>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Włoska 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cantu(+5.5) 1.70 Betgun ✅✅✅ 76:84
Przed nami hit a ja z chęcią zagram przeciwko Scariolo ???? Na początek zaczne od ciekawostki, chłopaki z Milano ostatni raz wygrali na własnym parkiecie 22 października.Brzmi zabawnie ale takie są fakty.W tym starciu to raczej kluczowy aspekt i warto sie nad tym zastanowić.Dla mnie sprawa jest prosta, Milano nie potrafi zagrać dwóch dobrych spotkań.A wynika to z gównianej taktyki catch &amp; shoot rozrysowanej przez zabawnego Scariolo.Jeśli siedzi im trójka to jest dobrze, jeśli nie siedzi to jest fatalnie.Ale o tym już było pisane kilka razy.Dla mnie istotne jest w tym meczu starcie Scariolo - Trinchieri.Trener Cantu to w tym momencie najlepszy włoski coach a także jeden z najlepiej zapowiadających sie młodych trenerów w europie.Kilka dni temu Trinchieri został trenerem reprezentacji Grecji ale postanowił, że bedzie godził prace w klubie i reprezentacji.Świetny taktyk który nie powinien mieć problemu z rozgryzieniem nażelowanego plejboja Scariolo.Teraz tylko wszystko zależy od chłopaków czy ogarną presje ale jak ich znam to z tym nie będzie problemu.Cantu ostatnio gra bardzo dobrze, sprowadzony w miejsce kontuzjowanego Smitha Kevin Anderson powoi wprowadza sie do zespołu i kwestia czasu jak Trinchieri go odpowiednio ustawi.Ostatnio głośno było o transferze Waltera do Milano.Transfer nie wypalił a zamiast Hodge&#39;a przyszedł Marques Green z Cedevity???? Zawsze widziałem, że w tym klubie chodzi tylko o pieniądze a ze skautingiem są na bakier ale teraz tym transferem mnie zabili.Green potrafi zagrać dobry epizod raz na trzy mecze, do tego żaden z niego defensor.Jutro ma wystąpić ale wątpie by dał 100% odrazu w takim meczu.Dodatkowo Milano jutro bez Gentile co znacznie uszczupla rotacje Scariolo a nie zapominajmy, że jeszcze kilka dni temu zespół opuścił Stipcevic.Na co więc Scariolo może jutro liczyć? na kanonade zza łuku a tutaj jestem pewny że Trinchieri postawi szczelną defensywe i nie dopuści do tego by sie rozbujali.Jestem ciekawy kim Scariolo bedzie grał pod koszem, Trinchieri ma Cousina z wysokim IQ a w zastępstwie skocznego i silnego Tyusa.W Milano tylko Borousis jest w stanie ustać chłopakom z Cantu.Coś czuje, że Trinchieri bedzie chciał grać dużo piłek na swoich wysokich i tutaj szukać przewag.Od czasu do czasu piłka będzie szła na obwód a wiadomo jak Milano broni ???? Mam kilka scenariuszy na ten mecz ale jesdnego jestem pewien - ten mecz nie będzie jednostronny.Cantu to dla mnie zdecydowanie lepszy zespół, budowany konsekwentnie i z głową.Nie tak jak w Milano na o___ol ???? Powiększone handi pobieram.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Roma(-5.5) 1.63 Marathonbet ✅✅✅ 67:59

Roma w tym roku zadziwia wszystkich swoją gra.Po fatalnych poprzednich latach kiedy to z euroligowego zespołu przez kłopoty finansowe stali sie ligowym średniakiem teraz znowu błyszczą.A to zasługa przemeblowanego składu gdzie pierwsze skrzypce grają m.in atletyczny zwierzak znany z występów w naszej lidze Gani Lawal, sympatyczny i utalentowany Olek Czyż czy obecnie jeden z najlepszych włoskich zawodników w lidze weteran Luigi Datome.Roma wreszcze wygląda świeżo i może walczyć o coś w tej lidze.Zbudowano bardzo solidną drużyne z mnóstwem talentu i życzy im jak najlepiej w rywalizacji w play off.W tym momencie są na piątym miejscu i może byc tylko lepiej a nowy coach Marco Calvani spisuje sie w tej roli jak do tej pory świetnie.Tydzień temu Roma zrobiła kolejny duży krok do play off, pokonali na wyjeździe będący w gazie zespół Brindisi czym zaskoczyli większość kibiców lega A.Jutro dosyć łatwy pojedynek bo zagrają z młodym i niedoświadczonym zespołem Bielli.W poprzedniej kolejce Biella była bliska sensacji i mało brakowało a wygraliby z Milano jednak żelek i jego ekipa wyszli z tego cało.Tym razem tyle okazji już nie będzie, Roma to zupełnie inny rywal niż Milano i nie liczyłbym w tym meczu na taryfe ulgową.Roma pnie sie w góre i ich celem jest pierwsza czwórka, dlatego takie mecze Calvani traktuje dosyć poważnie.Z drugiej strony Billa która napewno bedzie chciała podjąć walke bo strefa spadkowa co mnie wcale nie dziwi nie satysfakcjonuje ich.Roma w tym momencie wygląda dwa razy lepiej, grają u siebie i nie widze innego rezultatu niż wygrana gospodarzy.Zmniejszyłem handi ze względu na mojego pecha ostatnio i ciągłe wtapianie na czwartych kwartach.+6 powinni wyrobić na luzie.

Liga włoska????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka,Włochy
Spotkanie: Caserta - Sassari(-6,5)
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.09
Bukmacher:pinnacle
06.01.2013 18:15
stawka 5/10
Analiza:
Koszykówka rozgrywana na terenie Włoch stoi na wysokim poziomie.Na dziś wybrałem spotkanie wicelidera z drużyną gospodarzy zajmującą miejsce dziesiąte.Goście od pięciu spotkań niepokonani i idą jak burza.Pną się cały czas aby być liderami rozgrywek.Gospodarze grają w kratkę i psują krew przeciwników dogrywkami.Męczą się przy tym niemiłosiernie więc dziś powinni być zmęczeni ostatnimi spotkaniami.Myślę że faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden i o żadnej dogrywce nie będzie tutaj mowy.Goście wygrają pewnie i pokażą że w tym sezonie walczą o najwyższe cele.Ostatnie spotkania między nimi zawsze wychodziły na korzyść Sassari więc i w tym spotkaniu licze także że nich.Myślę że nawet typ z handicapem w ktorym pokonają gospodarzy powinien siąść a ja dopiszę sobie plusika za nos do tego typu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Venezia(+9.5) 1.83 PaddyPower ✅✅✅
Varese ma poważny problem, na 3-4 tygodnie wypadł im ze składu Ebi Ere(16.2ppg) i Adrian Banks(16ppg).Dwa bardzo ważne ogniwa w drużynie Vitucciego w tym roku.To głównie dzięki ich grze Varese jest w tym momencie liderem lega A.Venezia cały czas jest cholernie nieprzewidywalną ekipą ale wiem, że w starciu z mocnymi zespołami moge sie po nich spodziewać walki do końca.Pokonali już w tym roku Siene i Milano.Jednak cały czas trzeba podchodzić do nich z dystansem bo potrafią płatać figle jak choćby tydzień temu w meczu z Avellino.Ten mecz jest też ważny dla gości z innego względu, wygrana zwiększy ich szanse na ewentualny udział w finałowym turnieju pucharu włoch.Muszą wygrać a Milano musi przegrać z Brindisi co jest wielce prawdopodobne.Nie radze szaleć ze stawkami bo to ciągle jest Venezia ???? Jak wyłapie większą linie to automatycznie zmienie.
Avellino(-4.5) 1.75 Betgun ⛔
Po ostatniej wpadce u siebie nie ma już opcji na kolejną.Reakcja była natychmiastowa, wygrana z Venezią na wyjeździe dobrze rokuje przed tym meczem.Gdyby jeszcze byli tak w środku tabeli to wtedy z pewnością bardziej opłacalne byłoby granie przeciwko serii Pesaro ale w tej sytuacji kiedy Avellino również jest na krawędzi pobieram ponownie drużyne Tucciego :] Full skład, dawno już nie byli tak zdrowym zespołem.Powiedzmy że z Casertą poprostu przespali końcówke i można to nazwac wpadką.W przeciwieństwie do Caserty Pesaro ma ogromniaste problemy w tym roku i nawet ostatnie transfery Kinsey&#39;a i Stipcevica niewiele zmienią bo ławka wciąż jest cholernie wąska.
Avellino już definitywnie zasługuje na przydomek &#39;&#39;kretyni&#39;&#39;.Drugi mecz przegrany w ten sam sosób...kretyni!!!!Przypomne że dwa tygodnie temu przegrali w identyczny sposób mecz, ostatnią kwartą.Tydzień temu zaś pokonali Venezie na wyjeździe....
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Cantu - 9,5 1.60 Toto-mix / ✅✅✅
-10,5 1.80 Bwin

