>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [5.10.2023] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.37.42.png Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.37.53.png


Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.38.13.png Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.38.34.png
Nie masz konta w Go+bet, nic straconego - załóż je wchodząc na goplusbet.pl lub klikając w baner i skorzystaj z 20 PLN bez depozytu + oferty 900 PLN na start1718x266.jpg
 
typerskoki 428,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Raków - Sturm Graz 1 @ 2,36 Fotuna

Mecz o awans do Pucharów na Wiosne. W przypadku braku wygranej Raków może zapomnieć o awansie do LE, a i do LKE będzie łatwo. Dlatego dla Rakowa jest tu absolutny mus wygranej, jeśli na wiosnę dalej chce grać w Pucharach. Raków cały czas jest w formie. W Lidzę już nadrobił stracony dystans w wakacje, kiedy to walczyli o LM i przekładali mecze lub nie traktowali ich priorytetowo. Zatem ponownie można się skupić na 100% na meczu w LE. Z Atalantą przegrali i byli wyraźnie słabsi, ale można się było tego spodziewać po spotkaniu na wyjeździe z czołową drużyną Serie A. Teraz gramy znowu na Polskiej ziemii, a i rywal zdecydowanie w zasięgu. Nie sądzę, by SturmGraz na wyjeździe wyglądał znacznie lepiej od Arisu, Karabachu czy Kopenhagi, a wszystkie te drużyny na Polskiej ziemi przegrywały lub były bliskie przegranej (Kopenhaga wcale w Sosnowcu nie była lepsza od Rakowa). Austriakom dobrze idzie w rodzimej lidze, stąd atrakcyjny kurs na Raków. ALe moim zdaniem to nie oddaje siły tej drużyny i w rzeciwistości nie są na poziomie Rakowa. Z drużyną o podobnym potencjale Austią Wiedeń Legia sobie poradziła. A jedną z kluczowych postaci Sturmu jest Polak Szymon Włodarczyk, który sezon temu dobrze się pokazał w Ekstraklasie, ale nie był to na pewno zawodnik z top10 Ekstraklasy. Zatem sądzę, że personalnie i taktycznie Raków może wyglądać lepiej, a atut własnego boiska i ambicja gry na wiosne sprawi, że Raków wygra to spotkanie.
Obstawiam 3-1.
 
maarcin14 828,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: AEK Ateny - Ajax Amsterdam
Typ: X2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, w czwartek 5 października czekają nas mecze drugiej kolejki fazy grupowej w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji Europy. Do mojej analizy wybrałem mecz z grupy B, gdzie o 18:45 zmierzą się AEK Ateny oraz Ajax Amsterdam. Moim typem jest remis bądź wygrana Ajaxu. Drugi mecz z tej grupy to spotkanie Marsylii z Brighton i również zacznie się o 18:45. W pierwszej kolejce Ajax dość niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Brighton 3:2 i aktualnie przewodzi w grupie, natomiast Ajax zremisował spotkanie z Marsylią po równie ciekawym meczu 3:3. Nie ukrywam, że jest to bardzo ciekawa grupa i wstępnie myślałem, że to AEK będzie najsłabszą ekipą w stawce. Po pierwszym meczu dalej jestem zdania, że Ajax jest dużo mocniejszym zespołem od Ajaxu, dlatego liczę na punkty Ajaxu. AEK sporo traci goli i to regularnie, ostatni raz czyste konto zachowali 13 meczy temu. AEK jest aktualnym Mistrzem Grecji, w obecnym sezonie rozegrał 6 meczy, 3 wygrał, 2 zakończyły się remisem i 1 porażką. Ajax zaczął słabo sezon, tylko jedna wygrana w 5 meczach, pozostałe to 2 remisy i 2 porażki. Sytuacja w Amsterdamie jest napięta, słabsze wyniki, problemy z kibicami, dlatego najlepszym rozwiązaniem na taką sytuację byłaby wygrana w Atenach. Ajax jest mocniejszym zespołem, gra w lepszej lidze, jest bardziej doświadczony, typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1185
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: AEK Ateny - Ajax
Bukmacher: LVBet
Typ: X2 i obie strzelą
Kurs: 2.10


AEK Ateny to bez wątpienia jedna z rewelacji tego sezonu, bo mało kto przewidywal, że ta ekipa nie tylko zakwalifikuje się do fazy grupowej Ligi Europy, ale tez wręcz otrze się o fazę grupową Ligi Mistrzów, gdzie na ostatniej prostej wyprzedziła ich ekipa Antwerp. W przypadku Ajaxu można mówić o rozczarowaniu, bo Holendrzy nie wygrali od 5 spotkań, ale w dalszym ciągu jest to ekipa z ogromnym potencjałem i prędzej czy poźniej to odpali, jak to najczęściej ma miejsce, ale trudno powiedzieć które spotkanie bedzie przełomowe. Rywalizacja w LIdze Europy wydaje się być idealnym polem do przelamania dla Holendrów. Ajax w 1. spotkaniu zremisował 3 - 3 z Marsylią bo bardzo ofensywnym spotkaniu i blisko 40 sytuacjach podbramkowych z obu stron. W przypadku AEK'u trudno spodziewać się aż takiego naporu ofensywnego jak ze strony Marsylii i niewykluczone, że to Ajax tym razem będzie mieć po swojej stronie większą inicjatywę. Myślę, że w ostatecznym rozrachunku Ajax nie przegra tego spotkania. Maly edit: widze że ktoś zajał X2, to dorzucam BTTS'a - u buka jest to dokładnie " Ajax Amsterdam or Draw And Yes "
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
AEK- Ajax
Ajax od początku sezonu zawodzi, najlepszy mecz jaki zagrali to chyba ten z Marsylią 2 tygodnie temu. AEK również nie jest jakimś potentatem na miarę Europy ale dzisiejszy Ajax to już nie ta drużyna co chociażby rok temu, odeszli:
- Tadić - filar i mózg druzyny przez ostatnie kilka lat, w ubiegłym sezonie 11 bramek
- Kudus- młoda gwiazda zespołu, 11 bramek w poprzednim sezonie
- Timber- filar defensywy (34 spotkania w sezonie 22/23)
- Alvarez- podstawowoy wymiatacz środka pola 31spotkań/3gole (22/23)
- Bassey- bardzo istotny obrońca 25 spotkań (22/23)
- Klaassen- obok Tadicia drugi filar zespołu przez ostatnie lata
Także spokojnie połowa pierwszego składu odeszła z zespołu. Na temat AEKU wiele nie wiem, a właściwie nic, natomiast jak ktoś strzela 3 bramki i ogrywa Brighton na ich terenie to totalnym ogórkiem nie jest. To nie jakieś farciarskie 1-0 i obrona Częstochowy, dlatego w obliczu dramatycznej defensywy Ajaxu mój typ:
AEK over 1,5 gola @ 1,80 Fortuna

Aris- Rangers

Tutaj spodziewam się ciekawego pojedynku, jak dla mnie zdecydowanym faworytem są goście, jednak liga cypryjska to trochę inny poziom niż piłka brytyjska. Aris solidnie zdominowany przez Spartę w pierwszym meczu, która nabiła 11 rogów przy 4 Arisu, z kolei Rangersi też poszaleli z Betisem gdzie nastukali 9 rogów przy 7 gości. Uważam że Aris jutro będzie miał ciężką przeprawę z silniejszym ze Szkocji. Moje propozycje:
Rangers win @ 1,91
over 9,5 RR @ 1,95
Rangers over 5,5 RR @ 2,04
 
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Marsylia - Brighton,
over 2,5 + BTTS @ 1.80 Superbet

BTTS @ 1.53 Unibet


Analiza:

Marsylia i Brighton to obie ekipy w ligach, które sporo strzelają bramek i sporo tracą. Dla mnie BTTS jest tutaj naturalną opcją. Minimum jakie zobaczymy to bramki strzelone przez obie ekipy. Brighton w lidze jest jedyną drużyną gdzie zawsze padały BTTS. Marsylia ma 4/7 meczów gdzie pojawił się BTTS. Według mnie ciężko ocenić kto może wygrać to spotkanie. Mecz może być nieobliczalny. Pokazała też to pierwsze kolejka kiedy Ajax vs Marsylia 3:3, a Brighton vs AEK 2:3. Mnóstwo bramek, mnóstwo sytuacji i szalone mecze. Ja to biorę, mimo że kurs tylko do taśmy/dubla. Jak to chce singla to do gry również zakład over 2,5 + BTTS.

