Najnowsze treści autorstwa adik1992

1. adik1992

Wiadomość z czatu

@mrbrightside, dokładnie o tym samym pomyślałem oglądając dzisiejszy mecz Igi :)
  2. adik1992

@mrbrightside, z Rybakiną jest ten problem ze gra strasznie falami. Wczoraj dobry 1 SET, w drugim kompletnie rozsypana jak ostatnio z Azarenka. Dziś też mecz pod kontrolą aż nagle dopuściła do głosu Paloni i musiała grać 3 sety. Oby Iga ogarnęła bo w finale powinno być łatwiej a nowe porshe czeka do kolekcji.
  3. adik1992

@haparoiden, dzięki. Myślałem że z Kovacevica zrezygnowali po jego wypowiedziach. Z drugiej strony niezły chichot losy, Dziekoński i Trelowski wypożyczeni. Do bramki wchodzi emeryt Kuciak a Bieszczad siedzi na ławie i pewnie już klubu szuka.
  4. adik1992

@mrbrightside, na Coco była masówka? Nawet nie wiem jaki był kurs bo nie sprawdzałem ale ona jest pod formą obecnie jak Sabalenka. Z Vickery już mogła polecieć.
  5. adik1992

@mrbrightside, bardzo słabo grała do połowy drugiego seta, ale Coco też nie wiele lepiej. Później Marta trafiła kilka razy w linie i zaskoczyło, drugi SET odwróciła z 2:4 na 6:4
  6. adik1992

@mrbrightside, wczoraj kończyła po 23, dziś też dość późno. Dwa razy brała medicala. Problem ze stopą. Może jutro wyjść bo to 1/2 ale za dużo może nie pokazać. I Andrea bardzo fajnie się spisuje w wywiadach i jako zabawiająca w przerwach.
  7. adik1992

No Kostiuk zamknęła wreszcie. Jutro się szykuje kapitalne widowisko z Marketa. Po 40 niewymuszonych z każdej strony gwarantowane.
  8. adik1992

Patrzę na skład Rakowa a tam w bramce Kuciak. Kiedy go kupili i gdzie jest Kovacevic albo ten co ostatnio bronił bo widzę że Bieszczad na ławce
  9. adik1992

@mrbrightside, tak, dziś i wczoraj. Jak do tej pory mecz Igi z Emmą najlepszy jakościowo.
  10. adik1992

Fajnie ze Emma trzyma poziom z wczoraj dzięki temu jest super spotkanie.
  11. adik1992

No i Marketa wygrała, teraz pora na Ige.
  12. adik1992

Sabalenka od początku mega zirytowana. Nawet dzieci od piłek ja denerwują. Jak nie ułoży się jej początek 3 seta to rakieta pójdzie w mak a i mecz Marketa wygra.
  13. adik1992

Paolini kawał dobrego tenisa pokazała. Jutro może powalczyć nawet o wygrana patrząc na dzisiejsze mecze.