Virtus Bologna przegrywa wszystkie mecze na wyjeździe jak leci. Zupełnie nie potrafią grać na wyjeździe a ostatnio to nawet i u siebie im nie idzie. Cantu na własnym parkiecie wali wszystkich jak idzie przewagą 10+ . Na 5 ostatnich spotkań 4 zwycięstwa i tylko 1 porażka ze Sieną co było do przewidzenia. Wg. mnie łatwe zwycięstwo Cantu.



Cantu - Virtus Bologna 79:64 ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sassari 2.20 Pinnacle ✅✅✅ 96:66 ????

Rozumiem kursy, Siena to faworyt ponieważ są w gazie wygrywając kolejny mecz w eurolidze.Jednak Sassari to nie ten sam zespół co w poprzednich latach.Mimo że grają podobnie czyli szalona koszykówka + mnóstwo rzutów za trzy to jednak Sassari u siebie to bardzo niewygodny rywal.Podtekstów w tym meczu jest sporo w tym rewanż za przegrane play offy w poprzednim sezonie w stosunku 3-0.Niesamowite rzeczy dzieją sie w tej drużynie, kto by pomyślał że taki Easley(kiedyś Polonia W-wa) będzie podstawowym i ważnym zawodnikiem drużyny która bije najlepszych w lidze włoskiej.Bracia Diener przeżywają drugą młodość a Travis bije rekordy asyst.Jest też Thornton który mimo wieku nic nie robi sobie z rywali i potrafi zagrać mecz z wynikiem 8/8 za trzy.Nie można też zapominać Michale Ignerskim i włochach jak Vanuzzo czy Sacchetti.Siena jest w gazie i to nie ulega wątpliwości ale euroliga też siły zabiera.Sassari odpadła z eurocupu i pozostała jeje tylko liga gdzie wspólnie z Sieną zajmuje drugie miejsce.Jest o co walczyć i stać ich zdecydowanie na wygraną
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Avellino(+5.5) 1.97 Marathonbet
Ale dowalili z kursem, mecz 65/50 w strone Avellino a oni dają 3.50 na gości o_O I to tylko dlatego, że Avellino zawodzi i potrafi przegrać wygrany mecz.Grają straszie nierówno, dla przykładu potrafili przegrać z Cesertą by tydzień później ograć mocną Venezie na ich parkiecie.Teraz to samo, przegrali ponownie w debilny sposób z Pesaro i jadą na mecz z Montegranaro w roli mega faworyta.Jest jeszcze jeden czynnik, bidak Tucci zrezygnował z funkcji pierwszego trenera i do klubu wrócił stary/nowy Pancotto który powienien wstrząsnąć ta ekipą konkretnie.Avellino ma skład na pierwszą trójke, nie potrafie rozgryźć co właściwie w tym klubie sie dzieje.Przegrane końcówki ostatnich spotkań po bardzo dobrej grze przez większość spotkania.Dla mnie ten kurs to nieporozumienie bo Montegranaro to jedna z najsłabszych ekip w lidze.Dwa zespoły z końca tabeli, dwa zespoły walczące o wydostanie sie z gó*** i oni dają 3.55 na Avellino?Brałbym czysty win Avellino ale znowu wyjdzie że jestem pazernny i przegrają jednym punktem.Handi biore i na koniec zapodaje buzzera Richardsona z ostatniego spotkania.
http://www.youtube.com/watch?v=-1PnMWk90Zs&amp;amp;feature=player_embedded
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Sassari - 5,5 1.80 Toto-mix ✅✅✅
- 6,5 1,87 bwin


Witam. Dziś o godzine 18.15 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Biella - Sar. Sassari.
Biella to ostatni zespół ligi włoskiej. U siebie wygrali zaledwie 2 mecze na 8 , 6 porażek przy czym 2 ostatnie z 3 skończyły sie ostrym okopaniem przez przeciwników (59:92 Cremona , 59:94 Brindisi). Zespół Sassari to aktualnie druga ekipa ligi włoskiej , ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa. W ostatni spotkaniu na własnym parkiecie sążnie okopali bezapelacyjnie najlepszy zespół ligi włoskiej , Montepaschi Siena 96:66. Na wyjeździe też nie najgorzej, 5 zwycięst i 2 porażki. Ostatnie 3 spotkania to porażka i 2 zwycięstwa z dobrymi włoskimi drużynami (Lottomatica Roma oraz Armani Milano). Wg. mnie dziś ostre bicie ze strony Sassari. Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Sieną napewno są podbudowani i jeżeli nie zlekceważą przeciwnika powinno być pewnie 10pktowe zwycięstwo. Pozdrawiam , Suchy ????

Biella - Sar.Sassari 72:100 ???? ????
Tak jak też pisałem i podejrzewałem. Ostre okopanie miernej drużyny gospodarzy i pewne zwycięstwo prawie 30 pktami drużyny Sar.Sassari. Dziękuje za wiele pkt. reputacji i oby tak dalej ???? jak narazie liga włoska 100%. pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Witam! ojej gdzie znikł wilQ? ???? no nic ja coś dziś napiszę ostatnio grałem ciągle siatkówkę naprawdę chłopaki dobre typy dają i często wchodzą , ale tym razem dodam też swój typ na mecz ligi włoskiej w kosza.
TRENKWALDER REGGIO EMILIA-Milan 2 1.5 Sts ( z dogrywką)
Milan dał ciała przed swoją publicznością w pucharze, ale w lidze radzi sobie bardzo dobrze ostatnio, 5 miejsce, bilans taki sam jak 4-te Cantu i realne szanse nawet na dogonienie pierwszej trójki, ale jeszcze dużo meczy przed nami i nic nie wiadomo bo Milan to drużyna chimeryczna. Gospodarze niedzielnego meczu który zacznie się o godz. 12.00 zajmują 8 miejsce i jak najbardziej mogą mieć aspiracje do gry w play-offach. Jednak nie wróżę im wyższej lokaty niż 7-8 miejsce. Gospodarze pokonali ostatnio słabą Bielle na wyjeździe i u siebie Romę 3-ma punktami. Gwiazdą zespołu jest Donnel Taylor, który rzuca średnio 19.7 ptk na mecz. Jednak problemem gopsodarzy jest to, że nie mają dobrego zawodnika pod koszem, Brunner 202 cm, a młody Cervi nie dostaje dużo minut na parkiecie. Milan natomiast od 5-ciu meczy nie pokonany w lidze, pokonali Brindisi na wyjeździe i ostatnio Rome aż 13 ptk. U Siebie zdołali robić Avellino 51 ptk!! oraz Bologne 23 ptk. Milan ma przewagę na każdej pozycji, a szczególnie uważam że ich przewaga będzie widocznia pod koszem. Bourousis (215 cm) i Fotsis (209) powinni zrobić ogromną przewagę pod koszem, do tego Hairston i Langford też coś dorzucą. Jeszcze mamy Gentile , i na rezerwie Greena i Bremera, czyli przyzwoitych zawodników. A więc jak widać nawet ławka przemawia za ekipą Milanu. Reasumując spodziewam się wygranej Milanu i myślę że będzie to wygrana w granicach 10 ptk.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na szybko, bo niedługo zaczynają.
Caserta - Roma
Roma win @ 1.52 8/10 ✅
Roma -11 @ 3.48 1/10 ⛔
Ekipa Olka Czyża ostatnio miała niesamowity maraton meczów (jeśli chodzi o klasę rywali).
Ostatnie 5 spotkań (licząc puchar) to:
wyjazd z Reggianą (93-96)
neutral z Cantu (89-85)
neutral z Varese (71-81)
u siebie Armani (66-79)
Dzisiaj w końcu słabszy rywal i trzeba lekko i spokojnie wygrać.
Caserta ostatnie dwa mecze słabiutko... porażki z dołującym Montegranaro i z najsłabszą w lidze Biellą chwały nie przynoszą. Nie podoba mi się sposób w jaki zbudowano roster tej ekipy. Brakuje typowego strzelca (a nawet dwóch). Ofensywa oparta na wysokich Akindele i Jelovacu i jak któryś z nich wpadnie w kłopoty z faulami (a przy Gianim Lawalu o to nie trudno) to będą mieli duży problem.
W pierwszym meczu w Rzymie był blow i tutaj może być podobnie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy
Mecz: Cimberio Varese - Acea Roma
Data: 01.04.2013 18:15
Typ: 2/2 [Połowa/Koniec czasu]
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj rozgrywana jest kolejna kolejka włoskiego kosza mężczyzn. Z pośród wszystkich dzisiejszych spotkań w oko wpadło mi spotkanie Acea Romy z Varese na wyjeździe patrząc z perspektywy Rzymian, bo to właśnie na nich dzisiaj stawiam. Ostatnio w lidze wygrywają z każdym, czyli nawet ze Sieną, którą rozgromili w ich własnej hali aż 94:70. Wcześniej wygrywali jeszcze z casertą na wyjeździe 66:64, Cremoną 79:71 i Venezią 74:69 oraz Bologną 90:70 u siebie. Dzisiaj po seri 5 zwycięstw pod rząd zagrają na wyjeździe z wymagającym jednak przeciwnikiem Varese, który nie należy do jakiś potentatów ligi, ale też nie jest słaby. Zespół z bardziej znanych koszykarzy reprezentują Sakota, Banks, Ere, Polonara czy Dunston. Nie są to jakieś wielkie nazwiska, a cała gra opiera się właśnie na tych graczach. Na przeciwko nim staną między innymi Goss, Datome, Taylor, Jones czy Polak Olek Czyż. W ostatnim czasie Varese gra trochę w kratkę. Wygrali 77:74 z Reggianą na wyjeździe, 92:82 z Biellą i 74:62 z Casertą we własnej hali oraz zaliczyli porażki 76:75 z Dinamo Sassari u nich i 67:60 z Cantu też na wyjeździe. Dla porównania w ostatnim czasie też grali ze Sieną u siebie i przegrali 74:77. Ogólnie, to dojdzie dzisiaj do starcia dwóch równorzednych zespołów, które wyróżniają się w lidze i napewno każdego stać na zwycięstwo. Forma na pewno po stronie Romy, lecz grają na wyjeździe, stąd ten kurs. Ja mimo tego jednak stawiam na nich.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy
Data : 07.04.2013 18:15
Mecz: Virtus Bologna - Venezia
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,53
Bukmacher: Pinnacle

