>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Los Angeles (USA)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chakvetadze-Medina 1.48 2.3

Czeska w ostatim czasie udowadnia, ze nalezy do czołowki tenisistek mimo swojego mlodego wieku, Medina to bardzo solidna tenisistka na pewno ma argumenty aby pokonać mlodszą kolezanke, ale forma Chakvetadze jest b. dobra i nie skończy turnieju na jednym spotaniu :wink:

Ivanovic-Dushevina 1.36 2.66
 
P 0

pablo12

Użytkownik
Chakvetadze-Medina 1.48 2.3

Czeska w ostatim czasie udowadnia, ze nalezy do czołowki tenisistek mimo swojego mlodego wieku, Medina to bardzo solidna tenisistka na pewno ma argumenty aby pokonać mlodszą kolezanke, ale forma Chakvetadze jest b. dobra i nie skończy turnieju na jednym spotaniu :wink:
Chakvetadze nie jest Czeszką, tylko Rosjanką.
Co do formy Chakvetadze całkowicie się zgadzam. Dodam też że rok temu dotarła w Los Angeles do 3r. przegrywając tam z Sharapovą w 3 setach. Medina natomiast nie grała. Kwestię poważnego podejścia Chakvetadze do turnieju w Los Angeles wyjaśnia moim zdaniem fakt wygrania przez Chakvetadze w parze z Vesniną kwalifikacji debla. Tak więc Chakvetadze ma już za sobą w Los Angeles dwa zwycięskie pojedynki w deblu.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nathalie Dechy v Meghann Shaughnessy 1.55 2.35

Moją zdecydowaną faworytką jest Dechy. Spisuje się ostatnio bardzo dobrze i napewno nie będzie chciała odpasć w pierwszej rundzie. Te zawodniczki grały już ze sobą dziesięć razy. I co jest istotne Francuzka wygrała dziewięć pojedynków przy jednej wygranej Shaughnessy. Head to Head wynosi 9-1 na korzyść Nathalie. Jedynym atutem Meghann jest własny teren oraz publiczność ,napewno będa kibicowac własnej rodaczce. Ale i tak moim zdaniem mecz wygra Nathalie Dechy.

Anna Chakvetadze v Anabel Medina Garrigues 1.48 2.30

Anna jest następną młodą utalentowaną zawodniczką. Ma dopiero 19 lat a już zajmuje 29 miejsce w rankingu WTA. Rosjanka w tej chwili jest w bardzo dobrej formie, eliminując w ostatnim tourze Nadie Petrovą. Obie zawodniczki spotykały się juz dwa razy. Oba spotkania wygrała Chakvetadze. W tym sezonie spotkały się w Berlinie i tam Anna wygrała 6-3 6-4. Moim zdaniem Rosjanka wygra ten mecz, ponieważ jest w bardzo wysokiej formie i powinna poradzić sobie z Hiszpanką.

Laura Granville v Ai Sugiyama 2.56 1.39

Sugiyama jest już w bardzo zaawansowanym wieku jak na tenisistke. Jednak japonka jest bardzo waleczna i już nie raz udowodniła że mimo 31 lat kondycyjnie dorównuje wszytskim zawodniczkom. Ai jest ciężką zawodniczką. Nie jest łatwo z nią wygrać ponieważ jest to typ zawodniczki walczącej. Biegnie do wszystkich piłek nawet takich których nie ma szans odbić, Myśle że będzie chciała udowodnić w tym turnieju że ją stać na dobrą gre i wygra swój pierwszy mecz.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dawno w tenisie nic nie pisałem za co bardzo przepraszam i obiecuję poprawę :]

M.Bartoli-A.Haynes 1,25 3,48 08.08 22:05
A.Sugiyama-L.Granville 1,42 2,61 08.08 22:05
S.Peer-S.Peng 1,75 1,94 08.08 23:20
A.Chakvetadze-A.Medina Garrigues 1,45 2,52 08.08 22:45
A.Bondarenko-H.Sromova 1,35 2,89 08.08 20:05
A.Ivanovic-V.Dushevina 1,30 3,15 08.08 23:20
S.Stosur-A.Stevenson 1,20 3,77 08.08 21:20
L.Raymond-V.Razzano 1,50 2,38 08.08 20:05
S.Williams-M.Kirilenko 1,15 4,60 09.08 04:05
N.Dechy-M.Shaughnessy 1,45 2,52 08.08 20:05

Oto dzisiejsze mecze. Najpewniejsze wydają sie być: Bartoli, Sugiyama i Ivanovic. Ok. 4tej nad ranem gra piękna Kirilenko i z czystej sympatii zagram na nia za niedużą stawkę. W deblu z Ivanovic zagrała wczoraj dobrze, może uda jej się pokonać utytułowana Amerykankę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
HANTUCHOVA -RAYMOND 1.40

Odziwo w ostatnim spotkaniu między tymi paniami wygrała ta mniej znana...Lecz to nie ma wiekszego zdarzenia...Rosjanka jest w optymalne formi i powinna wygrać te spotkanie!!!

CHAKVETADZE -A.BONDAR. 1.28

IVANOVIC-SANTANG. 1.23
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
HANTUCHOVA -RAYMOND 1.40

Odziwo w ostatnim spotkaniu między tymi paniami wygrała ta mniej znana...Lecz to nie ma wiekszego zdarzenia...Rosjanka jest w optymalne formi i powinna wygrać te spotkanie!!!
Znowu mylisz sie co do narodowości :] Hantuchova jest ze Słowacji ????

Co do typu, to myśle że Daniela spokojnie powinna sobie poradzić z amerykanką, dotej pory grały ze sobą 3 razy ( 3 razy na hardzie ) Hantuchova wygrała 2 mecze, pozatym jest o wiele wyższa od rywalki co ma duże znaczenie, różnica wzrostowa to aż 16 cm. Pewne 1 :p
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
CHAKVETADZE -A.BONDAR. 1.28 1:2 :zy3ou:
Kurde, co ona zrobiła w tym 3 secie ???? ....wsyzstko szło tak pięknie, już miała 5-4 i jej serwis, a tu nagle jedno przełamanie, Bondarenko wygrywa swój serwis, jescze raz przełamuje Chakvetadze i po meczu 7-5 ... :zy3ou:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam dzisiaj w ćwierfinale jest jedno arcy ciekawe spotkanie,a kurs na Sharapova jest taki mały!!!!!!!!

Sharapova vs Safina

Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi zawodniczkami zakończyły sie zwyciestwem... Safiny!!!Ostatnie spotkanie miało miejsce na koratch w Paryżu gdzie wygrała 5-7 6-2 5-7 Sharapova od kilku tygodni jest w znakomitej formie,wygrała ostatni turniej i moze byc troche zmeczona...Safina nie imponuje wynikami na tym turnieju,lecz rozkreca sie z spotkania na spotkanie... Nie radze grac na Marie,poniewaz kurs jest smieszne mały a ryzyko chyba spore?

Lecz ja fan talentu Marii mam nadzieje, iz wrecscie wygra z Dinarą!!!!!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=green:56be2fe934]Sharapova 2:0 Safina[/shadow:56be2fe934]
6:2 6:4

Naszczescie Maria udowodniła, ze jest nadal w znakomitej formie i jeszcze musimy poczekac(oby jak najdluzej) na jej pogramczynie....Moim zdaniem drugi turniej z rzedu stanie sie jej lupem!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pary półfinałowe:

M.Sharapova-E.Dementieva 1,22 3,74 12.08 22:05
S.Williams-J.Jankovic 1,42 2,61 13.08 04:05

Zdecydowanie Maria, która moim zdaniem jest w takiej formie, że wygra drugi turniej z rzędu. A Serena, hmm też jest faworytką w swojej parze jednak utalentowana Jankovic może napsuć jej sporo krwi, dlatego chyba odpuszczę obstawianie tego meczu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech mary sa tak wyrownane...ja sie troche boje czy Maria nie bedzie juz troche zmeczona. Wiec odpuszcze sobie te polfinały :|
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Ech mary sa tak wyrownane...ja sie troche boje czy Maria nie bedzie juz troche zmeczona. Wiec odpuszcze sobie te polfinały :|
Pamiętaj, że kiedys jest sie na fali - zmęczenia nie odczuwa sie tak bardzo ????

Stawiam że Maria wygra półfinał 2-0, choć kurs mocno zaniżony .

Co do drugiej pary myśle że Williams wygra 2-1
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiedzialem, ze Sharapova przegra, ech po co Was słuchałem ???? Dzisiaj finał cizko... ja sie moze skusze na Jankovic ale jak ktos pokonuja gładko Sharapova:/ Jeszcze trzeba siezastanowic?:p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Elena Dementieva v Jelena Jankovic 1.60 2.15 NOT BET

Jak dla mnie zakład NOT BET, ponieważ są to zawodniczki o zbliżonych umiejętnościach. Dementieva oraz Jankovic w tym turnieju spisują się znakomicie. Pokonały naprawde zawodniczki światowej klasy. Dementieva pokonała w półfinale znakomitą Sharapovą, a Jankovic amerykańska gwiazde Serene Williams. Więc w tym finale obie zawodnczki mogą wygrać. Są w znakomitej formie więc trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Dlatego radziłbym nie stawiać tego meczu, ale jednak mała przychylność do Dementievej. Dałem w konkursie bah że odbęda sie trzy sety.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja sie skusilem na Demetieva po kursie 1.60(bardzo sympatyczny) ???? Jak ktos tak łatwo wygrywa z Sharapova musi wygrać turniej....Miejmy nadzieje ze tak bedzie :mrgreen:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
I mamy zwyscięste turnieju Elene Dementievą. W pierwszym secie Rosjanka dość szybko przełamała i co najważniejsze była wstanie to przełamanie utrzymać i wygrać tego seta 6:3. W drugim secie pierwsza przełamała Jankovic doprowadzając do wyniku 2:0. Jednak Dementieva nie zamierzała przegrać tego seta więc się wzieła do pracy, przełamując w szóstym gemie. Niesety przy wyniku 4:4 Jankovic jeszcze raz przełamała Rosjanke.Ale Elena nie chciała za wszleką cene doprowadzić do trzeciego seta. Więc przy stanie 5:4 dla Serbki, prowadziła 30:0. Ale pózniej cztery z rzędu łatwe nie trafione piłki w kort i Jankovic wygrałą tego seta 6:4 :zy3ou: W trzecim znów przewaga Rosjanki, która na początku doprowadziła do wyniku 3:0 i bez żadnych problmów wygrała trzeciego seta 6:4. Elena w tym mecz była lepszą zawodniczką. Jankovic nie kończyła kilka dość łatwych piłek, i to był chyba klucz do wygranej. Zasłużone zwycięstwo w tym turnieju Rosjanki zobaczymy jak pójdzie jej w następnych.
 
G 0

grego

Użytkownik
W trzecim znów przewaga Rosjanki, która na początku doprowadziła do wyniku 3:0 i bez żadnych problmów wygrała trzeciego seta 6:4.
Ja nie uważam aby trzeci set był bez problemów :? oglądałem ten mecz i moim zdanie trzeci set to była huśtawka Rosjanki. Dementieva prowadziła 5-0 :!: z dwoma przełamaniami i pozwoliła rywalce dojść na 4-5 i gdyby ta wykorzystała swój serwis i wygrała 5 z rzędu gema to sądzę, że może i cały mecz. Sam stawiałem na Rosjankę, ale w 3 secie to naprawdę w końcówce drżałem aby nie wywinęła jakigoś numeru. Ogólnie w meczu sporo błędów, a to co Jankovic wyrabiała przy siatce ???? Dementieva może się cieszyć iż rywalka nie potrafiła wykorzystać szans jakie miała, a swoją drogę pytanie jak Dementievej udało się wygrać z Maszą :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom