>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
kosz Australia
Joondalup Wolwes 2.50
mistrzynie z poprzedniego sezonu

Edit. Myślę że przykosimy trochę sianka na "stanówkach" w Australii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
wrong 115

wrong

Użytkownik
Przepraszam za zaśmiecanie tematu, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak można wejść na stronę bet365 do sprawdzania wyników na żywo? Opera VPN nie działa, kiedyś to działało, ale coś się musiało zmienić. Jest jakiś prosty sposób na rozwiązanie tego problemu? Pomoże ktoś, może jakiś link do odpowiedniego tematu? Z góry dziękuję za pomoc.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przepraszam za zaśmiecanie tematu, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak można wejść na stronę bet365 do sprawdzania wyników na żywo? Opera VPN nie działa, kiedyś to działało, ale coś się musiało zmienić. Jest jakiś prosty sposób na rozwiązanie tego problemu? Pomoże ktoś, może jakiś link do odpowiedniego tematu? Z góry dziękuję za pomoc.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Kosz Australia
Geraldton 5.10 (przy stanie 4-10)
Nie bardzo rozumiem dlaczego taki kurs na mistrza z poprzedniego sezonu w lidze SBL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Bułgaria kosz
Rilski U19 4.20
Pięknie zwycięski rzut oddali równo z końcową syreną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dzisiaj będzie demolka Wilków na Stamford Bridge. Nie po to się tyle w Londynie pocili żeby teraz z top4 wylecieć. Byle tylko tego ręcznika Kepy Frank nie wystawił.
Chelsea -1.5 @3.77
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Zaczęło się dorabianie do kontraktów w NBA. Philadelphia 15 minut przed końcem prowadziła 24 punktami a mecz przegrała pięcioma.
Jestem kibicem Philadelphii od czasów Allena Iversona czyli ponad 20 lat i to i co dzisiaj o i zrobili to tak jakby napluli mi na twarz. Ostatnie 3 minuty trzeciej kwarty pokazały że idzie ostry wał i chciałem stawiać na Oklahomę ale w ofercie miałem tylko handi na mecz.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Kosz Chiny
Shanxi 4.95 fortuna
Shenzhen 9.00 sts
Bardziej szedłbym w Shanxi (kursy na nich spadły z ok 8 na poniżej 4 u niektórych buków). Mam swoje teorie spiskowe co do tych meczy. Głównie uważam że ich rywalom powinno dzisiaj zależeć na porażkach by sezon zasadniczy skończyć na 6, a nie na 5 miejscu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na wieczór
Benevento Chievo
Chievo DNB
1.86 etoto
2 kolejki do końca, Benevento pewne pierwsze miejsce, Chievo walczy o playoff o awans
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom