>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Plus Liga 2023/2024

A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: Projekt Warszawa
Kurs: 1.50
Bukmacher: Lvbet

Wczoraj siatkówka siadła ledwo, ledwo to dzisiaj też coś spróbujemy z tej dziedziny. Faworytem spotkania na papierze jest oczywiście Warszawa, ale teraz pod koniec rundy przed play-off to różnie cuda mogą się dziać. Warszawa walczy już tylko o lepsze rozstawienie pomiędzy 2 a 3 miejscem, do pierwszego niby 7 punktów straty i jeden mecz mniej obecnie. ZAKSA walczy o wejście do ćwierćfinałów, a więc mają lepszą motywację do grania. Pójdę jednak w stronę Warszawy, która u siebie przez cały sezon przegrała tylko 1 mecz. Co prawda bezpośrednie mecze pokazuje że ZAKSA łapie zawsze co najmniej 1 seta w spotkaniach bezpośrednich, ale zaryzykuję i pójdę w czyste zwycięstwo Warszawy. Mam nadzieję że nie zrobią tej przykrości swoim kibicom i nie przegrają tego meczu u siebie.
Nie warto. Zaksa w full składzie. Projekt z brakami
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Zaksa 2.75
Kurs tutaj wywindowal zdecydowanie za wysoko. Zaksa oczywiscie w ostatnim czasie wyniki dramatyczne ale jednak jezeli graja w pierwszym skladzie to skladowo jednak jest to polka wyzej.
Poza tym nie maja latwej sytuacji w tabeli i musza wygrywac aby dostac sie do play off . Na pewno nie uwazam by dawac tutaj taka dysproporcje w kierunku Warszawy
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
tak zaksa to zaprogramowane roboty a nie ludzie i jak beda grac "w podstawowym skladzie" to magicznie z dnia na dzien wszystko bedzie funkcjonowac tak samo jak wygrywali w tym samym skladzie chocby lige mistrzów xD ludzie czy wy jestescie ludzmi? nie wiem chyba nie. wiecie jak dzialaja ludzie? juz nawet nie bede mowic o sporcie o budowaniu formy/samopoczucia/mentalu/kolektywu/zgrania itd itp?
 
G 4,1K

grubaryba

Użytkownik
Zaksa jest na musiku już od...dobrych trzech miesiecy...najpierw musik top 6 zeby grac w pp , później musik żeby nie było baraży w lm, pozniej musik żeby nie odpasc z lm, teraz musik zeby być w po plusligi.
W tym sezonie w kontekscie zaksy to się więcej mówi/pisze o aspektach pozasportowych - jak ten musik za nimi idzie juz od dłuzszego czasu to moze niech wezma się za reklamę jakiegoś MUSU np . owocowego .....
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
L 3,6K

luis11

Użytkownik
Warszawa - ZAKSA over 179.5pkt @1.85 sts

Dużo już o tym meczu zostało napisane wyżej, zgadzam się w zupełności, że ZAKSA jest na tym "musie" od dobrych dwóch miesięcy co najmniej, a wychodzi jak wychodzi, dlatego moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz to over punktowy. Spodziewałem się linii wyższej o 4/5 pkt, patrząc statystycznie w ostatnich 10 meczach między Projektem, a ZAKSA ta linią była pokrywana aż 8 razy i uważam, że dzisiaj po raz kolejny zostanie pokryta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
M 3,2K

Mendieta1992

Użytkownik
Fajny mecz ogólnie , ale cięzki do wytypowania , myśle że warto jakiś over tu zagrać , wiem że kurs słabszy jak na zakse , ale wydaje mi się że tu mogą być wyrównane sety.
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Projekt - ZAKSA

Bołądź więcej pkt niż Kaczmarek @1,65 Betclic

Przed sezonem mówilibyśmy o tym meczu jako absolutnym hicie Plusligi. Jednak do końca tak nie jest, ponieważ ZAKSA od dawna cieniuje. W tej chwili zajmuje dopiero 9. miejsce i coraz bardziej musi obawiać się o awans do play-off. Projekt natomiast gra swoje. Zajmuje wysokie 3. miejsce, drużyna ma mało wpadek. U siebie stołeczny zespół przegrał tylko raz, z Resovią.

Ja tutaj skupię się na atakujących obu ekip: Bołądziu i Kaczmarku. Obaj to reprezentanci Polski. Nie ma co ukrywać, zdecydowanie lepszy sezon ma Bołądź. On bardzo rzadko zawodzi. Jest jednym z najlepiej punktujących w lidze. Ostatnio zdobywał 16 pkt ze Skrą, 13 z Jastrzębskim czy aż 31 z Zawierciem. Firlej kieruje do niego sporo piłek.

Kaczmarek natomiast w tym sezonie więcej nie grał niż grał. Niedawno pauzował ponad miesiąc. Oficjalnie mówi się o depresji, nieoficjalnie powody są inne. Fakty są takie jednak, że Łukasz mocno schudł i to nie jest ten sam zawodnik co wcześniej. Ostatnio z Treflem zdobył 14 pkt grając na słabej skuteczności. Dziś pewnie wyjdzie w pierwszym składzie, ale z blokiem Projektu łatwo mu nie będzie.

Dla porównania na innych bukmacherach na Bołądzia mamy linie 20,5, a na Kaczmarka 16,5, więc róznica jest spora.
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Warszawa - ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kurs @2.70 Superbet
Można rzec mecz o wszystko.
Warszawa od początku sezonu bez Pita i Lisinaca, teraz wypadł Semeniuk. Zagrają środkiem Wrona-Kowalczyk. To niesamowite osłabienie. Moim zdaniem WAWA będzie pikować w dół. ZAKSA w od pewnego czasu w spokojnym treningu. Do składu wrócił zarówno Śliwka jak i Szymański. Daje to rotację na przyjęciu gdzie mamy jeszcze Bednorza i Chitigoi. Kaczmarek ze swoimi problemami, ale w regularnym treningu od ponad dwóch tygodni. W poprzednim meczach nie wyglądał źle. Na środku Paszycki, który znajduje się w znakomitej formie. Do tego doświadczony Smith, który w meczach o najwyższe stawki zawsze wyróżniał się na plus. Warszawa zdecydowanie nie ma takiej siły rażenia. Ich znakomita gra była zwieńczona wygraniem pucharu challenge. Od tej pory pikują w dół.
Uważam, że ZAKSA pokaże dziś mentalność mistrzów. Są w pełnym składzie i spodziewam się dominacji od początku meczu🏐



e. ZAKSA po miesiącach w pełnej obsadzie
Kaczmarek- Janusz-Sliwka, Bednorz-Smith, Paszycki- Shoji
Wszystkie ręce na pokład


e. ZAKSA 2:0 w Superbet =
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
L 3,6K

luis11

Użytkownik
ZAKSA Top 3 @3.75 fortuna
ZAKSA Top 8 @1.75 fortuna

Baaaardzo fajne kursy na awans Kędzierzyna do fazy Play Off, jak i na medal w tym sezonie. Kędzierzyn ten sezon ma fatalny, plaga kontuzji, ale na ich szczęście, wszystko zaczyna się normować na sam koniec i jest jeszcze bardzo duża szansa na uratowanie tego sezonu. ZAKSA w końcu jest w pełnym składzie, mimo tego, że trenowali w pełnym składzie bardzo krótko to w Warszawie przez pierwsze dwa sety wyglądali kapitalnie, pełna dominacja, dopiero jak wkradło się zmęczenie (siatkarzy zaczęły łapać skurcze), to Warszawa doszła do głosu i mecz się wyrównał. Teraz mecz z Suwalkami u siebie, więc tu będą obowiązkowe 3pkt, a potem robi się już ciekawie, bo najpierw Zakse czeka wyjazd na Zawiercie, a w ostatniej kolejce wyjazd na Jastrzębski. Kędzierzyn w pełnym składzie będzie faworytem w tych meczach, tym bardziej że teraz im dłużej będą trenować w pełnym składzie to ta forma będzie rosnąć. Poza tym można tu jeszcze rozpatrzeć jedną kwestię, mianowicie przed ostatnią kolejką prawdopodobnie Jastrzębski będzie miał zapewnione pierwsze miejsce i uważam, że jeśli będzie tylko cień ryzyka, że wygrywając mecz z ZAKSA spowodują, że zajmą oni 8 miejsce i trafią na nich w ćwierćfinale to ten mecz po prostu odpuszczą, bo dla każdej drużyny w PlusLidze gra w ćwierćfinale z ZAKSA to będzie najgorsze z możliwych rozwiązań. Bezpośredni przeciwnicy Kędzierzyna do awansu to Olsztyn ( kolejno mecze z: Gdańsk, Warszawa, Suwałki), Nysa (Warszawa, Suwałki, Zawiercie), czyli jak widzimy łatwych meczy też nie mają i w komplet punktów nie wierzę, a wystarczy, że ZAKSA przeskoczy tylko jedną z nich.
Podsumowując ZAKSA w końcu w pełnym składzie, z Warszawą już naprawdę to fajnie wyglądało, przede wszystkim gra Śliwki będzie tu miała kolosalne znaczenie dla Kędzierzynian, a widać już było, że Olek jest w dobrej formie, a trenuje na razie bardzo krótko. Jak nie przytrafia się kolejne kontuzje, tylko będą spokojnie trenować i grać w pełnym składzie to uważam, że każdy przeciwnik w fazie Play off będzie miał baaaardzo ciężką przeprawę z Kędzierzynem i ich medal jest bardzo możliwy, a może nawet coś więcej. Jak pisałem wyżej kurs na medal dla Zaksy prawie 4 i naprawdę żal tego nie zagrać, znając potencjał tego zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ZAKSA Top 3 @3.75 fortuna
ZAKSA Top 8 @1.75 fortuna

Baaaardzo fajne kursy na awans Kędzierzyna do fazy Play Off, jak i na medal w tym sezonie. Kędzierzyn ten sezon ma fatalny, plaga kontuzji, ale na ich szczęście, wszystko zaczyna się normować na sam koniec i jest jeszcze bardzo duża szansa na uratowanie tego sezonu. ZAKSA w końcu jest w pełnym składzie, mimo tego, że trenowali w pełnym składzie bardzo krótko to w Warszawie przez pierwsze dwa sety wyglądali kapitalnie, pełna dominacja, dopiero jak wkradło się zmęczenie (siatkarzy zaczęły łapać skurcze), to Warszawa doszła do głosu i mecz się wyrównał. Teraz mecz z Suwalkami u siebie, więc tu będą obowiązkowe 3pkt, a potem robi się już ciekawie, bo najpierw Zakse czeka wyjazd na Zawiercie, a w ostatniej kolejce wyjazd na Jastrzębski. Kędzierzyn w pełnym składzie będzie faworytem w tych meczach, tym bardziej że teraz im dłużej będą trenować w pełnym składzie to ta forma będzie rosnąć. Poza tym można tu jeszcze rozpatrzeć jedną kwestię, mianowicie przed ostatnią kolejką prawdopodobnie Jastrzębski będzie miał zapewnione pierwsze miejsce i uważam, że jeśli będzie tylko cień ryzyka, że wygrywając mecz z ZAKSA spowodują, że zajmą oni 8 miejsce i trafią na nich w ćwierćfinale to ten mecz po prostu odpuszczą, bo dla każdej drużyny w PlusLidze gra w ćwierćfinale z ZAKSA to będzie najgorsze z możliwych rozwiązań. Bezpośredni przeciwnicy Kędzierzyna do awansu to Olsztyn ( kolejno mecze z: Gdańsk, Warszawa, Suwałki), Nysa (Warszawa, Suwałki, Zawiercie), czyli jak widzimy łatwych meczy też nie mają i w komplet punktów nie wierzę, a wystarczy, że ZAKSA przeskoczy tylko jedną z nich.
Podsumowując ZAKSA w końcu w pełnym składzie, z Warszawą już naprawdę to fajnie wyglądało, przede wszystkim gra Śliwki będzie tu miała kolosalne znaczenie dla Kędzierzynian, a widać już było, że Olek jest w dobrej formie, a trenuje na razie bardzo krótko. Jak nie przytrafia się kolejne kontuzje, tylko będą spokojnie trenować i grać w pełnym składzie to uważam, że każdy przeciwnik w fazie Play off będzie miał baaaardzo ciężką przeprawę z Kędzierzynem i ich medal jest bardzo możliwy, a może nawet coś więcej. Jak pisałem wyżej kurs na medal dla Zaksy prawie 4 i naprawdę żal tego nie zagrać, znając potencjał tego zespołu.
Z tym, że ZAKSA będzie faworytem w Zawierciu i Jastrzębiu to poleciałeś 😄 Myślę, że te ekipy tym bardziej zagrają full składem, żeby wyrzucić groźnego rywala z play-off. Co do Śliwki tak, wrócił w dobrej formie. Ale Kaczmarek mocno cieniuje. Moim zdaniem ZAKSA zdobędzie 3-4 pkt do końca sezonu i inne ekipy są w lepszej sytuacji.
 
L 3,6K

luis11

Użytkownik
Z tym, że ZAKSA będzie faworytem w Zawierciu i Jastrzębiu to poleciałeś 😄 Myślę, że te ekipy tym bardziej zagrają full składem, żeby wyrzucić groźnego rywala z play-off. Co do Śliwki tak, wrócił w dobrej formie. Ale Kaczmarek mocno cieniuje. Moim zdaniem ZAKSA zdobędzie 3-4 pkt do końca sezonu i inne ekipy są w lepszej sytuacji.
Hmmm, ZAKSA grająca o wszystko vs zespoły z pewnym awansem przygotowujące się już fizycznie na fazę Play off - tak zdecydowanie uważam, że Kędzierzyn będzie faworytem w tych spotkaniach. Ludzie szybko zapomnieli o poprzednich trzech sezonach o potencjale Zaksy, która trzykrotnie wygrywała lm, tak, tak wiem, zaraz ktoś użyje argumentu, iż to już są "syte koty", tylko oni w tym sezonie przegrali już lm, w pucharze nawet nie zagrali, brak awansu do fazy Play off dla takich graczy to jest katastrofa i tutaj będzie już pełną mobilizacja. Ja uważam, że spokojnie awansują do fazy Play off, a potem z każdym mogą awansować dalej, a kursy na te zdarzenia moim zdaniem mocno zawyżone, nie uwzględniające potencjału tego zespołu.
A pisanie, że ZAKSA do końca sezonu zdobędzie 3-4 pkt to nawet nie chce mi się komentować, jutro zdobędą 3 z suwalkami, czyli Twoim zdaniem ugrają MAX 1 pkt w dwóch ostatnich meczach grając z drużynami, które już przygotowują się na fazę Play off i pewnie są po ciężkich treningach siłowych?
 
Ostatnia edycja:
U 39,7K

undertaker87

Użytkownik
Hmmm, ZAKSA grająca o wszystko vs zespoły z pewnym awansem przygotowujące się już fizycznie na fazę Play off - tak zdecydowanie uważam, że Kędzierzyn będzie faworytem w tych spotkaniach. Ludzie szybko zapomnieli o poprzednich trzech sezonach o potencjale Zaksy, która trzykrotnie wygrywała lm, tak, tak wiem, zaraz ktoś użyje argumentu, iż to już są "syte koty", tylko oni w tym sezonie przegrali już lm, w pucharze nawet nie zagrali, brak awansu do fazy Play off dla takich graczy to jest katastrofa i tutaj będzie już pełną mobilizacja. Ja uważam, że spokojnie awansują do fazy Play off, a potem z każdym mogą awansować dalej, a kursy na te zdarzenia moim zdaniem mocno zawyżone, nie uwzględniające potencjału tego zespołu.

Na pewno jeśli dojdzie do takiego układu,.że Jastrzębie grając ostatni mecz u siebie z Zaksą przegrywając trafi na nich to wyjdą rezerwami bo Zaksa będzie lepszym rywalem niż Nysa lub Olsztyn xd No chyba, że taka bieda w Jastrzębiu, że szkoda im paliwa na wyjazd do Olsztyna.
 
pinio1111 133,9K

pinio1111

Użytkownik
Hmmm, ZAKSA grająca o wszystko vs zespoły z pewnym awansem przygotowujące się już fizycznie na fazę Play off - tak zdecydowanie uważam, że Kędzierzyn będzie faworytem w tych spotkaniach. Ludzie szybko zapomnieli o poprzednich trzech sezonach o potencjale Zaksy, która trzykrotnie wygrywała lm, tak, tak wiem, zaraz ktoś użyje argumentu, iż to już są "syte koty", tylko oni w tym sezonie przegrali już lm, w pucharze nawet nie zagrali, brak awansu do fazy Play off dla takich graczy to jest katastrofa i tutaj będzie już pełną mobilizacja. Ja uważam, że spokojnie awansują do fazy Play off, a potem z każdym mogą awansować dalej, a kursy na te zdarzenia moim zdaniem mocno zawyżone, nie uwzględniające potencjału tego zespołu.
A pisanie, że ZAKSA do końca sezonu zdobędzie 3-4 pkt to nawet nie chce mi się komentować, jutro zdobędą 3 z suwalkami, czyli Twoim zdaniem ugrają MAX 1 pkt w dwóch ostatnich meczach grając z drużynami, które już przygotowują się na fazę Play off i pewnie są po ciężkich treningach siłowych?
Nie no nie żartuj sobie. ZAKSA faworytem z Zawierciu i Jastrzębiu????
Przecież obie z tych drużyn mogą wpaść na Zaksę już w pierwszej rundzie play-off, więc jeśli będą miały możliwość, dzięki wygranej wyrzucenia Kędzierzyna poza TOP8 to to zrobią. Nie będzie tu odpuszczania w żadnym wypadku. Projekt też to wie i pomimo przegranych gładko dwóch pierwszych setów, zmobilizowali się i ograli Zaksę.
Ja widzę max 5pkt dla Zaksy do końca sezonu zasadniczego.
 
S 3,1K

StaszekWawrinka

Użytkownik
No chyba kluczowa ostatnia kolejka i tak jak napisał luis Jastrzębski bedzie miał prawo do kalkulowania z racji zapewnienia sobie pierwszego miejsca w tabeli. Będąc w sytuacji Jastrzębskiego grając w ostatniej kolejce z ZAKSĄ wygrywając z nimi pozbywają ich prawa do przeskoczenia w tabeli, więc albo ich wyeliminują z PO albo trafią na nich zamiast na Nyse/Olsztyn. Więc dla mnie mogąspokojnie sobie ten mecz odpuścić żeby ominąć ZAKSĘ. Tym bardziej mental bedzie po stronie ZAKSY, bo oni będą musieli walczyć, a Jastrzębski nie. Bardzo ciekawy typ od luisa. I tutaj akurat mecz ZAKSY z Jastrzębskim będzie OTWIERAĆ ostatnią kolejkę, więc tym bardziej nie bedą znane wyniki bezposrednich przeciwników ZAKSY, lecz mniej wiecej bedzie mozna antycpować ich wyniki. Bardzo dobry typ
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
widze ze masa ludzi sie najarała na te zakse i takie 3 punkty z suwalkami to dla nich oczywistosc, a o tym ze te suwalki od jakos 4-5 meczy graja zdecydowanie lepiej i nawet wyniki o tym swiadcza 2-3 z zawierciem (tak wiem bez tavaresa,bienka,kwolka) i 2-3 z jw u siebie to tego sie juz nie pamieta. o tym ze zaksa kondycyjnie jest w stanie zagrac max 2,5 seta po czym kompletnie pada (widac jak sie "przykladaja" na treningach) co dobitnie pokazaly mecze z gdanskiem a z wawką juz w szczegolnosci to tez taki "szkopuł". a kondycji/wytrzymalosci to nie odbudują w pare dni, a czasu na taki trening nie ma. zreszta taki kaczmarek po "kuracji alkoholowej" doprowadzil sie do takiego stanu ze po godzinie grania ledwo sie od ziemii odrywa w ataku.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Resovia- Cuprum
Typ: 2 (+15,5)
Kurs: 1,88

Fortuna

Resovia to taki siatkarski Veszprem w Pluslidze, ekipa z niesamowitym składem ale nie potrafią tego przełożyć na wyniki. Dziś podejmują ambitny zespół z Lubina, który walczy jeszcze o pozostanie w dolnych Play- offach. Zespół gości ograł ostatnio Norwida, który potęgą nie jest ale wygrana w Olsztynie już robi wrażenie. W mojej ocenie gości stać na walkę w poszczególnych partiach a może i ugranie seta, zatem poza handicapem punktowym idę też w over 140,5 @ 1,85, który ma szanse wejść nawet przy 3 setach, a przy czterech to bez dwóch zdań.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +487
U 39,7K

undertaker87

Użytkownik
Resovia- Cuprum
Typ: 2 (+15,5)
Kurs: 1,88
Fortuna


Resovia to taki siatkarski Veszprem w Pluslidze, ekipa z niesamowitym składem ale nie potrafią tego przełożyć na wyniki. Dziś podejmują ambitny zespół z Lubina, który walczy jeszcze o pozostanie w dolnych Play- offach. Zespół gości ograł ostatnio Norwida, który potęgą nie jest ale wygrana w Olsztynie już robi wrażenie. W mojej ocenie gości stać na walkę w poszczególnych partiach a może i ugranie seta, zatem poza handicapem punktowym idę też w over 140,5 @ 1,85, który ma szanse wejść nawet przy 3 setach, a przy czterech to bez dwóch zdań.​
Veszprem jak Veszprem. Pokonają Barce -5 a za chwilę dostaną od Wisły Płock. Tak samo dzisiaj. Resovia dostała od Barkomu a teraz może być -25:)
 
Do góry Bottom