>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Zopp +1,5 seta @2,5
Boulter +1,5 seta @1,6
Trungelliti +1,5 seta @1,6
Giron +1,5 seta @1,7
Ako: 10,9
Bezpieczniejsze ako do typow które wcześniej podalem.
Start za chwilę
Boulter juz Ci kładzie to ako . ja pograłem na nią handi gemowa ale cos jeej sie odechiało grac po 2 gemach
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 18:30 hokej GKS Katowice vs Unia Oświęcim typ: over 1,5 bramki w każdej tercji kurs: 4 (Melbet) liczę na sporo bramek, 7 mecz także wszystko się tutaj wyjaśni.
GKS Katowice over 4,5 bramki kurs: 1,93 (Melbet) po 2 tercji jest 3:1, ale GKS powinien zdecydowanie wyżej prowadzić. Sporo sytuacji zmarnowanych, a Unia cały czas w osłabieniu gra. Do tego teraz muszą rzucić wszystko na jedną szalę bo zostało im 20minut i odpadają, więc powinno się zrobić sporo miejsca do kontrataku. Unia na pewno jeszcze bardziej się odkryje.
I dupa ostatnia tercja na 0:0 nawet pomimo ściągnięcia bramkarza ehh ⛔ i ⛔
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Real - Ajax - Real win
⚽ Borussia - Tottenham - BTS
ako @2.65 fortuna
Real dwie porażki z Barcą u siebie, teraz kolejny mecz w domu, tutaj będą białe chusteczki jak nie wygrają, po raz trzeci nie mogą tego zrobić. W Dortmundzie gospodarze muszą gonić zaliczkę gości więc goli będzie sporo a Totki włożą jedną i pogrzebią pewnie nadzieje. Dla mnie miłe ako.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Unibet na live ma player spiecials: i widnieją tam strzały zawodników, jeden rzucił mi się w oczy, wygląda jak 100%
Tadić ponda 0.5 strzału na bramke @1.5 (porównując z innymi zawodnikami w tej zakładce, nie chodzi o celne) a gość w LM oddaje łącznie 2.2 strzały na mecz. Dziś teoretycznie powinien nawet ze 3 oddać skoro gonić musza. Nie rozumiem jak mogli coś takiego wystawić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom