>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Hiszpańska 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla(-4.5) 1.81 Marathonbet ✅✅✅ 94:57
Po rozczarowującym meczu z Labradą drużyna Renesesa zagra u siebie z Valladolid.Kolejny raz gram na Seville ???? Bardzo ważny mecz zreszta ostatnio Sevilla gra same ważne mecze i praktycznie tylko wygrana wchodzi w gre.Cały czas balansuja na granicy strefy spadkowej i jest kolejna szansa na wydostanie sie z tego miejsca.O meczu sprzed tygodnia muszą jak najszybciej zapomnieć.Teraz grają u siebie z ekipą ktora na początku sezonu narobiła szumu wygrywając z Barceloną.Po zwycięstwie na drużyna Pascuala udało sie jeszcze wygrać kilka spotkan ale widoczny był regres.W tym momencie grają fatalnie a Sinanovic który nabił 28pkt 10zb w meczu z Barcą zgasł zupełnie.Valladolid nie ma swoim zespole gwiazd,nie ma też tyle talentu co w drużynie gospodarzy.Ja jestem cały czas optymistą,każdy kto na bieżąco obserwował Seville zauważył wyraźną poprawe w ich grze.To już nie chodzi tylko o gre ale o wole walki,przykładanie sie do meczu.Na początku sezonu wyglądali okropnie,potrafili przegrywać do przerwy -10pkt i zamiast powalczyć w drugiej połowie to potrafili doprowadzić do -30.Teraz to zupełnie inna drużyna z ogromnym zasobem talentu.Będzie pełna hala,wprowadzono obniżki biletów co tylko pokazuje wage tego meczu.Sevilla +13
Manresa(+7.5) 1.81 Marathonbet ✅✅✅ 81:78
Chyba tylko sami gracze Manresy wiedzą co sie stało w końcówce starcia z Valencia ???? Po świetnym w ich wykonaniu meczu przegrali z bardzo mocną drużyną Valencii.Mimo przegranej taki wynik buduje,postawili sie jednej z najmocniejszych ekip w lidze.To już będzie moje drugie podejście do tej drużyny.Zawalili mecz z Murcia ale następne dwa w ich wykonaniu bardzo dobre.Pokonali Labrade i przegrali z Valencia o czym pisałem wcześniej.Manresa cały czas zajmuje miejsce w strefie spadkowej i każdy mecz jest dla nich cholernie ważny.Canarias po kilku blowoutach na początku sezonu potrafili sie podnieść i wygrać cztery spotkania w dobrym stylu.Jednak to wciąż tylko beniaminek i w takich momentach kiedy trzeba walczyć w meczach o wysoką stawke ja wole stawiać na bardziej doświadczoną mimo wszystko Manrese.Ostatnio w świetnej dyspozycji jest Troy DeVries i sporo bedzie od niego zależało w tym meczu.Canarias mają problem,kontuzjowany jest Heras a Levi Rost cierpi na grype żołądkową.Wielce pradopodobne, że nie zagrają w meczu z Manresą a to wobec i tak wąskiej ławki będzie sporym osłabieniem.Jedni i drudzy potrzebują punktów jednak ja stawiam na Manrese która pokazała kawał dobrej koszykówki w starciu z Valencią.Osłabienia u gospodarzy to osobna kwestia,ciężki teren na którym zagra Manresa również biore pod uwage.W tym handicapie powinni sie spokojnie zmieścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
UCAM Murcia vs Asefa Estudiantes ✅✅✅ 68-91
Asefa Estudiantes +3
1,99
Pinnacle

Gram po raz kolejny przeciwko Murci i typ jest bardzo podobny czyli handicap w stronę gości.Kompletnie mnie ta ekipa nie przekonuje. Mimo,że trzy ostatnie mecze u siebie Murcia wygrała,to widać w tej drużynie problem w defensywie i walce pod koszem.
Goście zarówno rzucają więcej i tracą mniej punktów niż gospodarze.
Po ostatniej porażce podejdą na pewno bardzo zmotywowani,a seria gospodarzy dobiegnie końca.Liczę na bardzo podobny mecz jak Murcia-Zaragoza i nie znaczną wygraną jednej z ekip.Te trzy punkty mogą zaważyć.
Ze stawką nie szaleje,ponieważ jest to typ po części podyktowany przeczuciem i typerskim nosem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Barca odblokowała się i wysoko wygrała w EL, co jest dobrym zwiastunem, ale nie oszukujmy się wyszedł im ten mecz a Fenerbahce zagrało poniżej oczekiwań. Kursy trochę poleciały i obecnie Bet365 proponuje 1,57. Moim zdaniem jest to nie do przyjęcia. Real jest w gazie i raczej szykuje się wyrównana walka. Dlatego można spróbować dosyć bezpiecznie np. Real z obniżonym handi + 6,5 po 1,53.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fuenlabrada(+9) 1.97 Marathonbet ✅✅✅ 79:74
Ciężkie zadanie przed Labradą ale mecze z Sevillą i Laboral pokazały, że zależy im cholernie na uniknięcie miejsca spadkowego i gra wygląda już dużo lepiej.Wyrównana walka z mocną Cają to dla mnie wystarczający argument by spróbować w strone gości.Zaragoza może być nieco rozluźniona po bardzo dobrym meczu z Bilbao a Labrada swoim doświadczeniem bedzie chciał to wykorzystać.Zaragoza to ciężki rywal, świetnie broniący na calym parkiecie.Fizyczność również jest po ich stronie.W drużynie gości zadebiutuje dzisiaj Robert Kurz i to będzie dosyć solidne wzmocnienie.Jestem optymistą, Labrada zazwyczaj budzi sie właśnie w tym okresie sezonu i handi powinni pokryć na luzie ale o wygraną będzie ciężko.
Udało sie, brawo chłopaki!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cholernie ciężka kolejka w ten weekend.Do końca zastanawiałem sie co jest warte grania i ponownie wychodzi mi Sevilla.Nie powinno być niespodzianek w meczach Realu i Barcy jednak handi jest dla mnie za wysokie bo wiadomo jak z nimi jest, +20 do przerwy i gramy na luzie panowie a potem kończy sie na +8.Real do przerwy dobrze wygląda.Już ja sobie wyobrażam jak oni sie zepną na ten mecz po blamażu z Barcą.Bedzie szybki mecz i pewnie overek ale Badalona nie ma wystarczająco argumentów by nawiązać z nimi walke, skończy sie pewnie tak jak w mecz z Cają.Mecz Valenci z Bilbao no bet, wynik w każdą strone tam widze.Pełen szacunek dla pomrańczowych za to co zrobili z Malagą jednak Bilbao to nie buraki jak Malaga i są w stanie sie postawić w swoim stylu.Jednak Valencia gra podobnie jak Zaragoza czyli bardzo twardo w obronie i ciężko będzie baskom wywieźć dobry wynik, 50/50.Estudiantes - Laboral następny hardkor ???? Złamanego grosza nie postawie na Laboral mimo ich fantastycznej gry ostatnio.Cieżki mecz za nimi w eurolidze i Estudiantes ma argumenty by to wykorzystać na swoim gorącym parkiecie.Kanarki - Malaga i tutaj widze wyraźnego doga.Malaga dzisiaj grała już znacznie lepiej, nie wyglądają źle na tle gospodarzy i mam dużego czuja na ten mecz ale nie zagram bo aż tak pewny nie jestem ???? Zostaje przy Sevilli, pomniejszone handi mnie satysfakcjonuje.Nie jestem już tak pewny co do tego typu jak ostatnio bywało ale te +10 powinni wyrobić.Buki już zupełnie inaczej zareagowały i handi mamy wyższe niż ostatnio.Nie dziwie sie skoro Sevilla poprostu miażdży w meczu z Valladolid a Manresa nie potrafi nawet wygrać ze słabym beniaminkiem.To z kim oni mają wygrać? chyba jedyna szansa to urwanie czegoś u siebie bo jednak Sevilla to dwie półki wyżej.Na tyle doświadczony zespół by wykorzystać słabości Manresy i bezwzględnie ich wypunktować.Bezpośredni rywal w walce o wydostanie sie z dołu tabeli co dodatkowo podkręca atmosfere tego meczu.Sevilla +11
Sevilla(-5.5) 1.75 Betgun ✅✅✅ 67:60
Zmiana lini!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bilbao 2.85 Pinnacle ⛔
Zaledwie trzy zdania bo odechciewa mi sie pisać przez te zwiechy na forum.Pełen szacunek dla Valencii za to co zrobili tydzień temu z Malagą.Zmiażdżyli ich i byli zdecydowanie lepsi w każdym elemencie gry.Jednak to są derby a derby rządzą sie swoimi prawami dlatego ja tutaj próbuje grać na drużyne Katsikarisa która mimo porażki z Zaragozą jest wciąż w pierwszej piątce najlepszych drużyn ACB.Zdecydowanie za wysoki kurs, oczwyiście Valencia gra u siebie i jest faworytem ale ten mecz to typowe 50/50.Dwie świetne ekipy, dwa razy cięższy rywal dla Valenci niż to było tydzień temu kiedy to grali z ociężałą i podmęczoną euroligą Malagą.Tak jak pisałem próbuje a jak próbuje to biore odrazu czysty win bo handi mnie nie zadowala.Będzie ciężko ale jestem dobrej myśli.
113:111 OT ????
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Dopiero styczeń, ale ja mówię śmiało: zdecydowanie MECZ SEZONU :grin:
I te dwie clutch-trójki w końcówce Vasiliadisa, odrobić -8 w 30 sekund, brawo!!
E: Ale Zisis zmaścił końcówke, tego osobistego to mu jeszcze wybaczę, ale ta ostatnio akcja... sam dał się zapędzić do rogu i jeszcze w ostatniej chwili zrzucił odpowiedzialność na Moermana...
MVP - Dubljevic i to bez dwóch zdań
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mecz sezonu zdecydowanie, Vasiliadis to jest kocur.Który to już raz rzuca takie bomby w ważnym momencie ???? Fajnie będzie jak trafią na siebie w eurocupie, dwie najlepsze drużyny tych rozgrywek zdecydowanie.Szkoda że sie połakomiłem na wysoki kurs bo handi by jakoś weszło ???? No nic, te dwie ekipy zapewniły mi jak narazie najwięcej emocji w ACB w tym sezonie.Wystarczy sobie przypomnieć jeszcze mecz Valenci z Barcą ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Malaga(-5.5) 1.75 Marathonbet ⛔ :browar565:
Może nie będe sie zbytnio rozpisywał bo za każdym razem jak pisałem za dużo przy meczach Malagi to typ nie wchodził.A więc do sedna, Malaga rozegrała dwa bardzo dobre spotkania z Żalgirisem i Panata jednak nie byli w stanie rozegrać całego meczu na tym samym poziomie.Identyczna sytuacja wczoraj jak tydzień temu czyli pierwsza połowa bardzo dobra a w drugiej już znacznie gorzej.Ja cały czas wierze w ten zespół i wiem że są w stanie jeszcze zaskoczyć.Bardzo ważny mecz przed nimi, to już nie tylko derby andaluzji ale też czas na przełamanie i walka o występ w turnieju finałowym Copa del Rey.Malaga wraca na własne śmieci po nieudanym road tripie gdzie przegrali kolejno z Valencia i Gran Canarią.Malaga ma 6-2 u siebie, jakieś ponad dwa tygodnie temu po świetnym meczu ograli u siebie Barcelone.To będzie też pierwszy mecz kiedy zagram przeciwko Sevilli która przegrała po fatalenj drugiej połowie z Zastalem.Nie wiem co Reneses chciał grać w trzeciej i czwartej kwarcie, zamiast zareagowc na dobrą defensywe Zastalu i grać więcej do środka to była beznadziejna ciepanina zza łuku.To był kolejny mecz wyjazdowy który przegrali i w meczu z Malagą szansy od rywala napewno nie dostaną.Malaga podejdzie do tego spotkania mocno zmotywowana i wynik może zostać rozstrzygnięty już w pierwszej połowie.Oczywiście nie kieruje sie tutaj tylko derbami, przełamaniem i Copa del Rey.Malaga to zwyczajnie dużo lepszy team od Sevilli.
Poddaje sie... Malaga to jednak ***** warta drużyna.
IIIq 14:27, pierwszy raz zagrałem przeciwko Sevilli i jak na złość Sevilla wygrywa.To jest **** niewiarygodne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Real Madrid - Gran Canaria ⛔
Typ: Gran Canaria + 12,5 1.80 bwin
Gran Canaria to aktualnie 3-ci zespół ligi ACB. Na ostatnie 5 spotkań 4 zwycięskie w tym jedno nad Barceloną (81:69) która jednak widać odpuściła już ligę. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe bilans wynosi 6:2 i również 4 z 5 spotkań zwycięskich. Jednak główny powód z którego gram dziś na Gran Canarie to ten ,iż za pare dni Real ma mecz w eurolidze i napewno nie będzie dziś piłował swoich czołowych zawodników i spinać się,żeby zniszczyć Gran Canarie , która bardzo dobrze spisuje sie w tym roku.
Wielkie baty od realu.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz , Spain
Spotkanie: Real Madrid - Gran Canaria(+15,5)
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betclic
13.01.2013 18:30
Analiza:
Jedne z wielu spotkań rozgrywanych dziś na halach w słonecznej Hiszpanii.Dziś lider koszykarskiej tabeli podejmię u siebie drużynę zajmującą miejsce trzecie.Można że powiedzieć że to jest mecz na szczycie w hiszpańskiej ACB.ja tutaj stawiam na wynik w którym handicap się sprawdzi a więc na drużynę gości.Pewnie przegrają te spotkanie ale po zaciętym widowisku.ostatnie spotkanie między nimi zakończyło się klęską Canarii az osiemnastoma punktami.dziś myślę że już tak wysoko nie będzie i ulegną minimalną liczbą punktów.To znaczy zmieszczą się w granicy którą typuje.Ostatnie mecze te zespoły wygrały.A więc oba są na fali.Gospodarze w lidze przegrali tylko jedno spotkanie a goście cztery.dla Realu trzymanie tak wysokie poziomu przez cały czas wydaje mi się nie realne dlatego też myślę ze muszą przyjść mecze w którym będą musieli się natrudzić aby wychodzić z nich zwycięsko.Myślę że dziś gran powalczy o wygraną i jeśli juz przegra to minimalną liczbą punktów na którą stawiam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Barca ma to na co zasłużyła ???? Swoją grą zasługują na szybkiego kopa i nic więcej.Real ich popchnie, następnie ogra Laboral i spotka sie z Estudiantesem w finale ???? Tak by mi najlepiej odpowiadało, mielibyśmy ekstremalnie fascynujący i szybki mecz.
 
