>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Nordea Nordic Light Open (Szwecja)

Status
Zamknięty.
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Właśnie chciałem założyć ten temat ..

Iveta Benesova (CZE) - Caroline Wozniack (DEN) 1.36 2.58

Myśle że wystarczającym powodem by typować Czeszke jest to że Caroline dopiero zaczyna karierę zawodową i o ile sie nie myle to jest jej pierwszy zawodowy turniej i nie spodziewam sie żeby wygrała z Benesovą, która przecież nie jest &#39;jakąś tam&#39; słabą tenisistką :p :wink:


⛔ 2-6 0-6 ekhm ???? chyba już na początku zakończe kariere w typowaniu tenisa :p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stary nie zniechecaj sie! Te spotkanie to ogromna niespodzianka NIKT nie przewidział tego wyniku... Typyj coraz wiecej, wchodz na tematy zwiazane z tenisem, sledz wyniki itp. Ja interesuje sie tenisem od kilku miesiecy i tez dopiero sie ucze i takie niespodzianki sa czym normalnym wiec nie marz sie tylko bierz sie do roboty!
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Cohen Aloro, Stephanie - Danilidou, Eleni
Wer gewinnt das Match?
Tipp: Danilidou, Eleni 1.45 ✅ :mrgreen:

Nie moge nic napisać bo strona z damskim tenisem nie zna Cohen Aloro, Stephanie :|


Radwanska, Urszula - Bychkova, Ekaterina
Wer gewinnt das Match?
Tipp: Radwanska, Urszula 2.40 ✅ :mrgreen:

4Fun ale może wejdzie :p
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja zagrałem Urszulę, Kanepi i Bohmovą, niestety ta ostatnia zawiodła i po pierwszym zwycięskim secie przegrał 1-2, szkoda ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na dzisiaj z tego turnieju wybrałem na razie dwie pary:

C.Castano-T.Pironkova 2 1,90
E.Gagliardi-M.Sucha 2 1,84

Zdecydowałem się na dwie dwójki gdyż w pierwszej parze moim zdaniem zwycięży młodość nad doświadczeniem, natomiast w drugiej Gagliardi odczuje trudy wczorajszego spotkania z Bohmovą gdy łatwo oddała pierwszego seta następnie wygrywając dwa. Myślę, że jeśli w tym spotkaniu także odda pierwszego seta, Sucha nie da już sobie wydrzeć zwycięstwa.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Finał!!

A.Myskina-J.Zheng 1,32 3,04 13.08 15:05

Ten turniej nie był mocno obsadzony i chyba najlepsze tenisistki spotkają się w finale. Dotychczas grały ze sobą dwa razy i dwa razy wygrywała Rosjanka. Myślę, że tak będzie i tym razem i Anastazja wygra swój pierwszy turniej w tym roku. Pojedynek może trwać trzy sety jednak górą bedzie Myskina. :p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Anastasia Myskina v Jie Zheng 1.40 3.05

Także myśle że Myskina to pewny typ. Prezentuje się lepiej w tym turnieju, oraz miała trudniejsze zawodniczki do pokonania, a i tak bez problemu doszła do finału. Obie zawodniczki spotykały się już dwa razy i oba spotkania wygrała Rosjanka. To by był pierwszy wygrany turniej Myskiny, tym bardziej ze zbliża się US Open. Dlatego myśle że Anastasia wygra ten mecz, chociaż przypuszczam ze mogą tu sie odbyć trzy sety.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Tego się najbardziej bałem. Zheng jest bardzo waleczną zawodniczką, więc tego meczu niechciała oddać bez walki. Myskina zdaje mi się że juz była pewna że wygrała ten turniej, a mecz z Chinką to tylko formalność. Ale spotkała ją niemiła niespodzianka. Przegrała ten mecz oraz finał 2:0. Z przebiegu meczu było widać że Chince zależało na wygraniu tego turnieju i ciężko pracowała żeby wygrać z Rosjanką. Jak dla mnie zasłużone zwycięstwo Chinki.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla mnie w kobiecym tenisie nie ma zawodniczek do nie ogrania, przykład był niedawno, na 1 turnieju na Hardzie w USA był mecz Serena Viliams-Myskina i kogo buki faworyzowały -Ruskę a wygrała.... Serena bo się nie gra meczy z udziałem zawodników po kontuzjach bo nie wiadomo jak to jest z nimi :roll:

Tak samo ostatnio Chiny strasznie idą w górę jeżeli chodzi o tenisa zobaczcie sobie historię takiego debelka Yang/Zheng -normalnie tylko je ograć mogą Raymond/Stosur lub Hantucha/Sugiyama. Chinki są małe ale straaaasznie ruchliwe a efekty widać, no cóż szkoda mi was że daliście Myskinę, ja mam odpoczynek od typowania tenisa ale zaraz sie zabiore na nowo-oby mniej takich dziwnych rozstrzygnięć z udziałem tenisistów z russia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom