>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME 14: Gimper vs. Tromba

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FAME 14: Gimper vs. Tromba



Data: sobota, 14 maja 2022, 20:00
Miejsce: Tauron Arena - Kraków, Polska
Transmisja: Pay-per-View na fammma.tv

Main event
Mateusz "Tromba" Trąbka vs Tomasz "Gimper" Działowy

Co-main event
Sergiusz "Nitro" Górski vs Marcin "Xayoo" Majkut

Co-main event
Agata "Fagata" Fąk vs Monika "Mona" Kociołek

KARTA GŁÓWNA
Piotr "Szeli" Szeliga vs Norman "Stormin" Parke
K1 w rzymskiej klatce
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka vs Krystian "Krycha" Wilczak
walka o pas 77 kg.

Mateusz "Fit Lovers" Janusz vs Adam "AJ" Josef
Mateusz "Muran" Murański vs Alan "Alanik" Kwieciński

KARTA WSTĘPNA
Dawid Malczyński vs Mariusz "Hejter" Słoński
Katarzyna "Laluna" Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

źródło: mmarocks.pl, famemma.tv

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
1070x120.jpg
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe ile Nitro sobie zażyczył za walkę. Według mnie to może być nawet ok. miliona.

W jakiej kategorii wagowej będą walczyć Murański z Kwiecińskim?
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawe ile Nitro sobie zażyczył za walkę. Według mnie to może być nawet ok. miliona.

W jakiej kategorii wagowej będą walczyć Murański z Kwiecińskim?
Na pewno by było ich stać, bo jedna gala (a taka jak ta to na pewno), generuje powyżej 10 milionów przychodów. Ale aż tak bym nie przesadzał. Nie wiem czy on nie podpisał od razu na 3 walki z konkretnymi rywalami i milion może wziąć, ale za wszystkie trzy. Ale i tak na pewno więcej niź Xayoo, on niby wielka szycha na twitchu, ale streamerzy z twitcha chyba jednak mniej grzeją niż jutubery. Tak czy siak jest to chyba pierwsza gala Fame gdzie jak policzyłem kojarzę większość uczestników, co być może niezbyt dobrze o mnie świadczy :)
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Milion za 3 walki ? XD bez jaj
podobno Lil Masti za walke z Linki dostala 400k
Nitro mysle lekko 700 - 800 k za walke
300k to mogla wziac Fagata.
 
Ostatnia edycja:
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
Dziwie sie ze tak kurs spada na Trombe a rosnie na Gimpera. W mojej ocenie Tromba to przegra. Zabraknie mu kondycji, zbyt pozno zaczal robic kardio i zbijac wage.
Obecnie na betclicku mozna 3.0 wyrwac na Gimpera co uwazam ze jest bardzo wygorowanym kursem ;)
Tromba 10 lis 2021 wrzucil film pt duzo pracy przede mna gdzie bylo widac ze kondycja mala i ze jest strasznie ulany.. Na trailerze do fame mma tez widac ze brzuszek jeszcze jest i na twarzy dalej pulchny.
Wydaje mi sie ze szybko sie wypompuje Tromba, ze bedzie mial mniejsza dynamike, slabsza ruchliwosc i to sie przelozy na jego porazke.
GImper ma bardziej atletyczna budowe wedlug mnie i lepsze takie kocie ruchy.
Jesli chodzi o gabaryty obu Panow to Gimper jest nizszy i lzejszy
Gimper 170 cm 79 kg, Tromba 180 cm 88 kg

I pewnie Tromba troche zbil teraz.
Cale zestawienie zrobione bardziej pod zasiegi niz wyzwanie sportowe.
Trombe ostatnio tez na filmach hejtowali ze mu sie nie chce nagrywac, ze nie widac zapalu itp. wiec wydaje mi sie ze tez nie chce mu sie cwiczyc albo az tak do tego przykladac jak Gimperowi.

Kurs 3.0 na Gimpera na malych stawkach np z faagata albo Wiewiorem bralbym w ciemno
 
Otrzymane punkty reputacji: +502
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Milion za 3 walki ? XD bez jaj
podobno Lil Masti za walke z Linki dostala 400k
Nitro mysle lekko 700 - 800 k za walke
300k to mogla wziac Fagata.
Aż wpisałem w wujku G i wyszło że on sam zdradził ile wziął za pierwszą walke. I chyba trafiłeś, bo wychodzi 800k ("nieco ponad połowa z 1.5 mln"). Więc teraz pewnie jeszcze więcej. https://sport.radiozet.pl/Sporty-wa...robil-na-walce-w-Fama-MMA-Kosmiczne-pieniadze

Co jest jakoś chore, bo taki Mamed to pewnie nigdy się nawet nie zbliżył do takiej kwoty za walkę, no może za walkę z Mańkowskim w main evencie na Narodowym było blisko, ale pewności nie ma. Taki jest ten świat, co zrobisz. W Stanach to samo, jakiś jutuber Jake Paul bierze więcej niż np ostatnio wziął Fury za walkę na Wembley z 93tys widzów.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Dziwie sie ze tak kurs spada na Trombe a rosnie na Gimpera. W mojej ocenie Tromba to przegra. Zabraknie mu kondycji, zbyt pozno zaczal robic kardio i zbijac wage.
Obecnie na betclicku mozna 3.0 wyrwac na Gimpera co uwazam ze jest bardzo wygorowanym kursem ;)
Tromba 10 lis 2021 wrzucil film pt duzo pracy przede mna gdzie bylo widac ze kondycja mala i ze jest strasznie ulany.. Na trailerze do fame mma tez widac ze brzuszek jeszcze jest i na twarzy dalej pulchny.
Wydaje mi sie ze szybko sie wypompuje Tromba, ze bedzie mial mniejsza dynamike, slabsza ruchliwosc i to sie przelozy na jego porazke.
GImper ma bardziej atletyczna budowe wedlug mnie i lepsze takie kocie ruchy.
Jesli chodzi o gabaryty obu Panow to Gimper jest nizszy i lzejszy
Gimper 170 cm 79 kg, Tromba 180 cm 88 kg

I pewnie Tromba troche zbil teraz.
Cale zestawienie zrobione bardziej pod zasiegi niz wyzwanie sportowe.
Trombe ostatnio tez na filmach hejtowali ze mu sie nie chce nagrywac, ze nie widac zapalu itp. wiec wydaje mi sie ze tez nie chce mu sie cwiczyc albo az tak do tego przykladac jak Gimperowi.

Kurs 3.0 na Gimpera na malych stawkach np z faagata albo Wiewiorem bralbym w ciemno
Zdaję sobie sprawę, że to FAME MMA i tu wszystko jest możliwe, ale szukanie na siłę niespodzianki w walce Tromby z Gimperem, nie wiem czy jest dobrym pomysłem.
 
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
Zdaję sobie sprawę, że to FAME MMA i tu wszystko jest możliwe, ale szukanie na siłę niespodzianki w walce Tromby z Gimperem, nie wiem czy jest dobrym pomysłem.
czemu uwazasz ze wygrana Gimpera bedzie niespodzianka ? Na betclicu jest 70% do 30% na Trombe
Oczywiscie moge sie mylic i to jest jedynie moje zdanie, ale Tromba ma z tylu glowy ze po wakacjach konczy sie ekipa, koncza sie pomysly na filmy, zaczyna sie robienie wszystkiego na sile i mam nadzieje ze az tak powaznie nie podchodzi do treningow
przegrana dla niego nic nie znaczy, przegra i nic sie nie stanie, bo ma duze zasiegi
Powie zaraz ze doznal jakiejs kontuzji, w sumie na filmach ciagle powtarza o kontuzjach
Plus wydaje mi sie ze Tromba nie bedzie az tak mobliny jak Gimper...
Oby tylko nie przelezeli wiekszosc rund na sobie bo bedaaa nudyyy
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
czemu uwazasz ze wygrana Gimpera bedzie niespodzianka ? Na betclicu jest 70% do 30% na Trombe
Oczywiscie moge sie mylic i to jest jedynie moje zdanie, ale Tromba ma z tylu glowy ze po wakacjach konczy sie ekipa, koncza sie pomysly na filmy, zaczyna sie robienie wszystkiego na sile i mam nadzieje ze az tak powaznie nie podchodzi do treningow
przegrana dla niego nic nie znaczy, przegra i nic sie nie stanie, bo ma duze zasiegi
Powie zaraz ze doznal jakiejs kontuzji, w sumie na filmach ciagle powtarza o kontuzjach
Plus wydaje mi sie ze Tromba nie bedzie az tak mobliny jak Gimper...
Oby tylko nie przelezeli wiekszosc rund na sobie bo bedaaa nudyyy
Jasne, szanuję Twoje zdanie i możesz mieć rację, jednak pamiętajmy, że Tromba od kilku lat pojawiał się na macie, nie jest zupełnie zielonym gościem, który zaczyna od zera z powodu zakontraktowanej walki. Zobaczymy, życzę powodzenia. Jak to w Fame MMA, tam wszystko może się zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Ciekawe czy dojdzie do walki Alana z Muranem. Mateusz 4.5 kg ponad limitem zakontraktowanym na 93 kg.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
To jest catchweight nawet 96 kg więc Muran robi to specjalnie aby zyskać przewagę (jeszcze niedawno ważył 95 kg). Oczywiście Alanowi przysługiwać będzie bodajże 30% ale nie wiem czy tu aż o tak dużej kasie mowa, oni ostatnio obaj biorą wszystko jak leci i są stosunkowo nisko na karcie walk. W każdym razie Muran i tak jest wygrany bo jak przegra to powie że przez zrzucanie wagi.
Edit: Muran w limicie, 95.200
 
Ostatnia edycja:
punkfiction 15,4K

punkfiction

Użytkownik
Jak dla mnie Xayoo to pewny WIN, Nitro pokazał ile jest wart na poprzedniej walce, gdzie przynajmniej na papierze miał zdecydowanie słabszego przeciwnika niż Marcin, po którym z kolei można odnieść wrażenie, że przyłożył się do przygotowań.

Druga walka, której werdyktu można być pewnym to walka Szeliego z Normanem, nie widzę innej opcji, jak wygrana Parke, który wystarczy, że przeczeka pierwszą rundę i dokona zniszczenia w kolejnych.

Dosyć pewna wydaje się być również wygrana na punkty w walce o pas Krycha vs Wiewiór, obaj zawodnicy są ciężcy do naruszenia, raczej mała szansa, żeby któryś skończył drugiego przed czasem.

AKO tych trzech typów na ten moment 2,28, według mnie warto.

Post pod konkurs
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Piotr "Szeli" Szeliga - Norman "Stormin" Parke
W której rundzie zawodnik wygra walkę : N. "Stormin" Parke (Boks/MMA) Runda 2 @2.65

Ciekawa walka pod względem otoczki 1 runda w boksie a 2 i 3 w MMA dodatkowo klatka rzymska 3x3. Norman to gość, który ma mega doświadczenie w MMA walki w UFC, KSW, a w FAME wygrana walka z Don Kasjo oraz porażka z Mańkowskim w boksie. Szeliga to amator w porównaniu do Parke. Walki wyłącznie we frekowych federacjach - 3 zwycięstwa, 1 porażka. Szeliga słynie oczywiście z mocnego ciosu gdyż "gasił światło" Arabowi i Wujaszkowi Fericze ale Norman to nie jest zawodnik którego łatwo będzie znokautować. Szanse na jakikolwiek win u Szeligi widać tylko w 1 rundzie gdzie Stormin nie będzie mógł korzystać z parteru, później w MMA mimo klatki rzymskiej nie będzie miał większych szans. Polecam zagrać na zwycięstwo Irlandczyka w 2 rundzie czyli pierwszej w formule MMA.
 
A 6,9K

agrest01

Użytkownik
Mateusz "Tromba" Trąbka vs Tomasz "Gimper" Działowy
Obaj zawodnicy mają tutaj swój debiut. Uważam że kondycja, będzie po stronie Tomka, jeżeli tylko mądrze podejdzie do tej walki nie podpalając się. Posiada gorsze warunki fizyczne, jeżeli chodzi o wzrost przewagę ma Tromba, aż o 10cm, natomiast w zasięgu ramion ta różnica to już tylko 2centymetry na korzyść faworyta,więc nie jest jakoś znacząca. Waga również bardzo podobna +/-1,5kg. Myślę, że Tomek będzie dążył do obalania, w czym przeczuwam że odniesie sukces i zdominuje co najmniej 1 rundę, ze względu na parter. W tej walce wybieram gimpera, który jest underdogiem po kursie 2,90. Inną moją propozycją obstawienia tej walki jest zakończenie jej decyzją po kursie 1,82.
 
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Szeliga - Parke
Typ: Powyżej 1,5 rundy @1.35 Betclic

Tak jak kolega wyżej wspomniał, pierwsza runda odbywać się będzie w boksie i nie widzę tutaj dużej możliwości na skończenie. Szeliga zapewne będzie próbował ustrzelić jakąś bombą Normana, ale uważam, że prędzej się tylko wypompuje na kolejne rundy, w których to już Norman będzie miał dużo łatwiej, bo odbędą się one w formule MMA

Nitro - Xayoo
Typ: Xayoo @1.28 Betclic

Nie wiem co potrafi i jak walczy Xayoo, ale za to wiem co potrafi (a raczej czego nie potrafi - bić się) Nitro.
W poprzedniej walce Nitra z Unboxallem mówiono, że Unbox nie wytrzyma presji i po prostu się spali w oktagonie. Być może i się spalił, bo za dobrze ta walka nie wyglądała, ale bardziej co się spaliło to kondycja Nitra, gdzie po kilku nieudolnie wyprowadzonych ciosach oddychał rękawami. Podejrzewam, że z takim FIGHTEREM jak Nitro to i Rafonix (który został znokautowany przez hejtera w 7 sekund) by sobie poradził.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Agata "Fagata" Fąk - Monika "Mona" Kociołek
Zwycięzca walki : Monika "Mona" Kociołek @ 2,55 Fagata przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28)
Betclic

Naprawdę ciężka jest robota typerów Betclica. Bo jak tu ocenić szanse dwóch celebrytek, z których jedna jest znana z tego że naciąga swoich widzów z podstawówki na świece zapachowe (Mona), a druga właściwie to nie wiem z czego jest znana poza kształtną klatką piersiową i sztucznym tyłem (Fagata). No ale jakieś kursy musieli wystawić i nie wiem czy nie przecenili jeden z nich. W walkach influencerek, które nie mają wiele wspólnego ze sportami walki czy w ogóle sportem, jest zawsze duża szansa na wygraną doga, bo teoretyczna faworytka zwykle jest nią tylko na papierze. Dlatego taki kurs na Monę kusi, bo nie wiem czemu Fagata jest taką faworytką, widzę tylko jeden powód: ma już na koncie jedną walkę, przegraną z Natsu w High League. Tam miała przewagę warunków, zasięgu ramion a i tak przegrała tę rywalizację. Teraz ma wyższą przeciwniczkę, z większym zasięgiem co dobrze było widać na treningu medialnym, i ta jej stójka nie wyglądała chaotycznie, a nawet dość przyzwoicie jak na kilka tygodni treningów, potem jeszcze pokazała coś na kształt ground&pound, więc coś tam chyba było ćwiczone. O treningu Fagaty niewiele można powiedzieć, bo było to ledwie kilka pchanych prostych ciosów. Wiadomo, trening to nie walka, tym bardziej że to będzie debiut Mony i nerwy będą jak postronki. Ale jeśli się nie spali na wstępie to ta przewaga warunków powinna punktować w rundach, a pewnie punkty będą ważne bo skończenia przed czasem tu raczej trudno się spodziewać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +526
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Wiewiór - Krycha, Wiewiór DECYZJA, 1,75 Betclic

Wiewiór to wg. mnie najlepszy zawodnik tej federacji, w prawie każdym pojedynku pokazywał swoją wyższość, mimo że jego rywale mieli często lepsze warunki fizyczne. Spodziewam się tutaj fajnego dla oka pojedynku, w którym Krycha na pewno pokaże się z dobrej strony, ale to Wiewiór zdominuje m. in. dzięki obaleniom i lepszemu parterowi. Kursy w tej walce nie zachęcają do gry i to w zasadzie jedyna interesująca opcja, którą warto zaatakować.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Mateusz "Muran" Murański - Alan "Alanik" Kwieciński
Zawodnik Wygra na punkty (Przed czasem = ZWROT) Alan "Alanik" Kwieciński @1.3
Kurs niski, ale typ z gatunku "pewniak". Alanik jest zdecydowanym faworytem, ale nokautować nie potrafi. Technicznie Muran przy nim to amator, ale jest cięższy i silny. Przy jakimś lucky puch może się zdarzyć, że Muran wygra, ale przy rozstrzygnięciu pojedynku na punkty nie ma żydach atutów - jest wolniejszy, gorszy technicznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom