>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA - Cincinati ( USA ) hard

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Bardziej widzę niespodzianke w postaci zwycięstwa Srebotnik niż Zwonarevy, gdyż Serena to jest firma. Gra w USA więc nie powinna odpuścić. Moim zdaniem wygra ten turniej.
To się okaże, ale Serena moze wygrać nie mówie że nie, tylko moim zdaniem Vera się lepiej prezentuje w tym turnieju i będe jej kibicował.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Hmm Gusto ma troche racji ale dla mnie Serena będzie miała problem z Verą chociaż Jankovic to nie ejst Williams ;) Serena powinna wygrac chociaż Vera nie odda meczu :/ Trudno na prawde trudno ejst mi wskazać faworyta tego spotkania :/

A co to Schnyder vs. Srebotik to Schnyder wygra...

Pzdr. zobaczymy co pokaże ta noc ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Schnyder vs. Srebotnik Patty ładnei wygrała w nocy z Mirzą i powinna ograc ta Srebotnik i to 2:0
Jednak Srebotnik wygrała. Gusto miał racje stawiając na Srebotnik. Zasłuszenie wygrała chociaż mecz był wyrównany. Lepiej sie prezentowała w tym turnieju od Schnyder więc wygrana była słuszna.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Dzisiaj wchodze na wyniki patrze i Zvonareva wygrała ! Jestem kompletnie zaskoczony tym faktem... ale że 2:0 :/ Szok... Vera do boju ! ????

Analiza finału za chiwlke... ????

Pzdr.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jednak Zvonareva w finale tak jak przypuszczaliśmy. 8)

Srebotnik K. v Zvonareva V 2.70 1.40 Buk: Gamebookers

Srebotnik K. v Zvonareva V 2.90 1.35 Buk: Bet-at-home

Analiza: Obie zawodniczki grały świetnie w tym turnieju, pokonując zawodniczki światwoej klasy. Ale lepszy tenis moim zdaniem w tym turnieju prezentowała Zvonareva , pokonując gładko Jankovic oraz S.Williams. Tutaj moze być ciekawy mecz, ponieważ to jest finał Srebotnik nie odda zwycięstwa bez walki. Ale jednak pokonanie ostanio Sereny dało jej pewnosc siebie, i będzie dążyć do wygrania. Moim zdaniem wygra V. Zvonareva.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Warto zwrócić uwagę, że w finale debla gra nasza Martusia :]

M.E.Camerin/G.Dulko-M.Domachowska/S.Mirza 1,55 2,20 23.07 20:15

Co tu dużo analizować. Popatrzcie na Martę i sami się zastanówcie czy warto na nią postawić. :]




A tak wygląda Sania Mirza:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Fnał:

Vera Zvonareva [RUS] vs. Katarina Srebotnik [SLO]

Kursy:

Zvonareva-Srebotn. 1.46 2.36 : Profesjonał
Zvonareva V. - Srebotnik K. 1.35 2.90 : Bet-At-Home
V. Zvonareva vs. K. Srebotnik 1.28 3.02 : BetAndWin

Veeeraaa Zvooonaaareeevaaa vs. Sreeebootniiik... Vera gra śiwtnie cały turniej. W półfinale grała z Sereną Williams i wygrała! 6:2 6:3 Jestem pod wrażeniem jej gry w całym turnieju od początku wygrywa... przypomnijmy ćwierćfinał gdzie zgniotła Jankovic 6:1 6:1. Serena miała wygrać miałbyć to jej turniej, ale to turniej Very. Rosjanka gra bardzo dobrze w tym turnieju a dwa ostatnie spotkania potwierdzają jej klase. Katarina grała z Bartoli w ćwierćfinale wygrała... nadszedł czas na półfinał i trzeba grać z Patty Schnyder. Pierwszy set 6:4 zansosi się na zwycięstwo Paty, ale mamy drugi set i wynik 6:3 ale dla słowackiej tenisistki. 3 set zanosi się na walke o być czy nei być w finale... 6:6 i tie-break... i wygrywa Katarina. Finał Vera Zvonareva vs. Katarina Srebotnik. Bukamcherzy zdecydowanie faworyzują rosjanke. Ponownie BetAndWin najmniejszy kurs 1.28, a Srebotnik na 3.02. BAH ponownie pośrodku i ponownie nie polecam gry tutaj... 1.35 - rosjanka, a Katarina 2.90. I poraz kolejny Profesjonał wystawil największy kurs na faworytkę 1.46... słowacka tenisistka idzie na 2.36. Aby zagrac Katarine polecam BetAndWin, ale aby grac słusznie i zarbic wybierzmy sie do Profesjonalu i zagrajmy kurs 1.46. Chyba nei ma co się rozpisywac twierdze że to Vera wygra 2:0 setach i możliwe jest to że różnicą w gemach 6:2 6:1. Myślę, że bukmacherzy mają racje. Stawiam na Vere i to jest pewniak dnia. mój typ: Vera 2:0.

Pzdr. Drago ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moje dzisiejsze typy to Feerer, Djokovic, Blake i Zvonareva, jeżlei wszystko wejdzie wygram 325zł ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Rooni 2 pódła z wejścia
Chyba śnisz jedynie co może mi nie wejść w tej chwili to tylko Bleak, bo Zvonareva wygra bez problemu. A gdzie masz swego Argentńczyka?? Podobno byłeś pewien że wygra. :mrgreen:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Sorka źle czytnołem i myślałem że grasz na Roddicka ???? Teraz wszystko ci wejdzie ???? Gratki...


WTA Cincinati [USA] hard ten turniej był Very!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom