Typy na żywo - Dyskusja [97]

U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Wał niesamowity faworytki wygrywają lekko 3:0 mecz zaraz kolejny podany typ przez Ciebie i kolejne srogie lanie. Ostrzegam przed graniem jego typów na pałę po wysokich kursach...
A co cię to obchodzi co kolega typuje? Ostrzegać to możesz mamusie przy makowcu.

psychol32 479,2K

psychol32

Tylko że przy 0:0 w setach kurs na rywalki był taki sam jak przy 0:2 w setach. Na seta dla Saipy spadł z ponad 3 na niecałe 2. Mimo że w dwóch pierwszych dostały.

Otrzymane punkty reputacji: +5
L 2,4K

lolekpolek

No i co z tego? Wczoraj kurs w Brazylii z 2,75 na gospodarzy wzródł do 8,50 a jak się skończyło łatwo przewidzieć win gospodarzy. Granie po spadkach czy wzrostach to amatorka.

Znawca A-League
W Doha Australia vs Oman 2-1 jeszcze kilka minut zostało, over 3,5 po @ 3,25 za drobne. Albo 3-1 albo 2-2 :)
Edit
W 89 min. Duke na 3-1, nie wiem czy dało się skorzystać?

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
U 0

Gość
OTTAWA SENATORS (RBW RBW) - ST. LOUIS BLUES (BLUE SHALLOP) 1 tercja over 1,5 1.60