BK Hacken - Qarabag,
Qarabag over 3,5 RR @ 1.46 Unibet
Qarabag over 4,5 RR @ 1.95 Unibet

Analiza:

Qarabag to jest drużyna, którą od dawna obserwuje w europie pod względem rożnych. Sporo ich nabijają u siebie, ale na wyjazdach też robią swoje liczby. W tamtym sezonie w 3 meczach na wyjeździe w grupie średnia 5,67 RR/mecz grając w grupie z Nantes, Freiburg, Olympiakos. Myślę, że to zespoły z ciut lepszym potencjałem niż Hacken. Qarabag w swoim pierwszym meczu wygrał z Molde 1:0 nabijając przy tym aż 9 rożnych. Hacken natomiast na wyjeździe z Bayerem Leverkusen zdołali pozwolić przeciwnikom 6 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +967
R 709,8K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: TSC Backa Topola - Olympiakos
Typ: Olympiakos
Kurs: 1.57
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W spotkaniu pierwszej rundy drużyna z Backiej Topoli prowadziła w meczu z West Ham w Londynie po bramce Stanica ale ostatecznie przegrała 1:3. Olympiakos dość niespodziewanie poniósł porażkę u siebie 2:3 z niemieckim Freiburgiem. Obydwie drużyny zatem do dzisiejszego meczu przystąpią bez punktów, stąd też jego waga w kontekście wyjścia z grupy A nabiera szczególnego znaczenia. Olympiakos w lidze grackiej zdecydowanie prowadzi z pięciopunktową przewagą i w dzisiejszym meczu chcąc odegrać jakąś znaczącą rolę w Lidze Europy musi zagrać na wysokich obrotach i to spotkanie wygrać. Gospodarze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów przegrali w dwumeczu z Bragą 1:7 i taki jest ich poziom sportowy, chociaż z pewnością ambicji i walki w tym meczu z ich strony nie zabraknie.
 
vitchenko 1,1K

vitchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: AEK - Ajax
Typ: AEK
Kurs: 2,25
Bukmacher: Superbet


Analiza:
Zastanawiałem się pomiędzy bezpieczniejszym typem BTTS jednak gram na zwycięstwo AEKu. AEK i Ajax to dwie drużyny, które znajdują się w zupełnie różnych sytuacjach. AEK jest w dobrej formie, mając tylko jedną porażkę w sześciu meczach i cztery zwycięstwa w tym okresie. Ajax z kolei przeżywa fatalny okres; w rzeczywistości jest to najgorsze miejsce, w jakim ich klub znalazł się od dziesięcioleci. Holenderski gigant nie wygrały żadnego z ostatnich pięciu meczów i mogą pochwalić się tylko dwoma zwycięstwami w ostatnich 10 meczach. W oparciu o powyższą analizę, uważam, że AEK Ateny ma większe szanse na wygraną w tym meczu. AEK jest w dobrej formie i ma silny zespół, podczas gdy Ajax przeżywa fatalny okres. Dodatkowo, AEK będzie grał u siebie, co daje im jeszcze większą przewagę. Kurs 2,25 w tym wypadku jak najbardziej atrakcyjny.
 
O 324,9K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Raków - Sturm Graz
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs:
5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...europy-5-10-2023-czwartek.169467/post-7217533

Analiza:


Jakoś tak jedyne co mi do tego meczu pasuje to kartki. Po prostu mam przeczucie, że będzie ich tutaj dużo, mimo że dzisiejszy arbiter jakiejś wybitnej średniej jeśli chodzi o kartki nie miał w poprzednim sezonie. W tym już troszkę lepiej bo pokazuje blisko 6 kartek na mecz.
Stawka spotkania jest duża dla jednych i drugich. Przegrali swoje pierwsze spotkania, a ten mecz w dużej mierze zadecyduje która z tych drużyn zajmie 3 miejsce premiowane gra w LKE .
Uważam, że Raków mimo atutu gry u siebie wcale łatwo miał nie będzie. Goście strzelają dużo bramek u skoro nie dawno potrafili strzelić 2 bramki Salzburgowi i jedna Sportingowi to myślę, że Częstochowianom też są w stanie strzelić.
Ogólnie nie wiem jak potoczy się to spotkanie, ale myślę, że wynik będzie cały czas na styku i to będzie sprzyjało faulom i kartkom. Raków u siebie jest groźny i na pewno wykreuje kilka sytuacji, przeciwnicy mogą dopuszczać się fauli żeby te ataki zażegnac . To samo w drugą stronę - kontry Austriaków i taktyczne faule Rakowa.
Nie zdziwię mnie tu też przepychanki między piłkarzami i dyskusje z arbitrem bo stawka spotkania duża. Generalnie arbiter kilka kartek powinien wyjac, a ja liczę na minimum 8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
H 91K

hasbaart

Typer
Mecze o 18:45
Dużo tego dzisiaj więc postaram się jak najkrócej...

Raków - Sturm
Rakow w pierwszym meczu przegral 2:0 w Bergamo i nie specjalnie pokazał się z dobrej strony. Sturm powalczył chociaż u siebie ze Sportingiem strzelając pierwszy gola ale finalnie przegrywając 1:2. W obu meczach mało kartek.
Raków 1żk(1:0), faule 14-7
Sturm 3żk (2:1), faule 18-10
Dziś sędziuje Azer Aghayev. Austriacy mogą pamiętać tego sędziego bo prowadził w zeszłym sezonie ich wygrany (1:0) mecz w Lidze Europy z Midtjylland- 6żk w tym 5 dla Sturmu + CZERWONA Sturm + KARNY Midtjylland (pudło). Dziś pewnie ze względu na małą ilość kartek w pierwszych meczach do złapania fajne kursy na kartki. Nie oszukujmy się, że mecze Rakowa ze Szturme to raczej będą mecze na wagę 3 miejsca i awansu do LK. Więc dziś powinna być walka
Sędzia Aghayev:
2023/24
Kwal LM 4żk
2022/23
LM - 1 mecz, 4żk
LE - 2 mecze, 10żk (6żk+cz+K, 4żk)
LK - 1 mecz, 6żk
2021/22
LE - 1 mecz, 4żk
LK - 1 mecz, 4żk + KARNY
Ostatnie mecze
Raków
Liga - 5+KARNY, 3, 4+KARNY, 4+ CZERWONA, 6, 6, 7+ KARNY, 2+ KARNY4 + KARNY,
Kwal Pucharów - 3, 3, 4, 5, 3+ KARNY, 2
Sturm
Liga - 6, 5, 9 + KARNY, 6+ CZERWONA, 1 + KARNY, 3 + CZERWONA, 4, 5+ CZERWONA
Kwal Pucharów - 0, 3+ KARNY,

Propozycje:
Raków - Sturm
Over 3,5żk - 1,42 ✅
Over 4,5żk - 1,85⛔
Raków over 1,5żk - 1,42✅
Sturm over 2,5żk - 2,10⛔
Karny - 3,20🤷‍♂️

Sporting - Atalanta
Mecze o pierwsze miejsce 🤷‍♂️ Podoba mi się głównie ze względu na sędziego.
Alejandro Hernández
2023/24
Kwal LE - 1 mecz, 9żk + KARNY
2022/23
LM - 1 mecz, 6żk + 2x CZERWONA + KARNY
LE - 2 mecze - 4żk, 5żk + KARNY
Kwal. LE 1 mecz- 2żk
Kwal. LM 1 mecz - 2żk + KARNY

Sporting - Atalanta
Karny - 3,00✅
Over 4,5żk - 1,65✅
Over 5,5żk - 2,20✅
Może live
Czerwona - 4,00🤷‍♂️

Betis - Sparta
Betis przegrany przegrana w pierwszym meczu 1:0 z Rangersami w meczu 4żk (3 Betis), natomiast Sparta u siebie 3:2 z Arisem (5żk + KARNY Aris)
Sędziuje Chorwat Duje Strukan
2023/24
Kwal LM 1 mecz - 3żk + KARNY
2022/23
LE - 2 mecze - 7żk + KARNY, 6żk + CZERWONA
LK - 2 mecze - 6żk, 8żk + CZERWONA
2021/22
LK - 1 mecz, 3żk
Kwal LK - 3 mecze - 4żk, 4żk , 10żk + KARNY
2020/21
LE - 2 mecze - 3żk, 7żk + CZERWONA
Kwal LE - 1 mecz, 7żk + KARNY
2019/20
Kwal LM - 1 mecz, 3żk + CZERWONA + KARNY
Kwal LE - 1 mecz, 9żk + CZERWONA
Więc chyba trzeba spróbować

Betis - Sparta
Over 4,5żk - 1,55✅
Over 5,5żk - 2,10✅
Karny - 2,90🤷‍♂️
Czerwona Kartka - 5,00🤷‍♂️

AEK - Ajax
AEK zadziwił i pokonał na wyjeździe Brighton 3:2 i pokazał, że może nie będzie skazany na pożarcie w grupie z Marsylia i Ajaksem. W meczu 13żk i 2 karne - sędzia Tohver z Estonii idzie do notatnika 😉
Ajax z kolei zremisowal u siebie z Marsylia 3:3 (4żk + CZERWONA Ajax w 90')
Dziś mecz w Grecji i jeśli AEK tu zdobędzie punkty to zrobi kolejny wielki krok do sukcesu w tej grupie, nie mówię jeszcze o awansie ale... Myślę, że będą tu bardzo zmotywowani, może aż za bardzo 😉 Ajaks oczywiście doświadczeniem bije na głowę Greków, ale swoje problemy też ma. Ostatnio 0:4 z Feyenoordem, 16 miejsce w lidze I problemy z kibicami...
Sędziuje Słoweniec Matej JUG
2023/24
Kwal LM - 1 mecz, 2żk
Kwal LK - 1 mecz, 4żk
2022/23
LE - 3 mecze - 3żk, 5żk + CZERWONA + KARNY, 7żk
LK - 1 mecz, 3żk
Kwal LK- 2 mecze, 5żk I 6żk

AEK - Ajax
Over 4,5żk - 1,45✅
AEK over 2,5żk 1,70✅
Może na live jak bedzie gorąco 🤔
Czerwona - 4,60🤷‍♂️

TCS - Olimpiakos
Nikogo nie dziwi porażka TCSu w West Hamie 3:1 ale przynajmniej powalczyli i strzelili bramkę. Jak to przeważnie bywa w meczach angielskich zespołów w pucjarach nie było dużo kartek (2żk). Z kolei Olimpiakos skomplikował sobie sytuację do ewentualnego awansu przegrywając u siebie 2:3 z Freiburgiem. W meczu 5żk + KARNY Freiburg.
Sędziuje francuz Bastien co normalnie dyskwalifikowałoby ten mecz z rozważań o kartkach, ale jednak sprawdziłem sobie go w pucharach. W tym sezonie w Ligue 1 w 4 meczach - 5żk, 4żk, 5żk, 8żk, a w kwalach LM - 7żk i postanowiłem sprawdzić dalej:
2022/23
LM - 1 mecz, 4żk + CZERWONA
LE - 1 mecz, 6żk + CZERWONA
LK - 3 mecze - Faza grupowa 1 mecz - 6żk + KARNY, 2 mecze play-off - 4żk I 3żk
Kwal LM ‼ Dynamo Zagrzeb- Ludogorec- 7żk + 3x CZERWONA + 3x KARNY ‼
I stwierdzilem, że może warto jednak przemyśleć... Nie wiem na ile wiary jest w Serbii chociażby na 3 miejsce ale na pewno się nie położą i nie dadzą grac Olimpiakosowi jak chcą. Z kolei grecy też pkt potrzebują.
Ostatnie mecze TCS - 4, 2, 6, 3, 5+ 2x KARNY, 7, 9, 7 + 3x KARNY
W kwalach z Braga bylo mało 2 i 3 dlatego zazwyczaj nie brałem ich pod uwagę ale patrząc na dzisiejszy mecz można coś spróbować:

TCS - Olimpiakos
Over 3,5żk - 1,47✅
Over 4,5żk - 1,95⛔
Olimpiakos over 1,5żk - 1,60✅️
Olimpiakos over 2,5żk - 2,65✅️
Karny - 2,90🤷‍♂️
Czerwona - 4,60✅️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1465
H 91K

hasbaart

Typer
Mecze o 21.00
M.Haifa - Panathinakos
Jak tylko patrzę na na ten mecz to mi się żółto przed oczami robi 😅
A tak na serio Haifa pierwszy mecz w Rennes w papę 3:0, 6 żółtych z czego 5 dla drużyny z Izraela, ostatnie miejsce i perspektywie mecze rywalami, którzy łatwiejsi raczej nie będą... Panata trochę po drugiej stronie barykady bo pierwszy wygrany 2:0 u siebie z Villareal. W meczu pokazali się z lepszej strony stworzyli sobie dużo więcej sytuacji, żółtych 5 ale a 4 dla drużyny z Hiszpanii.
Sędziuje Portugalczyk Antonio Nobre co jest raczej dobra informacja w kontekście kartek. W tym sezonie 2 mecze kwalach: LE - 3żk + CZERWONA + KARNY i w LK - 6żk. W Lidze też trzyma poziom: 4 mecze - 10żk + 2× CZERWONA + KARNY, 6żk + CZERWONA, 9żk + KARNY i 4żk. Ale trzeba przyznać że obecnie Portugalska to jakiś kartkowy mem 😅🤷‍♂️
Ale najważniejsze, że sędzia się nie wstrzymuje i jak trzeba to daje nawet na wyrost 😂
2022/23
LK - 1 mecz, 3żk + CZERWONA
Kwal LM - 1 mecz, 5żk
Kwal LK - 3 mecze - 9żk + KARNY, 7żk + 2x CZERWONA, 7żk
Chyba nie muszę dalej kontynuować... Będę próbował ruszyć coś z zestawu:

Over 4,5żk - 1,55
Over 5,5żk - 2,00
Hajfa over 2,5żk - 1,95
Panata - 1,72
Może 🤔
karny - 3,20
Czerwona - 5,00

Zastanawiam się jeszcze nad meczem Slavia - Szeriff
Slavia wygrała ostatnio z Servette na wyjeździe (7żk, 3-4) i dzisiaj podejmuje Szeryfów, którzy przegrali u siebie z Romą 1:2 (6żk + CZERWONA W 97'). 5 żółtych i czerwona dla szeryfów i dzisiaj kolejny ciężki mecz w Pradze. Sędziuje Francuz Delajod i nawet jak na sędziego francuskiego nie jest źle z kartkami i
można by spróbować:

Slavia - Szeriff
Over 3,5żk- 1,60
Over 4,5żk - 2,20
Szeriff over 2,5żk - 2,20
Może jak zaczną szaleć to na live
Czerwona - 4,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
loki123 251,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Molde - Bayer Leverkusen
Typ: Bayer Leverkusen wygra a V. Boniface minimum 2 celne strzały
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betfan
Dziś w ramach 2 kolejki Ligi Europy dojdzie do pojedynku pomiędzy Molde i Bayerem Leverkusen. Gospodarze w swojej lidze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 44 punktów mając na koncie 13 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 52-24. Molde na 10 ostatnich meczy zanotowało 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Norwegowie w swojej lidze są bezapelacyjni, ale w europejskich pucharach już im tak dobrze nie idzie, ponieważ te 3 porażki doznali z Qarabag, i 2 razy z Galatasaray. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Martin Bjornbak, i Martin Linnes, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Bayeru Leverkusen zajmuje w swojej lidze fotel lidera z dorobkiem 16 punktów mając na koncie 5 zwyciestw, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 20-6. Przyjezdni mają serię 11 kolejnych meczy bez porażki z czego 10 wygrali. Dziś w drużynie gości nie zagrają tacy zawodnicy jak Arthur,Timothy Fosu-Mensah, i Patrik Schick, którzy są kontuzjowani. Idąc dalej w stronę mojego typu to uważam, że Boniface spokojnie odda przynajmniej 2 celne strzały, ponieważ jest on głównym napastnikiem gości, który w Bundeslidze ma 6 strzelonych bramek i 2 asysty w 7 meczach. Patrząc na dyspozycję obu ekip i fakt, że Bundesliga jest silniejszą ligą i goście są faworytem, którzy będą prowadzić grę i przeważać i na pewno odda kilka celnych strzałów, a że Boniface jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem to mój typ spokojnie wejdzie.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool-Royal Union SG

Dziś o 21:00 na Anfield Road miejscowy (ostatnio okradziony z punktów) Liverpool zmierzy się z Belgijskim Royal SG. Ci, którzy śledzą moje posty wiedzą, że jestem fanem drużyny gospodarzy i oglądam każde ich spotkanie. Nie ukrywam, że spoglądając na dzisiejszy kursy jestem trochę zszokowany jak dużo bukmacherzy płacą za zakład "obie drużyny strzelą gola". Bukmacherzy wystawili tutaj kurs 1.85, który w moim odczuciu jest ogromny, ponieważ o gola LFC chyba nikt się nie martwi, prawda? A czy "The Reds" mają w tym sezonie szczelną defensywę? Może pierw skupmy się na awizowanych składach.

Probable Lineup (4-3-3): Kelleher; Alexander-Arnold, Konate, Gomez, Tsimikas; Jones, Gravenberch, Bajcetic; Doak, Nunez, Jota

Probable Lineup (3-4-3): Moris; Mac Allister, Burgess, Leysen; Castro-Montes, Vanhoutte, Sadiki, Lapoussin; Amani, Nilsson, Puertas

Skład podopiecznych Kloppa to drugi garnitur + zawodnicy wracający po kontuzjach (TAA, Bajcetić) oraz Ci, którzy przez czerwone kartki nie będą mogli zagrać na krajowym podwórku jak Jota czy Jones. Do tego kilka powiewów świeżości i eksperymentalna obrona. Drugi garnitur grał w tym sezonie dwukrotnie w rozgrywkach pucharowych i w każdych tych spotkań tracił gola na samym początku spotkania. Goście również są drużyną, która gra ofensywną piłkę i na ligowych boiskach strzela 2 gole na mecz oraz 1.5 gola na mecz (na wyjeździe). Uważam, że to będzie kolejne spotkanie z typu "podpuścić i skasować" i gospodarze wygrają je po trudniejszym początku spotkania.

Obie strzelą - 1.85/forbet
Darwin Nunez strzeli gola - 1.81/forbet
 
S 596

samanta_d

Użytkownik
Liverpool-Royal Union SG

Dziś o 21:00 na Anfield Road miejscowy (ostatnio okradziony z punktów) Liverpool zmierzy się z Belgijskim Royal SG. Ci, którzy śledzą moje posty wiedzą, że jestem fanem drużyny gospodarzy i oglądam każde ich spotkanie. Nie ukrywam, że spoglądając na dzisiejszy kursy jestem trochę zszokowany jak dużo bukmacherzy płacą za zakład "obie drużyny strzelą gola". Bukmacherzy wystawili tutaj kurs 1.85, który w moim odczuciu jest ogromny, ponieważ o gola LFC chyba nikt się nie martwi, prawda? A czy "The Reds" mają w tym sezonie szczelną defensywę? Może pierw skupmy się na awizowanych składach.

Probable Lineup (4-3-3): Kelleher; Alexander-Arnold, Konate, Gomez, Tsimikas; Jones, Gravenberch, Bajcetic; Doak, Nunez, Jota

Probable Lineup (3-4-3): Moris; Mac Allister, Burgess, Leysen; Castro-Montes, Vanhoutte, Sadiki, Lapoussin; Amani, Nilsson, Puertas

Skład podopiecznych Kloppa to drugi garnitur + zawodnicy wracający po kontuzjach (TAA, Bajcetić) oraz Ci, którzy przez czerwone kartki nie będą mogli zagrać na krajowym podwórku jak Jota czy Jones. Do tego kilka powiewów świeżości i eksperymentalna obrona. Drugi garnitur grał w tym sezonie dwukrotnie w rozgrywkach pucharowych i w każdych tych spotkań tracił gola na samym początku spotkania. Goście również są drużyną, która gra ofensywną piłkę i na ligowych boiskach strzela 2 gole na mecz oraz 1.5 gola na mecz (na wyjeździe). Uważam, że to będzie kolejne spotkanie z typu "podpuścić i skasować" i gospodarze wygrają je po trudniejszym początku spotkania.

Obie strzelą - 1.85/forbet
Darwin Nunez strzeli gola - 1.81/forbet
Mecz Liverpoolu z Royal Union SG na Anfield Road z pewnością dostarczy wielu emocji. Pomimo ostatnich niepowodzeń Liverpoolu, jego skuteczność w ataku pozostaje niezaprzeczalna. I tak, kurs 1,85 na zdobycie bramki przez obie drużyny wydaje się zaskakujący, a nawet dziwny, biorąc pod uwagę potencjał strzelecki Liverpoolu.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mac. Haifa - Panathinaikos
Typ: 2 połowa over 3,5 kartki
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna


Hej, dzis o godzinie 21 odbedzie sie mecz w LE pomiedzy Mac. Haifa, a greckim Panathinaikosem. Moim typem są kartki w 2 polowie meczu. W ostatnim meczu sama druzyna z Haify pokryla by ten handicap. Mecze pomiedzy izrealskim, a greckimi druzynami zawsze sa zaciete, nikt nie odklada nogi. Scenariusz jaki by nie byl zwiastuje kartki w 2 polowie. Gospodarze po pierwszy meczu bez punktu, z bilansem 0-3, a grecy z wygrana w domu nad Villarealem. Scenariuszu na mecz nikt nie przewidzi, ale gdyby Maccabi strzelilo pierwsi bramke, grecy moga sie podpalic i zagrac ostrzej. W momencie gdy grecy bedą prowadzic, to druzyna izraelska pokazala, jak zdobyc 5 zoltych kartek, gdy mecz sie nie uklada i przegrywaja, w samej drugiej polowie zdobyli w 5 kartek w ostatnim meczu grupowym. Chcialem podac typ na win greków po kursie 3,0, tez dobra opcja, ale ide w kartki. Przy remisie, izrealczycy beda atakowac, bo remis w domu nie wiele im da. Grecy moga przerywac grozne ataki faulami, mowie wg mnie jaki by scenariusz nie byl, widza mi sie kartki. Kurs ciekawy warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +967
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Roma- Servette
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,94
Bet 365
Roma (-2) @ 2,61 Pinnacle
Roma strzeli w obu połowach @ 1,97 Fortuna


Roma jak dotąd w tym sezonie zawodzi, jednak widać że Mou poważnie traktuje LE. Dziś wychodzą mocnym składem z Lukaku na czele. Goście to inna para kaloszy, słabo radzą sobie w lidze, będzie jak dla mnie spore zaskoczenie jak nie zobaczymy zwycięstwa Romy przynajmniej 2-3 bramkami.

Liverpool- Royale Union
Typ: obie drużyny strzela w tej samej połowie
Kurs: 2,05
Fortuna


4 zespół Premier League podejmuje lidera ligi belgijskiej. Goście przynajmniej w lidze dużo strzelają i bardzo dużo tracą bramek. Po 9 kolejkach bilans 18-12, także zacny. Liverpool potencjał w ofensywie ma tym bardziej że wychodzą trójką z przodu Salah, Nunez, Jota, z kolei obrona i pomoc mocno przemeblowana, nie graja od początku Van Dijk, Jones, Matip, Robertson, MacAlister, czy Szoboszlai. Spodziewam się overowego meczu, zatem kurs na bramki po obu stronach w dowolnej połowie całkiem do gry.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Raków - Sturm Graz 1 @ 2,36 Fotuna

Mecz o awans do Pucharów na Wiosne. W przypadku braku wygranej Raków może zapomnieć o awansie do LE, a i do LKE będzie łatwo. Dlatego dla Rakowa jest tu absolutny mus wygranej, jeśli na wiosnę dalej chce grać w Pucharach. Raków cały czas jest w formie. W Lidzę już nadrobił stracony dystans w wakacje, kiedy to walczyli o LM i przekładali mecze lub nie traktowali ich priorytetowo. Zatem ponownie można się skupić na 100% na meczu w LE. Z Atalantą przegrali i byli wyraźnie słabsi, ale można się było tego spodziewać po spotkaniu na wyjeździe z czołową drużyną Serie A. Teraz gramy znowu na Polskiej ziemii, a i rywal zdecydowanie w zasięgu. Nie sądzę, by SturmGraz na wyjeździe wyglądał znacznie lepiej od Arisu, Karabachu czy Kopenhagi, a wszystkie te drużyny na Polskiej ziemi przegrywały lub były bliskie przegranej (Kopenhaga wcale w Sosnowcu nie była lepsza od Rakowa). Austriakom dobrze idzie w rodzimej lidze, stąd atrakcyjny kurs na Raków. ALe moim zdaniem to nie oddaje siły tej drużyny i w rzeciwistości nie są na poziomie Rakowa. Z drużyną o podobnym potencjale Austią Wiedeń Legia sobie poradziła. A jedną z kluczowych postaci Sturmu jest Polak Szymon Włodarczyk, który sezon temu dobrze się pokazał w Ekstraklasie, ale nie był to na pewno zawodnik z top10 Ekstraklasy. Zatem sądzę, że personalnie i taktycznie Raków może wyglądać lepiej, a atut własnego boiska i ambicja gry na wiosne sprawi, że Raków wygra to spotkanie.
Obstawiam 3-1.
Ziom Ty chyba jesteś jasnowidz, faktycznie Sturm strzelił jednego gola.
 
G 21,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Raków tragedia. Niektórzy ich już w LM widzieli a pawda jest taka, że nawet Sturm Graz to za wysokie progi dla nich. Poziom Rakowa to LKE i trzeba się z tym pogodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +408
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom