>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pochwal się swoim kuponem!

psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Ostatni domowy mecz Utah w tej kampanii. Mimo osłabień liczyłem na zwycięstwo z Houston które o nic nie gra i się nie zawiodłem
Screenshot_2024-04-12-05-36-26-393_com.android.chrome-edit.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2568
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Thanks for your patience, much appreciated. I have checked this for you with the relevant team and I'm afraid as the bet has been settled correctly as a loss as the player comes onto the court at any time, the bet will stand regardless of the time frame of play. If a player doesn't see any game time, then the leg would be voided. Zrzut ekranu (302).png

Carter Jr zagrał tylko 3minuty w pierwszej kwarcie .

Ten bukmacher powinien zmienić nazwę na BetNotFair
 
Otrzymane punkty reputacji: +2481
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (304).png
Pokazuję jeden przegrany , bo może być ciekawy.Zwłaszcza wynik Lebrona w tym meczu jest ciekawy 28pc , 11zb i 17!!!asyst ale najważniejsze to to że zredukował pc Williamsona do 12pc .Triple Diuble i na dodatek bardzo solidnie w obronie!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2850
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (306).png Zrzut ekranu (307).png Zrzut ekranu (308).png Zrzut ekranu (309).png
Nie ma się czym chwalić wszystkie z jednym błędem.Ale chyba ciekawe.
Hunter zaliczył 8pc , pewnie nikt nie pobije wczorajszrgo występu Kleya Thompsona ale dzisiaj Hunter 0/7 w rzutach za 3pc i co ciekawe większość z podań Dejonte Murraya i tak fatalna skuteczność oczywiście zabiła bet Murray 8+ asyst bo zaliczył 6
Trzeba zapamietać ten występ Huntera.

Co do Asebayo to lepiej było wybrać wysoką linię pc i under , ale to trochę jak brydzu po rozdaniu/meczu zawsze wszyscy mądrzy:)
Zrzut ekranu (310).png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (315).png
3 tenisowe dogi hm suki można powiedzieć :) Rybka , Kostyuk i Linnette na jednym kuponie i oczywiście stawkę schrzaniłem;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Pierwszy raz zainteresowałem się Maxizyskiem i z sukcesem :) Szkoda, że jest ograniczenie co do wysokości wygranej bo człowiek pewnie inaczej by pograł.

1713647508091.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2922
Do góry Bottom