>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności itp.

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Wracajac do tego punktu 10 to jest napisane ze 4 pierwsze miejsca w grupach, czyli teraz jak sa grupy 4-osobowe zamiast 6- osobowych to i tak kazdy wchodzi do dalszej fazy?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Drobne niedopatrzenie z regulaminem. Oficjalnie wychodzi po dwie osoby z grupy, zostaje 16 i system pucharowy do 2 wygranych. Finał do 3 zwycięstw ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupy F i B podliczone do 5. kolejki włącznie. W razie błędów pisać.
Tabelę postaram się zrobić do końca dnia, aczkolwiek nie obiecuję, dzisiaj mam sporo na głowie.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f468/grupa-h-115977.html#post4963971
Jeśli typy były z uwzględnieniem dogrywek, to jest ok, a jeśli nie, to jest błąd w podliczeniu, bo mecz Plzen - Karlovy Vary zakończył się po dogrywce.
Rywal nie dopisał ani 60&#39; ani ML, więc mi ciężko tak z boku stwierdzić po kursach.
@ Kido | 1,6 była z dogrywką, sam stawiałem ten mecz to pamiętam, więc typ rozliczony na plus
Niestety sprawdziłem i nie był z dogrywką.
Jeśli wejdziesz sobie na WilliamHill w wyniki i wbijesz ten mecz, to pojawia się wynik x po kursie 4,33, a także Karolve Vary lub remis po 2,20.
Jak później sobie zobaczysz każdy inny mecz, który jest z podobnymi kursami w ofercie, jasno wynika, że ten mecz był na 60 minut (np.na mecz Nowosybirsk ₋ Lada Togliatti są kursy 1 (60 min) - 1,50, x - 4,40 i x2 - 2,50. Tak samo było tu: 1 (60 min) 1,60, x - 4,33 i x2 - 2,20) a nie z dogrywką. To samo zresztą wynika z pozycji drużyn a tabeli.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
I kolejny dowód, który jednoznacznie wskazuje rozstrzygnięcie - wystarczy wejść w wynik spotkania HC Pardubice ₋ Slavia Praha 1 1,6, które mój rywal też trafił i jest na WilliamHill jasno napisane: Zakłady po 60 minutach HC Pardubice (1.60).
Świadczy to o tym, że wszystkie typy były oddane na 60 minut, tylko nie zostało to dopisane.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
W takim razie ja się pomyliłem. Spojrzałem w inny mecz, który również ja stawiałem po @ 1,60 i za szybko przeczytałem &#39;&#39;twoja skargę&#39;&#39; i dlatego tak omyłkowo napisałem. Będzie poprawione.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
I kolejny dowód, który jednoznacznie wskazuje rozstrzygnięcie - wystarczy wejść w wynik spotkania HC Pardubice ₋ Slavia Praha 1 1,6, które mój rywal też trafił i jest na WilliamHill jasno napisane: Zakłady po 60 minutach HC Pardubice (1.60).
Świadczy to o tym, że wszystkie typy były oddane na 60 minut, tylko nie zostało to dopisane.
Zapisz sie do organizowania konkursow bo na 5 kolejek w 3 kolejkach zglaszasz pretensje, jak u Ciebie rozliczyli zgodnie z regulaminiem ktory jest widoczny na stronie to sie klociles i probowales obrazac jednego z podliczajacych. To jest tylko zabawa, w sporcie tez sie zdarzaja pomylki i nikt tak tego nie przezywa. Mi tam nie zalezy na tych zwyciestwach, dlatego sie nie klocilem jak Ci przyznali wtedy zwyzciestwo nad rywalem ale to co robisz dzien w dzien to przesada. Pozdro
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Poprawione.
@ Intelowiec, nie musisz mi pisać regułki gdzie się sprawdza wyniki bo doskonale wiem gdzie to jest. Każdy robi błędy, nie trzeba ich tak wskazywać. ;) pozdro.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
We wszystkich przypadkach, które zgłosiłem, był błąd w podliczeniu - czy to moja wina?... To co, miałem odpuścić i przegrać, bo to tylko zabawa?
Ludzie, przecież ja nie mam pretensji do nikogo - starałem się tylko wykazać błąd. A w kolejce, w której przy moim typowaniu wyniknęło nieporozumienie, też jasno się na koniec tematu wyraziłem.
Nikogo również nie obraziłem, a kiedy użyłem nieodpowiednich słów, szybko przeprosiłem, bo sam się zorientowałem, że niepotrzebne to było.
Każdemu się chyba może zdarzyć - dzięki za poprawkę, peace ????
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Do kolejnej rundy awansowali: Grupa A:
1. Assitalia
2.maer
Grupa B:
1. patos
2.pawros
Grupa C:
1. DBoniem
2.siargiej
Grupa D:
1. zwycięstwo1980
2.pietaszek89
Grupa E:
1. jasper
2.grzegorz89.89
Grupa F:
1. Valverde
2.boss6699
Grupa G:
1. JR08
2.hunter3
Grupa H:
1. Intelowiec
2.Cinek7731
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom