>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WilliamHill - Problem - Weryfikacja Notarialna

M 0

mrozu1991

Użytkownik
Witam. Czytałem już niektóre wątki na tym forum odnośnie weryfikacji notarialnej w firmie WH. Niestety i mnie spotkała ta przykra niespodzianka i wpadłem w jej &quot;sidła&quot; Dostałem e-maila o takiej treści :
Your William Hill account Drogi/a Mariusz, Dziękujemy za wybranie William Hill. Twoje polecenie wypłaty jest w chwili obecnej przetwarzane. W celu pomyślnego zakończenia tego procesu, prosimy o przesłanie notarialnej kopii dowodu tożsamości (ze zdjęciem) na adres:
ID Verification
6/1 Waterport
Place Gibraltar
Radzimy skorzystać z usług poczty kurierskiej, gdyż przesyłka pocztą regularną może zająć od 2 do 3 tygodni. Z chwilą otrzymania wymaganego dokumentu, zostanie on zachowany zgodnie z procedurą w naszych bezpiecznych plikach, po czym wyślemy powiadomienie w tej sprawie. Przepraszamy za wynikłe niedogodności, jednak powyższe kroki są niezbędne ze względów bezpieczeństwa.
W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, lub wejście na stronę: http://www.williamhill.com/pl/index/ Dziękujemy ponownie za wybranie William Hill. Z wyrazami szacunku, Dział Obsługi Klienta William Hill
To było dnia 12 czerwca. Ze względu na to że nie miałem zbytnio czasu zająć się tą sprawą wysłałem potwierdzenie notarialne dowodu osobistego miesiąc później. Do tej pory czekam na weryfikacje.
Na dodatek ostatnio rozmawiałem na anglojęzycznym czacie, że &quot;niby&quot; potrzebne jest również poświadczenie notarialne mojego adresu!!
Nad czym się konkretnie zastanowiłem bo w mailu o nic takiego nie prosili.
Na tą chwile czekam nadal na weryfikacje, gdyż niestety nie wiedzą czy dokumenty do nich doszły czy nie. I sprawa jest w toku. Czekam już z 3 tygodnie, nie wiem ile jeszcze poczekam ale robi się zabawnie w tej kwestii.
Cały czas zbywają mnie że odpowiedź przyjdzie mailem.
Na koncie u bukmachera nie jest tak dużo pieniędzy aczkolwiek na Polskie realia.... :] dokładnie 87 euro.
Marcin Odra, czy mógłbyś pomóc mi w tej kwestii ? Bo na prawdę irytujące jest to, że muszę tyle czekać....
 
Do góry Bottom