>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Witam Panow, postawione 2 złote, 18 siedzi, 8 do końca i rodzi się wiele pytań, czy wziąć sobie 7 stówek czy poczekać bo to może być kupon życiówka, proszę o jakieś komentarze odnośnie tego kupony co.myslicie? Załączam zdjęcia tego co zostało.
Osobiście bym zostawił. Ale jeśli dla Ciebie 700 zł to bardzo dużo pieniędzy, to cashuj i ciesz się wygraną ✌
 
G 753

gorzo11

Użytkownik
Właśnie też tak to rozmyślam, jutro tylko atalanta i Juventus aczkolwiek całą resztą ktora została, nie jest jakaś ciężka ale niespodzianki się zdarzają, mimo wszystko dzięki za Twoje zdanie byku
Post automatycznie złączony:

Osobiście bym zostawił. Ale jeśli dla Ciebie 700 zł to bardzo dużo pieniędzy, to cashuj i ciesz się wygraną ✌
No właśnie nie, ale wiesz jak jest, w takiej sytuacjii lepiej poczytać opinie innych, gdybym wziął to 700 a później okazało się że mogło być 21k z 2 złotych to nie wyobrażam sobie mojego nastroju :D
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Witam Panow, postawione 2 złote, 18 siedzi, 8 do końca i rodzi się wiele pytań, czy wziąć sobie 7 stówek czy poczekać bo to może być kupon życiówka, proszę o jakieś komentarze odnośnie tego kupony co.myslicie? Załączam zdjęcia tego co zostało.
Ja bym zostawił. Nie chce krakać, ale coś się wykrzaczy znając pech. Pewnie angielska liga tu bym się bał Chelsea. Włoska też. 20 lat temu takie pewniaki częściej siadały ;) obyś ojebał buka na to 21k !
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Właśnie też tak to rozmyślam, jutro tylko atalanta i Juventus aczkolwiek całą resztą ktora została, nie jest jakaś ciężka ale niespodzianki się zdarzają, mimo wszystko dzięki za Twoje zdanie byku
Post automatycznie złączony:


No właśnie nie, ale wiesz jak jest, w takiej sytuacjii lepiej poczytać opinie innych, gdybym wziął to 700 a później okazało się że mogło być 21k z 2 złotych to nie wyobrażam sobie mojego nastroju :D
2 kolejne wczoraj weszły rozumiem? To ile zostało, 7?? Ile teraz Ci proponuje
buk ??
 
G 753

gorzo11

Użytkownik
2 kolejne wczoraj weszły rozumiem? To ile zostało, 7?? Ile teraz Ci proponuje
buk ??
Jest coś takiego, dzisiaj grana Chelsea, liverpool, man city, inter. Kurde też się boję że właśnie to man city dziś nie ugra, półtora klocka za 2 złote niby wporzadku, ale gdyby siadlo to nadal 20 k w plecy:D
Post automatycznie złączony:

Potem jest jutro lazio i w sobotę Atletico Madryt. Nie wiem czy być lapczywym czy pocieszyć się ta wygrana którą aktualnie oferują, chociaż 1500zl nie wiele zmieni w moim życiu, to jednak lepszy rydz niż nic
 

Załączniki

F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Jest coś takiego, dzisiaj grana Chelsea, liverpool, man city, inter. Kurde też się boję że właśnie to man city dziś nie ugra, półtora klocka za 2 złote niby wporzadku, ale gdyby siadlo to nadal 20 k w plecy:D
Post automatycznie złączony:

Potem jest jutro lazio i w sobotę Atletico Madryt. Nie wiem czy być lapczywym czy pocieszyć się ta wygrana którą aktualnie oferują, chociaż 1500zl nie wiele zmieni w moim życiu, to jednak lepszy rydz niż nic
Złe podejście - nie będziesz 20 koła w plecy, tylko 1,5 koła do przodu ;).
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Moim zdaniem coś z angielskiej się wykrzaczy, np Liverpool wkoncu to derby i Everton mimo słabej formy się postawi pewnie.
 
G 753

gorzo11

Użytkownik
Wypłaciłem 1500, zagrałem na dziś fajny kupon, jednak zainwestowałem tylko 2 złote, lapczywosc nie popłaca. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i życzę zieloności!
 
Otrzymane punkty reputacji: +507
G 0

gubernator_nh

Gość
Wypłaciłem 1500, zagrałem na dziś fajny kupon, jednak zainwestowałem tylko 2 złote, lapczywosc nie popłaca. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i życzę zieloności!
Na jednym forum na takie coś mowią miętka faja. ;) 😉 jak ktoś zamyka zakład. Chyba wszystko wchodzi jak na razie z tego co widzę ...Mało 1500 ale twój hajs
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Żeby nie było że teraz piszę. Mecze jeszcze trwają w sumiea teraz odczytałem bo mi się przypomniała twoja sytuacja. Zaglądam i doczytałem, że już wyplaciles.
Post automatycznie złączony:

Ps. Lazio nie jest pewne. Udinese jest wkurzające
 
G 753

gorzo11

Użytkownik
Żeby nie było że teraz piszę. Mecze jeszcze trwają w sumiea teraz odczytałem bo mi się przypomniała twoja sytuacja. Zaglądam i doczytałem, że już wyplaciles.
Post automatycznie złączony:

Ps. Lazio nie jest pewne. Udinese jest wkurzające
Początkowo miałem plan wyczekać dziś wieczór i wypłacić przed lazio, ale coś mi mówiło że będzie przegrane już dziś, myliłem się ale dobre i półtora klocka, jeszcze przyjdzie lepszy dzień;b
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
G 0

gubernator_nh

Gość
Chyba jednak dobry 😉.
mógł czekać i zamknać za jakieś 7k spokojnie po lidze angielskiej, myślę, że by tyle dali . Jednak Udinese tak jak mówiłem się postawiło w 97 czy 99 minucie na remis. Kazdy robi jak uważa, ale przy tej ilości spotkań, które weszły lepiej czekać. 1500 zł nawet jak to jest dla kogoś dużo to lepiej jednak ryzykować i poczekać na większą możliwość zamknięcia.
 
Do góry Bottom