>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne 2023

ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
STS to sa geniusze. Zamiast dac dopisek, ze glosowanie musi sie odbyc po prostu na tym posiedzeniu sejmu czyli w dniach 16-18 stycznia to oni dali zapisek na 16 stycznia gdzie nie ma to zadnego znaczenia czy glosowanie jest dzisiaj czy jutro i tym oto sposobem zaklady na caly rynek poszly do zwrotu zarowno te o odwolaniu Bosaka jak i te o Sienkiewiczu. Gratuluje STS dobra robota. Nastepnym razem tez dajcie zapisek na jeden konkretny dzien to znowu caly rynek bedzie szedl do zwrotu. A tak poza tym to STS po wyborach obnizyl znacznie limity na polityke. Teraz wszystko nawet grajac w punkcie stancjonarnym leci do recznego zatwierdzenia i albo robia odrzut od razu albo po zatwierdzeniu wala kurs do dolu. Tam doslownie kilkoma stowkami mozna uwalic bardzo mocno kurs.
 
G 9,3K

gabry5

Użytkownik
Posiedzenie sejmu 16.01.2024
Krzysztof Bosak zostanie odwołany ze stanowiska Wicemarszałka Sejmu NIE 1.7 STS zwrot

"Na najbliższym posiedzeniu Sejmu ma być głosowany wniosek nad odwołaniem Krzysztofa Bosaka z funkcji wicemarszałka Sejmu. Z informacji „Rzeczpospolitej” wynika, że polityk Konfederacji prawdopodobnie zachowa funkcję. Kluby parlamentarne partii rządzących nie są już tak chętne do wyrzucenia go z prezydium Sejmu. Oficjalnie decyzje jeszcze nie zapadły, ale jedynym ugrupowaniem, które przejawia determinację w pozbawieniu Bosaka funkcji wicemarszałka, jest Lewica, która złożyła wniosek o pozbawienie go stanowiska. Trzecia Droga nie jest chętna do głosowania przeciwko Bosakowi, podobnie jak część Koalicji Obywatelskiej. – Losy Bosaka zależą od odgórnej decyzji w KO. Ich głosy przesądzą o przyszłości Bosaka – mówi nam jeden z przedstawicieli prezydium Sejmu. Polityk dodaje, że „kurz po sprawie Brauna już opadał”.


Raczej PO wstrzyma się od głosu jak przy jego wyborze. Politycy PO nie będą chcieli aby w prezydium nie było przedstawiciela opozycji byłaby to kolejna pożywka polityczna dla PiS-u. Za odwołaniem na pewno bedzie Lewica i PiS, reszta koalicji wstrzyma się od głosu.

Jeszcze słowa Marszałka Hołowni.
Jako Trzecia Droga widzimy wartość w tym, by Krzysztof Bosak był w Prezydium Sejmu jako przedstawiciel opozycji — powiedział w piątek na antenie TVN24.

Faktycznie były zwroty ja już się z tym pogodziłem w poniedziałek jak zobaczyłem harmonogram prac sejmu i głosowania mają się odbyć w środę. STS zrobił dopisek, że jeżeli głosowanie 16.01 się nie odbędzie to zwrot. Dzisiaj wrzucili powtórnie ofertę i było już 1.5 na Bosaka. Oferta na Sienkiewicza i Brauna też była. Ale to fakt jak się zagra dużą stawką to zakład jest mielony i albo akceptacja albo uwalenie, a potem kurs leci na łep na szyję.
 
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Bodnar – jak twierdzi redakcja – chce przekazać możliwie szybko sprawę w ręce prezydenta. "Super Express" napisał, że najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu na biurko Andrzeja Dudy trafią akta sprawy skazanych byłych ministrów razem ze stanowiskiem Bodnara.

Przychylił się za to do prośby Pałacu Prezydenckiego, aby w tej sprawie nie występować o opinie sądów, co skróci postępowanie.

Nieoficjalnie: minister podjął decyzję w sprawie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika - Wiadomości (onet.pl)

Poniedziałek, 15 stycznia (21:55

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Adam Bodnar na antenie TVN24 przekazał, że otrzymał już akta sprawy Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, a stanowisko w sprawie ewentualnej przerwy w odbywaniu kary przez polityków PiS wyda w ciągu kilku dni. "Przekażę akta ze swoim stanowiskiem, później wszystko w rękach prezydenta" – zapowiedział Bodnar.

Bodnar otrzymał akta Kamińskiego i Wąsika. "Stanowisko w ciągu kilku dni" - RMF 24

Jeśli faktycznie Bodnar tak szybko "uwolni" się od pułapki zastawionej przez Anżeja, to wszelka zwłoka z ułaskawieniem będzie obciążała już tylko i wyłącznie Dudę. Będzie on pod dużą presją, zwłaszcza ze strony żon, którym obiecał szybkie zwolnienie ich mężów z więzienia.

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak @2,22
Ale ze stawką radzę nie szaleć, nie wiadomo jak długo będzie chciał obóz pisu politycznie rozgrywać sprawę swoich "męczenników"

Bezpieczniejszy termin 2 lutego 2024, ale kurs rzecz jasna niższy @1,75
 
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Prezydent podjął decyzję ws. M. Kamińskiego i M. Wąsika. "Żeby ich ratować"
Prezydent Andrzej Duda zapowiada ponowne ułaskawienie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. - Jeżeli może to zostać przerwane tylko i wyłącznie przez to, że ja ich ponownie po prostu ułaskawię, żeby po prostu ich ratować, to to zrobię - mówił prezydent. Nawiązując do strajków głodowych, jakie prowadzą zatrzymani politycy PiS, Andrzej Duda ocenił, że "chciałby, żeby to zostało przerwane". - Ja to zrobię, mając pełną świadomość tragizmu tej sytuacji. Również dla urzędu prezydenta Rzeczypospolitej. Z pełną świadomością - stwierdził prezydent.
Sprawa Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Prezydent podjął decyzję - Wydarzenia w INTERIA.PL

Dzisiaj Mariusz Kamiński jest w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej, prowadzi cały czas strajk głodowy. Maciej Wąsik także prowadzi strajk głodowy. Chciałbym, żeby to zostało przerwane. Jeżeli może to zostać przerwane tylko i wyłącznie przez to, że ja ich ponownie po prostu ułaskawię, żeby po prostu ich ratować, to to zrobię — powiedział Andrzej Duda.

Wybrana przez prezydenta metoda z 11 stycznia jest dużo dłuższa i wymaga przejścia całej procedury przez ministra oraz odpowiednie sądy. Teraz Andrzej Duda sugeruje zmianę swojej decyzji i chęć skorzystania z zapisów Konstytucji. Jeśli prezydent ułaskawi polityków PiS w ten sposób, to będą mogli oni od razu wyjść z więzienia.

Sprawa Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Prezydent Duda sugeruje ponowne ułaskawienie - Wiadomości (onet.pl)

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak - skoczyło do @3.15

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 2 lutego 2024

Tak - @1.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Maciej Wąsik wyszedł na wolność
Polityk PiS przebywał w zakładzie karnym w Przytułach Starych.
Mariusz Kamiński wyszedł na wolność
Polityk PiS przebywał w Areszcie Śledczym w Radomiu

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak @2,22 +++

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak - skoczyło do @3.15 +++

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 2 lutego 2024

Tak - @1.94 +++
Trochę duda namieszał tym wywiadem, ale skończyło się na zielono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1289
G 9,3K

gabry5

Użytkownik
Prezydent Duda skutecznie ułaskawi Kamińskiego i Wąsika do 21 stycznia 2024. TAK 4,6
Prezydent Duda skutecznie ułaskawi Kamińskiego i Wąsika do 28 stycznia 2024. TAK 3,15
Prezydent Duda skutecznie ułaskawi Kamińskiego i Wąsika do 4 lutego 2024. tAK 2,22
STS


Coś czuję że niedługo bedzie się znęcał PAD nad Wąsikem i Kamińskim
Dziś o 15.00 znowu przemówienie prezydenta Dudy poinformowała Kancelaria prezydenta na twiterze.
Wcześniej były u niego w pałacu prezydenckim żony zatrzymanych po co jak nie o proszenie u ułaskawienie ponowne.
A poza tym Wąsik odbywa swoją karę na oddziale szpitalnym w więzieniu ze względu na swoją głodówkę tak podały media

.
Wreszcie to sts rozliczył, ale trzeba było się upomnieć o swoje. I tak samo na betfanie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
gabry5 napisał:
Tak ten zakład mi rozliczyli. A Duda ułaskawił z artykułu 139 ponownie Wąsika i Kamińskiego.
Racja. Zawaliłem sprawę nie grając tego, chociaż było jeszcze po nieco niższym kursie. Zasugerowałem tym, że wszyscy pisali o innej procedurze ułaskawieniowej, tej z kpk. A na końcu i tak przecież wchodził art. 139 Konstytucji. Nie doczytałem. Trudno, może zdarzy się jeszcze jakieś ułaskawienie
 
G 9,3K

gabry5

Użytkownik
Racja. Zawaliłem sprawę nie grając tego, chociaż było jeszcze po nieco niższym kursie. Zasugerowałem tym, że wszyscy pisali o innej procedurze ułaskawieniowej, tej z kpk. A na końcu i tak przecież wchodził art. 139 Konstytucji. Nie doczytałem. Trudno, może zdarzy się jeszcze jakieś ułaskawienie
Tak było jak piszesz. Buk zawinił wystawiając tak przeszacowany kurs, ale na Betfanie i tak nie można zagrać z polityki czy rozrywki za więcej niż 100 zł
A tu piszą o tym ułaskawieniu
 
Do góry Bottom