>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja, 2 liga
Godzina: 17
Spotkanie: Spisske- Malzenice
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.75
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/słowacja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157287/#post-7264811
Bukmacher: Betclic
Analiza: Mamy do czynienia z dwoma drużynami które czasami zapominają o defensywie. Ich mecze często kończą się dwoma i więcej strzelonymi bramkami. Faworyta w tym starciu tez nie ma - wierzę że będzie to starcie bardzo wyrównane. Wiele wskazuje również na over.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:20
Spotkanie: Szwecja - USA
Typ: każda drużyna otrzyma 4 lub więcej 2-minutowych kar
Kurs:
4,6
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: Analiza:

Na dziś troszkę zaskakujący typ jak na mnie bo w sumie żaden ze mnie znawca hokeja i na pewno tutaj na forum jest kilku dużo bardziej ogarniętych Panów od hokeja i zawsze mile widziane są jakieś komentarze ale uważam, że warto wejść w to - można wejść o 1 karę mniej także po fajnym kursie, bo dają 2,2 na co najmniej po 3 lub więcej kar 2-minutowych.
Oczywiście spotkanie hitowy dnia pierwszego na MŚ w sumie oba spotkania wieczorne to hity jednak to USA i Szwecja należą do grona GŁÓWNYCH faworytów do wygrania całej imprezy.
Przyjrzałem się kilku spotkaniom wstecz między obiema drużynami a dokładniej dwóm ostatnich ponieważ grali ze sobą rok i 2 lata temu na MŚ.
W ostatnich ich meczu padł remis 3:3, mecz również był grupowy i widać, że tam było bardzo dużo ostrej gry. Szwecja aż 7 kar 2-minutowych natomiast USA 4 kary 2minutowe oraz 1 kara 5+10 (swoją drogą ciekawe czy ona również się wlicza w zakład ale uważam, że tak - kara to kara).
2 lata temu również oglądaliśmy remis tyle, że 2:2, mecz również był meczem grupowym i obie drużyny dostały po 3 kary 2-minutowe.
W ostatnim meczu towarzyskim, w sumie USA z tego co widzę to rozegrali tylko 1 mecz sparingowy ze Słowacją wygranym wysoko bo aż 6:2 ale w tym meczu również dostali 3 kary 2-minutowe.

Dziś odbyły się już 2 spotkania Słowacja vs Niemcy i było aż 10 kar 2-minutowych 6-4. Szwajcaria vs Norwegia i tutaj było 6 kar 2-minutowych 3-3 to tak bardziej w roli ciekawostki.

Widać więc, że linia o 1 po kursie 2,2 wydaje się bardzo realna ale ja spróbuję zagrać tę wyższą linię.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom