Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Motoryzacja

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Post grzecznościowy, sprzedam autko

chyczy : https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-s60-volvo-s60-rok-2012-1-6-diesel-bezwypadkowy-super-stan-ID6CwvMp.html

Zakup Volvo

ted : Witam, ktoś siedzi w temacie? Tak nie pierwszy rzut oka, ponieważ nie zagłębiałem się szerzej, te dwa modele, czemu jeden mimo że jest młodszy , w dodatku zarejestrowany w PL …

ostatni wpis 29 września 2019 21:24 przez chyczy
Wasz pierwszy samchód jeśli go masz:)?

kaszakasr : Widzę że nic się w tym dziale nie dzieje więc pora go rozkręcić ja założyłem temat czyli pierwszy pochwale się czym jeździłem:grin: Acura rsx type S tu zdjęcia tylko nie …

ostatni wpis 18 sierpnia 2019 22:59 przez zimny94
Wasz aktualny samochod.

pussyhunter : jest temat z pierwszym samochodem. to z aktualnym tez powinien byc 8-) u mnie na stanie audi tt 2.00 tfsi 2009 r.

ostatni wpis 30 maja 2019 15:08 przez albinek
Potrzebne auto

qwasny : Cześć, poszukuję nowego(starego) auta. Rocznikowo nie starsze niż 2002r. Cena do 7000-8000(max), najlepiej Diesel. Głównie samochód potrzebny będzie do dojazdu do pracy 5x w tygodniu, hak też się przyda, bo …

ostatni wpis 13 stycznia 2019 10:49 przez daniellw
Kolizja, mała wartość odszkodowania z OC sprawcy, jak się odwołać?

vip_madame : Witam. Piszę z prośbą o pomoc w odwołaniu się od decyzji i wyceny rzeczoznawcy po kolizji. Niestety, rzeczoznawca ubezpieczyciela wyliczył koszt na lekko ponad 600zł dla mnie. Jestem oczywiście nie …

ostatni wpis 9 stycznia 2019 13:28 przez malyenter1
Artykuły motoryzacyjne

ted : http://wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html mimo że GW

ostatni wpis 10 sierpnia 2017 16:46 przez edi8
filmiki o tematyce motoryzacyjnej

ted : 485hp Audi TT RS http://vimeo.com/34454806

ostatni wpis 8 sierpnia 2017 23:55 przez edi8
Miałeś kolizję?

adam150392 : Zacząłem pracę w EUCO zajmuje sie pozyskiwaniem dopłat jak i prowadzeniem innych spraw z odszkodowaniami . Mialiscie jakaś kolizje do 3 lat wstecz i otrzymaliscie odszkodowanie ? Prawdopodobnie otrzymałeś zanizone …

Sposób na drogie OC

dawid1892 : Mam możliwość kupna samochodu za grosze. Nie jest najnowszy, ja sam nie mam długo prawka i tak można wymieniać Co za tym idzie, ubezpieczenie tego samochodu to koszt ok. 2,5 …

ostatni wpis 18 lipca 2017 04:02 przez al_capone
Sprzedam/kupie motocykl

castle : Witam . Jeżeli masz na sprzedaz jakis motocykl lub chcesz kupic to pisz tutaj, a moze akurat ;) P.S. Kontakt pw(Kawasaki ZX6R 2001r na sprzedaz)

Nawigacja

princeas : Heja, wkrótce planuje zakup nawigacji, waham się nad różnymi opcjami. Wybór jest przeogromny, TomTom, Garmin to najpopularniejsze ze swoim oprogramowaniem, później kilka mniej znanych marek z innymi dostawcami map (Automapa …

ostatni wpis 25 lutego 2016 04:23 przez daavid5
faktura VAT marza - ciekawa sprawa, jak to jest naprawde...

koeman66 : Jeszcze nigdy nie kupowalem autka sprowadzonego z zagranicy, dlatego prosze o pomoc. Calkiem niedawno ogladalem autko u goscia, ktore sprowadzil je z Niemiec. Chce mi je sprzedac na fakture VAT …

Kupię Kosiarkę

[email protected] : Czaje się z zamiarem kupna kosiarki niestety nie jestem w temacie i dlatego chętnie poradzę się kogoś z forum kto się zna na kosiarkach. Oczywiście nie interesują mnie kosiarki z …

ostatni wpis 10 maja 2015 01:13 przez mag84
AUTO CZĘŚCI

henyek : Wydaje mi się, że już dość długo i dość mocno siedzę w motoryzacji, a konkretniej w handlu żeby polecić Wam swoją ofertę sprecyzowaną do konkretnych potrzeb. Tak, więc jak komuś …

mandat znak b-2

pasiak_forever : Dzisiaj przyszło do mnie pismo z urzędu miejskiego, niby nie zastosowaniem się do znaku b2 zakaz wjazdu (w sumie to brat). W piśmie jest podany mandat 500zł i 5 pktow. …

ostatni wpis 16 stycznia 2015 08:55 przez windypjaf
Ktore auto byscie wybrali

ogarniety : Temat do zamkniecia. Nikt nie ogarnął tematu

ostatni wpis 2 grudnia 2014 13:21 przez mjaurvcein
Sprzedam/kupię samochód

arquisek : Witam, założyłem sobie taki temat, zapraszam ;) Na wstępie dwa moje ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/fiat-punto-ii-1-9-jtd-klima-CID5-ID7MXD9.html http://olx.pl/oferta/toyota-avensis-2-0-d4d-CID5-ID6SpcX.html

Samochód do 23 000 PLN

ekaga : Cześć, chciałem się zwrócić do Was o pomoc. Mianowicie planuje we wrześniu zakupić swój pierwszy własny samochód. Cena do okolo 23 000 bo mniej więcej tyle mam odłożone. Auto do …

ostatni wpis 1 listopada 2014 16:53 przez oski1929
Ford puma zalety i wady :)

tie-break : Niebawem będę inwestował w zakup tego autka mam zamiar pobawić się w tuningowanie 😃 Posiadaczy proszę o wszelakie opinie...plusy jak i minusy dosłownie wszytko od A do Ź a nawet …

88 2 079

Samochody, motocykle - aktualności, newsy, prezentacje.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.