>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

UFC 264: Poirier vs. McGregor 3
Alen Amedovski (8-2) vs. Yaozong Hu (3-2) Nie ukrywajmy – zarówno Macedończyk, jak i Chińczyk to nie są zawodnicy na poziomie UFC. Oczywiście, Amedovski w Bellatorze pokonywał solidne nazwiska, jednak jego styl walki nie wróży mu dłuższej kariery w czołowych organizacjach i z pewnością przez każdego lepszego zawodnika będzie weryfikowany. Jego przeciwnik nie jest jednak dobrym zawodnikiem i nie ulega to wątpliwości. Ciężko mi ogólnie stwierdzić, dlaczego „Totoro” znalazł się w ogóle w UFC –...
Odp
17
Wyświetlenia
3571
Wyróżniony post
UFC 264: Poirier vs. McGregor 3
Dustin Poirier @1.82 Dustin Poirier by finish @2.45 Diament już jakiś czas temu był u mnie grany po trochę lepszych kursach, w ich drugim starciu też ładowałem w Poiriera, teraz nie będzie inaczej. Connor już jednak nie ten sam zawodnik, po porażce z Khabibem forma i chyba sama motywacja zaczęły spadać, szybka wygrana z Cowboyem to żaden wyczyn, obecnie chyba grałbym przeciwko Connorowi w walce z każdym Top5 w lightweight. Dla Dustina to świetna okazja do drogi na szczyt, raczej oczywistym...
Odp
17
Wyświetlenia
3571
Wyróżniony post
UFC 264: Poirier vs. McGregor 3
Wracamy po przerwie od UFC :) Na warsztat wziąłem całą kartę walk. W poniższym poście podam analizę karty walk i wybrane przeze mnie typy, które moim zdaniem mają dużą szanse na "zazielenie się" Kursy: FORTUNA Zacznę od dołu kartę by dawkować emocje ;) Pierwszą walkę odpuszczam totalnie, bowiem Alen Amedovski i Yaozong Hu to totalne dna i nie wiem co robią w UFC. Pierwszy przegrał z Jotką( co hańby nie przynosi) ale druga porażka z Johnem Phillipsem w 14 to już daje dużo do myślenia...
Odp
17
Wyświetlenia
3571
Wyróżniony post
Do góry Bottom