyciem bramki :P :roll:
  13. grubasek

Hiszpania : Teka Cantabria - BM Altea

???? Znalazłem jednak, mecz się odbył Teka Cantabria - BM Altea 19-02-06 12:15 26:25 :wink:
  14. grubasek

Czy ma ktoś może bliższe informacje o tym meczu : Teka Cantabria - BM Altea ? Jest to liga hiszpańska, obstawiłem go w zakładzie Last Minute, i nie wiem ... chyba się nie odbył, bo nigdzie nie mogę wyniku znaleźć. Mecz miał się zacząć o 12:15 w niedzielę... Wiecie coś moze na ten temat? ????