anzelmo 145,9K

anzelmo

Użytkownik
HISZPANIA: Spanish Cup Real Madrid-Barcelona 07.02.2013 19:00
typ over 157
kurs 2,03✅
PinnacleSports

ćwierćfinał pucharu króla- odwieczne starcie na neutralnym terenie, myślę ze zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie.Królewscy graja wybornie w tym sezonie tylko jedna porażka właśnie z Barca w lidze(w Eurolidze 3 porażki w 1 fazie) i na pewno będą chcieli sie zrewanżować. Okazja idealna, linia dość wysoka ale myślę ze spokojnie do pokrycia. Obie drużyny maja bardzo mocne składy, szerokie ławki, graja bardzo szybka ofensywna koszykówkę sa bardzo groźni w rzutach z dystansu.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip, mobilizacja w obu ekipach bardzo duża, Barca, która grała koszmarnie w końcu zaczęła wygrywać w lidze-Strata duża do Realu,( 4 miejsce) może wygrane nie w imponujących rozmiarach- czasem sie męczą z słabszymi drużynami, ale rzucają sporo pkt.W Eurolidze gra bardzo dobrze rozbiła Caja Laboral Vitoria 79 - 90 bardzo pewnie wygrała Montepaschi Siena 85 - 66. Obie ekipy regularnie zdobywają po 80 pkt i więcej w swoich meczach w lidze Barca wygrała 96 : 89.Zobaczymy bardzo emocjonujące spotkanie z lekkim wskazaniem na Real.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mało czasu, ale warto pomyśleć.
Manresa - Joventut Badalona
Badalona win @ 1.70 by Bet365 ✅
Ramsdell i Javi Rodriguez wypadają do końca sezonu w Manresie. Na to miejsce wraca w trybie awaryjnym Ferran Lavina, który dzisiaj już zagra, ale mimo doświadczenia ogromnego wątpię żeby wypadł pozytywnie po zaledwie jednym treningu z zespołem.
Tak więc Manresa bez najlepszego podającego i 4-tego strzelca w drużynie.
Z drugiej strony Badalona słabizna straszna na wyjazdach, ale dzisiaj zwyczajnie muszą wykorzystać osłabienie i tak słabej Manresy i po takim kursie trzeba spróbować (choć gram to po dużych spadkach, bo zanim poszło info o kontuzjach kursy podchodziły pod 2.00)
Cajasol - Estudiantes
Estudiantes win @ 1.75 by Bet365 ⛔
Tutaj tak sobie założyłem oglądając mecz Cajasolu z Petersburgiem w Eurocup&#39;ie, że muszę pograć na Estudiantes w weekend.
Z jednej strony kalectwo ofensywne gospodarzy, a z drugiej bogactwo strzelców w ekipie gości, gdzie została sklejona na prawdę świetna paka z Englishem, Barnesem, Kirksayem, Grangerem czy Fisherem.
No i jeszcze jeden plus gości - Vidorreta, którego bardzo szanuje i w tym sezonie na prawdę liczę, że namieszają w Play-off&#39;ach.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Bilbao- Valladolid typ 2 +14 (1,70 bet365)✅✅✅

