>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata poprzez przelewy24

T 15

tomek055555

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie. Zarejestrowałem się dziś na WH chcąc skorzystać z darmowego zakładu. Konto mam w Euro. Chciałbym wpłacić poprzez przelewy24. Jednak mam pewien problem. Bo jeśli wpiszę wielkość depozytu 25 euro, to jaką kwotę mam puścić od siebie z konta prowadzonego w złotówkach? Tzn. skąd mam wziąć kurs euro, żeby bez problemu przelew doszedł. Bo wiadomo, że jeśli kwoty nie będą się zgadzać przelew nie dojdzie. Proszę o rozjaśnienie mi tego. I jeszcze jedno pytanie. Czy wypłata na konto prowadzone w złotówkach odbędzie się bez problemów? I ile wynosi ewentualna prowizja przy przewalutowywaniu. Mniej więcej oczywiście w procentach jakby ktoś napisał jakiego rzędu są te opłaty.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przecież przy przelewach24 automatycznie przy logowaniu się do konta masz uzupełniony formularz i kwotę, jeśli nie to zapytaj na czacie który posiadają w william hill
nie będzie problemów z wypłatą, traci się parę groszy na przewalutowaniu bo kurs po jakim liczą wypłatę euro jest jakieś 0,02-0,05 zł mniejszy do tego co wpłacałeś
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom