>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trump vs Biden - wybory prezydenckie w USA

ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ale co dokładnie złego nam robią Amerykanie ? Akurat kiedy rządzi PiS lepszy byłby Trump, ale dla całego świata lepszy jest Biden - tak w największym skrócie... Bez względu na barwy polityczne Amerykanie zrobili jedną najważniejszą rzecz za którą powinniśmy im dziękować: przyjęli nas do NATO i wysłali żołnierzy do Polski... Teraz jak by Putinowi przyszło do głowy na nas napaść to jednocześnie musiałby zabić Amerykanów stacjonujących przy naszej wschodniej granicy, a wiadomo, że jakby choćby zabił jednego żołnierza to tak jak by zabił Prezydenta (oni tak myślą). Wiesz na jakim poziomie jest nasza własna armia vs ruska ? To tak jakby Legia grała z Bayernem i my to nie Bayern... ;) Mając Amerykanów u siebie możemy spać spokojnie i za to mogę im wiele dać... Pomijam już fakt, że Trump w końcu zniósł wizy...

Pozdrawiam

editt// na teraz w Pensylwanii już tylko różnica 2,6% na korzyść Trumpa z 89% lokali wyborczych, w Nevadzie Biden wciąż prowadzi 0,6% z 75% lokali wyborczych.
Natomiast pojawiła się ciekawostka w Georgii bo różnica na korzysc Trumpa wynosi tylko 0,5% z 98% lokali wyborczych a w Fortunie na Bidena jest 1,60 w Georgii.. W ogóle nie pojęte dla mnie są te kursy... W Pensylwanii na Bidena jest 1,27 kiedy jest różnica 2,6% z 89%... Albo buki się totalnie mylą albo to dobrze policzyli :) Czytałem, że w Pensylwanii sondaże dawały ogromną przewagę Bidenowi...

Prawda jest taka, że Bidenowi już wystarczy aby zdobył którykolwiek z w/w stanów i ma wygraną... Wszystko jedno, który...
Za to stacjonowanie wojsk USA w Polsce placimy im gruuuuuuuuby hajs wiec laski nie robia. Poza tym Putin nie jest idiota i atakuje tylko te kraje, ktore maja wysoki odsetek obywateli Rosji. Patrz Krym. Wchodzi wtedy narracja, ze my tam wjechalismy bo tam sa w wiekszosci nasi obywatele i im sie zle dzieje. Polsce to nie grozi i na ten moment nie ma potrzeby marnowac ogromnej kasy na stacjonowanie tu wojsc USA. Tym bardziej, ze sa to pieniadze mocno przeplacone jak za taka usluge.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania... Czy za dużo im płacimy za to, że są u nas ? Ja akurat bylem w armii (co prawda dawno, ale nie aż tak) i to szkoda gadać jaki mamy sprzęt... Putin może owszem atakuje jedynie kraje gdzie są Rosjanie, ale już Stalin i wcześniej carowie nie mieli takich obiekcji... Ja uważam, że powinniśmy im płacić i żebym mógł spać spokojnie... Oczywiście jak pisałem inne osoby mogą być odmiennego zdania...

Trwały sojusz z USA i ich wojska u nas to nie perspektywa 10 lat tylko 100 lat, a po Putinie może być ktoś kto zapragnie odbudować ZSRR i naprawdę lepiej płacić kasę, nawet za dużą i mieć u siebie amerykańskie bazy wojskowe, żołnierzy z USA i być w NATO. Dość już jako naród się wycierpieliśmy między 1772r a 1989r (z krótką przerwą międzywojenną) - to ponad 200 lat niewoli !!! Mało kto to widzi, ale my zaledwie mamy wolność 30 lat po 200 latach niewoli ! A nawet w tym okresie międzywojennym też w 1920r ruscy się na nas rzucili, a jako kraj byliśmy zrujnowani po wojnach i zaborach... Nie chcę aby następne pokolenia znów musiały "bohatersko ginąć w powstaniach"...

Wiecie jak wyglądał następny Prezydent USA ?
Bide.jpg
"Kapitan Ameryka"
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
editt// na teraz w Pensylwanii już tylko różnica 2,6% na korzyść Trumpa z 89% lokali wyborczych, w Nevadzie Biden wciąż prowadzi 0,6% z 75% lokali wyborczych.
Natomiast pojawiła się ciekawostka w Georgii bo różnica na korzysc Trumpa wynosi tylko 0,5% z 98% lokali wyborczych a w Fortunie na Bidena jest 1,60 w Georgii.. W ogóle nie pojęte dla mnie są te kursy... W Pensylwanii na Bidena jest 1,27 kiedy jest różnica 2,6% z 89%... Albo buki się totalnie mylą albo to dobrze policzyli :) Czytałem, że w Pensylwanii sondaże dawały ogromną przewagę Bidenowi...

Prawda jest taka, że Bidenowi już wystarczy aby zdobył którykolwiek z w/w stanów i ma wygraną... Wszystko jedno, który...

w pensylwanii jak trump mial 580k przewagi do podliczenia zostalo ponad milion glosow z przewaga 8 do 2 na korzysc bidena. jesli dane o liczbie glosow czyli ponad milion do przeliczenia byly prawdziwe to biden to bierze. sek w tym, ze niewiadomo czy te dane sa prawdziwe... bo do przeliczenia proste.

w georgii to przedmiescia atlanty zostaly i tam tez wiadomo jaki biden ma procent i raczej nie trudno wyliczyc ile potrzebuje glosow i czy ma szanse tyle zdobyc aby odbic ten stan.

tylko te dane musza byc prawdziwe... sa nawet zdjecia hrabstw, kto jaki mial tam stosunek glosow i ile osob glosowalo i co moze to zmienic. analityk powinien wszystko na tej podstawie sobie policzyc. jesli te dane sa prawdziwe...

zobaczymy jak dobrziy sa analitycy na podstawie tych wyborow.

edit; podkreslam jesli dane sa prawdziwe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
Psychosocial 831,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Moim skromnym zdaniem wolę mocno nieprzewidywalnego Trumpa który jak kapucynka raz robi dobrze raz źle niż socjalistę Bidena który jak to komuniści zawsze będą czynić zło. Abstrahuję już po przejęciu władzy przez Bidena zacznie się wojna z Chinami i rozdawnictwo na zasiłki dla Afromerykanów którym się nie chce pracować (tak oznajmił w kampanii, że będą zasiłki dla czarnych). Inne fakty sami możecie sobie znaleźć. Jeżeli chodzi o Polskę to martwię się że ze zdwojoną siłą zaczną się ponowne urojenia żydowskie nad zwrotem mienia na terenach Polskich i kolejne idiotyzmy na temat "polskich obozów zagłady". Jak to powiedziała Pani Mosbacher? Śmierć Żyda w obozie to było wielkie uniesienie i błogosławieństwo a Polaka to taka zwykła śmierć....tak wiem że Mosbacher jest republikanką ale przy okazji pochodzenia żydowskiego...na to wszystko brak słów..
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Moim skromnym zdaniem wolę mocno nieprzewidywalnego Trumpa który jak kapucynka raz robi dobrze raz źle niż socjalistę Bidena który jak to komuniści zawsze będą czynić zło. Abstrahuję już po przejęciu władzy przez Bidena zacznie się wojna z Chinami i rozdawnictwo na zasiłki dla Afromerykanów którym się nie chce pracować (tak oznajmił w kampanii, że będą zasiłki dla czarnych).
Trzeba uważać z takimi etykietami, bo jeśli wziąć to na poważnie, to logicznym wnioskiem jest, że jesli Biden jest socjalistą/komunistą bo chce dać zasiłki ludziom, to wszyscy są komunistami włącznie z PiSem w Polsce, Partią Konserwatywną w Wielkiej Brytanii i SPD w Niemczech itd.

I za chwilę się okaże, że tylko Putin nie jest komunistą.

Nie sprowadzajmy wszystkiego do absurdu, bo i tak już odbiegliśmy od tematu któremu poświęcony jest ten temat.
Dyskusję oczywiście popieram, nawet na tematy luźno związane z wyborami w USA, byle tylko była ona toczona w kulturalnej atmosferze.

Edit Psycho: O dokładnie psotnick trafiłeś w samo sedno! PiS to to 100% procentowa socjalistyczna partia której rozdawnictwo nie ich pieniędzy poszła tak daleko że Gierek obraca się w grobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
D 440

Doctor0

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem wolę mocno nieprzewidywalnego Trumpa który jak kapucynka raz robi dobrze raz źle niż socjalistę Bidena który jak to komuniści zawsze będą czynić zło. Abstrahuję już po przejęciu władzy przez Bidena zacznie się wojna z Chinami i rozdawnictwo na zasiłki dla Afromerykanów którym się nie chce pracować (tak oznajmił w kampanii, że będą zasiłki dla czarnych). Inne fakty sami możecie sobie znaleźć. Jeżeli chodzi o Polskę to martwię się że ze zdwojoną siłą zaczną się ponowne urojenia żydowskie nad zwrotem mienia na terenach Polskich i kolejne idiotyzmy na temat "polskich obozów zagłady". Jak to powiedziała Pani Mosbacher? Śmierć Żyda w obozie to było wielkie uniesienie i błogosławieństwo a Polaka to taka zwykła śmierć....tak wiem że Mosbacher jest republikanką ale przy okazji pochodzenia żydowskiego...na to wszystko brak słów..
PiS to zawoalowani komuniści, którzy rozdają z naszych podatków 500+ polskim nierobom. Wychodzi z ciebie rasista, bo nie wypada używać słowa czarny wobec ludzi o innym kolorze skóry niż twoja. Ciekawe jakbyś mówił, gdybyś urodził się z ciemnym kolorem skóry. Tego się nie wybiera ...

Edit Psycho: Słuszna uwaga o PiS. Ale przepraszam bardzo jak mam na nich mówić? Lewicową nowomową czyli Afroamerykanie ? Pisząc czarnych miałem na myśli rasy. Biała, żółta i czarna. Innych nie ma. Pzdr...
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
na podstawie dostepnych danych to biden wygrywa o 60-80 w pensylwanii.

13:51
Poniżej zaktualizowana mapa miejsc, z których możemy otrzymać jeszcze wyniki, a które mogą znacznie wpłynąć na wynik wyborów w Georgii. Przypomnijmy: Donald Trump obecnie prowadzi w tym stanie o ok. 18,5 tys. głosów. Co zmieniło się względem wcześniej pokazywanej przez nas mapy? Liczba ośrodków, które mogą wpłynąć na ostateczny wynik. Teraz widzimy zaledwie dwa takie miejsca: To wciąż przedmieścia Atlanty, zwłaszcza hrabstwo Fulton. Oraz hrabstwo Chantham na południu, wokół miasta Savannah. Zła wiadomość dla Joego Bidena: pozostałych głosów może być za mało

10tys kart w hrabstwie fulton. chrabstwo chantham ma 257tys mieszkancow. nie wiem ile glosow zostalo do przeliczenia. trump ma przewage 18,5tys. zakladajac 9-1 w fulton zostaje mu 9,5tys zapasu. ktos wie ile glosow zostalo w hrabstwie chantham?
Post automatycznie złączony:

dobra mam

70 tys. głosów wciąż czeka na policzenie w Georgii. W tej chwili Donald Trump ma przewagę 22 tys. 567 głosów. tak bylo przy 10tys z hrabstwa fulton. czyli 60tys do przeliczenia z hrabstwa chathman i przewaga trumpa przy pesymistycznym scenariuszu 12tys.

jak tam sie glosy rozkladaja?

edit; przy pesymistycznym scenariuszu 22,5-9,5=13 moj blad.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PiS to zawoalowani komuniści, którzy rozdają z naszych podatków 500+ polskim nierobom.
Jak dla mnie PiS to najgorsza możliwa partia bo konserwatywni w sprawach obyczajowych i socjalistyczni w sprawach gospodarczych... Ja mam poglądy całkowicie na odwrót i nie ma takiej partii w Polsce, która by mi idealnie pasowała... Kiedyś było blisko UPR póki nie zrobili się w sprawach obyczajowych bardzo konserwatywni... Oczywiście to nie jest tak, że bym na maxa puścił wolny rynek, ale choćby wystarczyło by mi to co w USA... Czy wiecie, że tam nie tylko nie ma jakiś 500+ na dzieci, ale nawet urlopów macierzyńskich ? Kwestia posiadania dzieci i zdrowia to kwestia człowieka, któremu na starość to będzie plusować więc dlaczego wszyscy mają płacić na cudze dzieci jak ich sami nie posiadają ? Gdyby w USA nie było zamordyzmu typu więzienie na 20 lat za ściągnięcie fotki z nagą 15 latką itp bzdury jak 5 lat za kradzież batona, to bym pewno poważnie pomyślał żeby tam jechać na stałe... Przedsiębiorcy tam mają raj, nie to co u nas...

edit// "socjalizm" czy "komunizm" Bidena polega na tym, że chce wprowadzić urlopy macierzyńskie na 3 miesiące.... Hahahaha... :ROFLMAO: Ja generalnie zgadzam się z wolnościowcami od Korwina, tak licznymi na tym forum w tych kwestiach, ale Polacy to tak roszczeniowy i niesamodzielny, nieprzedsiębiorczy naród po PRL, że szkoda słów... Od 15 lat mam własną działalność i widzę dookoła jak ludzie na etatach myślą... Jak bardzo są roszczeniowi wobec pracodawców czy państwa...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
57,7-41 w chatham wygrywal biden z trumpem przy 87 procentach glosow zliczonych.

16 tys glosow zostalo do zliczenia, ale nie wiem jaka roznica ;/ tam o gory jest przewaga trumpa przy 93 procentach glosow z calego stanu. przy 60 tys z tego hrabstwa roznica wynosila 13 na korzysc trumpa. zostalo 16tys glosow do zliczenia dla mnie trump bierze georgie przy takim stosunku glosow w hrabstwie chantham. nie wystarczy glosow bidenowi 500 po 2,5 brutto na trumpa w fortunie win w georgii

 
michal-pietryga 0

michal-pietryga

Użytkownik
Cześć. Na ten moment według strony Cnn.com przewaga Donalda Trumpa w stanie Georgia wynosi dokładnie 18 586 i choć topnieje , ale tak na oko to b. wolno no i być może to zapowiedź tego , że Trump jednak ten stan jednak utrzyma / zachowa. Na Fortuna.pl teraz kurs na taki typ to nadal jest 2,20. Mam nadzieję ,że dziś ten stan zostanie już do końca zliczony ( zostało już tylko trochę głosów - pewnie maks. kilkadziesiąt tysięcy ) A ciekawe ile tak dokładnie tysięcy jeszcze zostało do podliczenia ?? Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone źródło to poproszę o jakieś info :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
do 18 powinni policzyc georgie

Gabriel Sterling, Georgia’s statewide voting system implementation manager, said that 61,367 outstanding mail-in absentee ballots remained uncounted. The state aims to finish its count by noon.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciezko powiedziec, na styku bedzie jak dla mnie to trump powinien plus 3k miec przewagi. poki co 7-3 i 8-4 mniej wiecej w takim tempie odrabia biden, ale nie wiem skad glosy doszly. troche ponad 1000 ich bylo.

edit;

Czekając na kluczowe głosy z Georgii, przypomnijmy ponownie, skąd będą one napływać. Teraz dwa największe źródła głosów to zaznaczone na poniższej mapie na niebiesko: przedmieścia Atlanty, zwłaszcza hrabstwo Fulton skąd spłynie niedługo 9 z 11 tys. liczonych tam głosów. Drugie miejsce to hrabstwo Chantham na południu, wokół miasta Savannah skąd spłynie 16 tys. głosów. Ponownie: zła wiadomość dla Joego Bidena jest taka, że pozostałych głosów może być za mało, albo ich procent na rzecz Demokraty może być mały. Biden potrzebuje dużego zastrzyku głosów.

27k glosow z 60k w jednym 72-28 a w drugim 58-42 srednia ma byc ponad 70 a w czesci hrabstw gdzie glosy nie zostaly przeliczone wygrywa trump. biden tylko w czesci hrabstw ma odpowiedni procent zapewniajacy zastrzyk glosow a tak to raczej ciezko mu bedzie.
 
Ostatnia edycja:
michal-pietryga 0

michal-pietryga

Użytkownik
michal-pietryga 0

michal-pietryga

Użytkownik
https://www.cbsnews.com/live-updates/georgia-2020-election-results/ na tej stronie są hrabstwa/okręgi z których brakuje nam jeszcze pozostałych głosów , Fortuna na razie zdjęła ten zakład ze swojej oferty online.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wy...den-poznajemy-kluczowe-wyniki-relacja/wrtfesb a tutaj na Onecie są

17:38

Przewaga Donalda Trumpa w Georgii topnieje. Po raz kolejny. Teraz wynosi 14 tys. 765 głosów.

Kolejna zmiana ale minimalna tym razem :
Georgia Election Results
  • Trump (R)

    49.5%
    • Votes
    • 2,434,354
  • Biden (D)

    49.2%
    • Votes
    • 2,419,589
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No Biden wygra te wybory na 100% i żadne liczenie nie pomoże Trumpowi ! Kolejny raz dobrze zagrałem, ale cieszę się też bardzo, bardzo osobiście bo oprócz Polski i UK już nigdzie na świecie nie będą rządzić populiści, a i w tych krajach niebawem się to zmieni i to być może wcześniej niż upływa kadencja. U nas wiadomo co się dzieje, że zjednoczona prawica może stracić większość, a w UK jak będą mieli od 1 stycznia zablokowane wskutek brexitu granice i do tego pandemię i nawet lekarstw nie sprowadzą z UE to na taczkach wywiozą Borisa...

Co do obecnej sytuacji w Pensylwanii różnica tylko 1,4% z 88% lokali, W Newadzie Biden prowadzi 0,9% z 76%, Georgia różnica minimalna 0,2%
 
Do góry Bottom