>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wyróżnione posty

PDC: World Slam of Darts 2020
Po pierwszym dniu rozgrywek wiemy, że format w fazie grupowej jest naprawdę bardzo zdradliwy i granie bardzo niskich kursów jest tutaj póki co nieopłacalne, ponieważ mecze są do tej pory mocno losowe. Michael Smith-De Sousa Typ: Smith Wydaję się, że wygrany tego spotkania na spokojnie znajdzie miejsce w kolejnej rundzie. Obaj zawodnicy wygrali swoje pierwsze spotkania choć obaj w dużo innych nastrojach. De Sousa po bardzo wyrównanym pojedynku pokonał w deciderze Ratajskiego, a Smith po...
Odp
32
Wyświetlenia
7286
Najlepsze analizy listopada 2020 (3. miejsce)
PDC: World Slam of Darts 2020
O ile pierwsze trzy dnie nie przynosiły niespodzianek to czwarty dzień był chyba najgorszy dla całej naszej trójki tutaj typujących. Szczególnie zawiódł mnie Clemens, ale chyba tak jak wszystkich... No cóż jedziemy dalej tym bardziej, że tak jak napisał kolega powyżej będą mecze do 10 legów wygranych i faworyci mogą mieć łatwiej by wygrać nawet przy ewentualnej wpadce na początku. Do rzeczy. Moje propozycje to: VdB win - @1.53 Unibet White więcej 180 @1.49 Unibet Whitlock win - @1.38 Fortuna...
Odp
32
Wyświetlenia
7286
Wyróżniony post
PDC: World Slam of Darts 2020
Ciężko mi napisać cokolwiek po wczorajszym dniu, ponieważ to co się wydarzyło w meczach Wrighta oraz Clemensa woła o pomstę do nieba. Aktualny mistrz świata przegrał spotkanie o wyjście z grupy, gdzie jego przeciwnik zagrał na średniej wynoszącej zaledwie 88. Nic jednak w tym dziwnego, gdyż sam zagrał na zaledwie 82… Clemens po dwóch pierwszych legach prowadził 2-0, grając na średniej 120.5, a następnie przegrał 5 kolejnych legów, w zaledwie jednym z nich mając lotkę na podwójnym. Wkraczamy...
Odp
32
Wyświetlenia
7286
Wyróżniony post
PDC: World Slam of Darts 2020
Faza grupowa za nami, czas na play-off. Długi format meczów, także niespodzianek powinno być już zdecydowanie mniej. Na dziś proponuję 2 kupony: Van den Bergh więcej 180 White więcej 180 Whitlock to win AKO: 3.9 efortuna (gramy bez podatku) Van den Bergh -1.5 De Souza więcej 180 Whitlock więcej 180 AKO: 4.68 efortuna (gramy bez podatku) Mocno wierzę w młodego Belga. Forma iście wyborna, rzuca w turnieju na średniej ponad 106 punktów! :eek: Do tego ma smykałkę do maksów, czego...
Odp
32
Wyświetlenia
7286
Wyróżniony post
PDC: World Slam of Darts 2020
Interesuję się dartem i przyznam szczerze, że na tym turnieju PÓKI CO udaje mi się zarobić. Cieszę się, że wreszcie powstał temat z jakimiś aktualnymi zawodami. Na dzisiaj również proponuję Cullena i Wrighta, którzy muszą swoje mecze wygrać, aby zostać w turnieju. Hunt wczoraj nie zaprezentował nic żebym miał kierować się w jego stronę. Wright tak jak kolega napisał potrafi wznieść się na wyżyny i w kluczowym momencie zaatakować. White powinien dziś pożegnać się z turniejem. Osobiście gram...
Odp
32
Wyświetlenia
7286
Wyróżniony post
Do góry Bottom