Stawka 5/10

Tak na szybko rzucił mi się taki typ na dzisiaj, handi dość wysokie, Bilbao nie gra niesamowitej koszykówki ostatnio, tym bardziej warto zauważyć ,że we wtorek grają rewanż z Ulmem w Eurocupie, gdzie muszą odrabiać straty i wygrać kilka pkt. Tak wiec sądzę ,ze dzisiaj nie będzie ostrej gry z ich strony ,żeby za wszelką cenę wygrać duża ilością pkt. ( o ile w ogóle wygrają to spotkanie). Valladolid walczy o utrzymanie i solidne potrafi napsuć krwi zdecydowanym faworytom przed meczem i co ciekawe lepsze spotkania grają z mocniejszymi ekipami niż ze słabszymi które spokojnie są w ich zasięgu. Tak więc wydaje mi się to handi dość korzystne, bo 14 pkt. to sporo.

Gdyby wszystko tak chciało gładko wchodzić ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Caja Laboral – Real Madryt Typ 2 – 1,5 pkt (1,74 Pinnacle)✅✅✅


Mecz na szczycie ACB , buki widzą w roli faworyta Real i nie ma się co dziwić, drużyna gra bardzo dobrze, ich jedynym problem jest to ,że ze słabszym rywalem często grają aż za bardzo na dużym luzie i wynik jest na styku , jednak mimo wszystko wydaje się że spotkanie mają pod kontrolą i wyniki pokazują ,że tak jest.
Co do jutrzejszego spotkania – Zmęczenie Realu ( grali bardzo cieżkie spotkanie na Litwinie wygrane po dogrywce czyli 50 min gry) jednak poza Miroticem (35 min) i Llulem (33 min) nikt inny nie grał powyżej 30 min , tak więc taka ekipa jak Real musi być przygotowany na cały sezon zdając Sobie sprawę ,ze spotkania na wysokim poziomie rozgrywa się co 3-4 dni, tak wiec wykluczam opcje zmęczenia.
Natomiast jestem pewien, że Real będzie niesamowicie zmotywowany na to spotkanie na ternie rywala, takie spotkania ich tylko nakręcają na jeszcze lepszą grę. Odniesienie kolejnego 23 na 24 mecze zwycięstwa na pewno dodaje dodatkowej motywacji. Real potrafi grać takie spotkania i stawiam ,ze poprzeczkę postawi wysoko.
Caja
Gdyby to była Caja z końca Grudnia i Stycznia to takiego typu na pewno bym nie ruszał.
Grają w kratkę ostatnim czasem, potrafili wygrać z Barceloną na ich terenie w ostatniej kolejce co nie wątpliwie mogło zrobić wrażenie, ale mimo wszystko drużyna nie gra stabilnie.
Tym bardziej zastanawiający fakt ,że w piątkowym spotkaniu z totalnym outsiderem TOP 16 Euroligi Besiktasem , potrafili roztrwonić w 7 min 3 Q wcześnie zdobytą przewagę 20 pkt. co jest co najmniej dziwnie, drużyna która jest pewna nie dopuszcza do czegoś takiego, ostatecznie mecz wygrali.

Reasumując : Real w takich ciężkich bojach czuje się wręcz świetnie , stawiam że wygrają a to niskie handi pokryją.

W połowie 3 Q i strata 16 pkt Realu, nie było ciekawie. Jednak Real pokazał ,że to takie stary działa na nich jak bodziec do lepszej gry, w ciagu 15 min odrobili i odjechali rywali na 8 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Obradoiro CAB - Valencia Basket [74:80]
Typ: Valencia Basket ML✅✅✅
@ 1.77
Betsson
Ostatnio w ACB padają dziwne wyniki, a sam Real już nie jest takim faworytem do mistrzostwa. Choć ekipa ze stolicy wygrywa to ostatnio gra ze skutecznością grajków podwórkowych. W dzisiejszym spotkaniu hiszpańskiej ACB zagrają teoretycznie dwaj pretendenci do gry w fazie play-off Obradoiro CAB (9) i Pamesa Valencia (6). Drużyna z Valenci gra w ostatnim czasie bardzo skutecznie i rzekłbym nawet, że jeśli awansuje do play-off może zburzyć panujące porządki. Obradoiro CAB powiedzmy szczerze, że odstaje poziomem nie tylko od Pamesy, ale i od innych drużyn z czołowej ósemki. Nie mniej to samo Obradoiro CAB ma taki sam bilans jak żałośnie grająca Malaga. Sam fakt pokonania przez tą zbieraninę Realu Madryt pozostawię bez komentarza. Obradoiro CAB w tym sezonie swoje zrobiło - utrzymało się. Valencia gra o dobrą pozycję wyjściową przed PO. Boję się tylko, że trener Pamesy wyżej postawi występ w Eurocup i za bardzo oszczędzi skład. Liczę jednak, że awans do czołowej ósemki ACB jest dla Pamesy równie ważny.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli chodzi o ACB to mysle jutro nad triplem
Barca-Saragossa 1
Niby tylko 2pkt roznicy w tabeli jednak roznica w potencjale ogromna, Barca pewnie chce przypilnować 3miejsca, zeby ew. z Realem spotkac sie dopiero w finale.Chyba juz Katalonczycy sobie dali spokoj w tym sezonie z wykręcaniem niespodzianek
Malaga-Fuenlabrada (jakis hc dla Malagi)
No cóż Unicaja to dziwna ekipa jednak ostatnio 5 winów z rzędu z czego wiekszosc z bardzo dobrymi ekipami. Typowanie tej druzyny to loteria, Malaga gra dziwnymi zrywami i w czasie jednego meczu i po kilka całych spotkan, jednak tutaj msuza walczyc o wejscie do ósemki a i do 5 miejsca tylko 4pkt straty, w takich emczach nie moga gubic pkt i pewnie je wygrywac
Na podbitke mysle jeszcze o Gran Canarii
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Caja Laboral - San Sebastian
Maciej Lampe under 13,5 @ 1,85 - Milenium
Wynalazłem w dzisiejszej ofercie pewniaka. Gospodarze w barwach, których występuje Polak grają dziś w przeciętnym zespołem walczącym o utrzymanie. W przyszłym tygodniu mają przed sobą dużo ważniejszy mecz w Eurolidze na wyjeździe z Chimki. Uważam, że trener Tabak da odpocząć swoim najlepszym graczom. A Maciek jest jednym z liderów. Nie przewiduję, by spędził wiele minut na parkiecie. A tym samym nie rzuci 14 punktów.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka -HISZPANIA: ACB
Spotkanie:Estudiantes -Manresa
Typ:2
Kurs:5.50
Godz:18:30
Buk:Betclic
Oglądałem kilka tygodni temu mecz Estudiantes z Valladolid u siebie ,goście wygrali a gospodarze wyglądali mizernie.Teraz podejmują ostatnią w tabeli Manrese (5zwycięstw-21porażek) kurs na zwycięstwo gości jest bardzo duży .Powodem tego jest pewnie to,że Estudiantes przystępuje do tego meczu po serii 5 porażek z rzędu kurs około 1.15 jest według mnie za niski na zespół ,który potrafi doznawać kompromitujących porażek.Manresa jest jednąz najbardziej pechowych drużyn w lidze mieli dużo pecha porażki po dogrywkach ,w ostatnich sekundach i dużo kontuzji w tym sezonie.Według mnie nie sa najgorszą drużyną w lidze w ostatniej kolejce potrafili pokonać u siebie Bilbao finalistę Eurocapu ,więc dzisiaj powinni być pewni siebie i mieć wiarę w zwycięstwo.Zakład dla ryzykantów więc nie będe się wstydzić jak nie wejdzie,Manresa może wysoko przegrać ,a z drugiej strony można dużo zarobić jak wygrają według mnie warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom