Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Strony Bukmacherskie Strony Bukmacherskie

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Regulamin działu

lucas : W dziale tym, każdy może promować swoja stronę www, bloga o tematyce bukmacherskiej lub sportowej . W sprawie promowania profili/fan pageów na Facebooku należy kontaktować się z nami za pośrednictwem …

ostatni wpis 2 stycznia 2016 15:34 przez ramzesa
Pozostałe tematy
ostatni wpis
www.beter.pl - porównywarka kursów polskich bukmacherów

c1amak : Myślę, że coś ciekawego powstaje, jeżeli chodzi o polski rynek. Na www.beter.pl można sprawdzić kursy na: TOP10 wydarzeń dnia Ekstraklasę Fortuna 1.ligę Premier League Bundesligę Primera Division Serie A Ligue1 …

Pozwól sobie na regularne wygrane.

zbawiony : 🔥 115 rozliczonych kuponów za mną i mam yield powyżej 30% 🔥 Podwoiłem w tym okresie gry swój budżet dwukrotnie. W tej chwili obracam tylko zyskiem. System gry oparty jest …

ostatni wpis 25 lipca 2019 14:52 przez waldi1979
Rzuty rozne

elalma : Tak jak w temacie - znacie jakies strony, na ktorych mozna sprawdzac statystyki odnosnie rzutow roznych dla poszczegolnych lig oraz druzyn?

postawnasiebie.org

autor-hazardzista : Witam! Jestem hazardzistą uzależnionym od zakładów bukmacherskich. Grałem ponad 10 lat. Jestem po terapii w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień. Spędziłem w nim 8 tygodni, w tym Boże Narodzenie i Sylwester. …

ostatni wpis 12 stycznia 2019 18:24 przez subaruuu
www.zuzel365.pl

lukiwa : Zapraszam na www.zuzel365.pl Na stronie znajdziecie trochę żużlowych statystyk pomocnych przy typowaniu, z każdym dniem będzie tego coraz wiecej.

Szalone Liczby | Zabawa w typowanie

szaloneliczby : Witam wszystkich Czytelników Forum 😄 Jak widzicie jestem autorem portalu Szalone Liczby, który ogólnie zajmuje się ciekawostkami, quizami, zagadkami i wszystkim innym co jest właśnie związane z liczbami. Przychodzę tutaj …

ostatni wpis 22 marca 2018 19:08 przez roger198585
Tennis

noname007x : Tennis365.pl to blog tenisowy, na którym znajdziesz ciekawe wpisy i artykuły związane z tenisem ziemnym. Nie jest to tylko portal dla fanów tenisa.. Również będą pojawiać się tutaj typy na …

BetMania

felczan : Witam, zapraszam Was na naszą nową stronę na której podawać będziemy sprawdzone przez nas typy bukmacherskie. Jesteśmy profesjonalną ekipą i większość z nas zajmuje się tym od dobrych kilku-kilkunastu lat. …

bethacking.com - 30 dniowe wyzwanie.

adriang : Cześć, Przez najbliższe 30 dni będę codziennie testował różne strategie na grę w zakładach bukmacherskich. Rezultatami będę dzielił się na blogu. Będą to głównie strategie oparte na modelach machine learning, …

ostatni wpis 1 grudnia 2017 22:23 przez artekk19
Undr/Over

rutra : Szukam strony ze statystykami Under/Over. Była kiedyś taka strona betsaint cośtam... ale nie pamiętam dokładnie adresu. Chodzi mi o coś takiego, żeby pokazywało mi drużyny, które mają serie kilku meczy …

Problem z flashscore

lukasz_dyn : Już po raz kolejny przytrafiło mi się tak, że zaznaczone mecze jako ulubione zniknęły po ponownym uruchomieniu komputera lub zerwaniu połączenia z internetem. Macie na to jakiś sposób?

ostatni wpis 11 maja 2017 23:22 przez lukasz_dyn
Hazard, buki, co się da

simons : http://www.zarobsam.com Stronka o wszystkim 😄 Póki co do gruntownego ułożenia. Niemniej są i będą bety. Jest i będzie prowadzony dziennik giełdowy, który dotychczas dał zarobić. Póki co faza rozwoju, ale …

ostatni wpis 6 stycznia 2017 19:21 przez simons
Verbets - informacje, analizy i żużel

verti : Po latach wracam do działalności blogowej z nowym projektem. Zapraszam wszystkich do zaglądania. VERBETS

ostatni wpis 18 grudnia 2016 14:12 przez verti
Sędziowie i statystyki

1golxx : Witam, potrzebuję stronkę do sędziów. Żeby było podane jaki Mecz sedziuje i jego statystyki kartkow. Zawsze używałem soccerway ale coś ostatnio nie podają dość często więc może macie jakąś lepszą

Blog z darmowymi typami

bukmacher06 : Blogbukmacherski.pl to blog,na którym regularnie staram się zamieszczać darmowe typy wraz z krótkimi analizami. Typy dotyczą głównie piłki nożnej, ale niebawem pojawią się też te dotyczące hokeja na lodzie. Zapraszam: …

ostatni wpis 15 lipca 2016 13:16 przez bukmacher06
WonderBets.

wonderkido : Zapraszam wszystkich do przeglądania a także komentowania mojego bloga. Znajdziecie w nim analizy na NHL, czy Piłkę Nożną. Jeśli zapomnę tutaj coś napisać, to tam powinna analiza na dane spotkanie …

ostatni wpis 12 czerwca 2016 13:52 przez wonderkido
Futbol w Liczbach

irizar : Zapraszam Was na mojego piłkarskiego bloga Futbolwliczbach.pl , który w dużej części poświęcony jest statystykom piłkarskich spotkań naszej rodzimej Ekstraklasy. Znajdziecie tam: darmowe typy spotkań Ekstraklasy. Czasami zamieszczane są również …

ostatni wpis 6 maja 2016 14:12 przez irizar
Gem, set i mecz - Blog o Radwańskiej i Janowiczu

gemsetmecz : Jako, że poprzedni temat zniknął z przyczyn mi nieznanych, a wszystko było spełnione zakładam nowy. Krótko na temat bloga, który prowadzę już prawie rok. Na początku było założenie z analizami, …

ogracbukmachera.blogspot.com

robertbyku : Witam, chciałem przedstawić i jednocześnie zachęcić do odwiedzenia strony: http://www.ogracbukmachera.blogspot.com Typuję tam od dłuższego czasu, publicznie podaję typy singlowe, a od niedawna przeprowadzam publiczny test progresyjny. Będę podawał tutaj na …

146 815

Prowadzisz ciekawą stroną poświęconą zakładom bukmacherskim? Uważasz, że przyda się innym forumowiczom? Śmiało, dodaj ją w tym dziale. Mamy tu już kilkaset różnych adresów.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.