Virtus zagra dzisiaj bez 3 podstawowych zawodników
Poeta - pierwsza jedynka - kontuzja
Moraschin - rezerowy sg - kontuzja
Smith - najlepszy wysoki tez na trybunach dzisiaj, a oprocz tego tydzien temu wyjechal najlepszy strzelec zespolu Hasbrouck. Virtus pewne utrzymanie, Venezia walczy o play offy. Oprócz tego w Virtusie sporo powinni grać młodzi włosi (liga przyznaje na koniec sezonu bonus pieniężny w zależności od rozegranych przez nich minut). W Bet365 kurs 1,57, w Marathonie 1,55, ja przez limity muszę zagrać w pinku, a jak na siebie to stawiam na to dużą kasę.
Stawka 9/10

edit. luźno :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sassiri - Roma 1 1.45 2/10 ✅
Wydawalo sie, ze Sassari ma wszelkie instrumenty zeby powalczyc z Varese o pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym. Armani zawodzi, Siena gra fatalnie, cantu spuscilo z tonu i nieoczekiwanie pierwsze trzy miejsca zajmuja Varese, Sassiri i Roma. Gdzies ten waski sklad chyba troche zgobil trenera Sachettiego bo ile mozna grac piatka startowa jesli jest liga i puchary. A tak to niestety tam wyglada Diener, Diener, Ignerski, Easley i Thornton. Pozostala czwarka w zasadzie statystuje. Vanuzzo dziadek i lawka slaba. Ostatnie 3 mecze Sassiri to 3 przegrane. Wszystkie te mecze powinni wygrac wiec teraz albo nastapi przelamanie albo podtrzymanie fatalnej serii i realne klopoty bo bilans 18-8 niczego nie gwarantuje jesli ten emcz wtopia. Bedzie 18-9, tyle samo moze miec Roma, a nizej Milan 16-10 i kilka zepsolow 15-11. Troche na styk mimo, ze koncowka. Kalendarz jest dobry, trzeba tylko wygrywac. Roma przed sezonem miala jasny cel, wejsc do play off i sporbowac stworzyc jakis trzon nowej druzyny. I do tej 12. rundy spotkan tak mniej wiecje bylo potem seria 10-2 i wejscie na podium. Wyika to glownie ze slabosci ligi. Dawno juz Lega A tak slabo nie wygladala a formy czolowki pucharowej tragiczna. Ostatnio Roma tez dwie wtopy. Sklad gosci nie nadzzwyczajny: Czyz, Taylor, Datome, Goss, Jones, Lawal, Lorant i DErcole. 8 graczy ale regularnie dobrze gra tylko czworka. Sassiri ma ogromne klopoty pod koszem i to jedyny minus tego typu ale co mecz mozna napisac to samo bo z kazdy Sassiri ma klopoty w tym elemencie nie majac wysokich. Gora powalczy ale nizej Sassari moze ostro zajechac Rome.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siena(-8.5) - Venezia 1.87 1/10⛔
Siena ma fatalny sezon, w Eurolidze nic nie ugrali, w lidze gdzie zawsze mocno dominowali, teraz sa tylko na czwartym miejscu i az cztery zespoly maja bilans identyczny 16-11. Rownie dobrze Siena moze spasc na 7 miejsce a to bylaby niesamowita kompromitacja. Venezia jest na miejscu dajacym play off i walcza o te 8 miejsce z Caserta. Siena glownie cieniuje poza wlasna hala bo u siebie maja 11-2 bilans czyli bardzo dobry. Venezia gra totalna kaszane w tym sezonie i nawet transfery w trakcie sezonu nie zmienily stylu gry. Troche wygladanych sie pojawiloale basket druzyny gosci jest slabiutki. Siena praktycznie pod kazdym wzgledem lepsza, na kazdej pozycji przewaga.U siebie to powinni ponad 10-ma wygrac na pelnym luzie. Siena miala lige, eurolige i troche meczow bylo i przyloty, teraz juz skupiaja sie tylko na Lega Basket.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy
Data : 21.04.2013 18:15
Mecz: Virtus Bologna - Sassari
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,29
Bukmacher: Pinnacle

Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem, kurs niby nie zachęca .... Czy aby na pewno?
Sassari drugie miejsce w lidze, wykorzystało w zupełności tegoroczną słabość &quot;najmocniejszych&quot; włoskich zespołów (Siena, Armani, Cantu). Ostatnimi czasy dołek formy (w sześciu ostatnich spotkaniach zaledwie dwa zwycięstwa), pomimo tego utrzymują pozycję vicelidera.
Jeżeli Sassari zalicza ostatnio spadek formy, to co napisać o drużynie Virtusu?
Dla tej drużyny sezon tak naprawdę już się skończył, nie walczą o nic, zapomniałbym, klub walczy o bonus pieniężny przyznawany przez ligę ... Więc znowu będą grać młodzi.
W składzie zespołu z Bolonii aktualnie znajdują się : 1 amerykanin, 3 włoskich seniorów, dwóch zawodników rocznik 91, Szwed rocznik 92, dwóch Włochów rocznik 94 i jeden Włoch rocznik 95 ... Nie wygląda to za różowo, prawda? Od 3 kolejek konsekwentnie gram przeciwko nim, póki co nie zawodzą.
Jeżeli Sassari chce się odbudować przed play offami to lepszej okazji już pewnie mieć nie będzie. Wysoka wygrana w ostatnim meczu z trzecią w tabeli Romą napawa mnie optymizmem.
W Marathonie kursy 1,34 na 1 x 2 i 1,31 na zwycięstwo Sassari. Ja przez swoje limity stawiam w Pinnacle.

Pinnacle 2 kurs 1,292 stawka 10/10 ✅
Pinnacle HC -6,5 kurs 1,787 3/10 ✅

Handicap za dużo niższą stawkę, ponieważ Sassari miało kilka bardzo zaciętych spotkań na wyjazdach ... 5krotnie wygrywając swoje wyjazdowe spotkania nie pokrywali tej lini.
edit. Zmieniłem stawkę przy handicapie, jeśli wejdzie tylko zwycięstwo to będę na 0, akceptuję to ryzyko
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Enel, Roma, Siena, Reggiana 2.94 2/10

Wiekszosc w ldize rozstrzygnieta wiec takie ako spokojne na niedziele. Wszystkie mecze o 20:00. Malo kto ma jeszcze o co grac. Roma na wyjezdzie zagra z Biella. Ten zespol juz opuscil szeregi Lega Basket. Roma w obecnej sytuacji dobrze zeby wygrala, 18-10 fajny bilans a ponizej 4 zespoly z 17-11 wiec moga jeszcze spasc troche prz dwoch wtopach. Z Biella powinien byc spacerek.

Enel ma slaba serie, sporo wtop ostatnio i 11-17 niczego nie warantuje bo walczy o utrzymanie jeszcze Pesaro z dorobkiem 10-18 i Virtus 9-19. Graja wlasnie z Bologna wiec okazja pozytywnie zamknac sezon. Virtus podzieli chyba los dawnego Skippera. Pamietam pojedynki derbowe w Bologni to bylo cos wielkiego a lada dzien moze nie byc w lidze ani jednego zespolu. Przykre. Piatka jeszcze jakos wyglada chociaz szalu nie ma Poeta, Rocca, Smith, Gigli i Gaddefors. 4-5 slabo, strzelcow nie ma, na lawce bardzo dobry Pullen i Kenny Hacbrouck. Reszta bardzo slaba. Andjusic i Gaddefors to chyba najgorzej obsadzone pozycje na dwojce w lidze. Enel w skladzie: Ndoja, Grant, Viggiano, Robinson, Simmons, Reynolds i Gibson wygladaja w ofensywnie duzo lepiej. Poza tym Bologna gra slavbo pzoa wlasna hala.

Siene ostatnio opisywalam, wygrali tam tylko +2, nie wiem dalej co sie z nimi dzieje ale majac 17-11 i taki scisk w tabeli to nie wobrazam sobie porazki z Montegranaro. Reggio Emilia ma w domu Cremona. Goscie w zasadzie o nic, ostatni mecz maja w domu Bielle takze byt w lidze pewny. RE to jeden z tych zepsolow z bilansem 17-11 wiec jest o co grac a forma bardzo wysoka, 4 wygrane z rzedu.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Enel, Roma, Siena, Reggiana 2.94 2/10

Enel ma slaba serie, sporo wtop ostatnio i 11-17 niczego nie warantuje bo walczy o utrzymanie jeszcze Pesaro z dorobkiem 10-18 i Virtus 9-19. Graja wlasnie z Bologna wiec okazja pozytywnie zamknac sezon. Virtus podzieli chyba los dawnego Skippera. Pamietam pojedynki derbowe w Bologni to bylo cos wielkiego a lada dzien moze nie byc w lidze ani jednego zespolu. Przykre. Piatka jeszcze jakos wyglada chociaz szalu nie ma Poeta, Rocca, Smith, Gigli i Gaddefors. 4-5 slabo, strzelcow nie ma, na lawce bardzo dobry Pullen i Kenny Hacbrouck.
Smith do końca sezonu poza składem, Hansbrouck wyleciał o czym pisałem w swojej analizie 2 kolejki temu. Jeszcze jedna ważna rzecz - z ligi spada tylko jeden zespół, a nie jak opisałeś dwa. Pozdro
Masz racje, tabelka ma widocznie blad na stronie bo sa zaznaczone dwa miejsca, co do graczy z USA to faktycznie masz racje, nie bylo ich ostatnio, takie pisanie na szybko chyba nie jest dobrym pomyslem chociaz calosc zostaje jak jest a wrecz wzmacnia typ bo Virtus kuleje mocno, dzieki za poprawki - rox
dokładnie, z typem zgadzam się jak najbardziej i sam go zagram ale dopiero w weekend ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Na dzisiaj proponuje Oknoplast Bologna - Cantu 2
Argumenty te same co zawsze ... skład Bologni jaki jest, taki jest, tygodnie życia rozgrywa Pullen ale wartościowych zawodników tam jak na lekarstwo ... Ostatnie zwycięstwo, dodajmy niespodziewane zwycięstwo, wynikało z tego, że rywal był jeszcze słabszy.
Cantu prawdopodobnie może jeszcze awansować na 6 miejsce, a w przypadku porażki może spaść na 8, więc wątpie żeby odpuścili ten mecz, a skład mają zwyczajnie dużo mocniejszy.
Swoją grę na to spotkanie uzależniam od wyniku w Koszalinie, jeśli Sopot wygra, zagram :
Typ 2 (HC-4,5)
Bukmacher:pinnacle
Kurs:1,885 ✅
Stawka: 100 pln

edit. Trefl przegrał ale i tak zagrałem, tyle że u innego buka, jak widać Bolonia jak zwykle siadła w 3 kwarcie ???? Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z moich typów na ligę włoską, skuteczność w sezonie 100% :p
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
no i mamy play offy, wygląda to bardzo ciekawie, a więc moim skromnym zdaniem powinno to wyglądać tak:

Cimberio- Umana - niby oczywiste jest że lider powinien wygrać tym bardziej że przeciwnik nie za mocny, ale Venezia ma patent na Cimberio, dwa mecze dwa zwycięstwa, może być gorąco, jednak moim zdaniem skończy się awansem Cimberio
Armani- Siena - oj ciężko tu coś wytypować, ja proponuję stawiać na gospodarzy w tych meczach. Siena jest słaba, tylko Brown coś tam ciągnie a reszta składu bardzo słabo. Fakt są nie obliczalni ale jednak większe szanse daje Milanowi. Milan ma pieniądze ma dobry skład a też super nie gra jednak lepsza ławka rezerwowych i lepsi, bardziej wartościowi zawodnicy, powinni dać radę ale napewno Siena nie odpuści. Może być ciekawie!
Sassari- Cantu - też ciekawa para, Cantu ma fajny mocny skład, to samo można powiedzieć o Sassari, z tym że ławka bogatsza w Cantu. Pierwsza piątka na plus dla Sassari, ostatnio doszedł Drew Gordon, oraz Becirovic, więc ławka już tak kiepsko nie wygląda. Co do Cantu to przyszedł Ragland z Murci i jest to groźny zawodnik. Składy na podobnym poziomie jednak minimalnie bardziej cenię Sassari. Również proponuję granie na gospodarzy.
Roma- Regio Emilia - ależ niespodziankę sprawili zawodnicy Regio Emilii, beniaminek a tak dobrze grał, naprawdę u siebie są mega mocni. Bell i Taylor mogą namieszać. Co do Romy to mają również dobry skład, lepszy niż przeciwnicy, w tym roku fajnie to poukładali i mają szansę na półfinał sa faworytami u siebie nie powinni mieć problemu.

Mam nadzieję że ktoś napiszę coś od siebie, liczę na parę osób które cenię na tym forum.

Sassari- Cantu 1.5 bet365✅✅✅90-70 - Obie ekipy o zbliżonym potencjale. Ja jednak bardzo cenią braci Dienerów. Po przyjsciu Drew Gorona sytuacja pod koszem wygląda dobrze, wcześniej tylko Easley i Ignierski. Cantu równiez pozyskało Raglanda. Obie ekipy dobrze grają u siebie ale na wyjazdach już nie, szczególnie drużyna Cantu, gdzie w tym sezonie łącznie z rozgrywkami europejskimi przegrali aż 15 meczy. Sassari u siebie 5 porażek z czego dwie porażki to porażki w eurocupie.
Milan- Siena 1.6 bet365✅✅✅103-79 - Milan to bardzo chimeryczna ekipa. Mają nazwiska mają kasę ale czegoś brakuje. Jednak mają sporą szansę na zwycięstwo z Sieną ponieważ mają przewagę własnego boiska. Siena nawyjazdach to całkiem już nie to samo, nawet u siebie nie grają super a na wyjazdach to już całkiem. Milan do końca walczył żeby mieć przewagę boiska nad Sieną no i udało się wyprzedzić Siebie w ostatniej kolejce. Siena nawyjazdach w lidze ma bilans 6-9, to nam dużo mówi bo z solidnymi ekipami dostawali najczęściej lanie. Milan znowu lepiej gra na wyjazdach u siebie tylko 8-7, nie wiem za duży stres trema? jednak z Siena powinni dać radę. Wiem że może być różnie ale Siena nigdy tak słaba nie była...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom