>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [96]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
jaka analiza tego typu ??
Nie potrzebna mi analiza ,poprostu gram co wyczuje i mi wpadnie w oko ,już się przekonałem jak ma typ wejsć to wejdzie bez analizy ,a nie człowiek głowkuje ,męczy się i tak nic nie daje ,ja gram bez analizy i jakoś mi to dobrze wychodzi
Pozdrawiam i miłego weekendu
Kto chce to stawia ,a kto nie to nie musi ,ja nie zmuszam nikogo ,każdy sam decyduje o swoich typach i stawkach
A Ż mi wychodzi nieraz trafić to się ciesze ,a i tak cieńko jest z moimi typami
Nie stety nieda sie wszystkiego trafić ,nawet jak będzie pięknie opisane ,to nie znaczy że wejdzie
Poprostu trzeba jechać na farcie i liczyć na szczeście jak w totolotka (y) (y):)🤗
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
LAUSANNE HC - FRIBOURG GOTTERON over 4,5 1.80
GENEVE SERVETTE - EHC BIEL over 4,5 1.90
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Nie potrzebna mi analiza ,poprostu gram co wyczuje i mi wpadnie w oko ,już się przekonałem jak ma typ wejsć to wejdzie bez analizy ,a nie człowiek głowkuje ,męczy się i tak nic nie daje ,ja gram bez analizy i jakoś mi to dobrze wychodzi
Pozdrawiam i miłego weekendu
Kto chce to stawia ,a kto nie to nie musi ,ja nie zmuszam nikogo ,każdy sam decyduje o swoich typach i stawkach
A Ż mi wychodzi nieraz trafić to się ciesze ,a i tak cieńko jest z moimi typami
Nie stety nieda sie wszystkiego trafić ,nawet jak będzie pięknie opisane ,to nie znaczy że wejdzie
Poprostu trzeba jechać na farcie i liczyć na szczeście jak w totolotka (y) (y):)🤗
Jak w taki sposób grania jesteś na plus to tylko pogratulować 👊👊👊 kiedyś tak grałem i na mega minusie byłem. Po czasie zrozumiałem że jeśli grasz typy poniżej 2 to żeby zrobić profit musi ci wejśc conajmniej 6 zakładów z 10 stawiając 1 zdarzenie na kupon, takie granie prędzej czy później prowadzi do bankruta. Spróbuj grać typy dwu zdarzeniowe czyli np. 1 i pow 2.5 ja na tym dobrą kase zarabiam. Takie granie nie dość że podbija kurs to jeszcze zmniejsza ryzyko przegranej niż jakbyś miał stawiać np. 2 typy po kursie 1.75.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
UNIVERSITARIO LIMA - MARIANO MELGAR 1 2.70
UNIVERSITARIO LIMA - MARIANO MELGAR over 2,5 2.20
UNIVERSITARIO LIMA -over 1,5 2.50

Tak peru na 21:30

Ale piłka mi nie idzie zabardzo dlatego za drobne
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Central Coast Mariners - Perth Glory. Obydwie strzelą i pow 2.5 gola. 1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
roshi 227,2K

roshi

Użytkownik
MHL - Play offy

Tolpar Ufa - Mamonty Jugry
1:1 po 1 tercji
BTS w 2 tercji @2.40
Over 2.5 w 2 tercji @2.45
Ufa over 4.5 @2.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom