>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dołączył
10/2013
Posty
817
Miasto
brac kase, gdy stary przestal sponsorowac?
Dzięki za odp. CBS
Ja skrilla praktycznie już nie używam, więc limity ogarniam. Zresztą nigdy nie byłem rekinem i nigdy nie gralem ostro.
Tak się zastanawiam, czemu mu służyć ta pseudoweryfikacja i co jest jej przedmiotem.
Bo przecież dane osobowe są zweryfikowane, rachunki bankowe i karty również, adres także...
Więc co oni do k.... nędzy że tak powiem &quot;weryfikują&quot;
Mi to śmierdzi i to z daleka
Bo dziś zrobisz &quot;kamere&quot;, a jutro PEP Self-Declaration podeślą, a to jest praktycznie nie do przejścia.
Czemu, a szczególnie KOMU ma to służyć?
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Dołączył
07/2017
Posty
128
Dzięki za odp. CBS
Ja skrilla praktycznie już nie używam, więc limity ogarniam. Zresztą nigdy nie byłem rekinem i nigdy nie gralem ostro.
Tak się zastanawiam, czemu mu służyć ta pseudoweryfikacja i co jest jej przedmiotem.
Bo przecież dane osobowe są zweryfikowane, rachunki bankowe i karty również, adres także...
Więc co oni do k.... nędzy że tak powiem &quot;weryfikują&quot;
Mi to śmierdzi i to z daleka
Bo dziś zrobisz &quot;kamere&quot;, a jutro PEP Self-Declaration podeślą, a to jest praktycznie nie do przejścia.
Czemu, a szczególnie KOMU ma to służyć?
Niektórzy mają konta na hindusów ;)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
1351
Czy ktos podpowie czy oni w ogole odpisuja jeszcze na maile? Nie jestem w stanie zweryfikowac sie przez ta pieprzona kamerke ani apke. Wyskakuje mi 1 szablon. Zrobilem wszystkie zdjecia i wyslalem im na [email protected] . niby nie dostalem odpowiedzi zwrotnej ze nie ma takiego adresu ale tez nie odpisuja. Da sie tak zweryfikowac konto. Szlag mnie trafi zablokowali mi kupe hajsu na miesiac
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Dołączył
11/2010
Posty
54
Witam. Jak obecnie wygląda ta weryfikacja na Skrillu ? Wystarczy selfie z dowodem czy to odpala się kamerę i przystawia się dowod do głowy i odbywa się to on linę?
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Dołączył
05/2013
Posty
151
Skrill to jednak przestał być poważną firmą jaką był za czasów Moneybookers. Brak jawnego sposobu kontaktu na stronie (znaleźć maila, nie wspominając żeby mieli live chat). Maile na [email protected] często są odbijane (nie dochodzą). Wymyślili sobie dodatkową weryfikację OK mają prawo. Ale w regulaminie nic nie ma, ile może to potrwać, załączając dokumenty pisalo coś o okresie do 48h - raz że to długo, gorzej że terminu nie dotrzymują. Mam zamrożone środki i nie rozumiem dlaczego. Trzeba będzie im pojechać na profilu Facebookowym i pewnie dać sobie spokój na dłuższą metę.
Dla porównania w Revolut podobna technicznie weryfikacja trwała w moim przypadku kilkanaście minut...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dołączył
02/2016
Posty
685
Miasto
Zagraniczy Bet365
Skrill to jednak przestał być poważną firmą jaką był za czasów Moneybookers. Brak jawnego sposobu kontaktu na stronie (znaleźć maila, nie wspominając żeby mieli live chat). Maile na [email protected] często są odbijane (nie dochodzą). Wymyślili sobie dodatkową weryfikację OK mają prawo. Ale w regulaminie nic nie ma, ile może to potrwać, załączając dokumenty pisalo coś o okresie do 48h - raz że to długo, gorzej że terminu nie dotrzymują. Mam zamrożone środki i nie rozumiem dlaczego. Trzeba będzie im pojechać na profilu Facebookowym i pewnie dać sobie spokój na dłuższą metę.
Dla porównania w Revolut podobna technicznie weryfikacja trwała w moim przypadku kilkanaście minut...
Najszybciej jest zadzwonić na support całotygodniowy (USA).
Tam zawsze sprawnie i szybko rozwiązywali kwestię weryfikacji i blokowań bo na odpowiedź mailową czasami 2-3 czekałem.
 
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Dołączył
01/2016
Posty
23
Miasto
Kudowa Zdroj
Dzięki za odp. CBS
Ja skrilla praktycznie już nie używam, więc limity ogarniam. Zresztą nigdy nie byłem rekinem i nigdy nie gralem ostro.
Tak się zastanawiam, czemu mu służyć ta pseudoweryfikacja i co jest jej przedmiotem.
Bo przecież dane osobowe są zweryfikowane, rachunki bankowe i karty również, adres także...
Więc co oni do k.... nędzy że tak powiem &quot;weryfikują&quot;
Mi to śmierdzi i to z daleka
Bo dziś zrobisz &quot;kamere&quot;, a jutro PEP Self-Declaration podeślą, a to jest praktycznie nie do przejścia.
Czemu, a szczególnie KOMU ma to służyć?
A jeśli na Skrill pisze mi że przekroczono limit i pieniądze dopiero jutro to oco chôdzi ? Nie gram często.
 
H 81,1K

hagi84

Użytkownik
Dołączył
08/2006
Posty
1316
Panowie gdzie sie sprawdza limity w skrillu, ten nowy wyglad jest i nie wiem gdzie to znalezc
zweryfikowalem skrilla, maila dostalem, ze limity zwiekszone, ale nie wiem gdzie to znalezc
Dzieki
 
H 81,1K

hagi84

Użytkownik
Dołączył
08/2006
Posty
1316
to prawdziwy mail od skrilla?
nic wczesniej nie slyszalem bym cokolwiek robil, konto mam u nich ponad 10 lat zapewne i weryfikacja ok
to prawdziwy mail od skrilla?
nic wczesniej nie slyszalem bym musial robic dodatkowa weryfikacje, konto mam u nich ponad 10 lat zapewne i weryfikacja ok
 
H 81,1K

hagi84

Użytkownik
Dołączył
08/2006
Posty
1316
Ale co ma do tego nowy regulamin? Już dużo wcześniej te ich podpunkty niby wchodziły w życie.
Może znów ktoś chce wyłudzić hasła...
Na innych skrillach cisza i bez żadnych maili.
Skrillowi jak coś nie pasuje to konto blokuje i weryfikujesz po ich interwencji. Nie piszą raczej maili z datą ostateczna by konta poweryfikowac ponownie
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Dołączył
02/2015
Posty
13
Ktos dostal takiego maila od nich?
Pewnie nie masz w pełni zweryfikowanego konta - wyskakuje u góry strony Skrilla informacja o konieczności weryfikacji konta. Ja dostałem takie coś z tego powodu podejrzewam, weryfikujesz i problem z głowy. W moim przypadku nie robiłem tej weryfikacji przez tyle czasu bo nie miałem żadnych limitów. Myślę że zablokują 2 kwietnia te niezweryfikowane konta i tyle.
 
ranczo0123 480K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
10/2013
Posty
4168
To nie jest zadne wyludzanie hasla bo zdjecie doksu chca zeby wgrac na koncie skrill po zalogowaniu a nie zeby wyslac poprzez maila.