>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami IX runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 512,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziewiąta ligi wyjątkowo została rozłożona na trzy dni. W piątek Sparta na Stadionie Olimpijskim zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa. Patrząc na formę obu zespołów to goście wydają się ostatnio być e lepszej dyspozycji, wydaje się jednak, że na swoim owalu cały czas to gospodarze będą faworytem.
W sobotę jeden mecz, Unia kontra Apator. Byki bardzo poobijane, jednak jeśli mają zamiar się w tym sezonie obudzić to zwycięstwo z Aniołami z Torunia to jeden z ostatnich momentów, aby zacząć punktować.
W niedzielę dwa mecze. Najpierw w rywalizacji o play-off GKM Grudziądz podejmie Falubaz Zielona Góra i go grudziądzanie zdają się mieć lekko większe szanse na zwycięstwo, choć zielonogórzanie już w starciu ze Spartą również byli skazywani na pożarcie.
W drugim meczu ciężka przeprawa czeka lidera z Lublina. Motor uda się do Gorzowa, gdzie punkty będzie chciała zabrać im Stal. Bez wątpienia dla mistrzów będzie to jeden z najtrudniejszych meczów w fazie zasadniczej.
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o IX rundzie Ekstraligi.
 
dawtom91 1,5K

dawtom91

Użytkownik
Unia Leszno - Apator Toruń, 22 czerwca br., godz. 19:30, typ: 2, kurs: 1,40, bukmacher: betclic; 56-34, ostatni gasi światło

Trudno nie podzielić poglądu Kolegi Moderatora, że przed nami świetnie zapowiadająca się kolejka Ekstraligi. Ja z tych propozycji wybieram sobotni mecz w Lesznie.

Gospodarze podejdą do spotkania z nożem na gardle i z kadrowym szpitalem - w meczu nie pojadą Kołodziej, Lebiedievs i Ratajczak. Z kolei torunianie w swoim nominalnym zestawieniu, z nadzieją na przełamanie fatum fatalnej postawy na wyjazdach. Apator nie wywiózł punktów z jadącego w osłabieniu Grudziądza, a w ostatniej kolejce bezbarwnie przegrał u siebie ze Stalą. W Lesznie wygrał po raz ostatni 9 lat temu.

Spójrzmy na składy. W warunkach osłabienia, gospodarze pojadą seniorami: Smektała, Cook, Rew, Zengota i prawdopodobnie Parnicki spod nr 16. Zawodnicy ci będą w ramach ZZ zastępować Lebiedievsa. By pokonać Apator muszą oni wspiąć się na wyżyny i wykręcić co najmniej 8-10 punktów per capita. Czy to zrobią? Moim zdaniem, nie. Toruń ma jednak dwie strzelby (Emil i Robert), do tego Dudek, Lampart i Pawełek. Dudek ma coś do udowodnienia po katastrofie w meczu z Gorzowem, Lampart i Przedpełski jadą pod ciągłą presją, bo co rusz słyszymy o próbach ich wymiany w mieście Aniołów. Przewagi gospodarzy upatruję w formacji juniorskiej, ale przy braku Ratajczaka, nie będzie to przewaga miażdżąca. W formacji seniorskiej przewagę mają torunianie i jeśli pojadą choćby przyzwoicie - wygrają.

Do powyższego dorzucam jeszcze dwie kwestie:
- Toruń pojedzie ten mecz w dużej mierze dla Grudziądza, który osłabiony brakiem Doyle'a martwi się o utrzymanie, Prawda jest taka, że drużyny "zza miedzy" ostro rywalizują na torze, ale w tabeli się wspierają. Derby są korzystne dla klubów, do tego dochodzą pewne wątki osobiste. Sądzę, że mocno na Apator naciska Robert Kościecha, mobilizując towarzystwo do pogrążenia Unii.
- Piotr Baron. Tylko tyle i aż tyle. Facet, który zna leszczyński tor i klub jak własną kieszeń. Nie można mieć lepszego trenera na taki pojedynek niż gość, który z Bykami zdobywał kilka złotych medali DMP. Sądzę, że on też jest poirytowany wyjazdową niemocą Apatora i zrobi wszystko by wygrać w Lesznie. A ma kim ten mecz jechać.

Kurs 1,40 w betclicu bez podatku. W STS w tym momencie 1,47 - moim zdaniem, te kursy będą spadać.

Powodzenia Bracia :)
 
Ostatnia edycja:
I 30,9K

iti

Użytkownik
Wydaje mi się, że znalazłem perełkę na dzisiejszy mecz:
Leon Madsen wygra ind. przynajmniej trzy biegi (5 pierwszych startów, musi wystartować min. 4 razy)
NIE 1.70 T TOTALBET
zwrot...

Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę problemy prywatne Madsena i rozkład biegów jest to zakład warty rozważenia, bo gdzie kończy się logika tam zaczyna się żużel.
3: Madsen, Bewley, Drabik, Janowski
7: Halkiewicz, Woffinden, Madsen, Laguta
10: Ludwiczak, Kowalski, Madsen, Bewley
13: Woffinden, Madsen, Janowski, Woryna
 
Ostatnia edycja:
A 397,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja spróbuję
M.Michelsen over 7.5 kurs 1.77 Fortuna
Biegi trudne,ale linia nie za wysoka,do tego giełda ruszyła na przyszły sezon i walka o kontrakty a Michelsen otwiera listę życzeń w dwóch klubach m.in właśnie we Wrocławiu i liczę że będzie chciał się mocno pokazać
 
Sándor Tihanyi 48,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Częstochowa +6.5
Unibet
1.92

Tak na szybko bo mecz zaraz. Pogoda niepewna cudem będzie objechanie 8 biegów ale jeśli to uda to liczę na brak atutu toru i trzymanie wyniku na styku przez pół zawodów. To mój chyba pierwszy typ skoncentrowany głównie na pogodzie a nie zawodnikach ale jeśli już o nich to liczę że Częstochowa powalczy w miarę równym składem tym bardziej w warunkach gdzie przy -6 szybko pójdzie taktyczna
Post automatycznie złączony:

Częstochowa +6.5
Unibet
1.92

Tak na szybko bo mecz zaraz. Pogoda niepewna cudem będzie objechanie 8 biegów ale jeśli to uda to liczę na brak atutu toru i trzymanie wyniku na styku przez pół zawodów. To mój chyba pierwszy typ skoncentrowany głównie na pogodzie a nie zawodnikach ale jeśli już o nich to liczę że Częstochowa powalczy w miarę równym składem tym bardziej w warunkach gdzie przy -6 szybko pójdzie taktyczna
 
M 14K

mumin89

Użytkownik
Smektala mniej 7.5 kurs 1.50 sts skąd taka linia na Bartka taki hejt na niego jest forma w polsce beznadzieja biegi ciężkie może szybko być zastępowany przez nazara ja tutaj grubo gram mniej

Rew mniej 6.5 kurs 1.57 kenayn bardzo ciężkie biegi ma wyszedł mu tylko mecz w Częstochowie u siebie slabo jeździ ma z kim przegrywać dzisiaj
 
Sándor Tihanyi 48,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Toruń -8.5
Unibet
2.32

Nie z czym do ludzi efekt wow cook ma już za sobą zostaje parnicki który też nie jest żadnym pewniakiem w kartkę row i słaby smyk. Sam zengi walczy o honor. Jedyna przewaga to juniorzy choć i tutaj Krswczynski może namieszać i na nich wszystkich trójka liderów w postaci dudka Lamberta i Emila Widzę dziś pogrom i obu tak było od początku meczu bo w nominowanych mogą być roszady ale myślę że wtedy nie będzie już co z Leszna zbierac
 
P 3K

pistol1986

Użytkownik
Toruń -8.5
Unibet
2.32

Nie z czym do ludzi efekt wow cook ma już za sobą zostaje parnicki który też nie jest żadnym pewniakiem w kartkę row i słaby smyk. Sam zengi walczy o honor. Jedyna przewaga to juniorzy choć i tutaj Krswczynski może namieszać i na nich wszystkich trójka liderów w postaci dudka Lamberta i Emila Widzę dziś pogrom i obu tak było od początku meczu bo w nominowanych mogą być roszady ale myślę że wtedy nie będzie już co z Leszna zbierac
Informacyjnie na Superbet jest 2.40 Toruń -6,5.
 
maniek81 378,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem czy to Toruń podszedł do meczu pewien zwycięstwa i został skarcony, czy może Leszno dziś odjechało swój mecz sezonu. Tu gdzie mieszkam z Unią Leszno kibicowsko jest kosa, ale szacun i brawa, że podjęta została rękawica mimo takich absencji w drużynie i faworyzowany Toruń został odprawiony z kwitkiem. Jak widać można wspiąć się na wyżyny i dokonać czegoś co pierwotnie wydawać się może niemożliwe. 💪👋
 
maniek81 378,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Grudziądz - Zielona Góra h(0-2.5) [1] 1.55 efortuna
Niby cały mecz pod kontrolą, a tu takie emocje na koniec


Ważny mecz w Grudziądzu. Gospodarze z atutem swojego toru powinni ten mecz rozstrzygnąć na własną korzyść. Mimo braku Doyla pozostała część drużyny spisuje się przyzwoicie. Z kolei myszy z Zielonej Góry zostały ostatnio sprowadzone do parteru przez ekipę z Częstochowy. W Grudziądzu duże znaczenie ma start, a te rzemiosło mają lepiej opracowane gospodarze dzisiejszego pojedynku. U gości w kratkę jeżdżą Pawliccy od których z pewnością więcej oczekiwano orzed sezonem. Uważam, że drużynę z Zielonej Góry stać dziś maksymalnie na 40 punktów.


Hampel [poniżej 10.5 pkt.] 1.88 efortuna

Nie widzę dziś Jarka na tym torze. Ostatnio lekki zjazd formy, do tego specyficzny tor grudziądzki, który jeśli dobrze kojarzę, to niespecjalnie mu pasuje. Liczymy pierwsze pięć startów, więc 11 punktów to jest sporo. Kurs zachęca, warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2653
M 10K

murej

Użytkownik
Malkiewicz -3,5 1,80 STS

Juniorzy z zielonej mogą zaskoczyć + jest Łobodziński


Fajfer -6,5 1,75 STS [Jeśli wystartuje]
Ciężkie biegi się szykują.
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
Może ktoś znających się na żuzlu polecić jakieś typy na mecz Gorzów-Lublin ?
Nie znam się, a chciałbym coś zagrać, macie dobre typy, wiec jak ktoś moze
niech poleci jakieś typy :)
 
A 397,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja złapałem rano
Przyjemski under 5.5 kurs zacny 2.26 Fortuna
To było spore value biorąc pod uwagę z rano Jechał Wiktor zawody w MEP, układ biegów ma dość trudny jak na niego,a czy wygra młodzieżowy bieg nie jest powiedziane z Paluchem,do tego upadek zaliczył dzisiaj
 
M 10K

murej

Użytkownik
Już linie pospadały u niektórych na 4,5 ale też polecam jak się gdzieś wyłapie to 5,5 jeszcze.
Jeden z ciekawszych biegów juniorskich się szykuje.Może nawet Stojanowski zaskoczyć.
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Mecz zaraz, więc na szybko, bo chodzi mi po głowie ten typ odkąd zobaczyłem kursy:
Paluch over 3,5 punktu @1.95 T TOTALBET to był jednak głupi typ...

Przyjemski wczoraj dzwon, Oskar jedzie u siebie, nie jest powiedziane, że w przypadku rozstrzygnięcia meczu szansy nie dostaną juniorzy.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 378,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woffinden - Woryna (+1.5 pkt.) [2] 1.80 betfan

Woffinden nie zachwyca, więc konsekwentnie kolejny typ przeciwko. Betfan zestawił go w parze z Woryną, gdzie dostajemy dodatkowo dodatni handicap na Kacpra. Kacper może nie jedzie wybitnego sezonu, ale myślę, że na jałowego Woffindena starczy. Dla porównania podobną parę daje sts i tam kurs na Worynę 1.57 i to w dodatku bez handicapu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1941
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom